Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 BOG=ĐAVO

Go down 
+25
2pac
primitive101
Jedi Mind Tricks
MoW
SV David
burnme
Absynthia
vladimir
floridana
Sigmund Freud
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
meli
Gluteus Maximus
Blizzard
Galileo Galilei
None
Merkurica
marko suzic
zvezda
Jaykof
Tutankhamon
snark
Alpha
Saroman
29 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimečet srp 09, 2015 6:26 pm

Mislim da ti ljudi imaju nikakvu ili jako malu (0,000001%) predodžbu o stvarnom stanju, znači kome se mole, tko je taj "đavo" i slično. To što je njih la vey okupio u jednu fancy sektu u kojem je vjerojatno mogao imati koju god ženu je htio je druga stvar. Kod tih ljudi "izabrani izaslanih vraga" dobro prolazi ;)
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimečet srp 09, 2015 6:37 pm

Slazem se, ili neznam dovoljno.
Imaju nekakve obrede, Lavey s plastom, rogovi na glavi i sl.
To bi trebala biti neka LaVey podvrsta sotonizma.
Razlikuju se od onog sto Crowley spominje, daleko se razlikuju od latinoamerickih nacina, i tineđerskih sekti... na kraju su obicni ateisti, a opet se nazivaju sotonistima, ko ce ga znati.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimepon oľu 21, 2016 4:24 pm

Bilo jednom ničega. I iz ničega se počeo stvarati svemir. Tako se stvori i Stvaratelj koji stvori ljude. Dade im sve pa tako i strah. Negativnu emociju koja je iskra u prasku stvaranja boga. Iz straha se stvori vrag a iz vraga bog. Ovo što se nama događa samo je produkt njegove igre i Stvaratelj u tome ne vidi ništa loše.
Taj bog je opasno ljudsko oružje koje se okrenulo protiv nas samih. Kao i sve što smo mi stvorili. Vrag na horizontu i taj bog Ta čudesna ljudotvorevina su jedna formula akcija-reakcija. Kad ubijemo tog boga ubit ćemo i vraga a Stvaratelj će i dalje igrati luckasto i nepredvidivo. Ko da se ništa nije dogodilo.Zato dajem čistu peticu naslovu teme BOG=ĐAVO.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimened oľu 27, 2016 1:51 pm

U vezi manipulacijskog Kraljevog Polja o kojem često se piše na forumu, našao sam nešto dosta zanimljivo. Znači s stajališta jednog autora koji je bio pilot koji je nakon susreta s NLO promjenio život i počeo pisati o tome, ali na netipičan način.
Znači ovaj lik nije "UFO nut". Zvao se Bruce Cathie (umro 2013. godine) i govorio je o globalnom polju Zemlje (nešto kao i Tesla i Reich što su pričali) i rekao je (parafraziram) "da je neko biće otelo polje i koristi ga za manipulaciju ljudima".
Ovo je najbliže što sam našao za Polje, a da nije sa religijsko/spiritualnog stajališta.

Upišite u google ime pa malo istražujte ako vas zanima.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimened oľu 27, 2016 2:45 pm

Da vjerujem da ako je osjetio nesto onda ima u tome. Evo sto sam si ja protumacio.  Vec sam pisao o tome. Duhovnost kao zamka!!! U cinu prosvjetljenja svjetlis kao lampa. Zracis energijom. Opet ko posjeduje vrazji mehanizam moze da crpi energiju iz svega. Tesla je napravio stroj koji je crpio iz svemira neogranicene kolicine energije. To je cinjenica ali nije mogao pronaci formulu koja bi crpljenje energije drzala u balansu zakona prirode. Sve sto nepostoji, nepostoji na isti nacin na koji postoji sve sto postoji. Nepresusni izvor energije. Brijem da su se ljudi domogli patenta.
I moglo bi biti jos svasta u nasoj skoroj buducnosti. Jer kad pogledamo i krscanska crkva se vec okrenula siroj masi a ne samo onima koji vjeruju u Isusa. Znaci da ZNAJU!
Procitat cu sve sto pise o tome sto si natukno!
Zanima me dal postoje kakve lece osim ovih koje nose ljudi sa slabim vidom da bi gledali bez zarista u pogledu???
Jer to bi onda odma objasnilo ponasanje pojedinih ljudi prema meni! Odjednom ispred mene materijalne bahate egocentricne guzice promjene svoje ponasanje tako da iznenade ljude oko sebe!!!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimened oľu 27, 2016 3:23 pm

Nerazumijem te što hoćeš reći za leće, daj pojasni malo
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimened oľu 27, 2016 4:07 pm

Pa kolko mi je jasno energiju tj auru možeš vidjeti perifernim vidom a ne sa fokusiranim bistrim vidom.
E pa lece kojima bi ti se automatski gubio fokus i zariste vida.
Mali Galilejo je imo takav vid pogled tamo na slici, da vince ga je imal tesla itd..to je zamisljeni umjetnicki stvaralacki pogled!
Neznam kak da ti drugacije to objasnim! Trebat ce mi vremena.
Dosta su se takve naocale prezentirale u zabavi. Recimo u filmu trinajst duhova su imali naocale kojima su vidjeli duhove. Ovo je banalni primjer!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimened oľu 27, 2016 5:38 pm

Najpoznatiji je primjer film "They Live".
Ali to je glupost, ne gledaš sa fizičkim očima "auru", znači ne trebaju ti leće, a i sigurno nemožeš tvrditi sa 100% sigurnošću da "vidiš" s perifernim vidom jer je to nemoguće, kako uopće možeš biti siguran da išta gledaš, to je isto kao i fore s duhovima koje vidiš perifernim vidom, običan bulšit.

Neznam zašto bi Galileo imao takav pogled, niti Da Vinci niti Tesla, nemožeš s "portreta" uočiti da li čovjek može viditi auru
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimened oľu 27, 2016 8:05 pm

Da uvidam nonses nemoguće je. Ali zato postoji Kirlianova kamera.
Fotografija na kojoj se vidi aura ilitiga elektromagnetsko polje. Nemogu tvrditi da su navedeni mogli vidjeti auru iz njihovog pogleda. Alii taj njihov pogled i tjek stvaralačkog života zasigurno ih odaje. I siguran sam da su ju mogli vidjeti i dobro su znali što to duša je.
Evo web dust je postao onu sliku dijećaka navodno Galileja i prvo što sam uoćio je njegov pogled zamišljen i bez fokusa. Autor je L.Da Vince je gledao i stvarao duhom. Kao i Galilej kao i Tesla....
Idem sa ove teme da ne meljem više bullshit na ovoj temi koja i nije primjerena za ovakvu raspravu. Nademo se negdje gdje vise zraci.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimened oľu 27, 2016 9:04 pm

Nemoj odmah bježati. Što se tiče Kirlianove fotografije, mislim da tu ima "nešto", ali nemogu nikako potvrditi niti opovrgnuti to jer nisam u mogućnosti imati ju.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimened oľu 27, 2016 9:54 pm

Pa nisam mislio bijezati. Samo da se maknem sa teme jer smo skrenuli. Problemi sa autoritetima su me i doveli dovde. Pa kad promislim sve su teme usko povezane.
Takvih kamera ima danas za kupiti. I vise nije tajna da vidimo aure. Cak mislim da javne drustvene ustanove imaju takvu kameru u svojem video nadzoru kako bi mogli spreciti nezeljene kaose!
Oslanjam se na intuiciju tako da ja vec zivim u takvom svijetu.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimened oľu 27, 2016 11:45 pm

Ustanove nemaju pojma o ičemu izvan "tvrde materije"
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimepon oľu 28, 2016 12:03 am

A jok!!. Služe se manipulatori svakakvim mehanizmima nebili pročitali naše namjere. Gle kako su nas samo držali besvijesnim i pospanim. Svaki naš izum su koristili protiv nas samih!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimepon oľu 28, 2016 12:38 am

Čak i da neke ustanove znaju (u Hrvatskoj LOL!), čemu bi im te kamere služile, pa nemožeš ništa zaključiti s njima niti one snimaju real time, to su fotoaparati!
Postoje druge stvari poput total information awarenessa koji imaju face recognition software i to je recimo bitno njima
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimeuto oľu 29, 2016 12:43 am

LOL da!! Šta će im kamere kad smo razvili mehanizam; testovi lićnosti ilitiga psihotestovi!!! Riješavaš ga za sve; posao, vojska, škola, autoškola....baš za sve. Čak su razvili mehanizam za dijecu koja neznaju pisat u predškolskoj dobi i vrtiću. Ma daj me nemoj!!!!!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimeuto oľu 29, 2016 8:32 am

Yeah right, odgovaraš na neka pitanjica na papiru i prema tome zaključe kakav si, ma nema šanse da će netko lagati i time prevariti sve
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimeuto oľu 29, 2016 8:50 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Čak i da neke ustanove znaju (u Hrvatskoj LOL!), čemu bi im te kamere služile, pa nemožeš ništa zaključiti s njima niti one snimaju real time, to su fotoaparati!
Postoje druge stvari poput total information awarenessa koji imaju face recognition software i to je recimo bitno njima

stari to s fotaćima se sam moš nadat, vid.surveliance.real.time.hd.7/24 puta XY(u zg ih je pun kurc9. bez tog softver kaj navodiš nebi imal smisla.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimeuto oľu 29, 2016 12:30 pm

ne kužim što si rekao
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimečet oľu 31, 2016 11:48 am

real time recording kod nas šljaka na velko (sa strašno puno hd kamera)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimečet oľu 31, 2016 12:16 pm

Dobro, ali ja pričam o tome kako nema kirlianovih real time recording kamera i kako nisu instalirane na zgradama, kao što Grga priča
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimečet oľu 31, 2016 2:53 pm

Novuse mene goni intuicija, možda govorim gluposti!!! Jedno je sigurno da tebe ne goni intuicija već autoriteti, više mi lićiš na sljepu ovcu. Ili ti jesi autoritet pa nas odvlačiš od istine!
Zašto nebi bilo moguće to šta kažem. Ako se može na čovjeku vidjeti bijes i zloba zašto tog čovijeka ne imati pod povećanim nadzorom radi zaštite. Ako se na čovjeku može vidjeti dobrota i naivnost zašto ne tog čovijeka iskoristiti. Zašto ako imaš moć neiskoristiti poznate danas i dostupne ćak i jeftine mehanizme da ovce držiš mirne i pokorne u strahu i neznanju!!!
Kroz povijest sam naućio da je diktatorima jedino to bitno!!!
A sad ko si ti da sve to znaš i toliko si siguran.
Crkva nas 2000god drži u zatvoru. Pa kaj onda to nebi bilo moguće!!!
Današnje aviokompanije bi se mogle koristiti takvim kamerama i jednostavno ne dozvoliti ljudima sa zlim namjerama da se ukrcaju u avione.
Jasno ko dan. Imam prost riječnik i banaliziram situacije tako da i dijete može da shvati o ćemu pišem. Duboka je to tema i mračna a misterična i neobjašnjiva ljudima sa zatvorenim umom i nedostatkom intelekta.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitimečet oľu 31, 2016 5:04 pm

Naše društvo forsira simbole, stereotipe, navike, običaje, površno ponašanje, pretvaranje, praćenje


drugih i podređivanje slobodne volje »vođama«. Naš je »odgoj« u velikoj mjeri zasnovan na pogledima i očekivanjima drugih ljudi koji pokušavaju kontrolirati mnoštvo.


Naša je istinska priroda ono što ostane kada prepoznamo i odbacimo sve običaje, stereotipe, navike,


pretvaranja, površno ponašanje i kada postanemo potpuno svjesni, istinski prirodni i spontani. Primijetili ste da su neki ljudi toliko vezani za svoje navike i običaje da je vrlo teško, ako ne i nemoguće, otkriti tko su oni zapravo. Jedini način brzog prodiranja u njihovu osobnost jest gledanje njihove aure jer ona pokazuje njihovu istinsku prirodu koja je ispod maske.
[Vrh] Go down
Sponsored content





BOG=ĐAVO - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: BOG=ĐAVO   BOG=ĐAVO - Page 21 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BOG=ĐAVO
[Vrh] 
Stranica 21 / 21.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: