Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Levitacija

Go down 
+54
Sanjar
julija81
Citadel
Athena
Melkior
Green
MisteryManiac
randajad
whitelady
ukiss
Skulptura
lmarkul7
Yo93
Pux
tinac
Chakotay
eni0
MoW
Eternity
konoko1
zvezda
biga
Collector604
hromi
Remke
bros
mEN_iN_WHite
josip21
v1p3r
tomi
Rainmaker94
Berny_Sinara
afrodita
tuby
grivion
Legionar
veseli
Sigmund Freud
snark
LarusArg
Jaykof
OLugo
razzor123
Groinx
gloria_g
Blizzard
None
dady
Sentinel
Alpha
Angel from shadow
Svjetloisjena
malena
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zna li tko od vas levitirat?
da
Levitacija - Page 2 Icon_vote_lcap20%Levitacija - Page 2 Icon_vote_rcap
 20% [ 22 ]
ne
Levitacija - Page 2 Icon_vote_lcap80%Levitacija - Page 2 Icon_vote_rcap
 80% [ 87 ]
Ukupno glasova : 109
 

Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:09 pm

Groinx je napisao/la:
koliko ima vrsta meditacije i znali iko kako se radi TM meditacija.

Vrsta meditacije ima uistinu koliko i ljudi, a postoji sigurno nekoliko desetaka sistema.

Nisam inicirana u TM ali znam neke koji jesu, a i na linkanoj stranici nešto piše i o tome. Odlazi se u TM centar gdje će te učitelj nakon razgovora u dvije ili tri seanse uputiti u meditaciju koja je navodno vrlo jednostavna. Pri inicijaciji dobivaš svoju mantru na koju onda meditiraš. Naravno, cijelu priču treba i platiti.

Ako imaš vremena preporučila bih ti da svakako pročitaš knjigu Autobiografija jednog jogija Paramahanse Yoganande. Čitka je poput romana, a uvodi te u sasvim nove svjetove prije nego što toga postaneš svjestan. :)
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:11 pm

ja ovo bas i nerazumijem
ako mi moze ko objasnit jeli se moze to naucit levitiranje
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:18 pm

Dečki, levitiranje je u normalnom stanju svijesti u našem normalnom okruženju fizički NEMOGUĆE.

Ja ipak vjerujem da je možda ponekad moguće, ali ne kao mađioničarski trik koji se želi naučiti iz knjige ili nečijeg prepričavanja. Da nemoguće postane moguće treba malo izaći iz uobičajenih situacija, a u tome su istočnjaci maheri, zato preporučujem gornju knjigu koja je nek vrsta duhovne početnice i svašta je u njoj objašnjeno. Uz napomenu da u njoj nema nikakvih savjeta za prakticiranje levitacije face
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:23 pm

evo ja znam nekih ljudi koji levitiraju
i to je moguce samo treba bit velika velika velika snaga uma i mozga sta god
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:25 pm

Flamezar je napisao/la:
evo ja znam nekih ljudi koji levitiraju
i to je moguce samo treba bit velika velika velika snaga uma i mozga sta god

Zašto onda njih ne pitaš kako to postižu?
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:28 pm

zato ssto ih neznam toliko blizu mislim nepoznajemo se tolikooo....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:30 pm

Flamezar je napisao/la:
zato ssto ih neznam toliko blizu mislim nepoznajemo se tolikooo....

A jesi ih jasno i na svjetlosti vidio da levitiraju?
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:37 pm

naravno
odigne se 10 cm sa zemlje i lagano se spusti
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:41 pm

Flamezar je napisao/la:
naravno
odigne se 10 cm sa zemlje i lagano se spusti

Iskreno, voljela bih to vidjeti svojim očima
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepon svi 12, 2008 11:42 pm

ah znam
i jabi telekinezu
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepet kol 29, 2008 11:50 am

ja se znam ima jedan spell bjelomagijski za to a od meditacija znam da neide osim ako vas netgo drugi ne podigne ili vi ne dignete Kundalini u sebi....
ako koga zanima kaj je kundalini neka mi se javi ........
evo link na spell
http://www.spellsandmagic.com/levitation.html
probao sam i uspjeva.....
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepet kol 29, 2008 12:02 pm

Kaj nije Kundalini- ki, chi, tj. unutarnja energija?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepet kol 29, 2008 12:14 pm

Je

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepet kol 29, 2008 1:55 pm

jel ko ovo uspio? ovaj spell
[Vrh] Go down
LarusArg
Dinosaur
LarusArg


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 353
Age : 36
Registration date : 26.08.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepet kol 29, 2008 2:00 pm

ako se ne varam
po uputama
znači da ja mogu sam u zrak podići i kutijicu
probo i jedno i drugo
ne vrjedi.
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepet kol 29, 2008 3:10 pm

Kundalini je energija ali ona nam daje mogučnosti dok ju podignemo/oslobodimo da kontroliramo svoj dna i postano besmrtni... ima dosta toga... najbolje za to je knjiga kundalini yoga.... za spel vas treba biti 3 jedan dolje leži dva pokraj njega stave ruke ispod njega i počneju sa spellom koji zapravo služi ko mantra te ga mi onda dižemo sa svpojom energijom......
spelll sam isprobao više puta sa osobama koje su nove u magiji iskusnim nebi trebao biti problem.... oni bi to killerski trebali moći napraviti :x :x :x :x :D :D
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepet kol 29, 2008 6:55 pm

pa dobro znaci niko to nije uspio i jel moze jedna osoba?
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepet kol 29, 2008 6:58 pm

i ovaj link spells and magics jel to samo crna ili ima i bjele magije
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepet kol 29, 2008 7:03 pm

i samo da pitam kako rjeci mogu dignut covjeka ? confused ?
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimepet kol 29, 2008 10:53 pm

stvarno sam gledao na tv one jogije kako skaču po metar od zemlje u nekoj dvorani i to skrštenih nogu. ali imao sam osjećaj kako baš to vježbaju, da se odbace skrštenih nogu od parketa, izgledali su to baš kao skokovi snagom mišića, a ne levitacija. iako se ja na taj način ne bih odvojio od zemlje pa da vježbam i sto godina.
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimesub kol 30, 2008 12:10 am

Flamezar je napisao/la:
pa dobro znaci niko to nije uspio i jel moze jedna osoba?

Flamezar je napisao/la:
i ovaj link spells and magics jel to samo crna ili ima i bjele magije


Flamezar je napisao/la:
i samo da pitam kako rjeci mogu dignut covjeka ? confused ?

1. Uspijeli smo i može se, nemože samo jedna osoba piše da mora jedna ležati a dvije staviti ruke ispod nje......

2. Ovo levitiranje je nazovimo to bijela magija iako magija je jedna cjelina i nema tu crna bjela crvena narančasta zelena ili kak već očeš...

3. Riječi ti služe da asociraju tvoju energiju koja diže čovjeka nešto kao mantra.... slično....

Počnite study
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimesub kol 30, 2008 9:45 pm

snark je napisao/la:
stvarno sam gledao na tv one jogije kako skaču po metar od zemlje u nekoj dvorani i to skrštenih nogu. ali imao sam osjećaj kako baš to vježbaju, da se odbace skrštenih nogu od parketa, izgledali su to baš kao skokovi snagom mišića, a ne levitacija. iako se ja na taj način ne bih odvojio od zemlje pa da vježbam i sto godina.

Ja sam jednom (bilo mi je malo dosadno) skrštio noge tako ko da meditiram i išo skakat ... Uspio sam recimo 3cm u zrak skakat i isto tolko u dalj ... Al svejedno mislim da se ta 'levitacija' zapravo kroz skokove postiže ...
snark, probaj to radit na način da se zabavljaš, a ne da si misliš 'ja to moram moram i jednostavno moram znati', iako bi i ja htio znati letjeti pa da ne moram pokaz kupovat :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 11:16 am

Vec duze vrijeme citam postove nekih nasih (uglavnom mladjih) forumasa koji se predstave kao indigo/kristal djeca i kao netko tko stoga kuzi vise i bolje, tko se 'kuzi' u 'magiju'... Naravno pri tome nastupaju kao da su dosli negdje gdje nitko niti ne zna sto je to aura, a kamoli da im padne napamet da se nalaze uglavnom medju indigo i kristal ljudima...
Naucila sam da se ljude ne moze mijenjat ni 'prosvijetlit' ako to oni sami ne zele. I jasno mi je da ovaj moj post vjerojatno nece biti dobro prihvacen od njihove strane...ali eto...reci cu sve jedno...za svaki slucaj :)

Koliko god tehnolosko doba uzelo maha i koliko god smo miljama daleko od situacije od prije samo 50 ili 100 godina ipak mislim da smo tek zagrebali po povrsni razumijevanja svijeta oko nas...
Pa tako...poznajemo gravitaciju i cini nam se da je nemoguce prkositi istoj 'tek tako'...stoga se nesto poput levitacije cini nemogucim pa cak i magijskim...
Da li je levitacija zbilja moguca. Ono...da se jednostavno snagom mislil covjek odlijepi od podloge...hmmm...ne znam...malo (mi) je tesko to vjerovat. Cak da vidim svojim ocima, u zivo...i dalje bih tesko povjetovala...ali ne kazem da je nemoguce...
S druge strane jasno je da oko nas postoji energija koja nam je jos relativno nepoznata. Za koju naslucujemo da postoji, cak je vidimo (poput aure i sl.) ali ne znamo ju 'kontrolirat'.

Imala sam potrebu napisati ovaj 'uvod' kako bih rekla da je sve to priroda. Sve je to sasvim normalno. I zasigurno sve podlijeze zakonima fizike samo sto je pitanje koliko smo mi upoznali fiziku naseg Svemira...ocito ne u potpunosti.
Dakle, magija ne postoji. Cuda ne postoje.

OLugo spominje levitaciju i mantre i bijelu magiju...a ova recenica me posebno nasmijala "spelll sam isprobao više puta sa osobama koje su nove u magiji iskusnim nebi trebao biti problem.... oni bi to killerski trebali moći napravit" ...alo, 'spell' roll ...'iskusni u magiji bi to trebali killerski napravit' (?!)...khm... zubi ...za razliku od neiskusnih u magiji, jel?
To nije magija. To nije nikakvo cudo. Svatko to moze napravit.
Ne, ne znam po kojem kljucu te stvari rade ali moguce da je rijec o nekom prekidanju energije koja obavija svako bice pa cak i stvar. Ono sto znam jeste da 'magija' postoji samo ako mi to nazovemo tim imenom. A ljudi vole koristiti taj izraz kako bi sebe prestavili misticnim, drugacijim i sto ja znam kakvim...
Evo jedan primjer...ko klinka sam vec naucila puno tih 'magijskih' 'rituala' i znam za jedan slican nacin odizanja covjeka visoko iznad zemlje...
Ovako to ide ako uspijem objasnit...jedan sjedi na stolici (najbolje onaj koji je najvec i najtezi). Cetvero ljudi stoji do njegovih koljena i ramena. Postave kaziprste ispod pazuha i koljena onog koji sjedi i pokusaju ga dignut. Ako ga i uspiju odlijepit od stolice to ce ici prilicno tesko i ovaj kojeg dizu ce im 'curiti' iz ruku...ali...onda ekipa koja dize postavi ruke iznad glave ovog koji sjedi (necemo u detalje kako, ipak je to magija lolcina )...izvuku ruke i pokusaju ponovo... Sada ga mogu dignuti iznad svojih glava, a osoba koju se dize ostat ce tocno u polozaju kao da je stolica i dalje ispod njega...
E sad...jednom se dogodilo da smo na faxu imali jednu duzu pauzu i nakon sto smo pokusali sve tehnike gubljenja vremena ja sam rekla ekipi da cu im pokazati nesto zabavno. Sjeli smo jednog na stolicu (najveceg), a nas cetvero smo se poslozili po uputama i ja sam im govorila sto da rade. Ekipa, dakle, nije imala pojma sto radi. Ni ocekivanja. Ni nista takvog. Kada smo digli ovog tipa u zrak ekipa se totalno zbunila. To je bilo zabavno. Islo se na katedru fizike demonstrirat novonaucenu foru i trazenje objasnjenja (naravno 0 bodova s time zubi )...ali smo se zabavili :)
Naravno, nije sve tako jednostavno...za neke stvari zbilja treba koncentracija i meditacija i tako...ali i to je sasvim prirodno...

Ono sto je poanta price jeste. Nije im receno da je to magija, nisu se koncentrirali, mantrali ni nista takvo. Nisu cak znali ni sto ce se tocno dogodit. A dogodilo se. Zato jer to nije magija. Samo zato jer nesto nije objasnjeno ne znaci da nije normalno. Sve je normalno. Ali dokle god bude ljudi koji propagiraju neke pojave pod magijske (kako bi se osjecali posebno i drugaciji od drugih) i ljudi koji puse te price postojat ce i blokada da se to sto prije shvati i krene upotrebljavati na korisne i prave nacine.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 11:49 am

shock kolki post... Daj mi malo objasni to s tim likom kojeg ste digli u zrak. Napravili ste krug oko njega i mislima ga digli ili šta? Ne kužim conf1
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:24 pm

Alpha je napisao/la:
What she said


stavit ovo pod sticky na misterije za sve buduce "iskusne" spell mastere i djecu duginih boja :D

jos bolje .... stavimo pop-out post ... kad god neko klikne "Send" to mu iskoci rofl
[Vrh] Go down
Sponsored content





Levitacija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Levitacija   Levitacija - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Levitacija
[Vrh] 
Stranica 2 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gravifugalna levitacija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: