Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nokti / Nail art

Go down 
+28
Lyra
kika13
Einar
orca
Dantalion
Fantom
Gea
Cinderella
flory
Flamezar
Athena
Angeo sa greškom
Dragony
MoW
Legionar
Blizzard
malenaivi
masha196
Neo
floridana
meli
zmija
urbanaaa
Nefertiti
Alpha
Merkurica
Svjetloisjena
malena
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 10:48 am

na ptičici ima jedna korisnica koja stavlja slike noktiju.
ima zanimljive uradke.



http://www.pticica.com/korisnici/GeaNails

Nokti / Nail art - Page 8 0000869594_l_0_giewzs
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 3:03 pm

@Alpha, ovi mi se najviše sviđaju do sada. Volim lak boje šljiva ili balancana cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 4:08 pm

@Buby...je nisam nikad stavljala gel. Ima svoje prednosti ali i mane...

@Lyra...i ja volim tamnoplave lakove ides Mislim da sam jednom ranije bila dala sliku jednog jako lijepog modrog laka :)

@Flo...to mi je too much on so many levels...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimepet pro 02, 2011 10:35 pm

Što se tiče mojih iskustava, lak se redovno počinje ljuštiti (makar rub, milimetar) već drugi dan, usprkos baznom laku i nadlaku. roll
Slučajno, imam par Manhattan lakova i mislim da nisu toliko nekvalitetni, ali eto...sa svakim lakom (jeftinijim i skupljim) imam takvo iskustvo. zubi

Radi navedenog, rijetko kad nosim lak u upadljivoj boji, jer imam previše posla sa skidanjem i stavljanjem, da ne pričam koliko moram paziti što radim sa rukama.

Što se tiče lakova, evo malo novosti, ukoliko još niste čuli za "trendove" i magnetne lakove. miga

Postupak nanošenja vrlo je jednostavan: formuli laka dodane su mikro čestice željeza koje stvaraju jedinstvenu teksturu kada se mokrom, tek nanešenom sloju laka prinese magnet.
Vidjela sam da ih ima i u Dm-u.

Nokti / Nail art - Page 8 Magnety

LINK http://www.neseser.hr/makeup-novosti/2883-jesenski-trend-magnetni-lakovi.html

Dakle, što mislite o ovako ukrašenim noktima?
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimepet pro 02, 2011 10:56 pm

Nokti / Nail art - Page 8 Dsc01751sh
Malo sam se igrala ovo ljeto i nastalo je svašta XD
Nokti / Nail art - Page 8 Dsc01753g
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimepet pro 02, 2011 11:06 pm

@Akasha
Zanimljivo i jako kreativno. ides
Definitivno individualni pristup, iako je sigurno trebalo jako puno truda da nokte tako oslikaš. :)
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimepet pro 02, 2011 11:09 pm

Kad je čovjeku dosadno svašta se da napravit rofl2 Jednom sam bila crtala sove, pa za Halloween svakakve stvarčice, pa lubenica inspired look haha Da, jako mi dosadno kad nema faxa XD A da, za magnetne lakove sam čula, Essence je izdao prošle god kolekciju Metallics i imam 3 takva laka od njih....al' meni to nije neš posebno.....ljepši su mi bez tih efekata.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimesri svi 02, 2012 9:46 pm

@Athena...meni su fora ti efekti lakova s magnetnim cesticama kao i ono sto izgledaju ispucano. To je vec bilo u trendu prije par godina, a sad su jos poboljsali s ovom magnetnom varijantom. Osobno nisam isprobala al mozda i budem Nokti / Nail art - Page 8 158397

@Akasha...za ono crtanje sto si radila treba vremenaaaaa :D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimesri svi 02, 2012 10:14 pm

Inače, u zadnje vrijeme sam si slučajno kupila dva laka. raspa
Jedan lila boje, Deborah kolekcija pret-a-porter. Jako sam zadovoljna sa kvalitetom dotičnog laka, jer mi je izdržao praktički tjedan dana, uz nadlak. ides
Drugi mi se svidio na prvi pogled pa ću ga možda skoro isprobati. L'orealov Luxemborug garden- neka sivo-zelena varijanta.

Nokti / Nail art - Page 8 Xbai5g

Još bi htjela komentirati četkice za lak. Ranije sam znala koristiti Manhattan lakove, koji imaju malo specifične četkice, poklopac je onako plosnat.
Navodno je ista prilagođena lakom nanošenju, ali meni je baš predstavljala problem. conf1
Otkako sam probala lakove sa standardnim četkicama i okruglim poklopcem, sve mi ide puno brže i lakše.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimepet svi 18, 2012 1:53 pm

Ja koristim dosta Avonovih lakova koji mi imaju super cetkice. Isto tako su nelose od Max Factora. U biti one koje mi ne valjaju su predebele cetkice ili te plosnate kakve opisujes....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimepon kol 20, 2012 4:45 pm

Sto ne volem kad mi nokti smetaju kad tipkam pa ih moram skratit :P
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimeuto kol 21, 2012 11:00 am

Volim tematske noktiće... Žena koja ih radi fenomenalna je!

Nokti / Nail art - Page 8 Noktii

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimepon ruj 24, 2012 1:04 pm

To je već totalna umjetnost ali se u realnosti slabo kuži što je na noktima osim ako se baš ne zapiljiš. Jedna moja frendica je bila stavila onak prirodnu boju (gel) a na jedan prst oslikala plavi cvijetić. I sad kad ti to pogledaš iz bliza super izgleda taj cvjetić samo što iz svih ostalih kuteva izgleda ko da joj je nokat poplavio na tom mjestu od nekog udarca ili nešto.
Hoću reći da je kod tako sitnih stvari najbolje držati neku umjerenost. Evo ova slika gore je odlična. Nokti su stvarno ludilo oslikani. Ali u svakodnevnom životu ljudi ne vide te detalje nego će eventualno doživjet da je na srednjem prstu ispod nokta neka prljavština, a zapravo je to trup od brodića....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimepet tra 19, 2013 11:14 pm

Proljeće mi je nekako vrijeme za prirodni look noktiju...dakle svijetle i prozirne nijanse :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimened lip 23, 2013 12:28 pm

Ovo mi se čini baš fancy, paše uz sve blještavo što žene nose danas po gradu

Nokti / Nail art - Page 8 5756_477282429016791_1265489917_n


Nokti / Nail art - Page 8 993587_477137819031252_496721693_n
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimened ruj 29, 2013 4:44 pm

Nokti / Nail art - Page 8 Mhx9
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimened ruj 29, 2013 6:49 pm

@Alpha, zgodno. miga 
Sviđa mi se nježno roza boja laka, iako su nokti za moj ukus malo predugački.
Mislim da meni ne bi mogli narasti do te dužine. nezna 

Inače sam baš htjela napisati nešto o noktima i problemima sa lakom. Trenutno imam nokte boje crvenog vina ili bordo, sa nekim sitnim kamenčićima tu i tamo.

Međutim, imala sam problema sa odabirom željene boje, u dućanu. Već mi se događalo da tražim baš bordo boju, htjela bi da bude vidljiva ta primjesa smeđe boje, a nikako ne mogu naći dobru nijansu. scratch  
Uvijek ispadne da lak na noktima bude previše crvenkast, iako pažljivo biram. Zato sam napravila eksperiment i pomiješala taj lak sa malo smeđeg laka i sad napokon imama željenu nijansu.
Pretpostavljam da bi kod takvih, zeznutih boja, trebala birati još tamniju i tmurniju nijansu gotovog laka, da bi na noktima izgledala svjetlija? suspect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimesri lis 02, 2013 12:26 pm

Ovo je fotkano prije skidanja laka i skraćivanja noktiju jer na toj dužini već postaje nepraktično tipkat po tastaturi i veća je mogućnost da se slome. Inače volim duge nokte i to mi je estetski dobra dužina (još kad se svježe lakiraju...ovo je fotkano 7 dana nakon lakiranja) ali funkcionalno je, kao što rekoh, malo problematično. Zato ih obično držim nešto kraće nego na slici.

Što se tiče lakova - u masi su oni uvijek tamniji nego na noktu. Nekad doslovno ispadne skroz druga boja. Imam jedan lak od Opi-ja "Russian navi" - u masi je fenomenalne ljubičaste boje a na noktima modri i nema nikakve veze s ljubičastom. Onda imam jedan Avonov lak koji je u masi tamne bordo boje, a na noktu smeđe-crni s nekim kao bordo odsjajem (kad se zagledaš i kad je pravi kut svjetla).

Kako si miješala lakove? Na noktu ili si izlila malo pa pomiješala u nekoj posudici? Ajd daj sliku da vidimo boju :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimesri lis 02, 2013 2:30 pm

Alpha je napisao/la:


Kako si miješala lakove? Na noktu ili si izlila malo pa pomiješala u nekoj posudici? Ajd daj sliku da vidimo boju :)
Nemam više takve nokte :P, skinula sam lak i sad imam lagano prozirni bazni, samo za njegu.
Budem postala dok napravim novo lakiranja i ako na nešto bude sličilo. zubi

Vidjela sam da nova bočica laka nije skroz napunjena i uzela sam smeđi lak, izlila direktno, malo unutra.
Onda sam zatvorila bočicu, sve to tako izmućkala i pomiješala sa četkicom po unutrašnjosti pa onda nalakirala nokte.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimesri lis 02, 2013 3:01 pm

Eto da i ja postam svoj nail art hekla 

Nokti / Nail art - Page 8 J5gt


[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimečet lis 03, 2013 3:03 pm

@Dada, sviđa mi se. miga 
Proziran lak je dosta praktičan kad se počne guliti :P, a ove šljokice na vrhu malo sve podignu.
Kako si nanijela te šljokice na vrhu, jesu li to gelirani nokti?confused 

Slikano je izbliza, ali pretpostavljam da je efektno i iz daljine.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimečet lis 03, 2013 3:47 pm

Nokti su gelirani, tako da su šljokice u gelu. Decentno, nije prenapadno, podsjeća na french u tamnoj nijansi. Miješala sam crne i srebrne šljokice.face 
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimepet lis 04, 2013 12:41 pm

@Atehna...još nisam probala miješati dva laka. Palo mi je na pamet da tako dolijem nešto iz bočice u bočicu ali sam bila uvjerena da će se prolit i da je neizvedivo (meni).

Juče mi je puknuo nokat pa sam ih skratila skroz na kratko. Da mi tu i tamo neki ne pukne uvijek bi bili poludugi ili dugi face Planiram stavit bordo lak...čim stignem raspa 
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimepet lis 04, 2013 3:31 pm

Alpha je napisao/la:
@Atehna...još nisam probala miješati dva laka. Palo mi je na pamet da tako dolijem nešto iz bočice u bočicu ali sam bila uvjerena da će se prolit i da je neizvedivo (meni).
Ja nisam baš spretna :P, ali ovo sam bez problema izvela, s time da sam miješala lakove koji nisu skupi, a jedan je već napola potrošen.
Inače, ne bi baš tako riskirala.zubi 
Bitno je da lak nije sasušen i da se fino može izliti, a ostalo je stvar preciznosti, mora se pažljivo i polako uliti par kapi pa isprobati boja i opet dodati po potrebi.
Svejedno, mislim da je miješanje zadnji izbor, puno je bolje i predvidljivije kupiti odgovarajuću nijansu.
Citat :

Juče mi je puknuo nokat pa sam ih skratila skroz na kratko. Da mi tu i tamo neki ne pukne uvijek bi bili poludugi ili dugi :face:Planiram stavit bordo lak...čim stignem raspa 
Čekamo slikice.
Moji nokti su sad malo duži (za moj pojam zubi ), otprilike kao Dadini, jer se iznad jagodica lagano nazire vrh noktiju.
Mislim da je lakše lakirati i da ipak ljepše izgleda kad je nokat malo duži, a ne extra short.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitimeuto lis 22, 2013 12:41 am

Evo da okačim i ja koju sliku noktiju bordo boje.

1. Sada nisam koristila lak koji sam sama napravila, mućkala- ovaj je tamnija nijansa crvenog vina, ima više smeđe i čak mi je ljepši onaj koji sam ja napravila. :)
2. Nokti nisu besprijekorno nalakirani i tu ima prostora za napredak, ali relativno su prihvatljivi za praktički početnika. :P
Sa ovim tamnim lakom, svi nedostaci se jako vide. nezna
Nalijepila sam par srebrnih naljepnica na njih i čini mi se da sam možda pretjerala.

Kut snimanja nije najbolji pa mislim da bi udubuće trebala slikati više iz daljine, dobije se realnija slika.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nokti / Nail art - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nokti / Nail art
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nokti otkrivaju zdravstvene probleme

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: