Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Indigo djeca

Go down 
+64
Jedi Mind Tricks
Ascended
Skulptura
2pac
Novus ordo seclorum
tinityrannical
Ymir
ficoom666
Korplikan
konoko1
Star
hromi
flory
Fantom
Ezio
ANTEA65
MoW
Dragony
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
Chakotay
.meLinda.
Indigo_girl
biga
Flamezar
Athena
Remke
Michael Wittmann
Lullaby
Gea
bravehart
Berny_Sinara
@nukaDsante
Drea
floridana
Daenerys
frostie
veseli
fazon
Blizzard
Legionar
tomo_z
Jaykof
ThE_IMMORTAL
Ivan-ik
Cuppycake.Disaster
OLugo
Neo
userNejm
Saroman
Srky
Galileo Galilei
gloria_g
fazan u hladnjaku
Faithless
Alpha
Sentinel
alexx
Tutankhamon
silver
Svjetloisjena
Sigmund Freud
arhont
68 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 1:26 am

Hvala schmizzl drago mi je to čuti, no kad god vidim da je netko optimističniji i ima pozitivniji stav od mene kao što je to u ovom slučaju, nadam se da sam ja u krivu, a ta osoba u pravu :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:21 pm

A u cemu si ti to u krivu Chak? Svatko ima svoj nacin. Ti imas svoj i ja ga dozivljavam prilicno kvalitetnim. Mozda sam u krivu ali tako je. Ako te lupi daska po glavi ti ces iz toga nauciti da ne hodas ispod skela. Ne moras biti i odusevljen sto si naucio novu lekciju. Ti nisi takav. Ali ja znam da ces ti lekciju nauciti i primiti mirno i dostojanstveno. Netko ce reagirati da ce napraviti scenu, plakati, kriviti srecu i ko zna koga ali isto ce zakljuciti da vise ne hoda ispod skele. Svatko ce reagirati na svoj nacin i to je u redu (po mom misljenju, ofc). Problem ima onaj koji nece nauciti nista. :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 12:49 pm

@alpha 5 zivili

@legi.. ja njušim da je njegova aura crvena.. da, miriši na tamnocrvenu boju :) :) :) lol!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimečet oľu 18, 2010 1:17 am

@Alpha ja jednostavno volim vidjeti pozitivno razmišljanje i optimizam, a to naš Legi bio indigo ili ne, ima :)

@schmizzl a kud tamnocrvena zar to nije boja agresivnih osoba ili ti je ta boja jednostavno pala na pamet bez obzira na karakteristike osoba sa tom bojom aure :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimečet oľu 18, 2010 11:32 am

Slazem se. Lijepo je kad je netko optimist :)

Smizla te zeza, Chak :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimepet oľu 19, 2010 1:39 am

Aaaa nisam ni skužio sve one smaijliče, ustvari ne zeza mene nego Legija, njemu se obrača :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimened oľu 21, 2010 11:46 am

hihihihihi :)

zez se... :) @cha, ja ne doživljavam crvenu kao agresivnu :)
izmišljam toplju vodu :)

alphi dodjeljujem ljubičastu (rekla je i sama da je magnet za specijalce - a ja znam kako je to),

legi je plave boje :)

a moja je boja aure - boja juhice od gljiva :) :)
što je najgore, netko će mi povjerovati :)


@legi, razlika od 90 god je jako mala ako pričamo o sekvojama :)
razlika je 9 godina ljubi, i za 10 godina, ona neće biti uočljiva, i tako me još uvijek zanaju tražiti osobnu :)
znači, vidimo se 2020 :) lovely
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesub svi 22, 2010 1:37 am

Na dosta mjesta sam nailazila na informacije kako se indigo djeci pripisuju odredjeni poremecaji poput hiperaktivnosti, poremecaja paznje ili autisticnosti. Prvo sto me smeta kako danas svakom nemirnijem djetetu odmah prikelje etiketu hiperaktivnog ili svakom povucenijem i osjetljivijem neki oblik autizma ili tako neceg. Poceli smo se toliko razbacivati "poremecajima" da zapravo nitko nije normalan (sto god to bilo). Ipak, ostaje to da se indigovcima zapravo pripisuju ozbiljniji oblici navedenih poremecaja. Ono sto mi nije jasno jeste nespojivost izjave da si indigovci tu kako bi stvorili kriticnu masu u duhovnom razvoju i pripisivanje nekih poremecaja koji ih na neki nacin odjeljuju ili cak izopcuju iz drustva.
Nekako mi se cini da bi vise smisla imalo da su oni koji dolaze pripomoci u opcem duhovnom napretku balansirani, smireni i odmjereni. Jasno, duse dolaze u raznim oblicima ali kazati da je vecina indigovaca i kristala zapravo poremecna mi je totalno blesavo.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesub svi 22, 2010 2:51 am

slažem se alpha!
današnji mnogobrojni poremećaji su čista ljudska izmišljotina i glupost. jedno dijete ima drukčije afinitete od drugih, i automatski mu se pridodaje neki simptom, poremećaj, sindrom,...
disaster! u mojoj se učiteljskoj struci previše razglaba o poremećajima... od normalne djece radimo debile.. a svi smo drukčiji, i svatko samo traži svoje mjesto pod suncem! :)


a što se tiče indigovaca i kristalaca, radi se o čistoj ludosti. tek nas ludost vodi naprijed, radikalne promjene.... kad je čovjek izumio kotač, zajednica mu se smijala..a danas....
ono što je ludost danas, sutra će biti normalno, a već preksutra prijeko potrebno! study 5
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesub svi 22, 2010 10:45 am

Alpha je napisao/la:

Nekako mi se cini da bi vise smisla imalo da su oni koji dolaze pripomoci u opcem duhovnom napretku balansirani, smireni i odmjereni. Jasno, duse dolaze u raznim oblicima ali kazati da je vecina indigovaca i kristala zapravo poremecna mi je totalno blesavo.
To sam se i ja pitao, no pazi radi se o djeci koja se ponašaju uvijek racionalno i onako kako se od njih okolina očekuje, nego prema svojim osjećajima, prema svojoj intuiciji. I naravno doista postoje djeca koja imaju problema sa pažnjom. Samo što je razlika između njih i indigo djece ta da su djeca sa tim problemima ispod razine svojih vršnjaka, teško mogu pratiti npr. nastavu u školi, ne znaju riješiti zadaću bez tuđe pomoći itd. Dok indigo djeca svladavaju gradivo kao od šale i pravilu su daleko ispred svojih vršnjaka i njima je na neki način dosado s jedne strane, a s druge su isfrustrirani jer ne mogu razumjeti kak odrasli ne znaju stvari koje su njima potpuno jasne.

Možda su ta djeca jednostavno bačena na ovaj svijet, bez šanse za uspjehom u ovom životu, ali ipak nam pokazuju da možemo bolje, možda su oni kao prve zrake sunca u rano proljeće koje nagovještava lijepo i toplo ljeto :)
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesub svi 22, 2010 10:59 am

Svi ti indigovci i kristalci su ustvari potpuno normalni s njihovog aspekta gledaišta, ali došli su ovamo i zatekli uvjete koji njima nisu normalni i sada se snalaze kako najbolje znaju i umiju kako bi ipak ostvarili svoju svrhu, a mi - mi ih gledamo opet iz svojeg kuta gledišta i tako onda i reagiramo, proglašavamo ih poremećenima, autističnima i sl, jer se ne znamo suočiti s time, jer je to rezultat više prirode za koji mnogi još nisu spremni i ustvari oni dolaze k nama da nas malo pomalo ugode kako bismo i mi mogli prijeći na višu razinu.
Tako nam je oboma u cilju da se bolje razumijemo i što prije prihvatimo jer ćemo sebi olakšati put prema gore,a istodobno njima omogućiti da obave svoju misiju što bezbolnije Indigo djeca - Page 20 158397 Indigo djeca - Page 20 34371
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesub svi 22, 2010 1:37 pm

@Smizla...da, danas svi imaju neku dijagnozu. Samo ne znam koja je dijagnoza onih koji iste postavljaju kava

@Chak...nisu oni baceni jer svatko sam odlucuje o dolasku, a ovdje cak postoji i kao neka "misija". Ovo sto kazes da npr. kod slucaja poremecaja paznje indigovac ce u skoli biti napredniji, a ovaj drugi nece je krivo. Prvo zato jer skola nije neko mjerilo ali na stranu to. Stvar je u tome sto se izrazito naglasava da indigovci i kristali su prakticki mahom nesposobni za zivot. Doslovno se govori da su za insitualizaciju. Dakle, ako je netko za smjestanje u neku ustanovu onda sigurno nije pokazao genijalne rezultate u skoli. Kaze se da su kristali potpuno autisticni. I tako dalje.
E sad, zato sam i napisala raniji post jer se sa tim ne slazem ali mi nije jasno zasto se to toliko tvrdi.

@Antea...slazem se i ne slazem istodobno. Slazem se jer i ja smatram da bi to tako nekako trebalo biti tj. da tako nekako jeste. A ne slazem se zato jer...u biti se slazem sa svime...htjela sam reci kako cisto kada polazim od sebe vidim tako puno toga sto mi je doslovno van pameti. Neshvatljivo. Neprihvatljivo. Neobjasnjivo. I onda se pitam sto nije u redu sa mnom. Ali istina je da cu ja raditi kako mislim da je u redu unatoc ranije izrazenoj sumnji. Znaci ipak sam ufurana u ideju da je to moje ispravno. Ali...i oni koji razmisljaju drugacije od mene su ufurani da su u pravu. I sad, tko je u pravu? Ja samo znam da na ovom svijetu ti neki drugi prosperiraju puno bolje od mene. Ja sam ga glupa za zivot. Skroz :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesub svi 22, 2010 3:33 pm

@alpha... ti si ovaj komentar u vezi indigo djece projicirala odma na svoj život, ok indigovci su jedno,a ovo što ti kažeš je drugo i to je vrlo jednostavna stvar, uopće nisi glupa samo imaš još pdređenih repova koje vučeš za sobom i kad ih se riješiš, a na tome upravo i radiš, onda ćeš vidjeti da si upravo savršena, vjeruj mi, hm, ovo ti govorim iz iskustva, a naša su iskustva iz iste grupe duša Indigo djeca - Page 20 973175 Indigo djeca - Page 20 996688
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesub svi 22, 2010 3:41 pm

Sebe sam uzela cisto kao ilustraciju. Osim toga ja nisam Indigo nego Kristal i ako je tako onda bih kao takva valjda trebala biti u ustanovi :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesub svi 22, 2010 4:16 pm

alpha... svi smo mi isti... onaj tko je kažu pametan za ovaj svijet, u biti ispada varalica i egoista... a ja ću radije biti luda, sa dušom na mjestu...
danas, ne samo da je teška tapija biti idigo ili cristal, već je očito tapija biti radoznao, veseo, iskren!

a i tako indigo/kristalna djeca nisu predviđena da budu spasitelji, jer to je nemoguće.

tu smo/su da se pokaže da se može drukčije.. na vama/nama je da se osvijestimo! lol
vrijeme i sudbina će učiniti svoje!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimesub svi 22, 2010 4:36 pm

Slazem se, sto se mene tice mozemo svi biti pinki na tufnice. Ionako svatko ima svoj put, a cilj je to sto kazes zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Ezio
Prašina
Ezio


Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 4
Age : 28
Registration date : 25.05.2010

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: indigo   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 1:47 am

http://www.gasparic-pejzazi.com/Indigo.htm

http://www.budi.in/291-clanak-test-jeste-li-indigo-dijete.aspx

http://www.indigo-svijet.hr/clanci/indigo-teme/test-da-li-je-vase-dijete-indigo/15/

ja nemogu vjerovat ovo ovi opisi 95 % odgovaraju kao da su mene opisali nemogu vjerovat affraid
moze li mi netko molim vas reci sto da radim ovo me jako uznemirilo znao sam da sam drugaciji od ostalih svojih vrsnjaka neznam stvarno sto mi je ciniti moze li mi netko malo objasniti moju situaciju i vidim spominju se godista ja sam 1995 godiste
ali ovi opisi na ove dvije stranice ko da su mene opisali nemogu vjerovat
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 11:58 am

napisao si ovaj post kao da je to nešto najstrašnije na svijetu! :)
pa nisi bolestan, ne moraš vrištati, hahaha :)

ok, imaš indigo boju aure, kao i puno ljudi što ovdje, što u svijetu! nas je dvoje u obitelji - otac i kćer. i nismo uznemireni, jer to nije razlog za uznemiravanje!! lol

svi smo mi drugačiji od svakoga, netko više netko manje.. na kraju krajeva, jako je teško odrediti prosjek!

ja tu ti savjetovati da to što si drukčiji ne naglašavaš, već da se pokušaš što više stopiti s okolinom - a tako i treba. u kritičnim si godinama, i bilo bi loše da te kroz život prati nekakva trauma.
kad dođe vrijeme, naći ćeš sebi srodne duše i znati ćeš što dalje.
zapamti, indigovci nisu neki specijalni iscjelitelji, niti su bolji, posebniji od drugih! dapače.. drunken često saznanje ili pretpostavka da si ingigovac može dovesti do egocentrizma i narcisoizma, a to su onda već potpuno krive vode!
budi dobar, uči dobro i odaberi za zanimanje nešto što ispunjava tvoju životnu svrhu (sigurno se radi o pomaganju ljudima) i na jedna suptilan, mudar način, širit ćeš svoje ideje dalje! ljudi su u pravilu nespremni na radikalno i izravno, ako im želiš reći da su u krivu! (i ja sam nespremna)

do tada, pročitaj postove sa ove teme, ima ih puno; pročitaj članke, knjige vezane uz to; razmišljaj malo, i sam ćeš sebi dati odgovor!

na kraju krajeva, možeš i zaboravit sve što si čuo i vidio, i kreni se baviti nekom drugom aktivnošću. sve je to lijepo i korisno tek onda kad tebe koristi... ako ćeš se zbog straha ili sl. razboljeti (psihički, fizički), sve što znaš o indigu baci u wc školjku i pusti vodu...
ali nemoj biti uznemiren!!!! to nije boja očiju pa da se moraš suživjeti s njom. indigo boja aure čak ne označava određene sposobnosti, već afinitete! možeš se kretati u njihovom pravcu, a i ne moraš! imaš priliku izabrati - želiš li to ili ne! što god da izabereš tvoj je izbor, i nitko ti neće suditi!

pročitaj karakteristike svih boja, sve će biti različite! upoznaj ljude sa različitim bojama aure, a imati će slične ili iste afinitete!
sve ti se na kraju svede na IZBOR :) imaš ga i ti pa odluči!

p.s. napravi test sa prve ili druge stranice pa ćeš znati! 5
[Vrh] Go down
Ezio
Prašina
Ezio


Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 4
Age : 28
Registration date : 25.05.2010

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: jos jedno pitanje   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 3:47 pm

mene sve to zanima u vezi indigo mozes li mi malo bolje opisati koji je zadatak indigo djece po cemu se razlikuju i cuo sam da postoje neka kristal djeca
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 3:56 pm

Indigo-Kristal slicnosti i razlike


Malo o razlikama između indigo i kristalne djece (potpomognuto temom iz knjige Doreen Virtue “Indigo and Crystal Children”).
Prvo što većina ljudi primijeti kod kristalne djece su njihove oči, velike, prodorne i mudrog pogleda. Njihove oči vas gledaju tako da imate dojam kao da će vas hipnotizirati a u međuvremenu shvatite da vam je duša razgolićena pred njihovim pogledom i da oni vide sve što je u njoj. Možda ste primijetili tu posebnu djecu što brzo nastanjuje naš planet. Ona su sretna, oduševljena i dobrostiva. Ta generacija nove djece što dosiže jedva do 10 godina nije kao ni jedna druga generacija. Idealni na mnogo načina, oni su putokaz gdje čovječanstvo treba ići, a to je odličan smjer.
Problem nastaje kad Kristale liječnici ocijene kao nenormalne ili zaostale u govoru, nije slučajnost da je mnogim Kristalima dijagnosticiran autizam u ovakvom svijetu.
Istina je da su Kristalna djeca drugačija od ostalih generacija, ali zašto bi se to patologiziralo? Zašto se iz toga radi problem?
Dijagnoza autizma je da autistična osoba živi u svom vlastitom svijetu, odvojena od ostalih ljudi, autistične osobe ne razgovaraju s drugima jer su indiferentne prem svima.
Kristalna djeca su baš suprotno od toga, ona su povezanija, komunikativnija, brižnija i maznija, od bilo koje generacije. Ona su također filozofski i duhovno nadarena i pokazuju nevjerojatno veliku nježnost i osjećajnost prema svijetu. Kristalna djeca spontano grle i brinu o ljudima u potrebi, autistična osoba to ne bi učinila.
Starija djeca, u dobi od 10 – 30 godina, zvana Indigo djeca, dijele neke osobine sa Kristalnom djecom. Obje su generacije izuzetno osjetljive i produhovljene te imaju važne životne ciljeve. Glavna razlika među njima je u njihovom temperamentu. Indiga imaju ratnički duh, jer njihov je zadatak srušiti sadašnji sustav koji nam više ne služi. Oni su tu da ruše vlade, obrazovne centre i pravne sustave koji nemaju integriteta. Za postizanje takvih ciljeva, trebaju snažan temperament i neustrašivu odlučnost.
Oni odrasli koji se odupiru promjenama i koji cijene konformizam mogli bi krivo protumačiti Indiga. Oni su često etiketirani pogrešnim liječničkim dijagnozama, poput Nedostatka pažnje sa poremećajem hiperaktivnosti ili Poremećajem nedostatka pažnje. Tužno, kad ih liječe Indiga često izgube svoju lijepu osjetljivost, duhovne darove i ratničku energiju. Nasuprot njima, Kristalna djeca su blažena i ravnodušna. Zasigurno i oni imaju povremeno svoje ispade, ali to su djeca koja lako opraštaju i nastavljaju dalje. Kristali su generacija koja se okorištava tragovima Indiga. Prvo su Indiga čistili put rušeći sve što nema integriteta, a onda Kristali slijedeći očišćeni put vode u sigurniji svijet.
Naziv Indigo i Kristal dan je tim dvjema generacijama stoga što odgovara boji njihovih aura i njihovim uzorcima energije. Indigo imaju puno indigo-plave boje u auri, to je boja čakre trećeg oka, koje je centar energije u glavi, smješten između obrva. Ta čakra regulira vidovitost i mogućnost da se vidi energija, vizije i duhovi. Mnogi su Indiga vidoviti.
Kristalna djeca imaju Kristalne aure, sa prelijepim mnogobojnim pastelnim nijansama. Ta generacija također pokazuje fasciniranost sa kristalima i kamenjem.
Indigo djeca mogu osjetiti nepoštenje, poput psa koji osjeti strah. Indiga znaju kad ih se laže, kad im se ulaguje ili kad se njima manipulira, a kako je njihova kolektivna zadaća da nas odvedu u svijet jedinstva, Indigo unutarnji detektori laži su jedinstveni. Ti ratnički duhovi su prijetnja nekim ljudima. Indiga ne trpe disfunkcionalne situacije ni u kući ni na poslu ni u školi. Oni se ne mogu odvojiti od svojih osjećaja i ne mogu se pretvarati da je sve u redu, osim ako su pod lijekovima.
Urođene darove Kristalne djece, također ne razumiju. Posebno njihove telepatske moći, koje ih vode k tome da progovaraju kasnije od druge djece.
U novom svijetu u kojem su Indiga vratari, svi ćemo biti mnogo svjesniji naših unutarnjih misli i osjećaja, nećemo se toliko oslanjati na izrečenu i napisanu riječ. Komunikacija će biti brža, direktnija i poštenija, jer biti će od uma ka umu. Već sada, mnogi od nas susrećemo se sa rastom svojih unutarnjih moći, naš interes za paranormalno raste, tako da nije čudno da generacija nakon Indiga posjeduje velike telepatske sklonosti. Kristalna djeca često progovore tek u dobi od 3 – 4 godine, no njihovi roditelji često znaju reći da nemaju nikakvih problema u komunikaciji s njima. Često se Kristali koriste i kombinacijom telepatije, svojim posebnim znakovljem i zvukovima, uključujući i pjesmu, da dođu do onog što žele.
Ta djeca su visokovrijedna, bez disfunkcionalnosti, ako je itko disfunkcionalan to su sustavi koji ne prihvaćaju kontinuiranu evoluciju ljudske vrste.


LINK
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 4:13 pm

u biti, glupo je reći ingigovci, kristalci (a i sama tako znam reći), jer bi se onda i ostali trebali zvati crvenci, zelenci i sl.
to nije postojanje djece kao takve, već postojanje ljudi sa određenom bojom aure! eto, moj ti stari ima indigo boju aure, a '59 je godište, i stara ima kristalnu, a '53 je godište.. tako da me to uporno spominjanje samo djece smeta (ne kod tebe, već općenito).

"zadatak je prevesti čovječanstvo na jednu višu duhovnu razinu"

eto, tako uglavnom piše. ja se s tim ne slažem, barem ne u tako uskom kontekstu!
to možeš učiniti svojim primjerom - znači, da si ti duhovno osviješten, a ne da tjeraš ili ubjeđuješ dozlaboga ljude u to da se oni osvijeste!
ljudi sa indigo bojom aure, senzibilnija su na neke situacije od ostalih ljudi.. ali to i nije neko pravilo, kažem ti, svi smo mi u suštini isti.

nemam ti ja šta tu previše objašnjavati - što si pročitao u člancima, tako jest. nemoj se uopće zamarati s tim, meni se čini da si možda malo i premlad da razbijaš glavu ovakvim stvarima.. ne obezvrjeđujem tvoju zrelost ili godine, ali si u osjetljivoj dobi - pubertet, traženje svoja ja, svoga mjesta.. (možeš reći da nije tako, ali to je proces kojega ti i ne bi trebao biti svjestan na način na koji sam ja).. ako sad nešto krivo shvatiš, to bi moglo utjecati na tvoj daljnji život i međuljudske odnose!
tako da, ne bi htjela da preozbiljno shvatiš "zadatak" i da se ne razočaraš...

prvo riješi test - tek toliko da budeš siguran;
pročitaj što ta boja znači;
uči sebe i druge da su sve isto vrijedne, bitne, mistične (jer jesu, ali egoizam radi svoje);
nađi svoje JA i upoznaj ga dobro;
iskoristi sve što ti život nudi u godinama u kojima se nalaziš;

a zatim
osvijesti energiju u sebi;
nauči nešto o ajni (čakra koji simb. indigo boja);
pronjuškaj istočnjače religije;
pronjuškaj zapadne religije, drevne i današnje;
suživi se s prirodom :)

mislim da je to sve! forumaši, ispravite me ako griješim!!

Ezio, ja te osjećam kao dragog, osjetljivog i znatiželjnog dečka!
vjeruj, imat ćeš vremena otkriti sve što te zanima... samo nikad ne preskači stepenice, koračaj polako, i uživaj u svakoj!!! ljubi
[Vrh] Go down
Ezio
Prašina
Ezio


Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 4
Age : 28
Registration date : 25.05.2010

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 4:18 pm

koja je zadaca indigo djece

EDIT: nisam vidio tvoj post gore

hvala na objasnejnju
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 5:11 pm

nema na čemu! lol
[Vrh] Go down
Ezio
Prašina
Ezio


Male
Sagittarius Pig
Broj postova : 4
Age : 28
Registration date : 25.05.2010

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimečet svi 27, 2010 1:26 am

evo javljam vam se opetr ljudi danas sam rekao najboljem frendu da sam vjewrovatno indigo,a posto njega zanimaju misteriji i takve stvari pokazao sam nejmu te testove da on procjeni i on je ostao zaprepasten kako tih par testova moze toliko vjerno odgovarati meni tako da sam danas s njim oko 2 sata razgovarao na tu temu tako da mi je on jos vise podigao nadu da sam drugaciji tj. da imam priliku postati nesto sto malo ljudi ima a posto moj prijatelj je mladi od mene i jedino on razumije moju situaciju i on bi zelio pomoci , za razliku od mojih vrsnjaka i ostalih koji bi rekli da sam izgubljen i bla-bla.i moze li mi netko reci ima li to veze sa 21.12.2012 neto da ce svijet preci u drugu dimenziju i molio bih objasnjenje malo o tome jednostavno neznam sto dalje tj. da izrazim slikovito
imam dva puta tj. imao sam jedan put koji je bio otvoren do kraja i drugi (mislim na indigo) koji mi se pred par dana otvorio ali samo dio toga i sad dali krenuti tim putem ili nastaviti ja bih volio krenuti ali problem je sto neznam kako
nadam se da ste shvatili study
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitimečet svi 27, 2010 1:40 am

oprosti, ali sudeći po tome što se nadaš da si drugačiji, tj. da imaš ono što ima malo ljudi, rekla bi, krećeš u krive vode.... :(

imaju svi to u sebi, samo netko manje, a netko više izraženo..

nema nikakve veze... imaš tu temu na forumu, pod alternativna povijest, pa pročitaj i vidi o čemu se radi! :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Indigo djeca - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 20 / 25.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece
» Divlja djeca
» Djeca i internet
» Kristalna ili oktarin djeca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: