Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Koju ste školu završili/završavate?

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Registration date : 20.09.2007

Koju ste školu završili/završavate? Empty
PostajNaslov: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimepet tra 25, 2008 4:03 pm

also, zanima me vaše zvanje... zubi
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimepet tra 25, 2008 6:54 pm

završila sam gimnaziju prije 3 godine, tak da nisam imala zvanje. Sad završavam faks informatiku..ali mislim da ću upisati još 2 godine faksa jer je sad bolognski proces 3+2
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimepet tra 25, 2008 8:26 pm

:x prokleta bolonja! :x :x
sad moram završiti 5 godina umjesto 4 kako je prije bilo... :x 8)
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimesub tra 26, 2008 11:30 am

urbanaaa je napisao/la:
završila sam gimnaziju prije 3 godine, tak da nisam imala zvanje. Sad završavam faks informatiku..ali mislim da ću upisati još 2 godine faksa jer je sad bolognski proces 3+2
i moja sestra studira informatiku...face
samo što je ona prva godina...
eto, od nje faćam neke fore, sad znam provaliti u msn face face
pa vi koji ste mi kontakti, čuvajte se...cerek

hehehe, bilo bi zanimljivo naučiti i rušiti forume... face face face face face
sjena bi me sigurno ubila... strah
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimesub tra 26, 2008 5:00 pm

ne uče se takve stvari, niti želim. Mene osobno te stvari ne zanimaju. Volim stvarat u informatici, a ne uništavat.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimened tra 27, 2008 8:57 pm

ma, i ja...
samo se zezam...
i uopće ne kontam one kojima je to neko zadovoljstvo... face
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimened tra 27, 2008 11:06 pm

nije baš zaživjela tema =)

što si ti upisala ili ćeš upisat?
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimepon tra 28, 2008 2:17 pm

truomim se između kroatistike, grafike i građevinarstva... misli
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas

Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Registration date : 19.11.2007

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimepon vel 22, 2010 11:14 pm

Završio ekonomsku, a sad rastego Informatiku koo... 7 godina 8)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimepon vel 22, 2010 11:21 pm

Završila sam primjenjenu umjetnost, smjer - Grafički dizajn i sad sam prva godina Akademije likovnih umjetnosti , smjer - Likovna kultura ili ti zdravo seljački - nastavnički odjel raspa

Majmun
Armin od Irima

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Registration date : 23.01.2010

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimeuto vel 23, 2010 1:03 pm

Završio opću gimnaziju u Petrinji.

Trenutno na medicinskom fakultetu u Zagrebu.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimesub tra 10, 2010 7:43 pm

završio jezičnu gimnaziju, sad polako šetam kroz studij računarstva, 3. godina tužne bologne...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimesub tra 10, 2010 9:45 pm

Kako to da si upisao jezičnu ako si sada na računalstvu? :)

Majmun
Armin od Irima

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Registration date : 23.01.2010

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimesub tra 10, 2010 11:57 pm

isto kao što kod mene na medicini imaš ljude iz jezične...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimened tra 11, 2010 12:43 pm

@Legi, jezičnu sam odabrao da bih bolje naučio engleski i njemački, samo zato.. neki su u jezičnu bježali ispred matematike... a računarstvo sam zavolio u srednjoj na predmetu informatika, vidio sam da je recimo zanimljivo i perspektivan posao, tako sam se odlučio za studij računarstva, mislio sam i informatiku upisat, al mi nekako bio prazan plan tog fakulteta, tj imalo je manje programiranja i ostalih predmeta koji se izravno bave računalima nego ovaj studij računarstva... glupo al istinito...
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi

Male
Capricorn Broj postova : 360
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimened tra 11, 2010 4:05 pm

Zavrsavam opstu gimnaziju....
Posle nzm sta cu....u danasnje vreme se gleda prvo sta posle tog fakulteta a tek onda zelje :S
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 12:03 pm

Oni su uspješni, a nisu završili faks Koju ste školu završili/završavate? 888361

Ja imam samo jedan semester na faksu kao i Steve Jobs....Koju ste školu završili/završavate? 935271
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena

Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Registration date : 24.06.2010

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimečet lip 24, 2010 1:53 am

ja sam završila tehničku školu,smjer mehatronika..... s obzirom na ovu glupu državnu maturu sumnjam da ću na faks.... :(
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite

Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Registration date : 10.09.2009

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimečet lip 24, 2010 3:23 am

Ja nisam jos zavrsio, idem u tehnicu skolu smer el.tehnicar racunara
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena

Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Registration date : 24.06.2010

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimečet lip 24, 2010 3:28 pm

bar će bit posla :)
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimesri stu 02, 2011 3:01 pm

Idem jos u Gimnaziju, u ekonomsku Gimnaziju... neznam da taj nazih postoji u hrv. ali tu u njemackoj da face

inace se ne bavim ekonomijom, mogu rec da me ne zanima, ali kad tu vec moras birat smijer u 5. razredu kad sam imala lijepih 10/11 godina...pa nisam znala sta mi dobro ide :D

poslije gimn. idem studirat biologiju valjda :)
[Vrh] Go down
Shindayume
Višestanični organizam
Shindayume

Female
Aquarius Broj postova : 32
Registration date : 12.11.2011

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimesub stu 12, 2011 4:58 pm

Zavrsavam turisticko ugostiteljsku, smjer hoteljerski tehnicar i imam glavobolju od prakticnih predmeta tako da ne vidim sebe direktno u turizmu, idem u knjiznicu xD
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha

Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Registration date : 09.11.2011

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimened stu 13, 2011 2:49 am

Završila ekonomsku, smjer Poslovna tajnica, sad sam na faxu smjer Poslovna informatika (why god why) ponovo treća godina (blesava bolonja). Al ajd' upala sam besplatno prve 3 godine (ovu tehnički ponovo treću sam morala nadoplatit ECTS-e). Još se dvoumim dal' ić još te 2 g (koje će se protegnut na 3 g) jer nisu mi baš neki dojmovi do sad.
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto

Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Registration date : 22.06.2011

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimened stu 13, 2011 10:24 am

Zavrsio elektrotehniku u Sesvetama. I tehnicko veleuciliste u Zagrebu. Mislim da mi je titula strucni prvostupnik inzenjer informacijskih tehnologija..

Radim u kladionici i danas sam cijeli dan, imam placu 3000 kn..idem popit casu mlijeka i mozda se bacit prek balkona.. -.-
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitimepet vel 17, 2012 3:04 pm

zavrsio srednju tehnicku skolu u splitu,zacudo,smjer"strojarski tehnicar za energetiku",ali me malo sto iz tog podrucja zanima,pa sam sad na sasma drugoj vrsti fakulteta...@ ides
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koju ste školu završili/završavate?   Koju ste školu završili/završavate? Icon_minitime

[Vrh] Go down

Koju ste školu završili/završavate?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next