Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 BOG=ĐAVO

Go down 
+25
2pac
primitive101
Jedi Mind Tricks
MoW
SV David
burnme
Absynthia
vladimir
floridana
Sigmund Freud
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
meli
Gluteus Maximus
Blizzard
Galileo Galilei
None
Merkurica
marko suzic
zvezda
Jaykof
Tutankhamon
snark
Alpha
Saroman
29 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
Autor/icaPoruka
Gluteus Maximus
Stanica



Male
Scorpio Goat
Broj postova : 27
Age : 44
Registration date : 10.08.2008

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimened kol 31, 2008 5:04 pm

Citat :
DOkaz-pa to nije vjera onda to je znanje.ti želiš "znati" a ne vjerovati.
Ovo si dobro zakljucio !
Zato mi nije problem vjerovati da je zemlja okrugla ili da postoje bakterije , virusi i sl. iako nisu vidljivi golom oku!

Citat :
Čudesa ima širom svijeta,ali neće se da zna za njih,

Ne znam za Medjugorje, ali sam gledao kako se ljudi klanjaju sperploci na vratima jer su na njoj prepoznali Isusa! Sjajan nacin da se Bog pokaze!

Sto se tice cudesnih izlecenja , isto tako za Medjugorje ne znam, ali sam na lokalnoj Tv iz Brckog vidio ciganku(formalno muslimanku) cudotvorca, sa sve svjedocima koji su izljeceni!
Ona je lijecila od raka ,"epelepsije", "infRakta", "pritiska", istjerivala je dzine i druge fantasticne stvari ! E sad sta da ja mislim o njoj ?!?

Da , i mnogi bi se iznenadili sadrzajem tekstova "sotonistickih" bendova !
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimened kol 31, 2008 5:41 pm

Gluteus zivili
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimepon ruj 01, 2008 11:52 am

Jaykoq je napisao/la:
vladimir je napisao/la:
Kod:
Iron maiden samo jedan od primjera

Ne znam za šta mislite da su oni primjer, pretpostavljam da mislite za sotonizam ili takvo što ... Gle sad dio txta njihove pjesme:

"He gave his life for us he fell upon the cross
To die for all of those who never mourn his loss
It wasn't meant for us to feel the pain again
Tell me why, tell me why"
Pa ne kazem to ja,imao sam sve njihove albume,to sam citirao saromana
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimepon ruj 01, 2008 12:01 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
vladimir je napisao/la:
Kod:
Rukovodstvo.
_____________
lolcina

Reci beba.
beba lolcina
ali "bebi" ne trebaju consiljeri za keks lolcina lolcina
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimepon ruj 01, 2008 11:12 pm

Jaykoq je napisao/la:
vladimir je napisao/la:
Kod:
Iron maiden samo jedan od primjera

Ne znam za šta mislite da su oni primjer, pretpostavljam da mislite za sotonizam ili takvo što ... Gle sad dio txta njihove pjesme:

"He gave his life for us he fell upon the cross
To die for all of those who never mourn his loss
It wasn't meant for us to feel the pain again
Tell me why, tell me why"

ti stihovi su po meni primjer sotonizma (ili kako već), inače ne slušam iron maiden i nemam pojma o njihovom radu i djelovanju, ali po ovome su poprilično netalentirani.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimepon ruj 01, 2008 11:24 pm

a šta onda kažete na bendove tipa ovaj:
BOG=ĐAVO - Page 19 Watch?v=BFdR3Wt_Xx4&feature=related

Maideni su (prema meni barem) onda čisto ok kršćanski bend :D ...
Al ajde sad smo malo otišli od teme ... ili ne? (zapravo ne znam kak je ovo počelo, nit za šta su oni primjer iz negdje gore napisanog koda) ...
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 10:05 am

snark je napisao/la:
Jaykoq je napisao/la:
vladimir je napisao/la:
Kod:
Iron maiden samo jedan od primjera

Ne znam za šta mislite da su oni primjer, pretpostavljam da mislite za sotonizam ili takvo što ... Gle sad dio txta njihove pjesme:

"He gave his life for us he fell upon the cross
To die for all of those who never mourn his loss
It wasn't meant for us to feel the pain again
Tell me why, tell me why"

ti stihovi su po meni primjer sotonizma (ili kako već), inače ne slušam iron maiden i nemam pojma o njihovom radu i djelovanju, ali po ovome su poprilično netalentirani.
Prevedi te stihove pa nam onda pokazi po cemu su sotonisticki.
I nemoj suditi da ne bi bio suden, ako nemas pojam o necemu i sa time nisi upoznat kako onda to mozes tako komentirati.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 10:31 am

Da, i meni je to fascinantno...ne slusa, nema pojma o radu i djelovanju ali svejedno sudi tj. cak osudjuje to...zanimljivo... kava

Primjetila sam da je to inace dobar stav za napredovanje...recimo u politici, nasi ministri nemaju nikakav problem da se bave sektorom za koji nemaju adekvatno obrazovanje (sto se ono kaze da bar abecedu poznaju), niti neko iskustvo na tom polju, niti ista takvo...ali zato imaju 'pravi' stav gica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 11:09 am

Ne volim kada ljudi ne žele priznati da su možda ponekad i u krivu..., najlakše je samo tupiti po svom...
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:23 am

Tutankhamon je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Zato jer je Biblija kada je pisana, napisana je u onom vremenu, u tadašnjem duhu, prilagodjena tadašnjim ljudima i vremenu, te stupnju razvitka. Čovječanstvo je od tada jako napredovalo.
A sada kao muzika je grijeh, CDi, itd... Pa to nije direktno rekao Bog, nego ljudi, kojima je tako odgovaralo da kažu i kao protumače Božju volju... Oko takvih stvari mi raspravljamo, barem ja...

Nije sva glazba grijeh,nego neka.to i "ćorav" čovjek može zaključiti,ali neće svak prihvatiti.Iron maiden samo jedan od primjera,ovisi šta ko sluša.nisam rekao da svak sluša.Čisti primjer sotonizma i antiboga.Čisto i jasno u svojim tekstovima podržava sotonu a pobija Boga.
Upravo ta biblija je preživjela tisuće i tisuće godina ista netaknuta,i preživjet će još tisuće.jer je to riječ božija,i treba te je čitati i čitati s vjerom,a ne sa znanstvenog stajališta.Mnogi su se znanstvenici obratili čitajuć je.
Ajd daj mi jedan tekst iz njihive bilo koje pjesme s kojime to mozes dokazati ???

Jel ti to mene zezaš?? 666 the number off the beast.Čitava pjesma je posvećena sotoni.
A da ne govorim o oklopima albuma,stvarno preljepo.Uistinu preljepe neke divlje životinje,nisam vidio takve u prirodi.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:37 am

Gluteus Maximus je napisao/la:
Citat :
DOkaz-pa to nije vjera onda to je znanje.ti želiš "znati" a ne vjerovati.
Ovo si dobro zakljucio !
Zato mi nije problem vjerovati da je zemlja okrugla ili da postoje bakterije , virusi i sl. iako nisu vidljivi golom oku!

Citat :
Čudesa ima širom svijeta,ali neće se da zna za njih,

Ne znam za Medjugorje, ali sam gledao kako se ljudi klanjaju sperploci na vratima jer su na njoj prepoznali Isusa! Sjajan nacin da se Bog pokaze!

Sto se tice cudesnih izlecenja , isto tako za Medjugorje ne znam, ali sam na lokalnoj Tv iz Brckog vidio ciganku(formalno muslimanku) cudotvorca, sa sve svjedocima koji su izljeceni!
Ona je lijecila od raka ,"epelepsije", "infRakta", "pritiska", istjerivala je dzine i druge fantasticne stvari ! E sad sta da ja mislim o njoj ?!?

Da , i mnogi bi se iznenadili sadrzajem tekstova "sotonistickih" bendova !


Što se ciganke tiče zna se čim se one bave,gatanjem vračanjem,atko i tim ozdravljenjima.No ta su samo prividna.Samo Isus ozravlja vječno.Imaju svjedočanstva o takvim slučajevima,ima rak noge,ode ciganki on ozdravi a za pet dana dobije još 2 rakonje na glavi ruci itd.
A budući da neznaš za međugorje,možda si čuo za fatimu,proročanstva koja su ispunila.možda znaš da mjesto u Istri,gdje imaju pohranjeni posmrtni ostaci svetaca:Nekoliko svetaca je u staklenim ljesovima,ti sveci su umrli no njihovo tijelo nije strunulo(zaboravio sam detalje,negdje u Istri),Kad budeš pročitao malo literature o tim svetištima,pa kad čuješ svjedočanstva ljudi koji su do jučer bili strašni griješnici.Da negovorim o stigmatama,kipovima koji plaču krvave suze(testirano sa svim mogućim instrumentima današnjice)-krv je ljudska i teče iz običnog gipsanog kipa.Kada poslušate svjedočanstva ljudi o igri sunca iznad medjugorja,mnogi su ljudi vidjeli križ na brdu KRiževac kako se okreće.Kad pročitate početke ukazanja u međugorju,6 obične seoske djece,koja nikad svijeta nisu vidjeli,kad shvatite da u vrijeme komunizma i svih strahova kojim su bila tlačena ta djeca,ali ona su čvrsta i postojana u tome šta su vidjeli,kad čujete svjedočanstvo pilota koji je pokušao bombardirati Međugorje.Stotine i stotine čudesa,i opet nevjera i samo nevjera.Šta čovjeku treba da povjeruje
Bojim se da se dešava isto što i židovskom narodu u starome zavjetu,Bog im je činio čudesa i čudesa,jednom za drugim,ali svaki put kad bi ih ostavio malo na kušnji odmah bi pali,prokleli su sami sebe.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 10:45 am

Saroman je napisao/la:

Jel ti to mene zezaš?? 666 the number off the beast.Čitava pjesma je posvećena sotoni.
A da ne govorim o oklopima albuma,stvarno preljepo.Uistinu preljepe neke divlje životinje,nisam vidio takve u prirodi.

E dragi moj vjernice a da malo bolje vidis tekst vidjeti ces da je iz Biblije, dakle decki pricaju samo o onome kaj je u bibliji. Drugo radi jedne pjesme koja je inspirirana Biblijom ne mozes optuziti da su sotonisti, znas imaju i oni socijalnih tema, tako dakle malo prouci tekstove pa onda nesto komentiraj i osudivaj.

Kakve veze imaju omoti albuma sa pjesmama? Kaj fali Eddiu bas je sladak.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 10:52 am

Saroman je napisao/la:

Što se ciganke tiče zna se čim se one bave,gatanjem vračanjem,atko i tim ozdravljenjima.No ta su samo prividna.Samo Isus ozravlja vječno.Imaju svjedočanstva o takvim slučajevima,ima rak noge,ode ciganki on ozdravi a za pet dana dobije još 2 rakonje na glavi ruci itd.
A budući da neznaš za međugorje,možda si čuo za fatimu,proročanstva koja su ispunila.možda znaš da mjesto u Istri,gdje imaju pohranjeni posmrtni ostaci svetaca:Nekoliko svetaca je u staklenim ljesovima,ti sveci su umrli no njihovo tijelo nije strunulo(zaboravio sam detalje,negdje u Istri),Kad budeš pročitao malo literature o tim svetištima,pa kad čuješ svjedočanstva ljudi koji su do jučer bili strašni griješnici.Da negovorim o stigmatama,kipovima koji plaču krvave suze(testirano sa svim mogućim instrumentima današnjice)-krv je ljudska i teče iz običnog gipsanog kipa.Kada poslušate svjedočanstva ljudi o igri sunca iznad medjugorja,mnogi su ljudi vidjeli križ na brdu KRiževac kako se okreće.Kad pročitate početke ukazanja u međugorju,6 obične seoske djece,koja nikad svijeta nisu vidjeli,kad shvatite da u vrijeme komunizma i svih strahova kojim su bila tlačena ta djeca,ali ona su čvrsta i postojana u tome šta su vidjeli,kad čujete svjedočanstvo pilota koji je pokušao bombardirati Međugorje.Stotine i stotine čudesa,i opet nevjera i samo nevjera.Šta čovjeku treba da povjeruje
Bojim se da se dešava isto što i židovskom narodu u starome zavjetu,Bog im je činio čudesa i čudesa,jednom za drugim,ali svaki put kad bi ih ostavio malo na kušnji odmah bi pali,prokleli su sami sebe.

Mumije svetaca su u Vodnjanu i balzamirana su, znaci nikakvo veliko cudo.
Fatima, nikada nije cijela u javnosti objavljenja i kako onda znas da se je sve obistinilo? Zar si ti mozda bio u Vatikanskoj knjiznici i procitao fatimu.
Kipovi koji placu su cista prijevara, dokazano jer su svi kipovi bili namjestaljka.
Ma daj molim te kakvo tlacenje djece u komunizmu, o cemu vi samo to pricate?
Da ajde kakva je prica tog pilota, reci nam?
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 11:23 am

Ti stvarno nisi upoznat ni s čim,vidi se da čitaš iskvarenu literaturu i tekstove onih koji žele uništiti vjeru,
Ne nije dokazano da je prevara,nego je dokazano suprotno da je to čisto čudo.znanstveno neobjašnjivo.
Priča pilota je ovako nešto:kad je dobio naredbu da baci bombe na međugorje ispod njega su se odjednom ni od kuda stvorili gusti oblaci,kako god pokušao nije mogao vidjeti međugorje i bacio je bombe od prilike pale su negdje kod međugorja ali nisu eksplodirale ,ima još no nisam sve popamtio.
Fatima-nema vez s tim što si rekao.neka od proročanstava one koje sam ja pročitao su ispunjena.
666 broj zvijeri,šta je uzeto iz biblije uzet je samo početak prvi tekst prije početka pjesme-sve drugo nakon toga je obožavanje sotone,i nevidim kako možeš braniti tako nešto,i oklopi imaju veze,sve ima veze,neko crtati nakazne likove i to gledaju djeca ljudi,nema ništa dobro u tome.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 11:44 am

Saroman, ti si reko da si skeptik ono, jel? lolcina

A koje price pijes...straaaasno...

Kakve bombe? Ako netko hoce nesto raznijet...ne brini ima nacina...i to se sve moze lijepo satelitski navesti...

Tutankhamon razmislja svojom glavom, a to ocito ovima zaludjenom vjerom nikako ne svidja...kao tebi i IKD-u tj. Marku...

Ne bi bilo lose da malo istrazite od kud proizlazi taj strah kojeg krpate razno - raznim vjerovanjima u cuda...

BTW...da, postojanje Boga se definitvno dokazuje potpuno bespotrebnim 'cudima'...aha, kako ne...
A zasto se oblaci nisu skupili kada se za vrijeme rata desavalo sto se desavalo? A zasto umjesto da voda tece iz kipa ona ne potece tamo gdje ljudi umiru od zedji i ne spasi ih?

Pa daj...probudite se ljudi! Ili vi vjerujete da David Copperfield zbilja leti i prolazi kroz zidove? Znate...to je iluzija...
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 11:49 am

Ako netko nije upoznat s necim onda si to ti, ja sam osobno vidio te mumije i nisu nikakvo cudo nego balzamiranje, isti klinac kao i faraoni u egiptu.

Ma kakvo suprotno, ajde reci gdje to ima da je dokazano, tko je to dokazao, ja znam samo da svi slucajevi koji su ispitani i prijavljeni su prijevara.

A sta sam ja to rekao za fatimu?
Pa ajde daj onda primjere sta se je to obistinilo?

A ja neznam kako mozes suditi nekome a nemas pojma o cemu se radi niti o kome se radi.

Pa i na TVu vidis svasta pa sta, tko hoce neka gleda tko nece ne mora i u cemu je problem?
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:49 pm

Nema smisla raspravljat,odbijaš vjerovat.dao sam ti smjernice,ako hoćeš potrudi se ako ne tvoj izbor.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 1:14 pm

Koje smjernice? Munificiranje leseva koje se prakticira vec nekih 5000 god., naoblaka nad medugorjem pa to imam i ovdje doma, fatima koja nikada nije objavljena do kraja?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 1:59 pm

Saroman je napisao/la:
Nema smisla raspravljat,odbijaš vjerovat.dao sam ti smjernice,ako hoćeš potrudi se ako ne tvoj izbor.

Kao sto i ti odbijas upotrijebit logiku...odbijas razmislit...Tutic ti je dao smjernice ali ti se ne zelis ni potrudit...tvoj izbor...

Vidis, stvar je u tome da je puno nas proslo kroz barem neku od religija...vjerovalo joj, ucilo o njoj...ali onda, na jednom, shvatis da ima previse neodgovorenih pitanja tu. Da ima previse rupa. Da ima previse nelogicnosti. I krenes razmisljat svojom glavom. To je, po mom misljenju, puno tezi put.
Najlakse je kada ti netko drugi kaze kako da zivis. Kada ti skine taj teret odluke sa kostiju. Tu odgovornost za svoj vlastiti zivot.
Mozda nitko od nas nece pronaci odgovor na putevima zivota koje vodimo ali cemo umrijeti trazeci.
[Vrh] Go down
Gluteus Maximus
Stanica



Male
Scorpio Goat
Broj postova : 27
Age : 44
Registration date : 10.08.2008

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 8:06 pm

Citat :
crtati nakazne likove i to gledaju djeca ljudi

Nikad mi nije jasno, zasto se smatra da je RUZNO=ZLO ? shock

Zanimljivo je da sva cuda ugleda neko "treci" !


Maidene nisam aktivno slusao , ali koliko ja znam, oni u svojim tekstovima apostrofiraju lose osobine i zlo ovog svijeta(ne slave ga) !

A simpaticni EDI je kao neki alter ego , ono lose u covjeku !
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimečet ruj 04, 2008 12:06 am

Kakav god bi vam ja dokaz iznio vi opet nebiste vjerovali,ali svejedno evo navesti ću vam jedan DOKAZ,ZNAČI DOKAZANO,STOTINE ljudi su svjedočili tome:-kad ovi vidioci iz međugorja imaju viđenje onda su oni u transu,nisu u ovom svjetu duhom,25 godina medicinskih istraživanja nije uspjelo dokazati prevaru,drugo-svećenik vjernik nije vjerovao u ta ukazanja i koristio je staru metodu istraživanja istinitosti,kroz gužvu se provukao i zabio iglu jednom od vidioca ispod lopatice,snažno,no ova se nije ni pomakla,drugi su ih pokušali gurati,mrcine od 90 kila nisu uspjele s mjesta pogurati djete od 40 kila,ni pomaknuti.Desetine,stotine drugih ljudi iz raznih krajeva zemlje,azije amerike,koji nemaju veze sa međugorjem,svjedoče o osobnim ukazanjima.1981 je godina,komunizam je još jak,zastrašivanje policije neuspjeva,nekoliko je milicajaca osobno vidjelo čudo,no ubrzo su udaljeni.Dok djecu prevoze u milicijskom autu,dolazi vrijeme molitve,auto se gasi iz čista mira,djeca pozadi mole u ekstazi,milicija je bespomoćna.
Djecu zatvaraju u umobolnicu,nedaju im jesti ni piti.Doveli ih doktorici da ih ispita da vide jesu li luda,no doktorica je bila razumna i brzo je rekla ,ova djeca su normalna šta ste mi ih doveli.Mučeni psihički na razne načine,DJECA nepopuštaju,ništa ih pokolebati nemože.
Pročitajte knjige o Međugorju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 24, 2008 11:48 am

Saroman je napisao/la:
Kakav god bi vam ja dokaz iznio vi opet nebiste vjerovali,ali svejedno evo navesti ću vam jedan DOKAZ,ZNAČI DOKAZANO,STOTINE ljudi su svjedočili tome:-kad ovi vidioci iz međugorja imaju viđenje onda su oni u transu,nisu u ovom svjetu duhom,25 godina medicinskih istraživanja nije uspjelo dokazati prevaru,drugo-svećenik vjernik nije vjerovao u ta ukazanja i koristio je staru metodu istraživanja istinitosti,kroz gužvu se provukao i zabio iglu jednom od vidioca ispod lopatice,snažno,no ova se nije ni pomakla,drugi su ih pokušali gurati,mrcine od 90 kila nisu uspjele s mjesta pogurati djete od 40 kila,ni pomaknuti.Desetine,stotine drugih ljudi iz raznih krajeva zemlje,azije amerike,koji nemaju veze sa međugorjem,svjedoče o osobnim ukazanjima.1981 je godina,komunizam je još jak,zastrašivanje policije neuspjeva,nekoliko je milicajaca osobno vidjelo čudo,no ubrzo su udaljeni.Dok djecu prevoze u milicijskom autu,dolazi vrijeme molitve,auto se gasi iz čista mira,djeca pozadi mole u ekstazi,milicija je bespomoćna.
Djecu zatvaraju u umobolnicu,nedaju im jesti ni piti.Doveli ih doktorici da ih ispita da vide jesu li luda,no doktorica je bila razumna i brzo je rekla ,ova djeca su normalna šta ste mi ih doveli.Mučeni psihički na razne načine,DJECA nepopuštaju,ništa ih pokolebati nemože.
Pročitajte knjige o Međugorju.

Čitali smo mi o Međugorju puno prije nego što si nam ti dao naputak što da činimo. A mene zanima, da li si ti pročitao išta od onoga što smo mi tebi preporučili???
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 24, 2008 11:10 pm

Ne samo da sam čitao nego sam živio griješno i bez boga čitav svoj život,?
Šta se desilo s ovim forumom,koliko se ja sjecam neki postovi su nestali,nedostaje dosta toga.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri ruj 24, 2008 11:15 pm

Saroman je napisao/la:
Ne samo da sam čitao nego sam živio griješno i bez boga čitav svoj život,?
Šta se desilo s ovim forumom,koliko se ja sjecam neki postovi su nestali,nedostaje dosta toga.

Izgubili smo jako puno postova, imaš objašnjenje dolje na forum info.
[Vrh] Go down
SV David
Stanica
SV David


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 02.05.2015

BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitimesri svi 13, 2015 8:22 pm

Dali je moguće, prodati đavolu dušu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





BOG=ĐAVO - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 19 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BOG=ĐAVO
[Vrh] 
Stranica 19 / 21.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: