Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!

Go down 
+45
AVeT
zvezda
Karuro
Flamezar
Fantom
Indigo_girl
tomi
QuarK
mivaman
Michael Wittmann
Aurora Borealis
gagi_
Techpriest
Legionar
Miruina
Cylon
Berny_Sinara
josip21
Eagle-1
vladimir
Sigmund Freud
Yado
Aleksandar Veliki
floridana
burnme
Gluteus Maximus
Galileo Galilei
Jaykof
Saroman
Merkurica
Alen@l5
meli
Karl Marx
snark
malena
Pandora
sanja
Tutankhamon
Blizzard
Angel from shadow
Svjetloisjena
gloria_g
Sentinel
Alpha
marko suzic
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 21 Icon_minitimeuto kol 02, 2011 11:47 am

Pozdrav ir.we. :)

Marko vec dugo nije na ovom forumu jer je odustao od nas nesvetih i prokletih nevjernika (po njegovom misljenju smo takvi). Inace, on sam ne prica s Bogom (bar mislim) vec samo tumaci Bibliju na nacin na koji je njemu netko to (krivo) objasnio. Tako da sve i da je ovdje ne bi ti mogao odogovoriti na pitanje (ovo zadnje).

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ir.we.kaddish
Prašina



Male
Capricorn Broj postova : 6
Age : 2023
Registration date : 02.08.2011

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 21 Icon_minitimesri kol 10, 2011 3:56 pm

Alpha je napisao/la:
Pozdrav ir.we. :)

Marko vec dugo nije na ovom forumu jer je odustao od nas nesvetih i prokletih nevjernika (po njegovom misljenju smo takvi). Inace, on sam ne prica s Bogom (bar mislim) vec samo tumaci Bibliju na nacin na koji je njemu netko to (krivo) objasnio. Tako da sve i da je ovdje ne bi ti mogao odogovoriti na pitanje (ovo zadnje).



pozdrav Alpha! mase

Steta sto ga nema,valjda je na boljem mjestu okruzen vjernicima cista srca,blagoslovljene duse i uma spremnog na upijanje mudrih propovijedi study Steta,stvarno me zanima gdje je taj mac. cry

Da ima puno problema sa ljudskim tumacenjima svega i svacega,ne razumiju ljudi da svaki pojedinac iz svoga dvorista gleda.
A kamo li tek tumaciti nesto sto je napisano prije nekoliko stoljeca ili tisucljeca,sve su to samo misljenja i prezentacija vlastitog bica,jedino onaj tko je pisao ili bio prisutan tada i tamo zna istinu,a bas me zanima ima li takvih?
[Vrh] Go down
 
Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!
[Vrh] 
Stranica 21 / 21.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» Kabala
» o cemu se ovdje govori???????
» Hvala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: