Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Uleti

Go down 
+48
Archangel
Dantalion
Floridain
Abarksas
Melkior
blue sorceress
Ephez
InaNNaa
whitelady
Collector604
Zona
JedanOdOnih
biga
Star
Athena
Legionar
Armin od Irima
tomi
Cico
d_sasha
Lukini
Aurora Borealis
Fantom
Greed
Remke
Gea
MoW
Jaykof
josip21
DoC
nymphadora nemesis
Svjetloisjena
malena
silver
arhont
Aleksandar Veliki
Sigmund Freud
Neo
Nefertiti
Tutankhamon
None
Merkurica
Stripy
razzor123
Blizzard
Sentinel
Alpha
floridana
52 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimened stu 14, 2010 5:41 pm

Halo MoW,sa djevojkama se neprica o teoriji relativnosti,osim mozda sa Alphom. zubi
Djevojke zele cuti komplimente,raznorazne izlijeve ljubavi.
Mi muskarci kada idemo u provod,kazemo idemo traziti djevojke(citaj *icke) a ne idem traziti sagovornicu ili profesoricu filozofije... lood
Daj molim te,spusti se na zemlju i budi ono sto zaista jesi a to je,
mlad momak,zeljan zivota i provoda... 8)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimened stu 14, 2010 6:33 pm

Kako koja djevojka. Meni se ne sviđaju one djevojke koje jedino što ih zanima je da im dečko izjavljuje ljubav. Žao mi je, ali ja sam takav i od djevojke tražim da upregne mozak prije nego što ju ja kasnije upregnem, da se skroz grubo izrazim. zubi
Vjeruj mi da sam itekako željan života, samo imamo druge pojmove što znači život. To smo već ustvrdili, čemu se dalje natezati?
Provode volim, ali ne onakve na kakve ti misliš. Meni je večera s dobrom diskusijom ili odlazak u kino na zabavan film dobar provod. Nekome je to nešto drugo. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 38
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimened stu 14, 2010 6:41 pm

MoW, nisi me shvatio, naravno da je kvaltetna konverzacija pod moranje, ali jedan dobar ulet, dobra, pametna, zanimljiva rečenica, je dovoljna da zadobije moju pažnju i onda slijedi kvalitetna konverzacija... pa mora i razgovor od nečega počet, nećemo kao grom iz verdra neba odmah počet pametovat i ilozofirat o ne znam ni ja čemu, sve ima svoj slijed i zato mislim da je dobar ulet dobar početak... :)

a fantome, o ukusima se ne raspravlja, netko voli za ručak svinjske kotlete, a netko blitvu ;)
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimened stu 14, 2010 6:51 pm

Fantom nakon sto sam procitao zadnje tvoje post-ove,stekao sam dojam (volio bih da grijesim) da se ti u pogledu musko-zenskih odnosa ne razlikujes nista vise od zivotinje koja za cilj ima da u sezoni parenja sa sto vise zenki ima odnose i da ih oplodi...



Ja bih sebe kao ljudsko bice spustio na razinu zivotinje kad bih letio za svabicama kojima kad namignes saginju se preko stola....



tuzni

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimened stu 14, 2010 7:03 pm

InaNNaa je napisao/la:
MoW, nisi me shvatio, naravno da je kvaltetna konverzacija pod moranje, ali jedan dobar ulet, dobra, pametna, zanimljiva rečenica, je dovoljna da zadobije moju pažnju i onda slijedi kvalitetna konverzacija... pa mora i razgovor od nečega počet, nećemo kao grom iz verdra neba odmah počet pametovat i ilozofirat o ne znam ni ja čemu, sve ima svoj slijed i zato mislim da je dobar ulet dobar početak... :)

Kužim šta hoćeš reći. Da, valjda je to bitno u situacijama kad dečko ide pristupati curi. No ja sam više mislio na društvene situacije kad dečko ne pristupa sam curi već je više ljudi pa se razvije diskusija u kojoj se vidi kako tko misli. To su recimo meni mnogo češće situacije od direktnih jedan na jedan. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 38
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimened stu 14, 2010 7:06 pm

da, i te su situacije ugodnije, daju ti više prostora za ono "iskazivanje". ne samo dečkima, već curama, tada mnogo stvari dolazi do izražaja. ali znaš ono, u kafiću si, muzika je preglasna, trebaš baš nać način kako curu zainteresirat (ili momka) da bi se potrudila nastavit s tobom razgovor u takvim uvjetima. :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimened stu 14, 2010 7:21 pm

Nastojim ne boraviti u glasnim (i zadimljenim) kafićima, a pogotovo izbjegavam pristupati samim djevojkama na takvim mjestima. No da, u tim situacijama jedino što i može proći je dobar ulet. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimepon stu 15, 2010 12:11 pm

@Ina...kad je itko ikog upoznao u kafani, diskoteci i tome slicno? :P A kad i upoznas nekog tako malo je previse za ocekivat da ce taj doci sa nekom ludilo inteligentnom izjavom koja ce te oborit s nogu. Iskreno govoreci uleti u takvim okolnostima su mi odmah sumnjive.

@Fantom...
Fantom je napisao/la:
Halo MoW,sa djevojkama se neprica o teoriji relativnosti,osim mozda sa Alphom. zubi
Djevojke zele cuti komplimente,raznorazne izlijeve ljubavi.
Mi muskarci kada idemo u provod,kazemo idemo traziti djevojke(citaj *icke) a ne idem traziti sagovornicu ili profesoricu filozofije... lood
Da, sa Alphom se prica o teoriji relativnosti jer ako nisi u stanju voditi diskusije odredjenog ranga Alpha ti nece dat kava
Sto se tice izljeva ljubavi...sto ti mislis da ce izljevi ljubavi koje upucujes kao ulet nepoznatoj osobi upaliti kod ikoje cure koja ima mozga? Zanimljivo.
Postoje muskarci i muskarci. Ti recimo spadas u skupinu tzv. primitivus vulgaris skupinu muskaraca koja ce povalit sve sto ima puls. Cestitam :cestita mu:

@Ina, Athena, MoW, Fantom...ima vic, sigurno ga znati:
Dosao covjek na ispovjed.
"Spavao sam sa curom. Znate bio sam kod nje, zapricali se i desilo se".
"Dobro,imate li jos kakvih grijeha?".
"Dosao njen brat, zapricali se i desilo se".
"Covjece...".
"Ima jos. Dosao tata, zapricali se i desilo se".
Veli svecenik: "Za pokoru 20 ocenasa. Dosta je bilo, da se i mi ne bi zapricali"
:P

Mislim da za ulet tj. pocetak osvajanja djevojke prvo treba vec postojati neka konverzacija. Osim ako se ne radi o pokusaju osvajanja nekog samo za jednu noc.
A onda ipak pricamo o ovom sto kaze MoW...kroz razgovor se provlaci i osvajanje, a pri tome i zena mora dati neki znak da je zainteresirana...

@Collector...dobro si procjenio...Fantomovo ispunjenje zivotnog sna i smisla se svodi na zadovoljavanje primarnih potreba...barem je to onaj dio koji ovdje nama prezentira, a obizirom je dosljedan vec godinama onda mogu reci da mu, po tom pitanju, vjerujem.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimepon stu 15, 2010 12:18 pm

Alpha je napisao/la:

@Ina, Athena, MoW, Fantom...ima vic, sigurno ga znati:
Dosao covjek na ispovjed.
"Spavao sam sa curom. Znate bio sam kod nje, zapricali se i desilo se".
"Dobro,imate li jos kakvih grijeha?".
"Dosao njen brat, zapricali se i desilo se".
"Covjece...".
"Ima jos. Dosao tata, zapricali se i desilo se".
Veli svecenik: "Za pokoru 20 ocenasa. Dosta je bilo, da se i mi ne bi zapricali"
:P

Mislim da za ulet tj. pocetak osvajanja djevojke prvo treba vec postojati neka konverzacija. Osim ako se ne radi o pokusaju osvajanja nekog samo za jednu noc.
A onda ipak pricamo o ovom sto kaze MoW...kroz razgovor se provlaci i osvajanje, a pri tome i zena mora dati neki znak da je zainteresirana...

Dobar vic, nisam još čuo. :D

Opet se svodi sve na to za što je žena zainteresirana. Ako je zainteresirana za nešto za jednu noć, onda bira odgovarajući tip muškarca na za to odgovarajućim mjestima (čitaj baru, disku...). Ako ju pak zanima nešto više i trajnije, onda bolje upoznaje muškarca u društvu i eventualno ako su oboje i dalje zainteresirani (ili ludo zainteresirani zubi) dogovore se za samostalni izlazak u paru.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimepon stu 15, 2010 2:34 pm

Athena je napisao/la:
Hm...ja mislim da žene malo moraju biti neosvojive :P, iako je sve to individualno.
Neka se muški rod malo potrudi, ako im je stalo. Ipak, ukoliko je netko zaista zainteresiran za drugu osobu, mislim da mu malo njene neosvojivosti neće škoditi niti ga odbiti, dapače. miga

Isto tako će se i žena potruditi oko muškarca, ako joj je stalo. 8)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimepon stu 15, 2010 3:20 pm

@Alpha, vic je lolcina.

Citat :

Opet se svodi sve na to za što je žena zainteresirana. Ako je zainteresirana za nešto za jednu noć, onda bira odgovarajući tip muškarca na za to odgovarajućim mjestima (čitaj baru, disku...). Ako ju pak zanima nešto više i trajnije, onda bolje upoznaje muškarca u društvu i eventualno ako su oboje i dalje zainteresirani (ili ludo zainteresirani zubi) dogovore se za samostalni izlazak u paru.

Tako je, samo što na taj način automatski možemo nekoga i krivo procijeniti, misleći da je igrač/ica nabrzake. :P
Nekad kvalitetne ljude (po našoj procjeni) možemo upoznati i na mjestima gdje to ne bi očekivali, ali mi se čini da mnogi od nas znaju automatski kretati sa predrasudama prema osobi upravo radi toga, a uz to komunikacija ne može doći do izražaja.

Općenito, slažem se sa vama da neki uleti mogu u stanovitim slučajevima biti efikasni samo kad upoznamo nekoga u noćnom izlasku, bučnim mjestima.
Za sve ostalo, ulet na već postojeće-formiranoj konverzaciji dvoje ljudi, ne može biti "šlag na torti".
Eventualno će donijeti malo smijeha i zaključak da osoba može biti zabavna.

@Blizzard pa vjerojatno će se i žena potruditi nekako. Samo je stvar u tome da prosječni pripadnici vašeg roda to možda neće skužiti, ako im se ne crta ili konkretno ne pokloni slikicu. lol

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimepon stu 15, 2010 4:15 pm

Alpha je napisao/la:
@Ina...kad je itko ikog upoznao u kafani, diskoteci i tome slicno? :P A kad i upoznas nekog tako malo je previse za ocekivat da ce taj doci sa nekom ludilo inteligentnom izjavom koja ce te oborit s nogu. Iskreno govoreci uleti u takvim okolnostima su mi odmah sumnjive.

@Fantom...
Fantom je napisao/la:
Halo MoW,sa djevojkama se neprica o teoriji relativnosti,osim mozda sa Alphom. zubi
Djevojke zele cuti komplimente,raznorazne izlijeve ljubavi.
Mi muskarci kada idemo u provod,kazemo idemo traziti djevojke(citaj *icke) a ne idem traziti sagovornicu ili profesoricu filozofije... lood
Da, sa Alphom se prica o teoriji relativnosti jer ako nisi u stanju voditi diskusije odredjenog ranga Alpha ti nece dat kava
Sto se tice izljeva ljubavi...sto ti mislis da ce izljevi ljubavi koje upucujes kao ulet nepoznatoj osobi upaliti kod ikoje cure koja ima mozga? Zanimljivo.
Postoje muskarci i muskarci. Ti recimo spadas u skupinu tzv. primitivus vulgaris skupinu muskaraca koja ce povalit sve sto ima puls. Cestitam :cestita mu:

@Ina, Athena, MoW, Fantom...ima vic, sigurno ga znati:
Dosao covjek na ispovjed.
"Spavao sam sa curom. Znate bio sam kod nje, zapricali se i desilo se".
"Dobro,imate li jos kakvih grijeha?".
"Dosao njen brat, zapricali se i desilo se".
"Covjece...".
"Ima jos. Dosao tata, zapricali se i desilo se".
Veli svecenik: "Za pokoru 20 ocenasa. Dosta je bilo, da se i mi ne bi zapricali"
:P


Pa vi zaista ne citate viceve koje samo za vas servira Fantom.... no

Na ispovjedanju

Alpha draga,ne zelim da budem ozbiljan u ovoj iskljucivo za mene smjesnoj konverzaciji sa nepoznatim likovima.
U RL je Fantom sasvim suprotna osoba od ove koju vam serviram svakodnevno.
Zelim da vam prezentujem svu surovost ovog zivota i svakodnevnicu od koje kako vidim svi svjesno ili nesvjesno bjezite... no
Molim vas da bar u ovim temama budete iskreni i objektivni... 8)

Extremno sam ne tolerantan prema osobam koje prezentuju stvarnost u nekom iskrivljenom obliku
kojeg mogu razumjeti samo lukave osobe kojima nije stalo do vecine,na suprot mene koji
zeli da se sto vise priblizi obicnim ljudima... 8)


[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimepon stu 15, 2010 4:54 pm

@MoW i Blizzard...slozila bih se...

@Athena...pa ako tipu bas treba nacrtat onda ti takav niti ne treba :P

@Fantom...vic je prastari, a na toj temi si ga ionako dosta lose ispricao :P
E sad...sto ti to znaci da si u stvarnosti sasvim druga osoba? Jel to znaci da si zapravo vegetarijanac, antipusac, antialkoholicar, da ne izlazis nakon 21h i da se sablaznjujes ako uopce cujes pojam prevara dok sa zenom (koja ti je jedina sexualna partnerica u citavom zivotu) prakticiras sex samo jednom mjesecno i to u misionarskoj pozi? Jel si ti zapravo ta osoba, a ovdje nama seres brokve?

Kako to mislis :
Citat :
i svakodnevnicu od koje kako vidim svi svjesno ili nesvjesno bjezite...
Mi bjezimo? A di si ti? Ti kao nisi na ovom forumu, jel? 8)

Sto se tice zadnje izjave...gle, za razliku od tebe ja sam na svim temama iskrena i objektivna koliko mogu biti unutar svoje subjektivnosti. U svakom slucaju dajem moja stvarna razmisljanja. Ona se i mijenjaju u ovisnosti s iskustvom ali su uvijek ono sto mislim, ono u sto vjerujem, ono cemu se nadam, ono u sto sumnjam i ono tko jesam. Za razliku od tebe, ocito...koji si upravo rekao da si zapravo netko drugi i da ovdje lazes i pretvaras se u nesto tko nisi ti. A ja pak mislim da lazes kad kazes to sto si rekao i da si zapravo ovakav kakav se predstavljas. Gle, kako god okrenemo u jednom trenu lazes. To mi nije neka super osobina.

I jos jedna sitnica...to sto si rekao
Citat :
konverzaciji sa nepoznatim likovima
Likovima? Mi smo tebi likovi? I jos k tome nepoznati...hmmm...nakon vise od godinu dana pricanja s nekim mislim da ga ipak, bare malo, upoznas. I nemoj slucajno krenut pricu o virtuali jer ovo je isto, slusaj me dobro - ISTO kao RL. Kao sto ti ljudi u RL-u mogu srat i pretvarat se da su netko tko nisu tako ti mogu i ovdje. Na kraju racun se niti ne podnosi nama/drugima, podnosi se samom sebi ili da tako kazem Bogu. Jer samo ti znas koliko lazes i koliko si neiskren. Samo ti znas koliko se pretvaras da si netko tko nisi. Saznali drugi istinu o tebi ili ne posve je svejedno. Ne lazes nas. Lazes sebe.

A tebi je jebeno tesko shvatit, uopce niti mastom docarat da ne zive svi po principu "u se, na se i podase". Da ima ljudi koji cijene i neke druge osobine tipa inteligenciju. I ti sprdas to sto bih ja pricala "o teoriji relativnosti". A jbg. Bih. Jer ja se palim na inteligenciju. Sto je tu tako cudno? Neki se pale na cipele, neki na zivotinje, neki na malu djecu...to na sto se ja palim i nije takvo cudo precudno...ili ja barem ne vidim da jeste.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimepon stu 15, 2010 11:37 pm

dobro si ga ištracala. on nas uopće ne doživljava kao osobe već kao tamo neke nepoznate likove. misli da mu je ovo Njemačka ili Austrija, di se odnosi, po njegovome, svode na jedan mig. površno, vrlo površno, kao šta je i sam površan kava
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimepon stu 15, 2010 11:50 pm

Vidi floridane sto pije kaficu tuzni
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimeuto stu 16, 2010 11:23 am

jel to ulet kava
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimeuto stu 16, 2010 6:18 pm

Nije,po vazdan pijes tu kafu pa reko vidi je opet pije kaficu

mase
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimečet stu 18, 2010 12:23 am

onda si off topic kava
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimečet stu 18, 2010 12:40 am

Joj daj ne izmisljaj popc
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimečet stu 18, 2010 12:52 am

joj, daj prestani seruckati jer ćeš umjesto uleta izletiti kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimečet stu 18, 2010 12:53 am

E to je ulet ides zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimepet pro 31, 2010 4:21 pm


Alpha
Citat :
Likovima? Mi smo tebi likovi? I jos k tome nepoznati...hmmm...nakon vise od godinu dana pricanja s nekim mislim da ga ipak, bare malo, upoznas. I nemoj slucajno krenut pricu o virtuali jer ovo je isto, slusaj me dobro - ISTO kao RL. Kao sto ti ljudi u RL-u mogu srat i pretvarat se da su netko tko nisu tako ti mogu i ovdje. Na kraju racun se niti ne podnosi nama/drugima, podnosi se samom sebi ili da tako kazem Bogu. Jer samo ti znas koliko lazes i koliko si neiskren. Samo ti znas koliko se pretvaras da si netko tko nisi. Saznali drugi istinu o tebi ili ne posve je svejedno. Ne lazes nas. Lazes sebe.

Bravo cerek
I ja mislim to.
Meni je ovako najlakše,reć istinu "likovima" jer tu dobijaš najiskrenija potpitanja i komentare,jer se iza ekrana svi opuste,nemaju razloga da glume role kao kad te npr sused gleda,il neki tzv prijatelji,koji bi sve to mogli širit okolo!
Ovde se i upoznaje najbolje-ne trebaš putovat do odabranih,ne moraš POĆI kod nekog,samo sedneš i tipkaš,pa i 100 puta dnevno,a toliko puta nećeš krenut do nekoga,osim ako ne želiš izgubit koju kilu il prijatelja svojom nametljivošću zubi
Naravno i ovde moš bit dosadan,al zato imamo ban
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimesub sij 08, 2011 3:47 pm

evo jedan ulet....

- Sigurno je lijepo biti na tvome mjestu dok me gledas???
[Vrh] Go down
blue sorceress
Prašina
blue sorceress


Female
Sagittarius Pig
Broj postova : 4
Age : 112
Location : između dva predaha
Registration date : 24.02.2011

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimečet vel 24, 2011 8:37 pm

na plaži...
plava i pjegava sa bojom zaljubljenog raka i tonom kreme za sunčanje...
domaći galeb...
"ee sinjorina....vidimo se navečer...nosim jogurt za tvoje opekline?...mažem nježno...nemam hladne ruke..."
"?wdf?"
"uuu švabica...tooo!!!"
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitimečet oľu 03, 2011 3:50 am

Cao..mogu li dobiti poljubac


Upali vise puta i to vecinom kod starijih djevojaka....


zub
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uleti - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Uleti   Uleti - Page 26 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Uleti
[Vrh] 
Stranica 26 / 31.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: