Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Indigo djeca

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl

Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:01 pm

istina..
bila sam nažalost u ludnici jednom prilikom, i na zidu stoji urezano, DANAS JE TEŠKO BITI LUD, KONKURENCIJA JE JAKO VELIKA! ;)

ovo bi se moglo promijeniti i na ovo što si ti rekla.

vidiš, na testu spremnosti za prvi razred, ja sam imala 6 godina i inzistirala sam da idem u školu.
mojoj su mami rekli da sam doslovno glupa i da nisam spremna za školu!

a onda iduće godine sam kao odjednom bila nadprosječna!
kad ih je moja stara tražila papire i od prethodne godine, ispalo je da sam i tada bila nadprosječna, ali je škola bila pretrpana, a ja sam bila 19 dana premlada za krenuti u školu prema zakonu o upisu u prvi razred!
zamisli!!

nije ih htjela stara tužiti jer je i ona profesor pa za kako je u toj branšli i da ima nije lako, a ona se kao nikad nije brinula jer je znala da ja nisam glupa, a znala je da će mi bezobzira na sve biti pametno ići u školu sa 7 godina!

katastrofa... ja sam plakala danima jer me nisu pustili u školu.. :(
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:06 pm

schmizzl je napisao/la:
kad se već kaže za indigo auru da je u intenzivnoj svezi sa duhonoću, kome da odem i kome da se javim, da to pokušam njegovati i razviti, u krajnjoj liniji, da pomognem sebi i drugima..

zanima me i na koji način da se predstavljam ljudima u životu (ne mislim na našu raspravu alpha) a da me ne etiketiraju kao freak-a! :(

Ima jedna izreka - kada je ucenik spreman, ucitelj ce se pojaviti. Problem je u tome sto mi 'ucitelja' najcesce dozivljavamo kao drugu ljudsku osobu. Medjutim to uopce ne mora biti tako. Ucitelji mozemo biti sami sebi, ucitelji su nam svi ljudi koje susrecemo u zivotu, ucitelji mogu doci kroz knjige ili na bilo koji drugi nacin.
Moj savjet je - strpljenje. Sve se to odvija relativno polako pa malo skokovito pa opet polako...barem je tako u mom slucaju...

Kako se predstavljati...da, ne mislim da tvoje pitanje ima direktne veze sa nasom raspravom ali u biti ima...i iznimno mi je drago cuti to pitanje. To je prava reakcija nekoga tko bi mogao biti 'indigo' tj. ono sto ta boja, na neki nacin, znaci.
Moj savjet je da se ne predstavljas nikako. Da pojasnim...ako nekom kazes da si indigo, a taj recimo nije bas upucen shvatit ce to kao prijetnju i shvatit ce to kao da se postavljas da si iznad njega. Cim se dogodi tako nesto ta se osoba zatvorila za tvoje savjete i/ili pomoc. S druge strane ako naidjes na nekog tko zna vise o tome (dakle o aurama) opet se moze dogoditi slicna reakcija (nesigurnost, osjecaj da se netko hoce nametnuti i sl.). Ako naidjes na nekog tko je i sam indigo moze doci do 'sukoba'...kao...isti ste vi i sto ces sad ti njemu/njoj pametovat... Isto tako mozes naici na nekog tko uopce ne vjeruje u postojanje aura pa ce ti reci da si luda ili nesto.
Dakle, iako se ne referiras na nasu raspavu ja cu ipak opet morat spomenut ono sto sam kazala i tada - jednostavno budi.
Kada je Isus hodao po Zemlji nije bas setao sa transparentom 'ja sam Isus, sin Bozji' nego je pitao apostole sto ljudi kazu tko je on. Dakle on je djelovao, a ne predstavljao se.

Tako, ako zelis pomoci nekome jednostavno samo pokusaj...saslusaj osobu, pokusaj se sazivjet s time i na koncu pokusaj ne dati direktan savjet vec (pod)pitanjima doci do toga da osoba sama shvati i dojde do toga do cega bi mozda trebala doci. Istovremeno trebas biti na budnosti i pokusati nauciti nesto od osobe kojoj pomazes.

Eto...to su neka moja razmisljanja temeljena na dosadasnjem iskustvu...

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:09 pm

schmizzl je napisao/la:
kad se već kaže za indigo auru da je u intenzivnoj svezi sa duhonoću, kome da odem i kome da se javim, da to pokušam njegovati i razviti, u krajnjoj liniji, da pomognem sebi i drugima..

zanima me i na koji način da se predstavljam ljudima u životu (ne mislim na našu raspravu alpha) a da me ne etiketiraju kao freak-a! :(

Ako bi planirala razvijati samu duhovnu dimenziju, tada je najbolje učiti od onih koje smatramo dobrima za to. Svi smo istovremeno i učitelji i učenici, čak i oni primitivniji ljudi. I od njih možeš bolje naučiti određene stvari i dobiti veću svjesnost o nečemu nego od nekog ''razvijenijeg'' čovjeka. To bi bio odnos kao praksa vs teorija.
Svaki trenutak koji živimo je potencijalan za učenje i primanje novih znanja, češće nadograđivanje svjesnosti na ono što već imamo. Zato, jako je važna vlastita procjena što i kako u nekom trenutku. Mi možemo okrenuti pogled od primitivca i ne mariti što nam ima za reći, ili možemo saslušati, vidjeti, i ako ništa drugo, dobit ćemo bolju svjesnost o tome kakvi ne želimo ili ne bi trebali biti. I to je vrijedno, ako ništa drugo. Svatko je potencijalno učitelj, sada mi moramo procjeniti koji dio viđenog ili percipiranog ćemo upamtiti. Sve što se događa može se dodati na već postojeće znanje, bez obzira bilo to negativno ili pozitivno. I znanje o negativnome unaprijeđuje ono pozitivno. Usto, učitelj ne mora biti čovjek, može to biti i knjiga recimo.

Zato kome se obratiti? Samoj sebi, jer si ti ta koja će u svakom trenutku, bez obzira tko bio učitelj ili objekt koji promatramo, percipirati viđeno i procjeniti što je vrijedno zapamtiti, a što ne. :)

Kako pristupati ljudima? Recimo da većina ljudi ima malo razvijeniji ego i nisu slobodnoumniji, skloni su brzopletim mislima i zaključcima. Zato je svakako češće poželjniji pristup u kojem se ni na koji način vidno ne želimo odvojiti od drugih, a to je jako teško procjeniti i ovisi o mnogim stvarima. Recimo kada se nekome predstaviš kao indigo, češće će te ljudi shvatiti da se predstavljaš kao da misliš da si posebnija od njih. Zašto? Zato jer mnogi koji se tako predstavljaju upravo tako i misle, da su posebniji od drugih što pokažu kroz vrijeme. To iskustvo se onda primjenjuje na buduće situacije, poopćava se i generalizira, te se onda svatko takav strpa u isti koš sa svima ostalima. Zato je ponekad najbolje ne odmah kazati takve stvari jer se lako stekne krivi dojam, bilo zbog takva predstavljanja, bilo zbog stavova i generalizacije onih kojima se predstavljamo. Ovo je samo primjer u vezi ''indiga'' budući da su nedavno bile diskusije o tome (cerek), ali vrijedi za sve stvari općenito.

Postoji li formula kako se ispravno predstaviti, ne vjerujem, jer smo svi različiti i nekim ljudima, kako god se predstavila, odmah će si misliti ne znam što jer možda imaju stav i generalizaciju s obzirom na mjesto odakle dolaziš ili s obzirom na tvoje godine, ponekad čak i spol.
Svakako valja dobro procjeniti kome se zapravo predstavljamo, tako smanjujemo mogućnost da ćemo se pogrešno predstaviti, a ujedno i procjenimo je li se uopće poželjno predstaviti tomu nekomu.

:)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:18 pm

odgovor za +5!

teže mi je lice u lice reći da sam indigo, nego prko foruma.. :)
ne želim podcjeniti ništa i nikog, ali mi u stvarnom životu to priznanje ne ide tako lako..

a ti imaš pametna razmišljanja, i mogu ti reći da se nadam, ako imaš 30 godina, da se tvoja profesija odnosi na kontakte s ljudima.. kava
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:27 pm

omega, bit ću iskrena, nisam još nikog upoznala tko se htio predstaviti kao posebniji (indigo)..
samo što su novine i internet to toliko napuhale i napravile glupost od svega toga, da ispada da zbilja puno ljudi koji u indigo (ako jesu) i traže utočište bivaju smatrani napuhancima!! :)

ja znam par napuhanaca, i daleko su od indiga, obično razmaženi ljudi koji imaju puno novaca a ne znaju na što ga potroštiti, i još gore, glume da imaju novaca - snobovi! :(
a kad ih pitaš što je aura, odovora nemaaaaaaaa.....
par sam puta pitala takve ljude (ne samo za auru, za bilo što) žele li da im objasnim i NISU htjeli!! :( to su gluposti..jel...

na svoju sreću, imam prijateljicu koja je slična meni, zanimaju nas iste stvari, iste priče, i ona ima indigo boju aure.
zamislite scenu, vani cugamo, ekipa(pretežito dečki) pričaju o nekim glupostima, a nas dvije se odvajamo sa litrom bambusa, i do 3 ujutro razglabamo o duhovnom svijetu i fenomenima... :) cuga

uživam u tim razgovorima, ponekad nas pogledaju i pataju da li smo normalne, ali kad smo dvije, zabavno je i boriti se protiv laika.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:32 pm

Ja jesam upoznao, iako manje u RL koliko na netu. Ipak je ovo net after all miga
Nije bio problem u samom predstavljanju, to je ok, reko je da je indigo i nikom ništa. Problem je nastao u daljnjim raspravama gdje je ta ista osoba druge podcjenjivala i sebe predstavljala ne znam koliko iznad drugih inplicirajući stalno na svoju auru.

Bila ta osoba indigo ili ne, ipak je ostalo zapisano da se predstavila kao indigo i da se zbog toga smatrala ne znam kakvim. Sve to ljudi zapamte i potom generaliziraju miga

A zbog tih istih novina i neta općenito ljudi se često klasificiraju kao indigo, bilo zbog zbilja opširnog opisa takvih osoba, bilo zbog želje da se bude ''poseban'' na duhovan način. Dok to nije bilo toliko razvikano, nije bilo toliko ljudi koji su se tako predstavljali, to je činjenica.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:35 pm

@Smizla...Sve 5 osim ovog bambusa...ne treba ti alkohol...oneciscavas tijelo... Valjalo bi paziti sto unosimo u sebe...

I da, godine su mi tocne... :)

PraGlodavac
schmizzl

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:38 pm

ma vidi.. od ovih ili onih ima nas ovakvih i onakvih...
netko će se u boji svoje aure prepoznati, i reć a to je možda to, dok će drugi izmisliti da su neke boje (i to one koja je aktualna) da bi na sebe privukli pažnju..
takvim ljudim treba pomoći..

a što znači miga?
nikako mi ne ide u glavu.. ;)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:41 pm

Znam, samo govorim zbog čega često dolazi do generalizacija.

A miga je smajli kojega ne vidiš rofl2 miga
Kao ovaj plavi ;) samo žuti i ne izbulji oko ;)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:45 pm

alpha.. pokušavam balansirati... :)

a miga je smile... hihi :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 12:43 am

schmizzl je napisao/la:

teže mi je lice u lice reći da sam indigo, nego prko foruma.. :)
ne želim podcjeniti ništa i nikog, ali mi u stvarnom životu to priznanje ne ide tako lako..

a ti imaš pametna razmišljanja, i mogu ti reći da se nadam, ako imaš 30 godina, da se tvoja profesija odnosi na kontakte s ljudima.. kava
To je možda zato što ljudi ovdje znaju barem otprilike što to znači ili barem znamo što želi reći osoba koja kaže da je indigo. U stvarnom životu (kako ti kažeš, iako je meni i ovo poprilično stvarno :) te ljudi neće razumjeti. Ja imam indigo auru, eh što to sad znači, većina ljudi ne zna niti što je aura, a ti im još kažeš da znaš i boju svoje aure i da je indigo. Razumiju te skoro kao da pričaš na kineskom :)

Što se pomaganja tiče, mnogi ljudi ne žele pomoć. Na kraju krajeva mi živimo život kakav želimo, bez obzira da li smo mi tih želja svjesni ili ne. Tako da možeš pomagati samo onima koji te za to zamole, a njima i nećeš morati objašnjavati da si indigo i što to znači, oni će to sami osjetiti :)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 12:50 am

točno da.. :)
i ovo je stvarno, ali ponekad je lakše puno toga reći samo slovima... lol

ovo za pomaganje ljudima si točno rekao, ali ja imam glup osjećaj grižnje savjesti kada ne pomognem nekome...
jer ljudi puno puta odbijaju malu pomoć a u biti im je potrebna jaaako velika, ali ju ne znaju kako tražiti...

ja ti kažem, ja ću i na samrti davati savjete.. :) :) :)

p.s. ovdje ljudi znaju puno toga o puno toga :), bitna je volja.. study
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 1:19 am

To je lijepo i plemenito od tebe, no ponekad je ljudima potrebno da sami dođu do rješenja svojih problema, mi ih možemo usmjeriti savjetima ili vlastitim primjerom, ali ne možemo obaviti ono što oni sami moraju učiti.

A ovo što si rekla o pisanju je tako točno, pomaže ova backspace tipka u gonjem desnom kutu tipkovnice :)

PraGlodavac
schmizzl

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 12:45 pm

a hvala... :)

iako to u nekolicini slučajeva i nije točno.. ja sam voljna pomagati drugima i zbog vlastite sebičnosti.. nisu u pitanju ordeni, samo da je meni moja savjest čista. :) (ne znam baš koliko je to plemenito)
zadovoljstvo je u svakom slučaju obostrano.. :)

najčešće i pomažem savjetima, uputama.. :) tako je najobjektivnije..

p.s. jučer sam gledala star track i sjetila sam se tebe.. :) :) :) :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:44 pm

Nije lako nekoga savjetovati. Naime, mi ne mozemo znati da li je taj savjet zbilja ispravan za tu osobu. Prvo, cak i kada imamo sve teoretske inpute i dalje nismo u cipelama te osobe, ne znamo kako se tocno ta osoba osijeca, sto je sve uzrok tih osjecaja, kako ce osoba reagirati na neki odredjeni rasplet problema, a koji smo im mi savjetovali... Osim toga savjetovanje moze biti vrlo nezahvalno jer se lako desi da ako osoba savjet poslusa te to rezultira necim na sto nije racunala - okrivi onog tko je savjet dao. To je, naravno, pogresno jer je uvijek na nama samima sto i koga cemo poslusati, u kojoj mjeri te na osnov svega donijeti nasu i samo nasu odluku iza koje stojimo i za koju odgovaramo. Ali ljudi mahom nisu takvi jer je tesko preuzeti odgovornost i priznati sebi da si pogrjesio. Lakse je svaliti to na nesto ili nekog drugog.
Dakle, direktno savjetovanje nekoga sto i kako treba napraviti obicno nije bas najbolja metoda...a opet...ljudi vole savjetovat...to ih cini zadovoljnima samim sa sobom...osjecaj da su nekom pomogli...moguce cak i zahvalnost osobe kojoj su pomogli...ali smatram da bi trebali pobjediti svoj ego i pokusati raditi po principu koji sam vec spomenula, a to je da dovedemo osobu do toga da se sama 'sjeti' rjesenja... Tu je dobro sto ce osoba smisljati rjesenje u skladu sa svim parametrima koji tu osobu tvore (a koje mi, kako sam kazala, ne znamo) i ona ce stajati iza svoga postupka (ili barem nece bas moci tek tako svaliti eventualnu pogresku na drugoga). Doduse onaj koji pomaze na taj nacin nece bas tako cesto dobivati priznanje jer neki ljudi nece biti niti svjesni pomoci koja im je pruzena ali...to ne bi trebala biti ni poanta, zar ne...poanta je da je onaj tko je imao problem nasao rjesenje...

Recimo psihijatri djeluju (ili bi trebali djelovat) po tom principu...on/ona svojim pitanjima dovodi pacijenta do odredjenih zakljuckaka... Ili recimo hipnoza...tu je pacijent vrlo sugestivan i hipnotizer mora biti jako dobar u svom poslu kako bi znao raditi, a da ne napravi utjecaj na pacijenta...
U oba slucaja pacijent na neki nacin sam pronalazi rjesenje...

Eto...to su neki primjeri ilustracije ovoga sto sam kazala gore...

PraGlodavac
schmizzl

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 5:26 pm

istina...

zato sam baš napisala da ne želim ordene, nego da je meni moja savjest čista..
u puno nezahvalnih situacija, prijatelji su napravili suprotno od mog savjeta, pa sam zato često puta čula rečenicu..a bila si u pravu.. :(

znači, problem ili nije riješen, ili je riješenje nepovoljno..a koliko god ovo bezobrazno zvučalo, moja je savjest mirna..

jer događale su se situacije i u kojima nisam htjela nametati svoju pomoć..pa mi je bilo prigovoreno..eh da mi mi bar pomogla..

to je jako sklizak teren.. slažem se da je direktno savjetovanje često kriva metoda, ali ako me netko pita da što bih ja napravila na njegovom mjestu, ja mu direktan savjet i dajem..

jedino moram priznati da je jedna zanimljiva odlika ljudi ta, da kad se jednom svojevoljno ponudi pomoć, uvijek je očekuju.. bio to savjet, novac ili sl.

htjeli mi ili ne htjeli, problemi naših bližnih utječu i na nas.. ako nikako drukčije onda suosjećanjem s tom osobom, jer u puno situacija, ja bi osobno radije da je meni teže, nego ljudima koje volim..
i zato su neki problemi vrijedni zajedničkog truda.. pa taman kasnije netko svalio svu krivicu na mene.. a ne bi bilo prvi put.. :)

valja naglasiti ljudima da i savjete trebaju uzimati sa rezervom, jer savjeti na kraju krajeva nisu obavezni po ispunjenje..
ja sam se tu puno svađala sa svojom starom, jer je ona svojevremeno smatrala da su njeni savjeti po mene najpametniji, te bi se čak i naljutila ako ne bih djelovala kako me ona uputila..
trebale su nam godine, da je naučim da je velika razlika između dobronamjernog savjeta i "zapovijedi" u "očima" primaoca, a jako tanka u "očima" davatelja.. :) (kako ona kaže, i pilić nešto naučio koku) :)

često puta, kada je u pitanju direktno savjetovanje, valja naglasiti ljudima ni nije pametno uzimati samo jedan savjet zdravo za gotovo.. valja ih poslušati nekoliko, odvagnuti dobro, pa iskombinirati pravo riješenje.. :)

a ti aplha u svemu rečenom imaš pravo..
priznajem ti da se zbilja trudim, u slučaju pomoći, navesti ljude da sami dođu do riješenja problema.. (i nadam se da će jednom dana to sve moći sami..algoritamski), ali..
kad to ne uspijeva, onda ih direktno savjetujem..

po prirodi sam jako uporna, tvrdoglava (to mi je velika mana), i davat ću sve od sebe dok jednom pošteno ne padnem na guzicu.. :( :(
a možda se i opametim.. :)

p.s. ovo si dobro primjetila za psihijatre... "ili bi bar trebali djelovat"...
kad igra novac.. ljudi zaboravljaju smisao svog poziva.. :(
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:41 am

U biti ne mozemo znati da li bi po nasem (ili bilo cijem) savjetu bilo bolje. To je princip 'sto bi bilo kad bi bilo'...ono, sad smo tu i nije bas najsjajnije tako da zakljucimo kako bi sigurno bilo bolje da smo odabrali ono sto nismo...ali...mi ne vidimo 'veliku sliku' i zapravo ne znamo sto je za nas dobro. Ima ona izreka - 'svako zlo za neko dobro' ili 'sve je to za neko dobro'...samo treba imati vjere...
Naravno, ne kazem da mozda ne bi zbilja bilo bolje da smo nekada izabrali drugaciji put, poslusali neki savjet koji nismo...ali sada smo tu gdje jesmo pa bi bilo dobro imati vjere kako je sve to sa nekim razlogom i kako nas i iz ovog mjesta i stanja gdje jesmo Visa Sila vodi k nasem cilju...samo valja osluhnuti...
Jasno...puno je lakse to kazati nego napraviti pogotovo kada se nadjemo u teskim ili naizgled bezizlaznim situacijama...ali cinjenica jeste da nam tada ipak ostaje vjera i izreka 'sve je to za neko dobro'...samo da izdrzimo...

PraGlodavac
schmizzl

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimesri pro 02, 2009 3:05 pm

točno.. sretan je čovjek onaj koji poznaje patnju...
sretan čovjek ne bi smio nikad ništa od svoje prošlosti poželjeti promijeniti, jer samo jedna drukčija riječ može ga dovesti do velikih odstupanja postojećeš - sretnog stanja..

tu smo jer tu sada trebamo biti, jedna stvar vodi drugoj.. :)
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder

Female
Capricorn Broj postova : 85
Registration date : 05.12.2009

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimesri pro 30, 2009 10:25 pm

Ja također imam indigo auru i to kao i vecina nije nesto s cime se hvalim.

Mene roditelji nisu baš razumijeli a kada ja ne bi dobila neko logično objašnjenje to je bilo mučenje za moju psihu. Naučila sam 3 strana jezika do 7.godine, a mom poznavanju geografije i svijeta faune i danas se svi čude. Pamtim najveće sitnice i jako dobro čitam ljude. Sa indigo djecom treba puno raditi jer činjenica je... DRUKČIJI su... dali naporniji ili jednostavno znatiželjni, treba se radit sa indigo djecom.

Doduše, ja ne znam svoju svrhu na ovoj planeti, barem ne još. Ja sam za indigo pojam saznala od prijatelja koji je također indigo boje i prošao je sve kao i ja tako da mi je bilo olakšanje znati da nas ima još. Puno puno
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar

Male
Aries Broj postova : 695
Registration date : 07.05.2008

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimesri pro 30, 2009 11:33 pm

Izgleda da sad svako u ovom dobu moze lako postat Indigo :/ confused
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimesri pro 30, 2009 11:36 pm

Sudeći po definicijama indiga, svaki drugi čovjek je indigo. :P
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimečet pro 31, 2009 12:19 am

Omega je napisao/la:
Sudeći po definicijama indiga, svaki drugi čovjek je indigo. :P
Pa... očito da ovaj Forum iz nekih razloga privlači ljude upravo te boje aure roll

PraGlodavac
schmizzl

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimečet pro 31, 2009 3:19 am

:) ajde vas dvojica.... :)
možda takvi ljudi dolaze na forum jer po netu umjesto da googlaju last fashion ili celebrities, googlaju misterije i neobjašnjivi fenomeni! mudri

biti indigo, ne znači samo biti inteligentan i sposoban, to znači još puuuno drugih stvari.. :)

na kraju krajeva, mi ,ljudi, smo osmislili taj termin..pa nećemo ga sad osuđivati! lol
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimečet pro 31, 2009 3:27 am

S obzirom na široku definiciju indiga, rekao bih da to znači biti čovjek, više-manje rofl2
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder

Female
Capricorn Broj postova : 85
Registration date : 05.12.2009

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitimečet pro 31, 2009 3:42 am

@ omega

Jednostavno mozes testirat boju svoje aure, a kada ti pod bilo kojim opcijama dolazi idalje indigo boja, mislim da nemas o cemu razmisljat... :)

Hm... ne bi bas rekla da je svaki drugi covjek indigo....... Jasna je definicija da se ti ljudi (i ja osobno) osjecaju drukciji, tj. znaju da su drukciji, ne znam zapravo kako da to opisem, toliko je cudnih dogadaja u njihovom zivotu a o sposobnosti pamcenja i upijanja novih informacija da ne govorim. Samo oni koji su indigo ljudi mogu znati o cemu govorim.

Nemoj podcjenjivat to tvrdnjom da svaki drugi moze biti indigo... to nije nesto cime se hvalis ili nesto sto je uobicajeno. Meni osobno je drago sto sam indigo. Jer sam naucila zivjet s time.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 14 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 14 / 25.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next