Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sponzoruše...

Go down 
+3
Sentinel
Alpha
Nena
7 posters
Autor/icaPoruka
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 10:28 am

Ne znam gdje bi smjestila ovu temu pa mi nekako logično ovdje ju postaviti...pa ovako,tema su sponzoruše...kako ih prepoznati između hrpe žena u nekom kafu...ponašanje na prvi pogled, spika...sve što znate...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 11:09 am

Ja bih ovu temu prebacila u PDF Zena ako se slazete.

Nena, a zato ti je potrebno znati prepoznat sponzoruse? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 11:26 am

Ma lako za sponzoruše, nego jeste vi čuli za sponzore (muška sponzoruša) shock???
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 12:01 pm

Ha...ha Alphica nema brige...onak čisto iz znatiželje...naletila kolegica jutros uz kavu na neku sličnu temu negdje na forumu nekom pa mi se učinilo zgodno malo raspraviti o tome :)
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 12:47 pm

jučer sam slušala na radiju, samo ne znam koja stanica je bila u pitanju, emisiju o sponzorušama. istraživali su (oprostite, ali ne znam tko) i anketirali muškarce i žene s pitanjem da li bi se udali za bogatu osobu (znači, isključivo zbog novca i materijalne sigurnosti). muškarci su po tom pitanju daleko ispred žena. zubi
a što se tiče žena sponzoruša, mislim da sam podlegla stereotipu jer odmah si vizualiziram sliku izblajhane i skockane ženske na mjestu suvozača u nekom nabrijanom autu.
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 12:56 pm

Haha...da otprilike ...ma svatko ima izbor i poštujem to...ali nekako mi one ne sjedaju, sad kad smo već počeli o tome...ono što je meni nevjerojatno je to da ...ako se s nekim hm...(vodiš ljubav) sex ...pa valjda to radiš zbog vlastitog zadovoljstva a ne zbog neke protuusluge npr. love...mislim možda sam ja zastarila i postala konzerva ali to mi je stvarno odvratno...
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 1:13 pm

da...dok sam slušala emisiju baš sam pokušala zamisliti sebe u takvoj ulozi. pokušala sam samoj sebi odgovriti na pitanje da li bih se udala zbog novca.
i ne, ne bih, nema šanse.
odmah sam pomislila na vođenje ljubavi. pa zamisli da liježeš u krevet s čovjekom kojeg ne voliš!
i uostalom, kakvi su to ljudi koji prelaze preko toga da imaju ženu samo zato što imaju novac. zar im nije draže znati da su VOLJENI takvi kakvi jesu, sa svim svojim manama i vrlinama?!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 1:16 pm

Mozda je takvim curama lova afrodizijak...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 1:18 pm

Alpha je napisao/la:
Mozda je takvim curama lova afrodizijak...
vidiš, vidiš confused
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 1:23 pm

da vjerojatno ima nešto u tome, mislim mora postojati neki čvrst razlog zašto to rade tj. kako to mogu napraviti...meni je prije par godina jedan znanac predložio nešto slično...kao on je neka faca ovdje u gradu i kreće se među kremom pa zašto si ja nebi kao zaradila neku dodatnu lovu...ma fuj što da vam kažem pljusnula sam mu takvu šamarčinu da sam mislila da če pasti sa stolice, jbg još sam dobro prošla samo me pogledao...mogla sam dobiti koje slomljeno rebro... :) eto sad znate što mislim o sponzorstvu..čak mi je prije bio bed primiti neki poklon od tipa...onak sam se osječala jadno kao da me kupuje s tim i sad sam mu dužna...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 3:42 pm

Čini se da se ovdje zapravo raspravlja o najstarijem zanatu. Ili sam ja opet out of time, meni je sponzoruša žena koja se iz materijalnog razloga želi udati za nekog dobro stojećeg muškarca i sve svoje aktivnosti podređuje tome. Ali ne znači zato da ide sa svima u krevet. Mislim, to je samo oko terminologije.

Dakle, one koje poznajem kao sponzoruše imaju taj svoj cilj. One druge koje ipak nazivamo malo jačim izrazima (npr. zgodn je naziv radodajka lolcina ) obično se naviknu na preživljavanje prodajom vlastitog tijela. Bila je dosta davno jedna emisija u kojoj se autor sjetio ozbiljno istražiti to zanimljivo iako često žalosno područje pa su intervjuirali nekoliko uspješnih britanskih prostitutki. Pitali su boje li se za svoj život i zdravlje dok "rade" i sve su odgovorile da se boje i to jako. No kad su ih pitali zašto onda to rade, dale su lako shvatljiv odgovor u stilu da dok one u jednom danu zarade više nego što bi zaradile u mjesec dana kao čistačice ili nešto slično (uglavnom se radilo o neobrazovanim osobama), uza sav strah ulaze u rizik koji im izravno i dugoročno ugrožava zdravlje i život.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 3:50 pm

Ne znam...sponzorusa i prostitutka mi nije bas isto...

Sa prostitutkom znas tko je i na cemu si...sponzoruse su ipak perfidnije...istina ona idu na novce...ali neka druga cura ce se zakacit za tipa koji je fizicki strahovito privlaci jer 'pada' na izgled i taj njen je moze i mlatit ali ona je zaludjena izgledom...tako su ove zaludjene novcem...

Osim toga sponzorusi je cilj trajno zadrzat 'kravu' cime pristaje na odredjene kompromise i odricanja...bas kao sto i svi u vezama pristaju na to... Tako ce se ona odreci npr. fizicke privlacnosti kako bi imala materijalnu podlogu...a onda opet nju moza vise privlaci i uzbudjuje lova i moc njenog frajera da su joj druge stvari, jednostavno, manje bitne...svatko ima nesto, neke prioritete, nacin odabira, fetis...a njima je to lova...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 3:54 pm

iako...i jedne i druge su prodane duše s tim što s prostitutkom znaš na čemu si zubi a sa sponzom baš i ne.
valjda confused
hm...nisam dovoljno razmišljala o ovoj temi pa ne bih voljela otići u neku krajnost sa svojim izjavama....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 3:58 pm

Prodana dusa je relativan pojam...

Biti prostitutka je posao (ako ga se dobrovoljno izabire)...nista vise...

Danas u svakom poslu se moze naci toliko 'prodanih dusa' i nepostenja da je svaka prostitutka itekako postena i casna naspram ovih...

Ne znam da li si s ovim 'krajnost' mislila na moj raniji post?
Naime, meni se ne cini da idem u krajnost...upravo pokusavam razumjeti taj MO...nista vise...bez osude...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 4:02 pm

Alpha je napisao/la:
Prodana dusa je relativan pojam...

Biti prostitutka je posao (ako ga se dobrovoljno izabire)...nista vise...

Danas u svakom poslu se moze naci toliko 'prodanih dusa' i nepostenja da je svaka prostitutka itekako postena i casna naspram ovih...

Ne znam da li si s ovim 'krajnost' mislila na moj raniji post?
Naime, meni se ne cini da idem u krajnost...upravo pokusavam razumjeti taj MO...nista vise...bez osude...
ne, ne, nisam mislila na tebe, nego na sebe.
nisam dovoljno promislila o tome, a nekako radije volim i šutiti, nego pričati radi priče. to sam pomislila (o krajnostima) dok sam pisala da su i jedne i druge prodane duše jer sam na trenutak se zamislila....i shvatila da, zapravo, postoje mnogi načini prodaje duše...
hug
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 4:06 pm

Važno je da se takve ljude, radilo se o sponzorušama, uličarkama, svodnicima ili ne znam kome ne otpiše zauvijek i da se od njih ne odustane. Njima je potrebno više nego tzv. normalnima :)
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 5:20 pm

Nemam vam što pametno za reć al zato evo slike jedne, naime ova slika je dokaz da se cd može koristit za više raznih stvari, pa čak i kao ogledalo zubo

Sponzoruše... 027_resize
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimečet svi 29, 2008 5:31 pm

Alpha je napisao/la:
Prodana dusa je relativan pojam...
Prodane duse mogu da mi puse gica face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimepet svi 30, 2008 12:27 am

Tuticu jesi se to poceo bavit poezijom? face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimepet svi 30, 2008 9:48 am

face
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimepet svi 30, 2008 3:39 pm

zar nebi ova tema trebala biti na pdf-u žena?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimepet svi 30, 2008 4:05 pm

Bi, ja pitala dal da prebacim al nitko nista ne odgovori...idem prebacit :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimepet svi 30, 2008 8:32 pm

Alpha je napisao/la:
Bi, ja pitala dal da prebacim al nitko nista ne odgovori...idem prebacit :)

Pa ne trebaš pitati, samo staviti ovako obavijest kao što jesi i ako je veći zahvat na temi, obavijestiti autora teme. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimepet svi 30, 2008 8:54 pm

OK. Tnx S&S hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitimesub svi 31, 2008 4:12 pm

Alpha je napisao/la:
OK. Tnx S&S hug

hug ljubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sponzoruše... Empty
PostajNaslov: Re: Sponzoruše...   Sponzoruše... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sponzoruše...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: