Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rodila u 66....

Go down 
+6
meli
None
Svjetloisjena
floridana
Tutankhamon
malena
10 posters
Autor/icaPoruka
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimesri lip 04, 2008 11:21 am

Rumunjka Adriana je u 66. rodila prvi put i to umjetnom oplodnjom. Kaže da je uvijek htjela dijete, ali je bila prezaposlena za to. Danas ima 70 godina i nada se da će doživjeti kćerkin 20. rođendan.
Adriana nema obitelji ni bliske prijatelje, pa će se nakon njene smrti o malenoj Elizi brinuti njen kum, tj. doktor koji je pomogao Adriani da zatrudni umjetnom oplodnjom i koji ju je porodio...
Nadalje, Adriana smatra da Eliza sa 16 već može početi raditi i brinuti se sebi, ukoliko se njoj nešto dogodi.

Rodila u 66.... Article-1023792-0176A19F00000578-244_468x676

Više o temi OVDJE i OVDJE


Što mislite o ovom slučaju?
Da li je ovo previše sebično od strane Adriane i može li stvarno biti dobra majka malenoj djevojčici?
Kakvu budućnost pruža maloj Elizi i pruža li joj uopće ikakvu budućnost?
Nije li žalosno planirati da ti dijete počne raditi sa 16 godina?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimesri lip 04, 2008 11:48 am

Svaka cast zeni na hrabrosti da rodi u 66 god. zivota, ali ipak.... hm, ne znam malo mi to izgleda prekasno za majcinstvo ili mozda.... ??? U svakom slucaju divim joj se.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimesri lip 04, 2008 11:55 am

Je hrabra, to joj i ja priznajem, ali moja baka ima isto 70 godina i ne mogu je zamisliti sa ditetom. Mene moja mater ne shvaća koja je od mene starija 19 godina, a kamoli će se one dvi shvaćati s razlikom od 66 godina, i to u ovom svijetu koji je iz dana u dan sve napredniji, a stariji to puno sporije prihvaćaju i shvaćaju...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimesri lip 04, 2008 1:15 pm

hmm...i beba je nešto čudno gleda, kao da joj ima nešto za reći study
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimesri lip 04, 2008 1:17 pm

mislim da će joj biti teško pratiti djetetov korak odnosno razvoj. kad bude morala imati najviše strpljenja, mislim na pubertet, ona će biti mrtva rofl2
rekla bi sebično, vrlo sebično kava
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimečet lip 05, 2008 8:17 pm

Meni se čini da je doktor taj koji je imao velike ambicije i ovim putem uspio postati poznat. Žena i beba zapravo su njegov uspjeli eksperiment. Šanse da sve bude u redu u tim poznim godinama tako su male da bi čovjeka trebalo predati liječničkom etičkom sudu zbog poigravanja ljudskim životima. Osim toga, da bi to napravio, on je ženu morao umjetno hormonima izvući iz postklimakterijskog razdoblja. Ne bih rekla ni riječi da je do trudnoće došlo prirodnim putem, no ovo je bila višestruko potpomognuta i održavana trudnoća. Legitimna je ženina želja da ima potomstvo, a što se djeteta tiče - neka je živo, zdravo i sretno sad kad je ovdje.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimesri lip 11, 2008 12:20 pm

ajme majko na što žena lici face da sam ja ta beba i ja bi je tako cudno gledala rofl2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimepon kol 25, 2008 9:02 pm

Ja mislim da je to ipak prevelika raylika u godinama izmedju mame i bebe. Kada beba bude imala 15 godina njena mama ce imati 81 godinu. A dijete treba podignuti i pru\iti mu sigurnost i podrsku kroz zivot, jer da ta mama i dozivi 85-tu, dijete ce izgubiti mamu sa samo 19 godina. Ok, sada cete mi reci a sto je sa sirocadi i ljudima koji poginu pa djeca ostanu za njima, da svijet je na zalost prepun takvih situacija, ali zasto forisarti na ovakav nacin? A zamislimo li jos samo roditeljske sastanke, pa na dalje...
Ne ynam, ne bih htjela nikoga uvrijediti, ali po mom misljenju ovo ja ne bih napravila...
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimeuto kol 26, 2008 8:27 am

Po meni je to malo sebično od te gospođe, zapravo je jako malo mislila n adobrobit tog djeteta, između ostalog da bi mogla prije i umrijeti nego joj kćer postane tinejđerica.
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimeuto kol 26, 2008 10:47 am

izgleda da svi djelimo mišljenje da je to sebično od te žene (pa i od doktora), a razloge ste rekli
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 257
Age : 30
Location : *||_DreaMwORld_||*
Registration date : 02.09.2008

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimened lis 19, 2008 10:04 pm

totalka sebicno...i neznam kad ju budu neki iz razreda zajebavali za to...mislim to sad nije najgore,ali opet isto utijece na psyhu...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimened lis 19, 2008 10:13 pm

Vjerojatno je neće zajebavati jer stara neće doživit da ova krene u školu... zubi
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimepon lis 20, 2008 2:53 pm

A koliko ljudi je nažalost u Hrvatskoj, BiH, Srbiji proživilo školu bez roditelja.
:(
Pa nisu abnormalni. -Barem ja tako mislim. Možda griješim?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimepon lis 20, 2008 10:42 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
A koliko ljudi je nažalost u Hrvatskoj, BiH, Srbiji proživilo školu bez roditelja.
:(
Pa nisu abnormalni. -Barem ja tako mislim. Možda griješim?

Ne griješiš, ali nije tema, otvori na politici miga
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimeuto lis 21, 2008 11:48 am

ma bolesno....
pa baba nije normalna, kaj joj nije palo na pamet da dijete treba mamu, mamu koja će ga odgajati??
a i doktor?
nije mi jasno, pa kaj nema zakona koji regulira do koje godine života se može raditi umjetna oplodnja?
pa koliko znam, postoji u Zakonu točno određena dob do koje godine života bračni par može usvajati.
a osim toga, kaj je baba radila do 66. kad nije do tada, nije ni trebala, pa imala je vremena??
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 257
Age : 30
Location : *||_DreaMwORld_||*
Registration date : 02.09.2008

Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitimeuto lis 21, 2008 10:59 pm

gloria_g je napisao/la:
ma bolesno....
pa baba nije normalna, kaj joj nije palo na pamet da dijete treba mamu, mamu koja će ga odgajati??
a i doktor?
nije mi jasno, pa kaj nema zakona koji regulira do koje godine života se može raditi umjetna oplodnja?
pa koliko znam, postoji u Zakonu točno određena dob do koje godine života bračni par može usvajati.
a osim toga, kaj je baba radila do 66. kad nije do tada, nije ni trebala, pa imala je vremena??

slazem se totalka :dance2:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rodila u 66.... Empty
PostajNaslov: Re: Rodila u 66....   Rodila u 66.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rodila u 66....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj-
Forum(o)Bir: