Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Thompson

Go down 
+22
Buby
Einar
Korplikan
Magic
Kahali
Deti
orca
kika13
Blizzard
biga
Eagle-1
Svjetloisjena
urbanaaa
Yado
Aleksandar Veliki
floridana
snark
axlica
Sentinel
Merkurica
Galileo Galilei
meli
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimepet lis 28, 2011 11:24 pm

biga je napisao/la:
ma nije Thompson kriv što se za njegove pjesme ljepe idioti koji su ekstremisti...
meni je njegova muzika super, a i on kao čovjek nije loš jer sam ga imao prilike upoznati...

...nije kriv što je shvatio na što će se paliti mase i to snimati, time manipulirati i dobrim postotkom uzrokovati da danas imamo nemali broj jako mladih ljudi (rođenih 90-tih) koji su extremniji nego što su bili oni koji su u tom ratu i bili i koji da se ponovi vjerovatno nebi išli (shvativši vremenom što su radili i za koga).
Današnji klinci su puno gori i puno više radikalni nego u ono vrijeme i postoji mnogo slučajeva da se agresijom "riješava" problem ne-slaganja sa njihovim radikalnim stavovima.
To što su oko njega dobri muzičari (plaćenici), vrlo dobra produkcija (plaćenici) i dobra reklama (plaćena) nije indikacija kako on pjeva o nečem pametnom ili kako je glazba dobra, samo je dobro nacifrana i producirana ali konačni proizvod niti je umjetnost, niti poručuje išta duboko a bogami niti išta pozitivno.
I ja sam imao Thompsona priliku upoznati i znam većinu starijih hrvatskih pop i rock ikona, ali to što se čini kao "dobar lik" ne znači da on razumije kakav utjecaj ima na sve klince koji ga slušaju i ne znači da stvarno je "dobar". On mislim na razumije razne stvari koje radi osim proizvodnje para i nabrijanih tinejdžera koji bi se "ako nas budu trebali .. opet u gustu maglu skupili .." što prevedeno znači rado bi opet u rat protiv ljudi istog govornog područja, istih običaja, istog jednog plemena iz kojeg potječemo ...
Mi pričamo o nekoj globalnoj metamorfozi svijesti, o nekoj Zemaljskoj inter-korelaciji, o nekom svijetkom Razumijevanju a ljudi pričaju kako su Thompsonove stvari dobre, slatke, ok, nisu loše i slično, nema ljudi svijetske "telepatije" dok se mi još oko Thompsona raspravljamo ili dok na području na kojem živi 20 miliona ljudi neki ne smiju reći gdje su rođeni ili koje su vjere iz straha da ne dobiju batine ili nešto još gore..
... Thompson je najobičniji polu-primitivni priučeni skorojević koji zna vrlo malo i svaki intelektualac u hrvatskoj koji imalo drži do sebe (pa taman i desno orijentiran) ne odlazi na njegove koncerte niti ga u bilo kojem smislu opravdava. Na nekim debatama na kojim sam sudjelovao Desni oponenti koji su bili preko puta nas zamolili su nas prethodno da ga ne spominjemo u argumentaciji jer je ispod kriterija.

Cijela stvar oko ovoga je fenomen Identifikacije .
Identificirati se sa nečim, ispod neke zastave, stijega, grba, sa mnoštvom nabrijanih ljudi iza ledja koji izgovaraju neke iste mantre istovremeno je strašno teško za zaobići ili za ignorirati .. ljudi se vole identificirati jer dolazi do masovne rezonancije i povezanosti medju njima, to je slično trasnu, psihologija mase je bio predmet mnogim velikim psiholozima i istraživačima i on je kao takav i do danas fenomen, ali ni jedna identificirana masa ispod bilo kojeg znakovlja do danas nije bila ni pamtna niti mudra i to je zato što su takve identificirane mase uvijek služile kao orudje ili kao oružje vladanja malog broja ljudi nad velikim.
Ma kakav Thompson ljudi moji dragi... to je jaaako daleko od rada na sebi i kopanje sebi još jedne zamke na putu do Sebstva.. Izbjeći pod svaku cijenu...
Imaju oni na onoj strani isto svoje Thompsone i mislim da su njihovi još radikalnijeg kalibra... užas i groza...
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimesub lis 29, 2011 12:27 am

-


Zadnja promjena: kika13; pon stu 07, 2011 10:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimesub lis 29, 2011 11:29 pm

Thompson je car, a slažem se sa predhodnim komentarima, nikada se nije izrazio da mrzi Srbina, državljina Republike Srbije, koji je isti kao Hrvat.
On je u svojoj pjesmi ''Čavoglave'' iz 91' ako se ne varam otpjevao stih ''Čujte Srpski dobrovoljci bando četnici...'' šta mislim da nije uvrjedio Srbe, već Četnike.

Ljudi bi trebali praviti razliku između Hrvata i Ustaša, Srba i Četnika.
Zar ne?
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimened lis 30, 2011 12:07 pm

Jedno je što govori a drugo što radi. Nikada on nije viknuo "POBIJTE SRBE!!!" ali se nikada nije ni ogradio od toga... Smiješno je opravdavati ga, vidi se po oblačenju, po onom maču što ga u pod nabija, po Jasenovcu i Evo zore, evo dana kakav je. Ustaša čista Thompson - Page 3 Facts3
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimened lis 30, 2011 12:26 pm

svi smo mi pomalo nacionalisticki nastrojeni .. ako nista onda barem kada ti mali rom izleti pred auto pa mu je*** cijelu rodbinu, sve andjele i svece.. problem je sto neki to priznaju.. a neki se prave fini.. a vole te ko hitler i mussolini, jel
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimened lis 30, 2011 1:59 pm

Nacionalizam nema veze sa ovim o čemu pričamo.
Nacionalno osviješten čovjek ili nacionalista je čovjek koji otvoreno voli svoju Zemlju i svoj narod i to iskazuje ali nigdje ne piše da ne mogu voljeti i druge nacije ako sam nacionalist, niti se ja kao nacionalno osviješten čovjek stavljam u tu tvoju kategoriju ljudi koja ne voli male rome..
ne zna odakle ti ideja da čovjek koji voli hrvatsku ne voli hrvatske rome ili kada smo kod roma bilo koje druge rome...
Nisi dobro shvatio što nacionalizam znači čini mi se, nacionalizam pretpostavlja kako jedna nacija koja živi na odredjenom području ima pravo na svoju državu koju i stvori i koju i voli...
Romi i psovanje majke Romima koji trče ispred tvog auta nema veze sa tim..
Thompson je skorojević kako rekoh i ne zna baš puno stvari .. ako je danas Ustaštvo izjednačeno sa nacionalizmom onda ne želim više biti ni nacionalista..
Ako je Thompson "Car" onda ne žim imati veze sa drugim hrvastkim pop "carevima"...
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimened lis 30, 2011 2:05 pm

Svatko ima pravo na svoje mišljenje, a sada koga bi rade slusao Thompsona ili Baju Malol Kninđu?
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimened lis 30, 2011 2:38 pm

ni jednog ni drugog, naveo sam to već u prvom postu ...
užas i groza..
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimened lis 30, 2011 9:16 pm

Mislim da ne moraš biti preveliki mozak da shvatiš što Thompson poručuje u svojim pjesmama na nedirektan način.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimepon stu 07, 2011 2:33 pm

Kahali je napisao/la:
... Thompson je najobičniji polu-primitivni priučeni skorojević koji zna vrlo malo i svaki intelektualac u hrvatskoj koji imalo drži do sebe (pa taman i desno orijentiran) ne odlazi na njegove koncerte niti ga u bilo kojem smislu opravdava. Na nekim debatama na kojim sam sudjelovao Desni oponenti koji su bili preko puta nas zamolili su nas prethodno da ga ne spominjemo u argumentaciji jer je ispod kriterija.

no
Oštar jezik pun uvreda. Znači, bio sam na koncertu i više nisam intelektualac koji drži do sebe? Molim te da malo pripaziš na način razgovora miga

To je ona "Tko voli nek' izvoli!"

Ako ti se sviđa njegov stil, idi na koncerte a ako ne onda nemoj ić i točka. Ne bi ga se smjelo zabranjivat ukoliko se ne zabranjuju Lepa Brena, Ceca i njima slične. I to je sve što se može reći.
[Vrh] Go down
Buby
Prašina



Male
Capricorn Pig
Broj postova : 1
Age : 28
Registration date : 12.01.2013

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimesub sij 12, 2013 5:46 am

Novi sam clan foruma ali zelim nesto nadodati.
Ja povremeno slusam Thompsona. Iako svi mi znamo sta je on.
On je covjek koji je u vrijeme rata izdao pjesmu Čavoglave da bi podigo
samopouzdanje Hrvatskim vojnicima, i kad je vidio da na tome moze zaradivati
nastavio je pisati domoljubne pjesme. Thompson najvjerovatnije rata vidio nije.
Ali opet su mi dobre njegove pjesme., I vrlo rado bih otisao na njegov koncert, iako znam
da on nije nikakav domoljub i da mu je u cilju samo dici sto vise para, i da bude u
mediskoj pozornosti.
I da nadodam jos nesto.
Ali mi je retardirano kad u Hrvatskoj brane Thompsonu da pjeva jer uzdize "Ustaštvo" a pustaju jednoj Ceci kojoj je muz
kriv za ubojstva i ubojstva Hrvata.
Pa nek puste Thompsonu da pjeva ko ga voli ili se fura na ustastvo ici ce na njegov koncert. A i on mora drzavi
platit porez od para sta dobi od karata, itd. Tako da i drzava bi zaradila dosta para jer Thompson moze skupiti
jako puno ljudi na koncertu.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimened sij 13, 2013 2:31 pm

Oprosti ali ne možeš se na sred trga Republike derati iz sveg glasa 'bando četnička', zajedno sa stotinama klinaca koji zapravo niti ne razumiju točno tko su ustaše i četnici. Za njih su to srbi i hrvati. Neka Thompson pjeva, ali neka pjeva nekaj normalno...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimened sij 13, 2013 3:11 pm

Pa covjek pjeva domoljubne pjesme.
Nekad je to bilo pozeljno, ali danas se moramo ulizati europi i slicnima, pa zabranjujemo sve redom, i dovodimo srpske "zvjezde", da bi se pokazalo da smo prijateljski narod.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimened sij 13, 2013 6:34 pm

Rat nismo mi međusobno napravili, nastao je radi profita drugih država. No kako je to srbija iskoristila to je čista sramota, što je naravno išlo u korist većim igračima! Da podsjetim: srbi nisu vodili rat, to je bilo silovanja, gađanje civila i civilnih građevina, pogođene su mnoge Crkve, to je bilo sve osim rata! Rat se naravno odvijao na našem teritoriju, srpska agresija nije nikada htjela stati. Pitam se kakav to moraš biti čovjek koji hodaš po ruševinama, mrtvim leševima i piješ alkohol i govoriš: "Bit će mesa bit će krvi, klat će mo Hrvate!".
I ne morate mi govoriti što su Hrvati radili prije, sve je to laž. Srpska agresija je bila čisti prikaz zla u svijetu, čime su se i hranile druge države u sjeni, jer sve se vrti oko zla u ovom krhkom svijetu.
Ja sam za čistu pravdu, i što su srbi napravili nikada neće biti zaboravljeno. Ja veliku mržnju sijem prema srbima, nije da ih ne volim kao narod nego jednostavno što su srbi napravili u ratu je čisti sotonski čin. Čovjek je čovjek, ne može samo tako lako oprostiti. Da stvar bude još žalosnija, srbi i dalje dižu glas na Hrvate... Za mene su ti srbini mrtve duše, igubljeni u vjećnoj tami!!!
Apsolutni BOG je sve što nas okružuje, nemojte misliti da su ti četnici izbjegli zlo, Sveti apsolutni BOG sve vidi, sve pamti. Stići će njih vječna tama...


Thompson - Page 3 Vukovar1991gj


Thompson - Page 3 128502


Thompson - Page 3 Vukovar_2
Thompson - Page 3 Ljudske-traume-i-zakoni
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimened sij 13, 2013 7:59 pm

Srbi i četnici nisu ista stvar. Baš kao ni ustaše i hrvati.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 12:52 am

Citat :
Rat nismo mi međusobno napravili, nastao je radi profita drugih država. No kako je to srbija iskoristila to je čista sramota, što je naravno išlo u korist većim igračima! Da podsjetim: srbi nisu vodili rat, to je bilo silovanja, gađanje civila i civilnih građevina, pogođene su mnoge Crkve, to je bilo sve osim rata! Rat se naravno odvijao na našem teritoriju, srpska agresija nije nikada htjela stati. Pitam se kakav to moraš biti čovjek koji hodaš po ruševinama, mrtvim leševima i piješ alkohol i govoriš: "Bit će mesa bit će krvi, klat će mo Hrvate!".
I ne morate mi govoriti što su Hrvati radili prije, sve je to laž. Srpska agresija je bila čisti prikaz zla u svijetu, čime su se i hranile druge države u sjeni, jer sve se vrti oko zla u ovom krhkom svijetu.
Ja sam za čistu pravdu, i što su srbi napravili nikada neće biti zaboravljeno. Ja veliku mržnju sijem prema srbima, nije da ih ne volim kao narod nego jednostavno što su srbi napravili u ratu je čisti sotonski čin. Čovjek je čovjek, ne može samo tako lako oprostiti. Da stvar bude još žalosnija, srbi i dalje dižu glas na Hrvate... Za mene su ti srbini mrtve duše, igubljeni u vjećnoj tami!!!
Apsolutni BOG je sve što nas okružuje, nemojte misliti da su ti četnici izbjegli zlo, Sveti apsolutni BOG sve vidi, sve pamti. Stići će njih vječna tama...

Ja sam rodjen u hrvatskoj i kategoriziran sam kao Hrvat po birokratskom ladicama od strane ljudi koji su dio tog birokratskog aparata no sam se ne smatram Hrvatom niti se identificiram bilo kojom drugom kategorijom identifikacije (pa čak ni spolom)...

Medjutim ovaj text iznad je jednostavno uvreda za inteligenciju svakog čovjeka (bio on Hrvat ili Srbin) koji ima ikakve tragove duhovne ili ljudske zrelosti i iskreno, da sam pročitao takav ili sličan text kada sam dolazio na ovaj forum, ne bih imao potrebu pridržiti se ili nastaviti čitati..
Meni je potpuno jasno da se radi o dječarcu koji ne zna gdje se nalazi a nekmoli što priča i piše, no molim administratore da promisle dali i dalje žele, nakon niza opomena dotičnom (radi niza direktnih osobnih i nacionalnih uvreda te sieseta maloumnih komentara ove vrste) zadržati ovakvog "čovjeka" i time riskirati kakav-takav ugled i atmosferu ovog foruma.


dovoljno je jednostavno još jednom pročitati i prisjetiti se pravila ponašanja ovog foruma te postupiti zapravo razumno, odlučno i shodno situaciji.
Nisam jedini kojem je neugodno uopće biti u istom košu sa nekim tko se libi u ime čitave jedne nacije, jedne religije, boga... mrziti, prozivati, prijetiti, klevetati i lupetati o stvarima o kojim očigledno ne zna ništa te o ljudima koji pišu i sudjeluju na ovom forumu a smatraju se Srbima.
Koristeći isti jezik kao ja i time što smo (neželjeno) kategorizirani kao isti narod i vjeru ja spadam u isti koš kao ovaj maleni primitivac ispranog uma, te zato ovom prilikom molim sve kolege i prijatelje sa ovog foruma (bili oni Srbi, Hrvati ili Muslimani) da ne misle kako je stav ljudi koji žive u hrvatskoj uopće blizu ovakvih degeneričnih ili adolescenskih ispada.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 1:12 am

Što se tiče samog texta nemam uopće motiva ulaziti u direktan odgovor/reakciju jer je toliko plitak, ograničen, zatupljen, generalno crno-bijelo netočan i pisan od strane očigledno ispranog mladog "papiga" uma da bi bilo kakva reakcija značila kako sam text smatram dostojnim pravog odgovora.
U jednu ruku prilično je zapanujuće zapravo shvatiti kako ovakvi zadrti pojedinci postaju takvima vrlo mladi (odgojem i okolinom) i vrlo je teško naknadno bilo što mjenajti.
Jedina ozbiljna, sigurna i nepromjenjiva (samim tim i dostojna spomena) konstanta na ovom našem fizičkom 3D planu i Kozmičkoj aspektaciji jest (pro)Mjena, ona kao takva nije postojana (ili jest ali u jako maloj mjeri) u destruktivnim, teško promjenjivim, zatvorenim i tvrdim sustavima.
Kada nije, tada je razvoj ili evolucija sustava (u ovom slučaju osobe) vrlo spora ili nepostojeća, drugim riječima tupavi ostaju tupavi (nažalost) ukoliko im se ne desi neka iznenadna, jaka i velika promjena u kojoj se sustav počne razvijati.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 1:32 am

ispričavam se na O.T.

"Prvi korak k Samospoznaji je Priznati da ne znaš tko si (Iskustveno i do kraja)
Kahali"

@Kahali, ti si bio toliko prosvijetljena osoba koja je svima davala dobre savjete glede svega ali tvoja unutarnja želja za još više i više samozadovoljstva te odmicala od dobra i polako te počela vuć za željom samozadovoljsta i umišljenosti da si jedina osoba koja spoznaje duhovnost, svijetlost, misaonu formu cijelog univerzuma, točnije- svega, i da nitko nije vrijedniji od tebe samog. pretvorio si se iz osobe koja je bila opredjeljena prema drugima u osobu opredjeljenju prema sebi što je jako žalosno. čitajući tvojih zadnjih nekoliko postova, a pogotovo ovog iznad, žalosno..
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 2:54 am

Citat :
svega, i da nitko nije vrijedniji od tebe samog. pretvorio si se iz osobe koja je bila opredjeljena prema drugima u osobu opredjeljenju prema sebi što je jako žalosno. čitajući tvojih zadnjih nekoliko postova, a pogotovo ovog iznad, žalosno..

Tvoj dojam je samo tvoj i ja nemam namjeru uvjeravati tebe ili ikog drugog u suprotno. Ako si ti zadovoljan tvojim dojmom i novom opservacijom mojih textova pogotovo.
Zamolio bih te da pročitaš na što sam reagirao sa tim textom za kojeg smatraš da se odaljio od moje prijašnje "Prosvijetljenosti" i odakle bih mogao imati povod za takvu reakciju, nakon toga probaj shvatiti da su svi moji "dobri savjeti" koje sam "nekad imao" zasnovani na rasplinjavanju bilo kakvih trajnih, nepromjenjivih ili konačnih koncepata kod bilo koga (uključujući sebe) i na kraju ako unatoč svega toga ne shvatiš što ti želim reći onda se pitaj dali ti braniš nekoga koji brani Hrvate i Hrvatstvo ili ti je zaista "žao što sam ja krenuo putem samo-zadovoljstva" ?
Probaj biti iskren sa sobom, ne moraš samnom.
Na kraju krajeva početak spoznaje Sebstva zaista jest u iskustvenoj spoznaji da ne znaš Tko si i ja i dalje promatram svijet iza odškrinutih vrata, iza zavjese, iza peći na drva, iza dima i ostalih prepreka koje mi stoje na putu da bih Živio Stvarnost.. ako su ove sada zavjese kroz koje gledam okićene nakitom samo-zadovoljstva neka ih, padaju one jedna za drugom, za mene je bitno da se rasipam i da Um polako Umire, ne brini ti za mene, ali se pitaj zašto ti brineš, zbog toga što te nešto što rekoh svrbi ili zato jer ti to "za moje dobro" ?
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitimepon sij 28, 2013 9:24 am

;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Thompson - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Thompson   Thompson - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Thompson
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Michael A.Cremo / Richard L.Thompson ZABRANJENA ARHEOLOGIJA
» Michael Cremo i R.Thompson - Skrivena povijest ljudske vrste

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: