Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Dječje "originalne" ideje

Go down 
Autor/icaPoruka
meli
Pračovjek
meli

Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Registration date : 15.02.2008

Dječje "originalne" ideje Empty
PostajNaslov: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimečet svi 22, 2008 3:42 pm

Zamislila sam ovaj post za mame i tate prvenstveno tako da mogu s nama podijeliti originalne ideje, zamisli, zaključke svojih klinaca. Naravno i svi drugi možete pisati o idejama svojih nećaka, brata, sestre itd.

Evo ja ću prva:

Neki dan sam malog šišala, a i već je prije bio par puta kod tete frizerke. I sad je njemu u vrtiću drugi dan palo na pamet da on bude teta frizerka. Nagovorio je dvojicu svojih prijatelja, uzeli su škare iz sobe (naravno potajice da teta ne vidi) i sakrili se skroz uz ogradu dječjeg igrališta (to se događala kad su sve grupe bile vani) i on ih je ošišao i njih i sebe. Možete si misliti kak su izugledati nakon toga (nisam vidjela dvojicu njegovih prijatelja, no vjerojatno su izgledali isto kao i moj mali). Srećom sve je ostalo na tome, nitko nije jako nastradao (osim njihove kose), roditelji su se samo nasmijali. Ali, vjerujte bilo mi je jako neugodno nakon toga. Mada, krivim malo i tete, kako da nijedna nije vidjela što se događa, ako su se oni svo troje ošišali to je moralo trajati barem pola sata. Kad ih je zvao na šišanje, oni su mu odgovorili da to boli, no on ih je uvjerio da to ništa ne boli, nek probaju. Odličan je u uvjeravanju i nagovaranju drugih na bilo što.
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Registration date : 04.04.2008

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimečet svi 22, 2008 7:04 pm

nitko nije kriv, mora da su pili fantu
lolcina lolcina lolcina
klinci su stvarno orginalni
lolcina lolcina lolcina

moj sin je nakon kupanja uzeo puder i prosuo po sebi i okolo, žena uleti u sobu sa stvarima koje su joj nedostajala a on kada je vidio njene razrogačene oči mrtvo hladno je rekao: vidi vidi što si ti to napravio, jebo šebe
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:23 pm

lolcina lolcina lolcina

Nemam sad inspiracije, ali kad se sjetim - bit će priča! Teško je to popamtiti upravo zato što je toliko neočekivano i originalno. Samo se sjećamo da smo se nečemu smijali do suza lol
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimesub svi 24, 2008 10:06 pm

Pitala sam prije mjesec dana maloga zašto se više ne druži s jednim prijateljem. Rekao mi je: Njegov mačak me ružno gleda. I to je bilo to, nikakav razlog nisam mogla izvući iz njega iako mu mačak (a kastriran je, ti su ponekad uistinu malo čudni) nije nimalo smetao prije, a nije mu smetao ni danas kad je bio kod njega... Promjenjiv neki mačak. :)
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimesub svi 24, 2008 11:15 pm

e pa i ja bio bio čudan da me netko kastrira affraid
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimesub svi 24, 2008 11:29 pm

da, ti si čudan i ovako a kamoli kastriran cerek
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimesub svi 24, 2008 11:52 pm

sad sam se sjetila kad sam pročitala stripijev post...moj najmlađi klinac kad je bio mali, nekih dvi godine obožavao je kupanje u kadi. jednom nakon kupanja kad sam ga obukla u piđamu i otišla valjda po nešto imala sam šta viditi pri povratku. mali se brže bolje vratio u kadu onako u piđami zubi
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimened svi 25, 2008 12:01 am

floridana je napisao/la:
da, ti si čudan i ovako a kamoli kastriran cerek

hvala, hvala lolcina
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimened svi 25, 2008 7:27 am

Samo se vi smijte, ali ja se sjećam prvog susreta s kastriranim mačkom kad sam bila stara kao moj mali, to nije normalna životinja, jadna stvorenja tuzni
[Vrh] Go down
None
banned

Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Registration date : 26.02.2008

PostajNaslov: Dječji biseri   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimesri lip 11, 2008 1:06 pm

U grupu pernatih životinja spadaju sva živa bića sa perjem: kokoši, patke, ćurke, ptice i Indijanci.

Treba spavati sa otvorenim prozorom zato što je disanje tako zdravo.

Meni ne treba sirup za kašalj, ja mogu i bez njega kašljati.

Jednom sam bila tako bolesna i imala sam 40 kila temperature.

Kiselu vodu bez balončića ne volim, previše je tečna.

Nisam mogao pojesti bananu. Mama je bananu previše dobro zapakirala.

Moraju li mame također jesti travu da bi iz grudi teklo mlijeko?

Moja mama ima bebu u trbuhu ali ne znam kako ju je progutala.

Na mame se ne galami - one su korisne!

Kada se dvoje zaljubljenih prvi put poljubi, odmah se obore i ne ustaju najmanje sat vremena više.

Više se ne dešavaju čuda zato što imamo televizor i računalo.

Beba se najbolje privikne na svoje roditelje kada mama i tata naizmjenično doje dijete.

Za djevojčice je bolje da se ne udaju ali dječacima je potreban netko tko će im čistiti.

Ljubav se desi kada te pogodi strijela. Ali sve što dođe poslije toga više ne boli!

Bake više nemaju mlijeka.

Poluotok je otok koji još nije dokraja napravljen.

Baka je debela zato što je puna ljubavi.

Kada baku bole zubi, ona njih jednostavno ostavi u čaši.

Ja bih tako rado imala još jednog brata, ali moja mama koristi tampone.

Moj djed je na glavi bosonog.

Prije nego doktor može nekoga operirati moraju ga prvo sterilizirati.

Ne smije se ubijati, moglo bi se deseti da se taj osveti pa onda da on tebe ubije!

Ljudi ne mogu živjeti na Mjesecu. Kada se desi polumjesečina onda ljudi ne bi imali dovoljno prostora za život!

Moj djed nema nikakvo zanimanje - on je samo djed.

Što je čovjek stariji sve su skuplji njegovi zubi.

Policija, također, ima helikoptere. Ako se desi šta gore na nebu, u raju, da mogu djelovati

Kada se pjdne onda guza zijeva.

Djevojčice ne mogu stojeći pišati zato jer se nemaju za što držati.

Kada su bebe još skroz male, one su kod mama u trbuhu; tu ih ne može nitko ukrasti.

Moja mama je pravo lijepa, još uvijek se vidi da je nekada bila mlada.

Ja ću kasnije oženiti mamu, neku nepoznatu ženu ne želim.

Gliste ne mogu ujesti zato što naprijed i nazad imaju rep.

Zimi koke ne nose jaja, zato što rupa kroz koju treba proći jaje je smrznuta.

[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm

Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:20 pm

lolcina lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Registration date : 18.09.2007

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:30 pm

Citat :
Za djevojčice je bolje da se ne udaju ali dječacima je potreban netko tko će im čistiti.

Kako su neka djeca pametna... rofl2
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli

Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Registration date : 15.02.2008

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitimečet srp 10, 2008 8:40 am

Sjetila sam se jedne izjave mog malog:

Kad prođe neki motor koji ludo vozi obično svi u obitelji komentiramo: Gle luđaka.

Jedan dan šetamo mali i ja i prođe jedan dobar motor, vozeći normalnom brzinom i ja velim: Gle kak dobar motor, i ja bi se malo provozala, ali nažalost ne mogu.
Mali me pita: A zašto ne možeš mama?
Odgovaram: Pa ne poznam tog stričeka.
Mali veli: Ja ga poznam.
Ja zbunjeno Poznaš ga? Tko je to?
Mali odgovara: Pa to ti je luđak.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dječje "originalne" ideje   Dječje "originalne" ideje Icon_minitime

[Vrh] Go down

Dječje "originalne" ideje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.