Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Za one koji žele koristiti telekinezu

Go down 
+22
Tin95
Jaykof
Berny_Sinara
Legionar
OLugo
snark
Faithless
Sigmund Freud
None
ThE_IMMORTAL
KiChO666
Sengrath
silver
dady
Groinx
Tutankhamon
Svjetloisjena
Alpha
razzor123
Blizzard
vrapche
Flamezar
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Koristis li telekinezu?
Da
Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_vote_lcap13%Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_vote_rcap
 13% [ 13 ]
Ne
Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_vote_lcap16%Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_vote_rcap
 16% [ 16 ]
volio/la bi
Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_vote_lcap70%Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_vote_rcap
 70% [ 69 ]
Ukupno glasova : 98
 

Autor/icaPoruka
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 9:18 am

Čitao sam o čemu ste cijelo vrijeme pisali i sada vidim da nemate velikoga znanja o psi moćima,da one postoje ali kao fenomen ljudi se rađaju svakoga dana sa manama ali i fenomenima,tako je mozak ima glavnu ulogu u tome aktivacija toga područja u kojem je smještena grana telepatije i telekineze
može se potaknuti.Jedini problemu tome je što se nezna kako potaknuti aktivaciju toga procesa.


P.S.mislio sam da se može nešto naućiti od Vas a ne da se prepucavate oko toga dali netko posjeduje tu moć ili ne,psihijatrija je uzela previše maha u ljudskim životima ne dozvolite si da jednoga dana izabere i Vas razore
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 11:50 am

pa reci, mozda mi mozemo nesto od tebe naucit.....

kako potaknuti tu granu????

ja sam cijelo vrijeme mislio da je to stvar protoka energije i da moramo prvo poslati energiju tamo gdje zelimo pa onda micati taj predmet.....
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 1:23 pm

@Tigon, pretpostavljam da ti govoriš o aktivaciji DNK?

Uostalom, ovo nije jedina tema o telekinezi. Pretraži detaljnije Forum i naći ćeš ih još. Na tim temama ima dosta toga za naučiti. Ova tema je nekako namijenjena upravo za dokazivanje telekineze.

A s ovakvim stavom, da si mislio da se od nas nešto može naučiti, a ne može, nećeš doći predaleko. Sami sklop učena je vrlo relativan i ti učeći nas možeš sam naučiti nevjerojatno puno stvari, a toga nisi svjestan. Stoga, to dokazuje da trenutno nisi spreman niti učiti od drugih niti učiti druge.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 4:15 pm

khm mozda je telekineza najjrazvijenija kada spavamo?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 4:18 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
khm mozda je telekineza najjrazvijenija kada spavamo?
Daj objasni face

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 5:32 pm

pa kad sanjamo sve je moguce..... i ja cesto sanjam da micem stvari.....

====Cemu dokazivanje kada su vec svi ovdje osim Omege sigurni da telekineza postoji....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 6:01 pm

Dobro je razlučiti stanje ''biti siguran'' i ''vjerovati''. Nekima je dovoljna sama vjera da bi bili sigurni da to postoji, no ne dijelim baš takav doživljaj, meni je vjera jedno, a pravi dokaz/sigurnost nešto sasvim drugo.

Ja nisam siguran jer nemam na temelju čega biti siguran, telekinezu ne mogu, nikoga nisam vidio da može, jedino što imam su raznorazne priče od forumaša i drugih ljudi te tvrdnje da to postoji ili da ne postoji.

Isto tako moram napomenuti da ima jedan drugi forum gdje su forumaši isto tako sigurni, ali da telekineza NE postoji... Baš kao što je ovdje većina sigurna da postoji. Zaključujem da onda itekako ima smisla dokazati da postoji.
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 6:23 pm

Pa, u redu....
Ti trazi svoj odgovor, ali kad ga nađes vec ce ti bit kasno za ucenje i sve....

Npr. Da sada americki znanstvenici kacu da je to moguce... da su testirali i istrazivali 2 godine..... Kazu neki glupi dokaz koji nema veze s vezom ....

ti bi povjerovao.....

ako mislis takav stav imat prema svemu .... nista neces naucit

moras riskirat.... kao sta smo mi koji to znamo.....
potrosili smo sat vremena na dan ( jedan tjedan)

i sami sebi dokazali da je to istina... i da je moguce
................................................................................
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 6:33 pm

Nikad nije kasno za učenje, uostalom znanje telekineze nije nužno za učenje, ne znam odakle ti uopće takva ideja :P

Definiraj 'glupi' dokaz.
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 6:38 pm

Glupi - mislio sam na neku nompliciranu teoriju sta nitko osim znanstvenika nebi razumio.....

Nije nuzno... nista nije nuzno.

ali ako ne vjerujes da telekineza(vjezba poslje ki/psi ball (po tezini)) postoji.... nemozes napravit nijednu ozbiljniju vjezbu....
nemozes otvorit cakre, AP, niti jednu tezu meditaciju od meditacije praznine....

Nemozes nista.

E, pa ja neznam sta ce ti onda ovaj forum.
ako zelis dokaz, toplo ti preporucujem da odes na neki znanstveni forum...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 6:46 pm

Ne znam što tu imaju govoriti, znam da tu mogu eventualno dati video snimku dokaza... A mislim da je to svima razumljivo.

To je isto kao da kažem da ako netko ne vjeruje u mogućnost da je evolucija istinita, da ne može naučiti elektromagnetizam... Dakle ne slažem se s rečenim miga

Usto ovo nije forum samo za one koji vjeruju u mogućnost telekineze, AP i ostalih takvih stvari, već za one koje to zanima bez obzira vjeruju li u to ili ne. A druga stvar je što ja vjerujem u mogućnost telekineze, ali ako netko to može, zašto da ne demonstrira pa da više ne vjerujem miga
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 7:54 pm

imas mali milion videa telekineze i ostalih gluposti na internetu, stoga ne vidim razlog slanja tih videa bas tebi....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 7:56 pm

Ne da šalju video meni, nego općenito da će snimiti video roll

Ajde, daj jedan realističan video uz znanstveni komentar.


Zadnja promjena: Omega; ned ruj 06, 2009 8:58 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 8:12 pm

Legionar je napisao/la:
@Tigon, pretpostavljam da ti govoriš o aktivaciji DNK?

Uostalom, ovo nije jedina tema o telekinezi. Pretraži detaljnije Forum i naći ćeš ih još. Na tim temama ima dosta toga za naučiti. Ova tema je nekako namijenjena upravo za dokazivanje telekineze.

A s ovakvim stavom, da si mislio da se od nas nešto može naučiti, a ne može, nećeš doći predaleko. Sami sklop učena je vrlo relativan i ti učeći nas možeš sam naučiti nevjerojatno puno stvari, a toga nisi svjestan. Stoga, to dokazuje da trenutno nisi spreman niti učiti od drugih niti učiti druge.


Možda i jesi u pravu omeni ali nisam ja taj koji traži dokaze,a poznato je da se ljudi vrte u krug.sorry
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 9:30 pm

Rainmaker94 je napisao/la:
Pa, u redu....
Ti trazi svoj odgovor, ali kad ga nađes vec ce ti bit kasno za ucenje i sve....
Npr. Da sada americki znanstvenici kacu da je to moguce... da su testirali i istrazivali 2 godine..... Kazu neki glupi dokaz koji nema veze s vezom ....
ti bi povjerovao.....
ako mislis takav stav imat prema svemu .... nista neces naucit
moras riskirat.... kao sta smo mi koji to znamo.....
potrosili smo sat vremena na dan ( jedan tjedan)
i sami sebi dokazali da je to istina... i da je moguce
................................................................................
Prije nego što ovako prosuđuješ o osobi trebao bi ju malo bolje upoznati ili barem pročitati više njenih postova. I ako nastaviš tako prosuđivat o ljudima upravo ćeš ti biti taj koji ćeš samog sebe blokirati u učenju od i sa većinom ljudi oko sebe.
Omegu osobno poznajem i on nije niti blizu ovome što si ti naveo.

Dat ću ti jedan konkretan primjer - Nibiru.
Nevjerojatno puno ljudi slijepo vjeruje da taj planet postoji (barem onako kako je opisan). I ti ljudi se ponašaju upravo onako kako ti prigovaraš Omegi da se tako ne ponaša - vjeruju i ne traže nikakve dokaze. I tako čekaju spas ili uništenje koje će se dogoditi 2012. uvjereni da će oni biti 'izabrani' jer vjeruju (a ne traže dokaze i ne ZNAJU). Na taj način oni su upravo blokirali svoje daljnje učenje i napredovanje. A da bude još zanimljivije, oni osuđuju one koji ne vjeruju u taj planet i zovu ih neprosvjetljenima, zatvorenoumima, primitivcima te ih podcjenjuju. Nevjerojatno kako se ljudi ponašaju!
Omega je lijepo i razumljivo znanstveno dokazao da planet ne postoji (potraži malo na Astronomiji i misterijama svemira). Da je svaki od tih vjernika u Planet X unio u to samo malo skepticizma i preispitivanja našao bi brojne dokaze da Nibiru ne postoji.
Zašto bi si Omega, koji nikada nije vidio djelovanje telekineze dopustio slijepo vjerovanje u nju bez traženja ikakvih dokaza?

Slažem se s tobom, ako želiš eksperimentalno provjeriti svoje mogućnosti tada ne smiješ imati ni trunke sumnje. I, mislim da se Omega neće naljutiti što to kažem, ali on je, po tvojim kriterijima, uspio psi-wheelat! Ali i dalje ima sumnje je li to zaista bilo psiwheelanje ili nešto drugo.
Uvijek je dobro preispitivati samoga sebe, svoja razmišljanja i namjere. miga

P.S. U jednoj stvari si ipak bio u pravu u vezi Omege, ima ženski avatar zubi

@Tigon, ovim postom sam i tebi odgovorio :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 11:03 pm

dajte vi koji koristite telekinezu dajte par savjeta kako ste vi to radili :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimened ruj 06, 2009 11:55 pm

Uh, hvala Legi, lijepo pojašnjeno hug

Samo jedan mali ispravak. Nisam dokazao da planet Nibiru ne postoji, već sam dokazivao samo za neke ponuđene teorije u vezi Nibirua da su bezvezne, to jest da nemaju potrebnu logiku u sebi. To je sve :)

A Psi-wheel... Sad si me otkrio zubo
Da, nisam to spominjao na forumu, ali nema veze. :)
Budem još to vježbao, zgodno je za dostizanje praznog uma prve razine.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 1:00 am

Omega je napisao/la:
Nisam dokazao da planet Nibiru ne postoji, već sam dokazivao samo za neke ponuđene teorije u vezi Nibirua da su bezvezne, to jest da nemaju potrebnu logiku u sebi.
Zato sam u zagradi napisao ''barem onako kako je opisan''... no treba skužit kaj ja hoću reći :P
Za psi wheel si već jednom spomenuo na Forumu, znači, nisam te otkrio miga
Citat :
zgodno je za dostizanje praznog uma prve razine.
doh

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 8:08 pm

a me zaje...bavate.......

zasto govoris gluposti kada znas.....(omega)

Legionar, sorry ali nedaju mi se citat dugi postovi, procitao sam samo ono pred kraj....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 9:38 pm

Ne pričam gluposti, samo treba na pravi način shvatiti rečeno.

Došao na forum, a nedaju mu se čitati postovi. Zanimljivo zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:01 pm

Rainmaker94 je napisao/la:
a me zaje...bavate.......
zasto govoris gluposti kada znas.....(omega)
Legionar, sorry ali nedaju mi se citat dugi postovi, procitao sam samo ono pred kraj....
E, znaš šta? *#$&"
Ti prigovaraš Omegi?? Pogledaj svoj način komunikacije sa nama, svoju površnost u procjenjivanju osobe, pogledaj svoj pristup ljudima.
To su najvažnije stvari koje na Zemlji trebaš naučiti. Pristup ljudima, promišljenost i otvorenoumnost i ona najvažnija - priznati da si pogriješio (smanjenje ega).
Ako te stvari nemaš, džabe ti telekineza, meditacija i AP-ovi.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:29 pm

Ok,vidim o čemu se radi i nisam tu da rušim nečije dokaze,samo želim reći da telekineza za sada kod ljudi ne postoji ako nije genetski urođena pri rođenju,jer kao što i sami vidite evolucija je tu još uvijek mijenja ljude i životinje samo se to čini sporo nama koji živimo.Kao što sam i rekao ne radi se o aktivaciji dna kako bi postigli telekinezu niti o slanju energije koju vi tako zovete već o stvarnom osjećaju koje vaše cijelo tijelo interpretira kao stvarni doživlja osjeta te tvari nad kojom koristite telekinezu.

Što želim reći telekineza se može razviti,ako stimulirate mozak za sada nepoznatim stimulatorima,jedino tako jer mora biti mehanički.
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:32 pm

Legionar je napisao/la:
Rainmaker94 je napisao/la:
a me zaje...bavate.......
zasto govoris gluposti kada znas.....(omega)
Legionar, sorry ali nedaju mi se citat dugi postovi, procitao sam samo ono pred kraj....
E, znaš šta? *#$&"
Ti prigovaraš Omegi?? Pogledaj svoj način komunikacije sa nama, svoju površnost u procjenjivanju osobe, pogledaj svoj pristup ljudima.
To su najvažnije stvari koje na Zemlji trebaš naučiti. Pristup ljudima, promišljenost i otvorenoumnost i ona najvažnija - priznati da si pogriješio (smanjenje ega).
Ako te stvari nemaš, džabe ti telekineza, meditacija i AP-ovi.


Tu si u pravu jer agresija i negativnost proizlazi iz depresije i ograničenosti,a to znači da neuroni ne donose dovoljno signala
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:34 pm

A kako si to saznao?
Govoriš li općenito o telekinezi ili i o ostalim za sada parapsihološkim stvarima poput telepatije, AP-ova i općenito snage misli.
Ja npr. nemam osjećaj za razlikovanje telepatije, telekineze ili elektrokineze (s kojom posebno imam iskustva).

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:36 pm

Tigon je napisao/la:
Tu si u pravu jer agresija i negativnost proizlaze iz depresije i ograničenosti
Pogotovo iz ograničenosti zivili

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Za one koji žele koristiti telekinezu   Za one koji žele koristiti telekinezu - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za one koji žele koristiti telekinezu
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Postoji li telekineza?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: