Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Isus na nebu iznad Moldavije

Go down 
+11
Annon Imus
danyf5
Karl Marx
Tutankhamon
Blizzard
snark
YoUnG LiOn
rip
Alpha
Svjetloisjena
floridana
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 9:27 am

Love_Boy je napisao/la:
Pa isso miki nebi na svetskim televizijama prikazivali lazne vjesti...
A kaj ti znaci vjerujes svemu kaj se prikaziva na vjestima.
Eto ja imam bas svijezi primjer da su novinari povrsin i da ne prenose sve nego kako njima odgovara. gica
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 9:44 am

Pa naravno da vjeruje! Sto ti, Tuticu, ne znas da je jos Homer Simpson rekao Bartu 'Ako je bilo na TV-u onda je istina.' gica

face
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 9:47 am

lol! lolcina
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 5:27 pm

da isus hahahahah bože moj dragi još na križu satri moj sve u svemu dečki su se potrudili da naprave nešto o čemu če ljudi ko vi pričat na forumu..
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 5:42 pm

Kako si ti Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 C006

Mogu ti biti prijatelj?


Sve u svemu, dobro si reko. Ima li ikakav dokaz da je snimka istinita?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 6:38 pm

Karl Marx je napisao/la:
da isus hahahahah bože moj dragi još na križu satri moj sve u svemu dečki su se potrudili da naprave nešto o čemu če ljudi ko vi pričat na forumu..
Khm,khm pa i ti si na tom forumu sta ne ??? confused face gica
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 7:56 pm

Da, jesi primjetio kako neki tako krenu malo pljuvat po nama ovdje, a i sami su dio foruma zubi
Sto ti to govori o njima? gica zubi
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 8:06 pm

Da vole pljuvati face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 8:08 pm

Sami po sebi...a i ne kuze lolcina
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 8:16 pm

Mozda imaju pljuvobran, ocu reci kisobran lol
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 8:42 pm

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Shitstorm


zubi
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 8:43 pm

Alpha je napisao/la:
Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Shitstorm



Gdje ga nađe rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 07, 2008 8:45 pm

Znas mene zubi
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 12:18 am

dogovorit cemo se
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 2:11 pm

Ma kakav Isus nije on ni postojao kakvim ga se zaista prikazuje bio je jedan zapravo dobar iluzionista
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 11:27 pm

rip je napisao/la:
u jednom od komentara pise da se radi o 'project blue beam' , onda sam malo guglal i jedan od komentara na blogu cryingplanet ...

Naravno da znam za lazni dolazak krista i slicna sranja. To je project bluebeam, ali jos se nezna kako ce to izvest. U svakom slucaju, to je zamka za covjecanstvo. U kriticnom trenutku, blizu 2012. godine, val podizanja svijesti na zemlji ce se pojaviti, a neki ce cak preci u visi denzitet. U kriticnom trenutku ce se odigrati bluebeam akcija, pojaviti ce se krist ili vanzemljaci ili sve od toga i nudit ce spas ljudima. Oni koji odu za "kristom" misliti ce da su spaseni, a oni koji ne idu ce nestati sa zemlje i otici u slijedeci denzitet.Ovima koji su ostali sa kristom ce se ciniti kao da im se nesto lose desilo i "krist" ce im reci "evo vidite, dobro da ste ostali samnom, ovi sto me nisu poslusali su izbrisani sa Zemlje!", ali istaina je malo drugacija i jadni su ti ovi sto su ostali, ostat ce u ovom paklu jos narednih nekoliko tisuca godina do slijedece astronomske promjene odnosno ciklusa majanskog kalendara, a to je mnogo. Vrlo lako se moze desiti da ce im trenutna civiliziacija propasti i uspostaviti se nova, sa novim rezimom naravno, takodjer prorijediti ce se stanovnistvo. Ovi sto odu u novi denzitet (podignu razinu svijesti) ce se suociti takodjer sa novim svijetom i roditi se kao novi u njemu ali ovaj puta ce na ljude gledati kao sto mi gledamo na recimo pse ili majmune. Takodjer ce imati posebne sposobnosti, astralni let, teleportacija, telekineza, telekomunikacija, itd. ali im to nece nista biti cudno jer ce se roditi u svijetu gdje je to posve normalno...
gdje se moze rezervirat vip loza i koliko kosta?
[Vrh] Go down
myst000
Stanica
myst000


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 24
Age : 32
Registration date : 27.06.2008

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 1:27 am

...kad sam gledo snimku samo sam cekao neki mig koji ce ga srusit..."Neidentificirani svijetleci objekt na nebu nepoznatih nakana..."xD...izgleda mi lazno koliko i silikoni...samo losije
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepon srp 28, 2008 8:48 pm

Omega je napisao/la:
Love_Boy je napisao/la:
Vama ljudi moji treba malo vise vjere...Definitivno... tongue


Nekima je vjera slijediti svećenike i Bibliju, nekima su to čiste gluposti. Oni koji vjeruju u Biblijska čuda nemaju pravo reći ovim drugima koji ne vjeruju da su nevjernici, a isto tako ovi 'nevjernici' ne bi trebali pričati kako su ovi drugi zavodljivi pa vjeruju nekoj tamo knjizi...

No ok, svatko neka vjeruje u šta želi.


Ovo što sam vidio jest zanimljiv događaj, ali isto tako ima li dokaza da sve to nije krivotvoreno?
Treba uzeti u obzir i igru slučaja, to jest vjerojatnosti. Kao što na nebu možeš vidjeti oblak u obliku kondoma, tako se i ovdje moglo dogoditi da je dim poprimio oblik križa.
sto se tice svega toga-mediji seru(da prosite na izrazu)a i k tome-ko se sjetio da je bog rekao da se kipovima i prividenjima netreba vjerovati???jer da je moguce da se sotona pojavi u njegovu obliku i ti se klanjas sotoni,ne bogu?
stoga ja ni neidem u crkvu a cak sam se prestala i pomoliti kraj raspela.molim se navecer i to ne molitvom"oce nas..."vec svojom jer bogu nije potrebna molitva koja se zna napamet vec mu je potrebno ono sto dolazi iznutra.
sve u svemu-moguce da je isus ali kaj nam pokusava reci posto se u dimu prikazao?
ako je to stvarno on,u sto sam pomalo skepticna-onda je lako moguce da nam je nagovjestavao ove pozare sto su se zbili..... daz
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimečet srp 31, 2008 2:04 am

e da, mare, to sam i ja rekao
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimečet srp 31, 2008 2:50 pm

e ljudi...jas am razmisljala i dosla do neke zablude(ne kazem da ne vherujem ali....ima i tu nekaj nejasno)ovako:prva prica:mi smo nastali iz vode,od ameba...blablabla
druga prica:bog nas je stvorio
1.pitanje_sto je tocno?sto je logicnije
onda dalje-postoje vanzici i navodno da oni podosta upravljaju nasim zivotom,bilo to mentalno ili ne,i da su oni vecinu toga odgovorni i da su nas oni stvorili(ili ko vec-neko njihov)da im budemo kao robovi pa nas na kraju ostavili na miru da zivimo svoj taj neki zivot.....ko nam je na kraju sta?ima li itko teoriju o tome?mislim da bog nije ono kako ga mi dozivljavamo....i ako je ima ziher nekaj s vanzicima a bog kao bog je jedna pozitivna sila koja nas tjera dalje u svjetlost.zakaj mislim da ima neke veze s vanzicima?kak je isus jednom ribom napravio neznam koliko njih i nahranio ljude?kak je prehodo po vodi?svaka cast svjetlim i pozitivnim silama,ali ovo milim da nema veze sa dobrotom shock
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepet kol 01, 2008 12:04 am

Stvarnost je ono sto mi percipiramo kao stvarno...
Zapravo, nista nije nemoguce... ;) *
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepet kol 01, 2008 2:41 am

Neznam okle ti da je ovo Isus,da mi nisi napiso u naslovu isus iznad moldavije nebi ni pomislio da je isus,neka svijetlost prije ko neki mač ili nešto.
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimepet kol 01, 2008 1:58 pm

mare je napisao/la:
e ljudi...jas am razmisljala i dosla do neke zablude(ne kazem da ne vherujem ali....ima i tu nekaj nejasno)ovako:prva prica:mi smo nastali iz vode,od ameba...blablabla
druga prica:bog nas je stvorio
1.pitanje_sto je tocno?sto je logicnije
onda dalje-postoje vanzici i navodno da oni podosta upravljaju nasim zivotom,bilo to mentalno ili ne,i da su oni vecinu toga odgovorni i da su nas oni stvorili(ili ko vec-neko njihov)da im budemo kao robovi pa nas na kraju ostavili na miru da zivimo svoj taj neki zivot.....ko nam je na kraju sta?ima li itko teoriju o tome?mislim da bog nije ono kako ga mi dozivljavamo....i ako je ima ziher nekaj s vanzicima a bog kao bog je jedna pozitivna sila koja nas tjera dalje u svjetlost.zakaj mislim da ima neke veze s vanzicima?kak je isus jednom ribom napravio neznam koliko njih i nahranio ljude?kak je prehodo po vodi?svaka cast svjetlim i pozitivnim silama,ali ovo milim da nema veze sa dobrotom shock
-da ovo razradimo?jer me zanima vase misljenje...:bounce:
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimesub kol 02, 2008 12:36 am

svakako smo stvoreni negdje i nekako. da ti pravo kažem evolucija mi je totalno bez veze, a koga god pitam kaže da je glupost to da nas je bog stvorio, iako ja osobno simpatiziram. o vanzemaljcima sve najbolje, ja sam valjda jedini na ovom forumu koji sumnja u njih. to je valjda ono pitanje na koje ne bismo trebali znati odgovor, jer kad saznamo, to će biti naš stvarni kraj. neće trebati katastrofa da nas uništi, uništit će nas to znanje.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitimesub kol 02, 2008 9:59 am

snark je napisao/la:
svakako smo stvoreni negdje i nekako. da ti pravo kažem evolucija mi je totalno bez veze, a koga god pitam kaže da je glupost to da nas je bog stvorio, iako ja osobno simpatiziram. o vanzemaljcima sve najbolje, ja sam valjda jedini na ovom forumu koji sumnja u njih. to je valjda ono pitanje na koje ne bismo trebali znati odgovor, jer kad saznamo, to će biti naš stvarni kraj. neće trebati katastrofa da nas uništi, uništit će nas to znanje.
Zasto smatras da bi nas to znanje unistilo ???
[Vrh] Go down
Sponsored content





Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Isus na nebu iznad Moldavije   Isus na nebu iznad Moldavije - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Isus na nebu iznad Moldavije
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vrata svjetova Video: NLO-i na nebu iznad Rusije
» Isus u Indiji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: