Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ljubomora

Go down 
+34
biga
wanderer
Athena
Chakotay
Zona
maiko
Gea
Fantom
MoW
InaNNaa
Armin od Irima
Alpha
Marko251988
Berny_Sinara
legenda007
Blizzard
nino_kvisko
Goran
Galileo Galilei
Merkurica
veronika30
Deborah
bitch_ri
floridana
Tallina
zmija
belongs to lovers
Aleksandar Veliki
babi
urbanaaa
Svjetloisjena
sanja
Rain
vladimir
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 38
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 10:52 pm

a ja vjerujem u to što ti misliš da su tu naglašeni i drugi elementi, ali jednostavno o nekim stvarima nisam nikad previše razmišljala, pa sve to pripišem ljubomori...

hug
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 11:19 pm

Mislim da je ona zdrava ljubomora (nazovimo to tako) relativno blaga emocija, a neke teske varijante (kakvu si ti iskusila) sastoje se/sadrze puno tih nekih elemenata.
Ja sam prosla neke od njih. Najvise nedostatak povjerenja. Uglavnom...sranje.

P.S. Pod time sto kazem da sam prosla znaci da je netko prema meni imao taj odnos, a ne ja prema drugome.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 38
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 11:31 pm

e ti kažeš ono što ja mislim, baš sranje i ništa dobro....

ma draga, nisam ni mislila da si ti išla to nekome radit znam da si divna, da sam dečkić, garant bi ti se nabacivala kao ostala raja s foruma... :) (do maloprije nisam imala pojma da uživaš ovoliki ugled među muškom populacijom foruma, i baš grozno od mene da prije nisam primjetila kako si savršena, mislim znala sam da si čudesna, prava alpha, i sad ćeš izazivat masovnu ljubomoru na ovom topicu..) --> morala sam to napomenuti, sad mi došla prilika...

ides
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 11:35 pm

Koja ostala raja s foruma? Kakva masovna ljubomora? Jesam ja nesto propustila? misli

_________________
Respect
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 38
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 11:39 pm

ma maloprije sam se uhvatila posla i čitala stare postove na topicu Uleti...
nisam imala pametnog posla, pa mi to naletilo, a tamo si glavna uloga..

8)

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 11:45 pm

A tooo...ma mi se samo zezamo...vise-manje :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 38
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 11:49 pm

više - manje :) ali bilo je opakih pokušaja
ma ne, imam osjećaj (pošto te ne poznajem) da si izuzetno inteligentna i samopozdana mlada žena ( da ne kažem emancipirana, ta me rieč živcira) i sve što kažeš je na mjestu.

;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimesri stu 10, 2010 12:45 am

Sad i ovo zvuci ko opaki ulet cerek ;)

Jos kad bih se i ja dozivljavala kako me ti dozivljavas bilo bi super :D

Tnx hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimesri stu 10, 2010 12:53 am

InaNNaa je napisao/la:
ma maloprije sam se uhvatila posla i čitala stare postove na topicu Uleti...
nisam imala pametnog posla, pa mi to naletilo, a tamo si glavna uloga..

8)


Priznaj da je moj ulet bio najbolji. cerek

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 38
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimesri stu 10, 2010 12:57 am

MoW, oduševljena sam i nek' se dečki ne ljute, ali nisu ti bili neka konkurencija, daleko si najbolji.

ides

znaš reći curi ono što ona želi čuti, a da ne zvuči jadno i otrcano... ma super si!
:)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimesri stu 10, 2010 12:58 am

@MoW

Ja priznajem da jeste i da od toga dana ne dozvoljava vise nikome da joj uleti.... cerek
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimesri stu 10, 2010 12:13 pm

Fantom je napisao/la:
@MoW

Ja priznajem da jeste i da od toga dana ne dozvoljava vise nikome da joj uleti.... cerek

lol
Fantome, nas se dvojica dobro kužimo. cerek

@Inanna Hvala ti, baš si srce. hug

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 38
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimesri stu 10, 2010 2:09 pm

i drugi puta MoW hug
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 1:38 am

imala sam isto problema s ljubomornim dečkom.. toliko da je bilo nekih optužbi i u svemu je izgubio moje povjerenje što je bilo i dio zašto smo prekinuli.. taj osjećaj neslobode.. ne toliko određen koliko u mojoj glavi: smijem li s prijateljem razgovarati?
ah...

u biti ja što više volim to znam biti nesigurnija time i ljubomorna
nešto me zna malo klecnuti pa razmislim malo.. ili zakopam

kod sadašnjeg to nemam potrebu raditi.. zbilja sve što me muči od najedanput javljanja djevojke za kojom je patio da želi biti s njim do vlastitih strahova
i to funkcionira ^^
komunikaciojm sve riješimo i još se više povežemo usput cerek

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
maiko
Višestanični organizam
maiko


Female
Pisces Goat
Broj postova : 62
Age : 45
Location : Trogir
Registration date : 23.11.2010

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimepet pro 03, 2010 9:18 am

Ljubomora nije ne vjerovanje osobi koju viliš, nego nesigurnost u sebe i vlastitu vrijednost. scratch
Ja svome mužiću (i dok nismo bili vjencani) nisam nikada branila da gleda okolo, komentira ili sl. Sve samo ne diranje, to bi mi ipak smetalo. mlati Uostalom, zabavno je skupa s njime komentirati koke u prolazu, a i negdje pročitah da gledanje "sisa i guzica" 10min dnevno produžava život. mudri S obzirom koliko ih se on nagledao, tko zna... rofl2
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimepet pro 03, 2010 11:02 am

@Maiko ides , slažem se s tobom potpuno, meni također nimalo ne smeta ni da moj mužić baci pogled, niti da daje komentare o ljepoti ženskih primjeraka... S obzirom da sam uvijek željela da moj dragi živi duže od mene, i ako je istina da "gledanje" produžuje život, onda samo nek izvoli, ja ću biti sretna cheer
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimepet pro 03, 2010 11:17 am

Nekeko mi se cini da ima jako puno zena koje to rade. S druge strane nisam jos cula da tip sjedi s njom i komentira druge polugole tipove koji se setaju rivom ljeti.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:31 pm

To ti je zato što muškarci uopće ne gledaju niti ne komentiraju muškarce, dok žene to rade, vi ćete pogledati i prokomentirati drugu ženu. Mi ne, mislim na muške naravno, žene ćemo drage volje prokomentirati cerek

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:36 pm

Pa, recimo, ja sa prijateljicama nisam nikad sjedila i komentirala zene. Dakle, zene to same od sebe, u pravilu, ne rade. Ipak, to sam cesto radila sjedeci sa muskim rodom ali se nije desilo da onda podjednako (ili uopce) komentiramo i prolazece muskarce.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:47 pm

...kao što rekoh, zato što to muškarci ne rade, ne radi se tu o ljubomori, jer su to tebi mogli biti i prijatelji ili poznanici pa i ne bi bili ljubomorni na to što ti gledaš i komentiraš ostale muškarce.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimepet pro 03, 2010 1:58 pm

Što je recimo sa maštanjem, ako me cura pita o kojoj sam zadnje maštao? Trebam li joj uvijek reći "draga, maštao sam o tebi" jer će inače puknuti od ljubomore ako priznam da sam maštao neku drugu? cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimepet pro 03, 2010 3:54 pm

Chakotay je napisao/la:
...kao što rekoh, zato što to muškarci ne rade, ne radi se tu o ljubomori, jer su to tebi mogli biti i prijatelji ili poznanici pa i ne bi bili ljubomorni na to što ti gledaš i komentiraš ostale muškarce.

Ali i ja rekog da ni zene to ne rade zapravo. Nisam nikad sjedila s nekom frendicom i komentirala druge zene.

Najcesce bih komentirala s muskom osobom (obicno partner, vrlo rijetko prijatelj).

I sad...zasto bi muskarac isao komentirati druge zene svojoj curi? Drugo pitanje. Ako je odgovor na prvo pitanje da se samo radi o kometniranju ljudi zasto onda ne komentirati i tipove. I to su ljudi.

I jos nesto...ako bi se slucajno komentiralo nekog tipa mogu reci da je nevjerojatna rijetkos da ce tip to prihvatit i rec "je, bas dobro izgleda". Jok, reci ce "nabildana budaletina" ili "svatko moze tako izgledat ak se bilda" i td. Sad je to s bildanjem samo primjer, jelte. Moze reci i "ulickani peder" ako je tip sredjen i td.

Muski su nevjerojatni egoisti u biti gica

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimepet pro 03, 2010 4:19 pm

Alpha je napisao/la:
... zasto onda ne komentirati i tipove. I to su ljudi.
Ma da, zbilja jesmo lol!
Ja nisam nikada komentirao druge cure sa svojom curom ili pak nekom frendicom. To mi se čini dosta nekulturno. Jer što bi ta dotična ženska osoba trebala odgovoriti na moj komentar? Kad komentiram ženske osoba sa nekim frendom onda znam što misli kad se složi sa mnom ili pak kad se ne slaže, ali komentirat žene sa ženama, meni nema smisla, jer gledamo na skroz na drugačiji način. Ako već i pogledam neku ženu na ulici, onda neće ići sad to odmah komentirati, eto pogledao, vidio i tako i onako ću zaboraviti što sam vidio za desetak sekundi lol!

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimepet pro 03, 2010 5:13 pm

Mislim da je to OK. Ali vjerujem da ti nisi ni gledao druge na nacin da se to bas skuzi ;) Ali ako se vec gleda onda mi je draze da se i komentira nego da se suti i svatko misli svoje pa na kraju se krene mislit sto on/ona misli i to onda ne izadje na dobro :P

Enivej, danas cu se vrlo rijetko dovesti u tu situaciju komentiranja. To bi bili vrlo izolirani slucajevi...sto je zapravo velika promjena u odnosu na prije kada je takvo komentiranje zanala biti prilicno cesta stvar.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitimepet pro 03, 2010 5:56 pm

Alpha je napisao/la:
Mislim da je to OK. Ali vjerujem da ti nisi ni gledao druge na nacin da se to bas skuzi ;)
Pa ponekad se i to desi cerek ali tada bi rekao ili sorry zato što bi tako prekinuo neku misao ili bi pak dao neki šaljivi komentar koji ne bi doveo tu curu u situaciju da i ona mora komentirati, ali da u pravu si, rijetko se ja dovedem u takvu situaciju :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





ljubomora - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: ljubomora   ljubomora - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ljubomora
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: