Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja

Go down 
+10
Alpha
zmija
zvezda
Milab
silver
Svjetloisjena
urbanaaa
Daenerys
malena
Rain
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:47 am

a kakvi su to uopce transkripti?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:56 am

silver je napisao/la:
a kakvi su to uopce transkripti?

Puno je to za objasnjavat...a i nisam sve jos ni procitala... Evo ti jedan zgodan link. Je stranica malo sporija al ako imas adsl nema veze :) U svakom slucaju imas izbornik u lijevoj margini za svakakve zgodne teme pa tako i Kasiopejce...

http://www.val.hr/php/index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=67

Pozz :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:52 pm

Ukratko, to su navodno podaci dobijeni kanalisanjem visih entiteta sa 6. denziteta koji su OPD (opredeljeni prema drugima)... Ja sam iscitala tek prvih 7 od 25 i za sada su mi veoma zanimljivi, tako da nastavljam citanje... *
[Vrh] Go down
davor1408
Stanica
davor1408


Male
Leo Tiger
Broj postova : 13
Age : 37
Registration date : 11.01.2008

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimesub sij 26, 2008 11:31 pm

Da li je sada vrijeme za buđenje?[/quote]



odličan materijal rio--.

žalosno je to da nas netko stavi na ovaj svijet i dopusti da nam se to radi..

samo se nadam da ću "jednoga dana" kada umrem dobiti dobro objašnjenje o ovom sranju u kojem živimo
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 58
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimepon srp 14, 2008 12:11 pm

Vrlo zanimljivo od svega procitanog ovo sam izdvojio:
"Zajedno sa svim ovim u zapadnim zemljama se krenulo i sa žestokom dezinformacionom kampanjom (tzv. Operacija Cointelpro) u kojoj se promovišu knjige i vebsajtovi onih UFO “eksperata” koji zagovaraju teoriju “pomoći vanzemaljaca u našem evolutivnom razvoju”. Zajedno sa tim ide i tzv. “new age” pokret/religija čiji je glavni moto - “resist no evil”, što bi se u prevodu reklo – ne suprostavljaj se zlu, ili još bolje - “ne odupiri se dok ti deru kožu”. Tu se ide čak dotle da nam se sugeriše kako mi, u stvari, kreiramo, odnosno, projiciramo svoju vlastitu realnost, te kad vidimo bilo kakvo zlo, našu ličnu ili tuđu patnju, to je “samo naša vlastita projekcija”, i nema veze sa objektivnom stvarnošću." Mislim da je ovo sazetak svega a ako se okrenete i ovo nase podrucje je zahvaceno takvim raspolozenjem medju ljudima i tolikom apatijom.
Zamislite samo kolika je nebriga susijeda (dva kata ispod vas) za vas.
Ili koliko vas brine sto se susjed krvi s svojom zenom. Boli vas... nesto.
U tome lezi "resist no evil".

Svaka cast autoru na trudu citiranog teksta. ides
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 3:46 am

cisto sumnjam da su to alieni napravili....mozete se iznenaditi sta ljudi mogu napraviti :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 2:58 pm

Pa sad...ovisi jel ti deru kozu na zivo il udijele neki narkotik zubi

Hocu reci da je s time 'Resist no evil' pjesnik htio reci da nesto nije nuzno zlo ako se sada nama tako cini. Kao sto dijete place dok mu se daje injekcija penicilina iako je ono sto trpi puno manja 'zrtva' od onog sto time dobiva (veliko zdravstveno olaksanje) ono place.

Znamo li mi uopce sto je za nas dobro? Mislim...cak i bez vanzica da nam deru kozu ili nesto...znaju li ljudi uopce ista?


EDIT: Btw, Isus je originalni autor tih rijeci miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 5:27 pm

Alpha je napisao/la:
Pa sad...ovisi jel ti deru kozu na zivo il udijele neki narkotik zubi

Hocu reci da je s time 'Resist no evil' pjesnik htio reci da nesto nije nuzno zlo ako se sada nama tako cini. Kao sto dijete place dok mu se daje injekcija penicilina iako je ono sto trpi puno manja 'zrtva' od onog sto time dobiva (veliko zdravstveno olaksanje) ono place.

Znamo li mi uopce sto je za nas dobro? Mislim...cak i bez vanzica da nam deru kozu ili nesto...znaju li ljudi uopce ista?


EDIT: Btw, Isus je originalni autor tih rijeci miga
Ma oni su inteligentniji napredniji od nas kaj cemo mi njima....za promatranje nah....za njih smo mi sada trenutno nesta jako zanimljivo i zato nas otmu al nas i vrate zive....a to sto ljudi nestaju 90 % slucajeva je da se sami ubiju
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 12:26 pm

I mi smo inteligentniji od stakora pa ih nekako stalno koristimo u nekim pokusima...recimo da nam bas trebaju miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 4:53 pm

Alpha je napisao/la:
I mi smo inteligentniji od stakora pa ih nekako stalno koristimo u nekim pokusima...recimo da nam bas trebaju miga
hehehe pa jesmo al mi smo svi sa jednog planeta :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 4:57 pm

A ovdje smo svi iz istog Svemira...cemu se ogranicavati zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 5:21 pm

Alpha je napisao/la:
A ovdje smo svi iz istog Svemira...cemu se ogranicavati zubi
hehehehe s time da alieni bi navodno trebali biti dobri mali zeleni :D :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 5:46 pm

Od kud ti ta ideja...recimo da smo mi mali i zeleni ne bi bili bas tako dobri...ko sto i nismo :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 7:59 pm

Alpha je napisao/la:
Od kud ti ta ideja...recimo da smo mi mali i zeleni ne bi bili bas tako dobri...ko sto i nismo :P

Ovo je baš dobar zaključak.

Možda je u prirodi neke vrste (instinkti) da bude dominantna, pogotovo ako se radi o inteligentoj vrsti.

Sad pazi, recimo da mi ljudi imamo nekakvu naprednu tehnologiju međuzvjezdanog pogona i putujemo po svemiru i jedan dan naiđemo na nekakav planet gdje je "ekipa" u nekakvoj fazi plemena ili šta ja znam, grade se piramide, oštre se koplja a mi imamo nuklearno oružje koje kosi sve pred sobom, ili nešto jače. Šta misliš da nebi utjecali na tu vrstu, zauzeli planet i tako dalje.

Možda i nebi ali sigurno bi nam cilj bio kontrolirati njihov razvoj i ne dopustiti da se razviju toliko da bi nam mogli konkurirati, ma ni približno tome.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 11:48 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Od kud ti ta ideja...recimo da smo mi mali i zeleni ne bi bili bas tako dobri...ko sto i nismo :P

Ovo je baš dobar zaključak.

Možda je u prirodi neke vrste (instinkti) da bude dominantna, pogotovo ako se radi o inteligentoj vrsti.

Sad pazi, recimo da mi ljudi imamo nekakvu naprednu tehnologiju međuzvjezdanog pogona i putujemo po svemiru i jedan dan naiđemo na nekakav planet gdje je "ekipa" u nekakvoj fazi plemena ili šta ja znam, grade se piramide, oštre se koplja a mi imamo nuklearno oružje koje kosi sve pred sobom, ili nešto jače. Šta misliš da nebi utjecali na tu vrstu, zauzeli planet i tako dalje.

Možda i nebi ali sigurno bi nam cilj bio kontrolirati njihov razvoj i ne dopustiti da se razviju toliko da bi nam mogli konkurirati, ma ni približno tome.
ovo je fakat logicno razmisljanje moze biti ali ipak sto ako smo ipak mi njima konkurencija vec sada? sto ako nas oni napadnu opet ce neduzni nastradat :( a ja ne zelim biti rob nekom zelenbacu :(
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja   Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tragovi bogova - Mutilacije ili sakaćenja ljudi i životinja
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» tehnologija bogova?
» Graham Hancock: Otisci bogova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: