Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gledate li mange?

Go down 
+4
ThE_IMMORTAL
bata
Svjetloisjena
arhont
8 posters
Autor/icaPoruka
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:42 pm

Ja gledam mange vec duzi niz godina i to je meni veoma zanimljivo za pogledati, ali prvo da kazem par stvari o mangama za one koji ne znaju. Mange su japanski crtici ozbiljnijeg karaktera s puno ubacenih elemenata japanskog humora s ciljem da likovi prirastu gledateljima srcu. U njima je obicno skrivena neka pouka koju svaki gledatelj moze dozivjeti na drugaciji nacin. Trenutno najpopularnije mange su: Dragon ball Z(iako je vec starija jako je popularna dalje), Naruto, Naruto Shipuden, Bleach, Tenyou Tenge, Great Teacher Onizuka itd. ima ih jako mnogo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:44 pm

Dragon Ball sam gledala na samom početku kad se serija kod nas pojavila i bilo mi je neobično kako se fabula razvija. Na kraju sam izgubila nit. Ove ostale nisam gledala niti sam čula za njih.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:44 am

Joj ne znas sto propustas, ja sam gledao vise manje sve epizode od ovih gore navedenih mangi. Preporucujem ti Bleach jer je povezano za zivot poslije smrti, duhovnost i to sve, na veoma zanimljiv nacin su to sve slozili.
[Vrh] Go down
bata
Riba



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 120
Age : 33
Location : Rijeka
Registration date : 18.06.2008

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:48 am

ja sam ko mulac gledo dragon ball samo od tih japanskih..
a nedavno sam pogledao i serijal, hm, ne znam tocno kako se zove.. nesto ovako: serial experiments lain ja mislim... mogu rec da nije lose, svidja mi se atmosfera u crticu... :)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimečet lip 19, 2008 1:46 pm

Ne znam, nije mi poznata to manga, ali probat cu je nabaviti pa da vidim.
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimečet lip 19, 2008 8:51 pm

mange nisu crtici nego stripovi. a ti crtici koji prate radnju odredjenog stripa se zovu Anime serije. ;) obozavam ih gledat i to najvise zbog nacina kako su nacrtani koji je savrsen. yu-gi-oh! stil mi je najsavrseniji, a naruto mi je vise kao ghibli pa...
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimečet lip 19, 2008 10:22 pm

Da immortal u pravu si, jer svi ovi kod mene sto to gledaju zovu to manga pa mi preslo u naviku, ali ne znam bas za stil yu gi oh, tamo su mi cudovista napravljena dobro, ali likovi bas ne, malo nosevi mi nisu, a u narutu su mi super napraljeni, dok mi se u narutu isto svida ona nova tehnologija crtanja, ono kretnje su bolje napravili i tako to, tako da neki dijelovi izgledaju malo ko kompujuterski doradeni.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimečet lip 19, 2008 11:17 pm

To sto sam gore napisao, pogledaj na mom avataru.
[Vrh] Go down
marginalac_margarin
Višestanični organizam
marginalac_margarin


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 02.05.2009

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimeuto lip 30, 2009 12:20 am

gledo kad sam imao devet godina
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimeuto lip 30, 2009 12:27 am

ne privlače me nimalo ,zapravo odbijaju me...
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 257
Age : 30
Location : *||_DreaMwORld_||*
Registration date : 02.09.2008

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimeuto lip 30, 2009 9:41 pm

arhont je napisao/la:
Ja gledam mange
mislis anime? kava
[Vrh] Go down
Konspirator
Višestanični organizam
Konspirator


Male
Leo Monkey
Broj postova : 56
Age : 31
Registration date : 17.05.2009

Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitimečet ruj 24, 2009 9:53 am

Jedino sam gledao DB od svih anima , a za ostale nisam ni zainteresovan !
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gledate li mange? Empty
PostajNaslov: Re: Gledate li mange?   Gledate li mange? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gledate li mange?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gledate li dokumentarce?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: