Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nesretni u ljubavi

Go down 
+36
Chakotay
2pac
Lyra
Hladni
Sin_Nanna
Tonks
Plague
Open Mind
Sang Real
Johnny-Red&Black
Cinderella
biga
Fantom
MACICA
calypso
Armin od Irima
MoW
legenda007
GaGa
Athena
Sigmund Freud
Nena
Blizzard
Alpha
Stripy
Merkurica
Svjetloisjena
arhont
Galileo Galilei
Nefertiti
gloria_g
fastforward
Tutankhamon
floridana
malena
None
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimesub lip 21, 2008 11:11 pm

daj adresu pecine lol!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimesub lip 21, 2008 11:40 pm

Kameni put 23 zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimened lip 22, 2008 5:34 am

za sve je livingston kriv kava
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimened lip 22, 2008 7:50 am

floridana je napisao/la:
za sve je livingston kriv kava

A koji? Onaj iz Afrike ili slavni letač Jonathan? zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimened lip 22, 2008 11:20 am

Bit ce da je letac... Nesretni u ljubavi - Page 3 Partir-baluchon

zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimened lip 22, 2008 6:20 pm

letač zubi
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimepon lip 23, 2008 12:52 am

E ljudi samo da vam kazem, popusio sam kod one svoje, nasla je nekog drugog i normalno sad ce mene neko vrijeme patiti da li sam ja njoj ipak trebao reci ili je ovako bolje. E jbg nikada nemam srece u ovim stvarima, tako da mi je vec pomalo pun k... toga svega, jer uvijek je popusim bar se meni tako cini.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimepon lip 23, 2008 1:15 am

Mogla je i ona tebi nešto reći ako je nešto htjela s tobom, ali očito je imala drugog na nišanu. Pusti je neka uživa, ti ćeš upoznat drugu kad tad.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimepon lip 23, 2008 1:18 am

E prijatelju da je bar tako lako naci jednu takvu, tad se ne bih niti malo brinuo. Ma nema veze to je jos jedno iskustvo iz kojeg mogu nesto nauciti, sad samo da naucim nesto iz njega, hehe.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimepon lip 23, 2008 1:47 am

Da, možeš naučiti to da si joj trebao odmah priznati pa bi tako odmah saznao odgovor, a ne igrati se mačke i miša ;)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimepon lip 23, 2008 1:52 am

To je istina, jer vise ne mislim cekati, ako budem cekao drugi put, izudarat cu se sam, ali uvijek ostaje ono a da sam joj rekao mozda ne bi niti vise bili tako dobri prijatelji i te stvari.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimepon lip 23, 2008 11:12 am

Ma najgore je kad cekaš nekog i nemožeš si pomoc a druga strana ne pokazuje osecaje ili zanimanje. Lakše je ne pokazat što zaista osjecaš i vidjet što misli druga strana pa onda nešto poduzet. Ovako samo ostaneš povrijeden. Blago onima koji mogu bit flegme... Ja to nemogu nikako. Previše osjecaja imam cuga
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimepon lip 23, 2008 11:28 am

Koga treba tući zubo
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimepon lip 23, 2008 11:36 am

sokol ce mi bit bodyguard zubo
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimeuto lip 24, 2008 12:46 am

Galilei Galileo je napisao/la:
Koga treba tući zubo

Vidi ga, odmah pokazuje interes. Kako slatko lovely
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimesri lip 25, 2008 12:50 pm

Ma joj...Znam da sam za tebe balavac...Ali i meni je pretesko...Kuzis prije godinu dana sam upoznao djevojku koja zivi u mojoj ulici vec 4 godine...Nisam ni znao da postoji...Dok jos prosle godine krajem 8 mjeseca nisam upoznao svoju najvecu ljubav...Kuzis to je bila ljubav na prvi pogled...I sad volim ju vise od svega na ovome svijetu...Tj ona mi je sve na svijetu...I tako...Par dana se nalazili...I prohodali...I onda je upoznala do tada mog najboljeg frenda...I naravno taj peder ju je poljubio...Ne predamnom...Nasli su se...Ali eto...Toliko sam ju volio i jos volim da jednostavno ju nisam mogao ostaviti...I tako bilo nam je super nekih 4 mjeseca...I onda su dosle neke svadje...I puklo joj nes u glavu i ostavila me...A jbg... Izgleda da nemam velike srece u ljubavi...Ali jos se mi nalazimo i radimo proste stvari... tus
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimesri lip 25, 2008 1:13 pm

Ljubav je itekako stvarna i mocna energija bez obzira na godine.

Bas kao i bol...

Ljudi su skloni omalovazavati osjecaje mladih...da, ti mozda imas 14 godina ali tvoja ljubav i tvoja bol za tebe su najstvarnija i najsnaznja stvar na svijetu...
Iako znas da ce sve to jednom proci (OK, mozda ti se sad ne cini tako, ali hoce)...i mozda ces se jednom nasmijati na sve...mozda ces i sam reci da je to bila djecja ljubav...nista vazno...samo djecja ljubav...a ipak...sada...nema niceg stvarnijeg od toga...

Izdrzi...

I pripazi sto radis...jer sada znas da te moze za zbilja ostavit u trenu...a znas i tko ti je prijatelj...da ne bi bilo jos bolnije sutra...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimesri lip 25, 2008 10:47 pm

Mess_Black MeMbEr je napisao/la:
Ma joj...Znam da sam za tebe balavac...Ali i meni je pretesko...Kuzis prije godinu dana sam upoznao djevojku koja zivi u mojoj ulici vec 4 godine...Nisam ni znao da postoji...Dok jos prosle godine krajem 8 mjeseca nisam upoznao svoju najvecu ljubav...Kuzis to je bila ljubav na prvi pogled...I sad volim ju vise od svega na ovome svijetu...Tj ona mi je sve na svijetu...I tako...Par dana se nalazili...I prohodali...I onda je upoznala do tada mog najboljeg frenda...I naravno taj peder ju je poljubio...Ne predamnom...Nasli su se...Ali eto...Toliko sam ju volio i jos volim da jednostavno ju nisam mogao ostaviti...I tako bilo nam je super nekih 4 mjeseca...I onda su dosle neke svadje...I puklo joj nes u glavu i ostavila me...A jbg... Izgleda da nemam velike srece u ljubavi...Ali jos se mi nalazimo i radimo proste stvari... tus
E takvog prijatelja odma odje... ma znas vec sam, a za srecu u ljubavi pocekaj jos par godina, jos si mlad. Super ako je nades ali kazem imas jos vremena zato nemoj se bedirat.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimečet lip 26, 2008 11:46 am

mislim da sam se vec ohladila od bivšeg... ako je išta i bilo prije prekida... dvije i pol godine odbijam super decke koji bi me možda i više cjenili i sad sam odlucila dat nekom priliku da se pokaže... polako razgovorom, kavama, šetnjama... da vidim kakva je osoba. ako osjetim da je dobar u dusi i da me ne gleda kao nešto što ce iskoristit dobit ce šansu... dosta sam se puta opekla i stvarno mislim da nemam srece u ljubavi... sad se necu prvenstveno ja trudit nego ocekujem da se i druga strana bar malo potrudi oko mene. svi koji em znaju rekli su da zaslužujem savršenstvo i nekog tko ce me zaslužit... ja ne tražim savršenstvo nego samo malo brige, obazrivosti, razumjevanja, ljubavi... nadam se da cu nac nekog i da cu bit sretna napokon... eto :)

primam ponude rofl2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimečet lip 26, 2008 12:27 pm

Hvala ljudi...Iako ja vec sve to znam da ce proci i sve...Jbg vec 2 mjeseca nismo skupa i zna mi se dogodit da pustim suzu kad cujem njeno ime ili nasu pjesmu...Ali jedino me malo jebe sto nikada nisam dobio pravu sansu...Uvijek nam netko drugi sjebe vezu...ALi nea veze...Aj hvala svejedno... 5
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimečet lip 26, 2008 12:42 pm

birdy je napisao/la:
mislim da sam se vec ohladila od bivšeg... ako je išta i bilo prije prekida... dvije i pol godine odbijam super decke koji bi me možda i više cjenili i sad sam odlucila dat nekom priliku da se pokaže... polako razgovorom, kavama, šetnjama... da vidim kakva je osoba. ako osjetim da je dobar u dusi i da me ne gleda kao nešto što ce iskoristit dobit ce šansu... dosta sam se puta opekla i stvarno mislim da nemam srece u ljubavi... sad se necu prvenstveno ja trudit nego ocekujem da se i druga strana bar malo potrudi oko mene. svi koji em znaju rekli su da zaslužujem savršenstvo i nekog tko ce me zaslužit... ja ne tražim savršenstvo nego samo malo brige, obazrivosti, razumjevanja, ljubavi... nadam se da cu nac nekog i da cu bit sretna napokon... eto :)

primam ponude rofl2

Najbitnije je da se ne žuriš, ima vremena. Svakako osobu treba što bolje upoznati pa odlučiti je li za vas, a ne procjeniti na temelju fizičkog izgleda.

Oni koji te gledaju kao nešto što će iskoristit, takvi baš i nemaju volje za dugim upoznavanjem, njima se ipak 'žuri' zubi
Na taj način možeš eliminirat jedan dio, a drugi dio možeš eliminirat pri upoznavanju, iako zna to biti veoma težak posao. Ima poprilično dobrih glumaca, no uz malenu dozu sumnje možeš i njih razotkrit ;)

Birdy, čini se kao da ne tražiš puno, zapravo i ne tražiš, samo danas je teško naći takvu osobu koja je ujedno i slobodna, skoro svi dobri su zauzeti...

Prava ljubav se najčešće pojavi nenadano i zato... Pomalo, ima vremena :)


Zadnja promjena: Phoenix; čet lip 26, 2008 12:52 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimečet lip 26, 2008 12:52 pm

Ma ja nikad puno ne tražim... Samo nešto malo za uzvrat... Samo što nemam srece pa uvjek naletim na one koji iskoriste moju dobrotu... Ah... tuzni
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimečet lip 26, 2008 12:55 pm

A eto...znam kako je...to valjda tako mora bit...radi ravnoteze u Svemiru :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimečet lip 26, 2008 12:58 pm

Ma da... Oni koji nemaju osjecaje ukradu moje da budu sretni...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitimečet lip 26, 2008 12:59 pm

birdy je napisao/la:
Ma ja nikad puno ne tražim... Samo nešto malo za uzvrat... Samo što nemam srece pa uvjek naletim na one koji iskoriste moju dobrotu... Ah... tuzni

Nemoj odustat, naći će se netko tko te neće iskoristit ;)

Ako vidiš da se on ne trudi oko tebe, tada... Ne znam, pitaj ga da li uopće želi 8)


Alpha je napisao/la:
A eto...znam kako je...to valjda tako mora bit...radi ravnoteze u Svemiru :P

Ravnoteže rofl2

Gram materije = gram antimaterije, točno :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nesretni u ljubavi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nesretni u ljubavi   Nesretni u ljubavi - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nesretni u ljubavi
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Podgrijavanje ljubavi
» Imitacija ljubavi
» negativna strana ljubavi...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: