Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!

Go down 
+45
AVeT
zvezda
Karuro
Flamezar
Fantom
Indigo_girl
tomi
QuarK
mivaman
Michael Wittmann
Aurora Borealis
gagi_
Techpriest
Legionar
Miruina
Cylon
Berny_Sinara
josip21
Eagle-1
vladimir
Sigmund Freud
Yado
Aleksandar Veliki
floridana
burnme
Gluteus Maximus
Galileo Galilei
Jaykof
Saroman
Merkurica
Alen@l5
meli
Karl Marx
snark
malena
Pandora
sanja
Tutankhamon
Blizzard
Angel from shadow
Svjetloisjena
gloria_g
Sentinel
Alpha
marko suzic
49 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:47 pm

...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 4:44 pm

Eto...bilo je jedno pitanje od strane Vlade...al ga je ocito pobriasao...a dobro je bilo...mislim pitanje...pa cu ga ponovit... Ides li u kakvu teolosku skolu mozda?
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 4:46 pm

kakav si u malom nogometu? kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 4:54 pm

Sto bi zelio raditi u zivotu? Mislim, ono kao profesija?
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:11 pm

Da li znaš cijelu bibliju napamet?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:11 pm

u kakvoj obitelji si odrastao??
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:45 pm

Namcor je napisao/la:
Eto...bilo je jedno pitanje od strane Vlade...al ga je ocito pobriasao...a dobro je bilo...mislim pitanje...pa cu ga ponovit... Ides li u kakvu teolosku skolu mozda?

ne idem, Isus je rekao da smo mi oni koji njega slijedimo kraljevsko svecenstvo....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:45 pm

Nacrosrill je napisao/la:
kakav si u malom nogometu? kava

pa u crkvi smo igrali, nisam bas neki znalac preveliki ali znam zabiti gol...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:47 pm

Namcor je napisao/la:
Sto bi zelio raditi u zivotu? Mislim, ono kao profesija?

jedini smisao i sto mene cini sretnim je to da govorim i dovedem do onog filma sve ljude, ali ja im ne mogu dati da gledaju film i ne mogu ih natjerati da ga gledaju, redatelj-ISUS je glavni...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:51 pm

Nacrosrill je napisao/la:
Da li znaš cijelu bibliju napamet?

ne, biblija se ne moze procitati nikada jer je toliko poruka da uvijek ti pobjegne i uvijek napredujes duhovno i zato svaki put drugacije vidis Bozje poruke to je hrana nebeska, meni draza od zemaljske hrane....jer Isus kaze ne zivi covjek samo od kruha nego i od Bozje rijeci-biblije

a vi kazete ne nama to ne treba Isus se zabunio, mozemo mi samo s kruhom, nama ne treba duhovna hrana jer nismo duhovna bica
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:52 pm

gloria_g je napisao/la:
u kakvoj obitelji si odrastao??


s mamom,bakom,dedom i bratom...moji su se rastali kad sam imao 4,5 god
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:58 pm

marko suzic je napisao/la:
Nacrosrill je napisao/la:
Da li znaš cijelu bibliju napamet?

ne, biblija se ne moze procitati nikada jer je toliko poruka da uvijek ti pobjegne i uvijek napredujes duhovno i zato svaki put drugacije vidis Bozje poruke to je hrana nebeska, meni draza od zemaljske hrane....jer Isus kaze ne zivi covjek samo od kruha nego i od Bozje rijeci-biblije

a vi kazete ne nama to ne treba Isus se zabunio, mozemo mi samo s kruhom, nama ne treba duhovna hrana jer nismo duhovna bica

Zašto si onda malo prije napisao da se Biblija može tumačiti na jedan jedini način?
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 6:06 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Zašto si onda malo prije napisao da se Biblija može tumačiti na jedan jedini način?

ljubi hug
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 6:10 pm

@S&S Meni se bas svidjelo kako je napisao da se Biblija ne moze nauciti na pamet i da uvijek najdes neku novu poruku :)

Al to da je vise puta rekao da se Biblija moze tumacit na samo jedan nacin...reko je... E, sad...to je malo kontradiktorno...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 6:13 pm

Namcor je napisao/la:
@S&S Meni se bas svidjelo kako je napisao da se Biblija ne moze nauciti na pamet i da uvijek najdes neku novu poruku :)

Al to da je vise puta rekao da se Biblija moze tumacit na samo jedan nacin...reko je... E, sad...to je malo kontradiktorno...

Pa ja se s prvom tvrdnjom u potpunosti slažem. Govorili smo već negdje o slojevitosti tekstova, osobito vjerskih study
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 6:17 pm

Mi jesmo al IKD, kako si i rekla, bas nije...ali izgleda da i on uci od nas face
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 6:23 pm

Jesi kojim slučajem FERovac? Tj. na kojemu si fakultetu?
Kako se vidiš u budućnosti - misliš li se baviti nekim poslom koji je povezan s ovom tematikom ili nečim u slobodno vrijeme?

Zašto pobogu postoji ova tema? =D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 6:28 pm

Tema postoji kako bi se upoznali i onda mozda bolje razumjeli :) hug
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 6:35 pm

svjetloisjena je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Nacrosrill je napisao/la:
Da li znaš cijelu bibliju napamet?

ne, biblija se ne moze procitati nikada jer je toliko poruka da uvijek ti pobjegne i uvijek napredujes duhovno i zato svaki put drugacije vidis Bozje poruke to je hrana nebeska, meni draza od zemaljske hrane....jer Isus kaze ne zivi covjek samo od kruha nego i od Bozje rijeci-biblije

a vi kazete ne nama to ne treba Isus se zabunio, mozemo mi samo s kruhom, nama ne treba duhovna hrana jer nismo duhovna bica

Zašto si onda malo prije napisao da se Biblija može tumačiti na jedan jedini način?

marko suzic je napisao/la:
samo je jedna istina i jedno tumacenje biblije...
Na ovo misliš?

@Namcor - a da ga odmah i autogram tražim? :D
Misliš općenito upoznali ili upoznali njega? ^^
No, ajde, ova je barem bolja od onog što u "Duhovnosti" možemo čitati.. (Premda mi se čini da je pitanje vremena kada će se stopiti u jednu =( )
Meni je samo jedan njegov odgovor u ovoj temi otvorio oči i sve objasnio. ^^


Zadnja promjena: Angel from shadow; sri tra 30, 2008 6:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 6:39 pm

Paaa...vise njega upoznati...mi se ostali nekako vise-manje 'poznajemo'...a i razumjemo se bolje nego sto razumjemo IKD-a...pa sad...
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimesri tra 30, 2008 7:04 pm

Namcor je napisao/la:
Paaa...vise njega upoznati...mi se ostali nekako vise-manje 'poznajemo'...a i razumjemo se bolje nego sto razumjemo IKD-a...pa sad...

(;
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimečet svi 01, 2008 2:42 am

svjetloisjena je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Nacrosrill je napisao/la:
Da li znaš cijelu bibliju napamet?

ne, biblija se ne moze procitati nikada jer je toliko poruka da uvijek ti pobjegne i uvijek napredujes duhovno i zato svaki put drugacije vidis Bozje poruke to je hrana nebeska, meni draza od zemaljske hrane....jer Isus kaze ne zivi covjek samo od kruha nego i od Bozje rijeci-biblije

a vi kazete ne nama to ne treba Isus se zabunio, mozemo mi samo s kruhom, nama ne treba duhovna hrana jer nismo duhovna bica

Zašto si onda malo prije napisao da se Biblija može tumačiti na jedan jedini način?

za tebe sam mislio da si drugacija od drugih ali vidim da i ti samo trazis gdje sam pogrijesio, svi se ponasate kao farizeji, trazite moje greske kako bi me pobili, ali bibliju ne mozete pobiti, jer bi ste time pobili Boga...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimečet svi 01, 2008 2:44 am

Namcor je napisao/la:
@S&S Meni se bas svidjelo kako je napisao da se Biblija ne moze nauciti na pamet i da uvijek najdes neku novu poruku :)

Al to da je vise puta rekao da se Biblija moze tumacit na samo jedan nacin...reko je... E, sad...to je malo kontradiktorno...

kao prvo ne radi se o tome, nego sad kad bi ti pocela citati evanđelja nebi nista skuzila, skuzila bi samo ono sto bi ti Bog otkrio, nebi sve skuzila i tako kako napredujes Bog ti sve vise otkriva....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimečet svi 01, 2008 2:47 am

Angel from shadow je napisao/la:
Jesi kojim slučajem FERovac? Tj. na kojemu si fakultetu?
Kako se vidiš u budućnosti - misliš li se baviti nekim poslom koji je povezan s ovom tematikom ili nečim u slobodno vrijeme?

Zašto pobogu postoji ova tema? =D

moj zivot je prepusten Bogu i Bog ce me voditi...jer Bog kaze da su njegovi putevi iznad nasih, tko sam ja da određujem svoj put, Bog me stvorio i zna bolje od mene...dovoljno sam godina bio prevaren i zivio u lazi, ali ne zelim vise...tko zeli tako zivjeti neka samo ne cita bibliju i bit ce prevaren i zivjet ce u lazi....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitimečet svi 01, 2008 2:48 am

Blago meni glupoj.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 21.Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Kabala
» o cemu se ovdje govori???????
» Hvala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: