Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 WoW

Go down 
+13
WTF?!
v1p3r
Remke
Divljak
Berny_Sinara
Cuppycake.Disaster
danyf5
None
Blizzard
Aleksandar Veliki
bata
userNejm
arhont
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

WoW - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: WoW   WoW - Page 3 Icon_minitimesri srp 21, 2010 8:39 pm

Ljudi gledajte igra jest odlična ali nikako ne preporučam da je igrate niti slučajno bez obzira na dob slobodno vrijeme i bilo što (osim ako nemate prijatelje u stvarnosti pred laptopom ste 18 ili više sati na dan i nemate nikakve obaveze niti ništa...onda slobodno) jer igra doslovno iscrpiva život iz vas jer igra nema kraja. ne čak i kad dosegnete finalni lvl 80 (do kraja 2010 85 lvl je top) u igri idalje napredujete čak i da priđete tu igru cjelu sa svim likovima sve opet bi došla nova nadogradnja i nigdje kraja...ostale multiplay igre su ok ali ovo NIKADA ljudi su radi ove igre gubili posao, ženu, djecu, i ko zna šta još dok na kraju nebi izgubili cili život tj. jedini smisao u životu bi vam bio WOW... Moj savjet nemojte ni gledati najavu na youtubu NIKADAAAAA!!!!
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

WoW - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: WoW   WoW - Page 3 Icon_minitimečet srp 22, 2010 5:13 pm

Ja sam to igro, ali sam odusto nakon nekog vremena zbog vise stvari a anjvise jer je mapa prevelika i pretesko nac nesto za svoj nivo osim ako neigras prethodno godinu dana da naucis

Cabal i Aion su zakon
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

WoW - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: WoW   WoW - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 9:30 pm

Remke je napisao/la:
Ja sam to igro, ali sam odusto nakon nekog vremena zbog vise stvari a anjvise jer je mapa prevelika i pretesko nac nesto za svoj nivo osim ako neigras prethodno godinu dana da naucis

Cabal i Aion su zakon

nije nista tesko nac ako imas dobre addone a ja ih imam jer moja dva prijatelja su slozila listu inajboljih addona i stavili ih u igricu i onda prenjeli cijelu igricu na prijenosni hard disk od 3 prijatelja za sto im je trebalo nekih 2 sata jer su tad jos imali sranje kompove............jos ako ti se eki addon svidi mos ga sam dodat ili cak mos napravit addon samo trebas imat osnovno znanje o c++.............a sto se tice velike mape to je dobro i to je napravljeno prvenstveno zato sto ima puno previse igraca pa su morali prosirit mapu a u pocetku su bial samo 2 kontinenta.........sto se tice brzog dizanja na piratskim mos ti igrat razlicite vrste servera super low low medium fast i super fast rate a mos se i na super low brzo dic samo moras zant engleski i imat osnovno iskustvo iz drugih igrica


PS:Htio igrat aion na piratskim serverima ali dok sam ja dobio novi komp piratske servere ugasili pa poceo igrat wow

PPS: nisu sve stvari za tebe ali mi se nije dalo pravit jos jedan post

PPPS:Ja igram mjesec dana i bio sam ovisnik dok se nisam digo do 80(igro 8 h na dan) kad sam se digo 4 h na dan a sad kako je pocela skola 4 h subotom i nedjeljom i preko tjedna 15 min(samo udjem stavim nesto na prodaju i izadjem) znaci kad sam poceo igrat igro sam 56h na tjedan(s tim da sam se digo za jedan i po tjedan) onda 28h na tjedan a sad 9 i po h na tjedan

PPPPS:ako neko igra na molten wowu na sargerasu nek mi se javi ja sam SupremeEvil mogu ga uvest i u balkanski guild po imenu balkanci
[Vrh] Go down
Sponsored content





WoW - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: WoW   WoW - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
WoW
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: