Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nesretni u ljubavi

Go down 
+36
Chakotay
2pac
Lyra
Hladni
Sin_Nanna
Tonks
Plague
Open Mind
Sang Real
Johnny-Red&Black
Cinderella
biga
Fantom
MACICA
calypso
Armin od Irima
MoW
legenda007
GaGa
Athena
Sigmund Freud
Nena
Blizzard
Alpha
Stripy
Merkurica
Svjetloisjena
arhont
Galileo Galilei
Nefertiti
gloria_g
fastforward
Tutankhamon
floridana
malena
None
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
calypso
banned



Male
Leo Dog
Broj postova : 85
Age : 29
Registration date : 15.03.2010

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimečet svi 06, 2010 11:35 am

sta to bese ljubav???
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimečet svi 06, 2010 11:42 am

Alpha je napisao/la:
@MoW...poslanica Sv. Pavla...citala sam ju pred oltarom kad mi se prija udavala...zamisli mene pred oltarom rofl2 Srecom je bilo na otvorenom jer bi se inace crkva srusila :P A ta poslanica mi je prekrasna zivili

Jesi barem kleknula i prekrižila se prije pristupanja oltaru? lolcina
Da, Pavlova poslanica Korinćanima je jako lijepa. Ima u kršćanstvu jako lijepih i jako točnih poruka. Šteta da se ljudi onda tako ne ponašaju...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimečet svi 06, 2010 12:44 pm

MoW je napisao/la:
Kemija rula! :D

Ovak, ljubav je univerzalna kategorija. Ljubav je točka ravnoteže, ljubav je uvijek bezuvjetna, stoga niti nema smisla govoriti o uvjetnoj ljubavi, jer to onda nije ljubav.
Ljubav nije emocija, to je stanje jedinstva i spokojstva sa svime oko sebe i sa samim sobom.
ok. kužim šta hoćeš reči. ponekad imam takav osjećaj, ali ponekad. ako se javlja ponekad vjerovatno je moguće da ono i duže traje.
uglavnom sam mislila na onu otrcanu "ja u ljubav vjerujem". dvoje se spoje i sretni do kraja života i bla bla....ajmo je nazvati fizička dimenzija ljubavi. ne znam ni ja....vjerovatno ja ljubav tražim na krivom mjestu, ali je tražim, imam potrebu otvoriti se i predati. samo ne znam kome? u startu sam svjesna da to nije to i neće biti to.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimečet svi 06, 2010 1:13 pm

Covjekova priroda je takva da kad i dobije sve sto zeli uskoro krene razmisljati sto mu zapravo jos fali. I umjesto da radi konstruktivno sa onim sto ima on trazi mane u istom. Ponekad su neke stvari opravdane, ponekad se samo radi o toj nasoj prokletoj prirodi. Hocu reci...prestanemo se truditi i kad treba i kad ne treba...ili se mi trudimo, a ovaj drugi prestane...sve u svemu velika petljada (da ne kazem nesto drugo)... Uglavnom, nakon nekog vremena covjek postane toliko izranjavan da se boji predati ili jos bolje, u svojoj zelji za odredjenim ispunjenjem preda se krivoj osobi sto uzrokuje jos veca ostecenja...pa se ti predaji opet kad si faca conf1

A onda prodje neko vrijeme, oporavimo se i pokusavamo ponovo...jer je i to ljudska prioda :)

E, da...sto se tice onog "ja u ljubav vjerujem"...pa, mislim da je to rijetko cisto iz onog ranije spomenutog razloga...ljudi se prestanu trudit oko partnera...pa onda stvarno bude "ja u ljubav vjerujem" umjesto "ja zivim ljubav"...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimečet svi 06, 2010 1:13 pm

legenda007 je napisao/la:
ja sam jakoooooo nesretna...jakoooooooo

Gdje je ona vesela Leeeegeeeeendaaaaa? Ajmo, malo osmjeha hug
Nemoj da ti moram poslati El Zorroa da te nasmije zubi

Nesretni u ljubavi - Page 5 10n6oa9
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimesub svi 08, 2010 9:30 am

pa i nesretni se smiju..hahahahahah..evoooooooooo osmjeh je meni uvik na licuu....vuk dlaku minja al ćud - nikad...pristrašila sam se EL Zoroa..hahahahah
[Vrh] Go down
MACICA
Višestanični organizam



Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Age : 31
Registration date : 16.09.2010

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 11:02 pm

ej...nisi jedina...tri godine..fatalna zaljubljenost na prvi pogled...on nista...ja ucinila sve...doslovno sve..sve...ja napravim prvi korak on se nasmije...rece ti u facu da ima curu...okej...ja krenem dalje...zaljubim se opet...sve super..on ode bez objasnjenja...ja ostanem sama...nesretna...smisao života?! hm?!
neznam...
ko se osjetio tako nek pise...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimened ruj 19, 2010 11:42 am

Macica...jesu ti godine u profilu tocne (nesto mi se cini da ih je malo)? :)
[Vrh] Go down
MACICA
Višestanični organizam



Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Age : 31
Registration date : 16.09.2010

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimened ruj 19, 2010 3:37 pm

Alpha je napisao/la:
Macica...jesu ti godine u profilu tocne (nesto mi se cini da ih je malo)? :)

JESU..IMAN TOCNO 17,5 GODINA...WHY?!
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimened ruj 19, 2010 4:24 pm

3 godine FATALNE zaljubljenosti i to na PRVI POGLED?
Razmisli još koji put prije nego ovako nešto opet napišeš, pa ćeš shvatiti zašto te Alpha to pita.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimepon ruj 20, 2010 12:16 pm

@Macica...eto, pitam radi ovog sto Armin kaze. Znaci ti si fatalnu ljubav i zivotno razocarenje koje dovodi u pitanje smisao zivota imala sa 14 godina. Ne mislis li da je to malo...ono...pretjerano razmisljanje (u najmanju ruku). Ne kazem da manje boli ali svjesnost o tome da se radi o pubertetskoj ljubavi bi morala postojat.

[Vrh] Go down
MACICA
Višestanični organizam



Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Age : 31
Registration date : 16.09.2010

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 9:11 am

U pravu si ,nisam ni shvatila da sam pretjerala u opisivanjudok nisam vidila vas komentar.
Istina radilo se o malo snaznijoj ljubavi ali ipak pubertetskoj. Kad dodjem do teme ljubavi malo se izgubim i
pretjeram. Sorry. Sorry.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 10:44 am

Neka, lijepo je imati pubertetsku ljubav. To ja nisam imao, ali većina je pa eto, razumljivo je. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 11:36 am

@Macica...nema problema :)

@MoW...da, aha, ti nisi nikad bio zaljubljen kad si isao u osnovnu/srednju skolu kava
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 11:47 am

Samo platonski, i to ne jako. miga :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 3:30 pm

Pa tebi bi MoW i Platon pozavidjeo... cerek
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 3:46 pm

Alpha, šta je tu toliko čudno, pa ni ja nisam bio zaljubljen sve do faksa...
jednostavno su me zanimale druge stvari...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 3:57 pm

Pa, ne mislim na neku fatalnu ljubav ili tako nesto nego na obicnu zaljubljenost...naime, tada hormoni divljaju i neke stvari se bude ( zubi ) pa dolazi do zaljubljenosti raznih vrsta cerek
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 4:01 pm

da, znam... al tada sam ja bio čitav u autima... da je neznam kakva ženska prošla kraj mene prije bih se okrenuo za nekim sređenim autom...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 4:08 pm

A je se i tebi dize na cudne stvari zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 4:39 pm

rofl2 rofl2 rofl2

Alpha,legendo ziva,dodji da te poljubi Fantom... hug
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 4:44 pm

Eto, postala sam i ja legenda, a mislila san da nikad necu :P Aj, zivili zivili ;)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 4:46 pm

Alpha je napisao/la:
A je se i tebi dize na cudne stvari zubi
ne, nekim ženama se diže na auta, a meni na žene... tako da si donekle i u pravu.... :P
auto nikad ne prigovara, bolje sluša itd...
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 8:36 pm

A tko kaže da ne prigovara? A što ti misliš šta se dešava kad se auto pokvari? To ti ono govori da se nisi s njim ponašao kako treba. Vidiš da postoje razni načini prigovaranja :D
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 3:38 pm

legendo, legenda, legendi


nesretni u ljubavi...

ja se isto ponekad osjetim pubertetski zaljubljena, ali to jako kratko traje, ili bar dok mi suprotna strana ne podreže krila...naiva živa..a 42 ...lele
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nesretni u ljubavi - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nesretni u ljubavi
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Podgrijavanje ljubavi
» Imitacija ljubavi
» Astro ljubavi
» negativna strana ljubavi...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: