Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što znaci biti vjernik?

Go down 
+11
Saroman
marko suzic
burnme
Merkurica
Alpha
Blizzard
Svjetloisjena
Tutankhamon
meli
snark
vladimir
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 9:59 am

marko suzic je napisao/la:

krivo gledas, ali ja tebe ne kuzim, to sto cinis nije dobro, optuzujes Boga da je Bog kriv, kao prvo Isus je Bog i zna sve........Isus nije predoredio nista, Bog je znao da ce on to uciniti i samo je to rekao, Juda je imao svoju volju i on je odbio Bozji glas i on je izdo Boga i odbio glas Duha Svetoga, to je njegova volja, nije ga Bog za to stvorio ili mu to nametnuo.......a Juda nije u paklu, nego spava kao i svi koji su umrli...pakao i raj jos ne postoje......jos nije Isus dosao drugi put....a sami vidimo da je Juda kriv i da je to bio njegov izbor, kad se poslije i objesio.......Isus je vjerojatno rekao pred svima da ce ga netko od njih izdati kako bi djelovao na Judinu savjet i da mozda to ne ucini....tu se radi o Bozjoj providnosti....a ne da je bio rođen za to........
Isus je znao da ce ga bas Juda izdati. A ako je Isus Bog a Bog sve zna i on je savrsen onda je morao da znati za Judu.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 10:03 am

Saroman je napisao/la:
Iako sam skeptik u većini stvari koje kaže marko.Ipak bi se složio da za bolest neke osobe mogu biti zaslužni grijesi njegovih predaka.nema nikakve veze što su živjeli stotinama godina prije tebe,nešto slično kao genetika duše,to ti ga dodje ovako:ja učim svoga sina da psuje da ubija bilo djelom bilo riječima,on uči svoga sina i ovaj sin uči svoga sina:šta se dobiva?=bolest.,normalno da je kriv čitav niz tih predaka koji nisu činili dobro.
To nije bolest nego primitivizam, nekultura i ne odgoj. To je slucaj zakazivanja roditelja u odgoju a ne bolest.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 10:09 am

Saroman je napisao/la:
O onom ubici što je imao glas od Boga :prvo ako je uistinu imao glas od boga znači nije bitno šta mi mislimo nego rećemo da imao je glas od Boga ta ubojstva su sasvim opravdana
Prvo niti jedno ubojstvo ne moze biti opravdano pa cak niti ono u ime Boga. Sada si ovime upravo opravdao krizarske ratove i inkviziciju.

Saroman je napisao/la:

možda zvuči ružno ali te osobe kojih je on lišio
života su najstrašniji silovatelji,pedofili ubice,lopovi,krvnici ko zna šta sve ne i pretjerali su u svojim djelima,i Bog je poslao sud na njih
A sta je uopce onda dozvolio da se rode, jer kada je svemocan i sve zna onda je morao znati da ce oni biti takvi. Da spomenem Hitlera, Mussolinija i jos nekih, sta njih nije ond ubio ???

Saroman je napisao/la:

OVO je ja mislim dobar odgovor.može biti opravdano,samo što u stvarnosti to niko nemože znat,zato su ovakva pitanja nebi trebalo i postavljati.
Ovakvi su mi odgovori najzesci, sve kaj se nemoze objasniti ili sta ide imalo kontra religiskom shvacanju nesmije se pitati jer nemozemo shvatiti odgovor.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 10:10 am

Saroman je napisao/la:
pa da to ima samo Bog.ali to i jeste Bog ,jer kad ti Bog nešto naloži da uradiš šta je to drugo nego >Bog,ti si samo sredstvo.MIslio sam na te što ih je ubio da su oni najgori kriminalci,i da su zato kažnjeni.Ima čak jedan film anđeli i demoni koji ide baš u prilog ovome,jedan lik tako ubijao ubijao ja mislio s početka filma ono lud ,kad stvarno imao poziv od boga da liši života te neke ljude,koji su totalno iskvareni,nema šta radili nisu
Takvi vecinom koji cuju glasove u glavi zavrsavaju u ludarama. gica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 10:13 am

Tutankhamon je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Iako sam skeptik u većini stvari koje kaže marko.Ipak bi se složio da za bolest neke osobe mogu biti zaslužni grijesi njegovih predaka.nema nikakve veze što su živjeli stotinama godina prije tebe,nešto slično kao genetika duše,to ti ga dodje ovako:ja učim svoga sina da psuje da ubija bilo djelom bilo riječima,on uči svoga sina i ovaj sin uči svoga sina:šta se dobiva?=bolest.,normalno da je kriv čitav niz tih predaka koji nisu činili dobro.
To nije bolest nego primitivizam, nekultura i ne odgoj. To je slucaj zakazivanja roditelja u odgoju a ne bolest.


I da se nadovežem, i da li je to odgovornost tog djeteta što mu je otac takav???
Boink
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:56 pm

Naravno da jeste.jer čije je to dijete,kakvo će ono biti,svak ima šansu za spasenjem,pa i to dijete,no ako nepotrazi spasenje zavladat će bolest.bolest nije ništa drugo nego život u grijehu.svaka tjelesna bolest dolazi od grijeha.netreba tu neka velika mudrost.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:59 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
O onom ubici što je imao glas od Boga :prvo ako je uistinu imao glas od boga znači nije bitno šta mi mislimo nego rećemo da imao je glas od Boga ta ubojstva su sasvim opravdana
Prvo niti jedno ubojstvo ne moze biti opravdano pa cak niti ono u ime Boga. Sada si ovime upravo opravdao krizarske ratove i inkviziciju.

Saroman je napisao/la:

možda zvuči ružno ali te osobe kojih je on lišio
života su najstrašniji silovatelji,pedofili ubice,lopovi,krvnici ko zna šta sve ne i pretjerali su u svojim djelima,i Bog je poslao sud na njih
A sta je uopce onda dozvolio da se rode, jer kada je svemocan i sve zna onda je morao znati da ce oni biti takvi. Da spomenem Hitlera, Mussolinija i jos nekih, sta njih nije ond ubio ???

Saroman je napisao/la:

OVO je ja mislim dobar odgovor.može biti opravdano,samo što u stvarnosti to niko nemože znat,zato su ovakva pitanja nebi trebalo i postavljati.
Ovakvi su mi odgovori najzesci, sve kaj se nemoze objasniti ili sta ide imalo kontra religiskom shvacanju nesmije se pitati jer nemozemo shvatiti odgovor.


Radi ovakvih postova sam i rekao da netreba postavljati ovakva pitanja,ja samo primjerom objašnjavam zašto je to odobreno.ko zna božije putove?niko,mislim da će se svak složiti da smo veoma sitini u usporedbi sa božanskim.Pitanje je bilo da li je odobreno da neko u ime božije ubija,samo sam lijepo odgovorio ako je u istinu Bog u pitanju,znači baš on nije bitno šta mi mislimo o tome čovjeku,jer mi to nemožemo znati,onda je odobreno.jer to nije ubijanje u ime božije nego bog ubija osobno.zašto koji su razlozi neznamo,premali smo da znamo.I smrt kako god ružno zvučala nije najgore što se može desiti nekome,za puno ljudi to je spasenje,


Zadnja promjena: Saroman; uto kol 19, 2008 1:06 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:04 pm

Saroman je napisao/la:
Naravno da jeste.jer čije je to dijete,kakvo će ono biti,svak ima šansu za spasenjem,pa i to dijete,no ako nepotrazi spasenje zavladat će bolest.bolest nije ništa drugo nego život u grijehu.svaka tjelesna bolest dolazi od grijeha.netreba tu neka velika mudrost.

Omg, omg, omg Boink Boink Boink

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:07 pm

pa kad je omg volio bi da neko objasni okle bolest.zašto bi ikako postojala kad je sve tako lijepo fino.Proizvod čega je ona
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:09 pm

Saroman je napisao/la:
Naravno da jeste.jer čije je to dijete,kakvo će ono biti,svak ima šansu za spasenjem,pa i to dijete,no ako nepotrazi spasenje zavladat će bolest.bolest nije ništa drugo nego život u grijehu.svaka tjelesna bolest dolazi od grijeha.netreba tu neka velika mudrost.

Znači, ti meni kažeš da je to DIJETE odgovorno za to što mu je otac ubojica, lopov, i ne znam ni ja što sve ne??? Boink
Ma je l` ti čitaš ono što napišeš prije nego nam to pošalješ??? vidiga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:10 pm

Saroman je napisao/la:
pa kad je omg volio bi da neko objasni okle bolest.zašto bi ikako postojala kad je sve tako lijepo fino.Proizvod čega je ona

Oklen, a?
E sad mi je sve jasno...
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:12 pm

? nerazumijem
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:13 pm

Ni nećeš...
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:14 pm

Saroman je napisao/la:

Radi ovakvih postova sam i rekao da netreba postavljati ovakva pitanja,ja samo primjerom objašnjavam zašto je to odobreno.ko zna božije putove?niko,mislim da će se svak složiti da smo veoma sitini u usporedbi sa božanskim.Pitanje je bilo da li je odobreno da neko u ime božije ubija,samo sam lijepo odgovorio ako je u istinu Bog u pitanju,znači baš on nije bitno šta mi mislimo o tome čovjeku,jer mi to nemožemo znati,onda je odobreno.jer to nije ubijanje u ime božije nego bog ubija osobno.zašto koji su razlozi neznamo,premali smo da znamo.I smrt kako god ružno zvučala nije najgore što se može desiti nekome,za puno ljudi to je spasenje,

Krasan Bog pun ljubavi trazi od nekoga da ubije drugoga confused
A sta je sa njegovom svemocnosti ??? Pa zasto onda on doticne ne ubije (sprzi ga munjom, bolesti itd.) nego druge nagovara da ucine umjesto njega.
Hrabrost je to nema sta. E da i kako biti siguran da to trazi bas Bog a ne Sotona. Mislim prije bi onda necastivi drazio ubijanje nego Bog zar ne?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:16 pm

Saroman je napisao/la:
Naravno da jeste.jer čije je to dijete,kakvo će ono biti,svak ima šansu za spasenjem,pa i to dijete,no ako nepotrazi spasenje zavladat će bolest.bolest nije ništa drugo nego život u grijehu.svaka tjelesna bolest dolazi od grijeha.netreba tu neka velika mudrost.

Znaci li to da su samo gresnici bolesni a ostali su zdravi ??? confused
Kako ce to dijete traziti spasenje ako ga prije toga ubijes confused Boink
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:17 pm

Saroman je napisao/la:
pa kad je omg volio bi da neko objasni okle bolest.zašto bi ikako postojala kad je sve tako lijepo fino.Proizvod čega je ona
Proizvod prirode gica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:20 pm

Trikova i crne magije!!! <= Ovo će mu prije sjest... no
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:13 pm

Freya nešto imaš protiv mene??
Šta da kažem čudni su putevi gospodnji,kad ste tako pametni pa znate okle sve to spriječite onda,nedozvolite da se takve stvari dešavaju,koje vlasnik vašeg života??Onaj koji ga je i dao a to je Bog.
U vjeri nema odgovora na sve,nego je potrebno vjerovat a ne znat,a ovi što pokušavaju da znaju neće daleko dospjet.Iako nisam osobno dobar vjernik,ali nekako imam osjećaj da sam napadnut pa moram odgovarat.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:17 pm

Nemam ja ništa protiv tebe, nego što ne toleriraš nikoga.
A tko je meni dao život i svima nama, ostaje nepoznanica, kako nama tako i tebi, pa molim lijepo suzdrži se od prodikovanja tko je meni što DAO, a tko nije. Komentiraj sebe i svoja iskustva prije nego počneš ribati po drugima. Rasprava je jedno, a ovo što ti radiš posve drugo.
Osim toga, ti kažeš potrebno je vjerovat-tebi je, pa vjeruj-tko ti brani???
Al ostavi one koji to ne žele na miru, svi mi imamo pravo na izbor.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:23 pm

Saroman je napisao/la:
Šta da kažem čudni su putevi gospodnji
Odgovor na sva pitanja koja se ne mogu objasniti....

Saroman je napisao/la:

koje vlasnik vašeg života??Onaj koji ga je i dao a to je Bog.
Ja sam svoga tjela gospodar, a isto tako i zivota.
Bog je dao slobodnu volju a to znaci da ne utjece na nas nacin zivota.

Saroman je napisao/la:

U vjeri nema odgovora na sve,nego je potrebno vjerovat a ne znat
Tocno, slazem se sa tobom po ovom pitanju.

Saroman je napisao/la:

a ovi što pokušavaju da znaju neće daleko dospjet.Iako nisam osobno dobar vjernik
Zasto ??? Pa ljudi su po prirodi znatizeljni, da nisu jos bi zivjeli u pecinama.

Saroman je napisao/la:

ali nekako imam osjećaj da sam napadnut pa moram odgovarat.
Zao mi je ako mislis da si napadnut, osobno nemam nista protiv tebe, radi sta hoces i zivi kako hoces, tvoja volja tvoj zivot.

Ali mislim kada se nesto tvrdi da se moraju dati argumenti, zato i je ovaj forum, da podjelimo razmisljanja, mozda nekada necemo biti na istoj starni ali to ne znaci da se ne moramo postivati i druge omalovazavati.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:31 pm

Freya je napisao/la:
Nemam ja ništa protiv tebe, nego što ne toleriraš nikoga.
A tko je meni dao život i svima nama, ostaje nepoznanica, kako nama tako i tebi, pa molim lijepo suzdrži se od prodikovanja tko je meni što DAO, a tko nije. Komentiraj sebe i svoja iskustva prije nego počneš ribati po drugima. Rasprava je jedno, a ovo što ti radiš posve drugo.
Osim toga, ti kažeš potrebno je vjerovat-tebi je, pa vjeruj-tko ti brani???
Al ostavi one koji to ne žele na miru, svi mi imamo pravo na izbor.


zašto bi se suzdržavao pa ovo je forum imam pravo na mišljenje,nenamećem ništa na silu,samo pričamo,a ti prema meni imaš samo agresiju ništa više.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:34 pm

Treba uvijek malo paziti na ton, ovdje se očito najmanje dvoje osjeća napadnuto, nuisam pratila pa ne znam ima li vas i više. Forum služi za druženje raspravljanje, ali raspravljanje ne bi smjelo postati vrijeđanje onih koji misle malo drugačije.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:35 pm

Saroman je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Nemam ja ništa protiv tebe, nego što ne toleriraš nikoga.
A tko je meni dao život i svima nama, ostaje nepoznanica, kako nama tako i tebi, pa molim lijepo suzdrži se od prodikovanja tko je meni što DAO, a tko nije. Komentiraj sebe i svoja iskustva prije nego počneš ribati po drugima. Rasprava je jedno, a ovo što ti radiš posve drugo.
Osim toga, ti kažeš potrebno je vjerovat-tebi je, pa vjeruj-tko ti brani???
Al ostavi one koji to ne žele na miru, svi mi imamo pravo na izbor.


zašto bi se suzdržavao pa ovo je forum imam pravo na mišljenje,nenamećem ništa na silu,samo pričamo,a ti prema meni imaš samo agresiju ništa više.
Eto ti se ne bi suzdrzavao a drugi bi se trebali. To nije bas na mjestu.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:39 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Šta da kažem čudni su putevi gospodnji
Odgovor na sva pitanja koja se ne mogu objasniti....

Saroman je napisao/la:

koje vlasnik vašeg života??Onaj koji ga je i dao a to je Bog.
Ja sam svoga tjela gospodar, a isto tako i zivota.
Bog je dao slobodnu volju a to znaci da ne utjece na nas nacin zivota.

Saroman je napisao/la:

U vjeri nema odgovora na sve,nego je potrebno vjerovat a ne znat
Tocno, slazem se sa tobom po ovom pitanju.

Saroman je napisao/la:

a ovi što pokušavaju da znaju neće daleko dospjet.Iako nisam osobno dobar vjernik
Zasto ??? Pa ljudi su po prirodi znatizeljni, da nisu jos bi zivjeli u pecinama.

Saroman je napisao/la:

ali nekako imam osjećaj da sam napadnut pa moram odgovarat.
Zao mi je ako mislis da si napadnut, osobno nemam nista protiv tebe, radi sta hoces i zivi kako hoces, tvoja volja tvoj zivot.

Ali mislim kada se nesto tvrdi da se moraju dati argumenti, zato i je ovaj forum, da podjelimo razmisljanja, mozda nekada necemo biti na istoj starni ali to ne znaci da se ne moramo postivati i druge omalovazavati.

Ako si ti svog tijela gospodar onda živi vječno ako možeš,nemoj se nikad razboliti kad si vlasnik,snagom volje uradi sve šta pomisliš kad si vlasnik!!

Da ljudi su po prirodi znatiželjni,ali znatiželja je ubila mačku,radi znatiželje smo stvorili atomsku i upotrijebili je samo da vidimo šta će bit,strašna stvar ta znatiželja.Uništavamo sve oko sebe i sami sebe na sve moguće načine radi znatiželje.Pitam se šta je bolje živjet u pećini i nenauditi nikome niti da vam iko naudi ili ovako.
Nema ti šta žao bit,nisi me ti napao.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:40 pm

Saroman je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Nemam ja ništa protiv tebe, nego što ne toleriraš nikoga.
A tko je meni dao život i svima nama, ostaje nepoznanica, kako nama tako i tebi, pa molim lijepo suzdrži se od prodikovanja tko je meni što DAO, a tko nije. Komentiraj sebe i svoja iskustva prije nego počneš ribati po drugima. Rasprava je jedno, a ovo što ti radiš posve drugo.
Osim toga, ti kažeš potrebno je vjerovat-tebi je, pa vjeruj-tko ti brani???
Al ostavi one koji to ne žele na miru, svi mi imamo pravo na izbor.


zašto bi se suzdržavao pa ovo je forum imam pravo na mišljenje,nenamećem ništa na silu,samo pričamo,a ti prema meni imaš samo agresiju ništa više.

Agresiju??? Bože sačuvaj, samo se ne slažem s tobom i ne želim ti povlađivati samo zato da se ti ne bi osjetio "napadnuto". Osim toga, pročitaj malo i svoje postove, pa budi i malo samo kritičan. Kritiziraš od forumaša, preko postova u kojima bi kažnjavao malu djecu itd. Ma molim te...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što znaci biti vjernik? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što znaci biti vjernik?   Što znaci biti vjernik? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što znaci biti vjernik?
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Biti prvi, biti alfa
» Sta znaci svjesnost ili ko je ustvari taj ko je svjestan ?
» Imati ili biti?
» Kada se prestaje biti Teen?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: