Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vukodlaci

Go down 
+65
Zyon
lera
Novus ordo seclorum
Ymir
Remke
Jedi Mind Tricks
Dantalion
SheWof
terx
AnnewellX
antoniojunior2
MisteryManiac
TNT-ginger
megawar888
MoW
Q
SrW
Hladni
Sin_Nanna
Archangel
Lyra
floridana
Kahali
usamljeni vuk
Madonna
Buby30
EmperorAca95
SkywardSword
Akasha
ukiss
CELICNI ALHEMICAR
Chakotay
randajad
klapa
Findo
vladoperusko
sanjak
Kalahad
nixon
TheGodfather
whitelady
bros
dr.chaos0
hromi
biga
Apostol_Terorist
Comi
Gea
PEPE-Top Secret
kurto
mali_djogani
Dunja the tomboy
Berny_Sinara
zvezda
Rain
Legionar
Alpha
Svjetloisjena
Hapa
Groinx
comewithme1717
Neo
Jaykof
silver
Malkavian
69 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepon sij 02, 2012 1:32 am

Imam. Dokaz je da nema dokaza. :P
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepon sij 02, 2012 10:44 pm

E bas ima da nadjem nekog vukodlaka tebi u inat !
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimesri sij 04, 2012 3:27 pm

Cim nema dokaza o njeovom postojanju, to bice automatski ne postoji. Aj mi nadji dam ti 1000 evra! lol!
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimesri sij 04, 2012 3:53 pm

Ako ga ti nisi videla , ne mora da znaci da ne postoji. kava
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimesri sij 04, 2012 3:53 pm

I prihvatam opkladu.
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepet sij 06, 2012 7:35 pm

Okejjjj
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepet sij 06, 2012 10:44 pm

Samo mi reci oces jednog ili moze vise komada?
[Vrh] Go down
EmperorAca95
Prašina



Male
Gemini Pig
Broj postova : 5
Age : 28
Registration date : 09.01.2012

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepon sij 09, 2012 1:08 am

mozete mi reci kako da nadjem ovog "klapu", na fb ili tako nesto, ili da li je aktivan?
ako i neces da mi kazes fb
jel istina to sto su ti frendovi rekli, i sta je kasnije bilo?
[Vrh] Go down
CELICNI ALHEMICAR
Riba
CELICNI ALHEMICAR


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 190
Age : 29
Location : BEOGRAD
Registration date : 20.12.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepon sij 09, 2012 1:36 am

Sta?
[Vrh] Go down
EmperorAca95
Prašina



Male
Gemini Pig
Broj postova : 5
Age : 28
Registration date : 09.01.2012

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 4:52 am

Jel moze neko da mi prevede ono sto je on stavio u sajtu ono sa crnom magijom, i gde da nadjem sve to.
A pola toga ni ne razumem, a kamoli da nadjem.
Ako moze neko, zvuci glupo ali.....
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 11:02 am

Mozda postoje a mozda i ne....to je na nama, da vjerujemo ili nevjerujemo...
A sad, svi ti rituali putem magije su zli...nista dobroga nemoze izic iz tog..
Zato ljuudi okanite se corava posla
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 5:38 pm

slazem se...ali interesantno je da je jos u antici povjesnicar tukidit pisao da se s onu stranu dunava nalazi neko pleme koje se nocu pretvara u vukove...@ affraid
[Vrh] Go down
EmperorAca95
Prašina



Male
Gemini Pig
Broj postova : 5
Age : 28
Registration date : 09.01.2012

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 9:36 pm

I jel mozete da mi prevedete, ili ne?
[Vrh] Go down
EmperorAca95
Prašina



Male
Gemini Pig
Broj postova : 5
Age : 28
Registration date : 09.01.2012

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimesri sij 11, 2012 4:45 am

I gde mogu da nadjem sve to?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimesri sij 11, 2012 8:10 pm

Buby30 je napisao/la:
Mozda postoje a mozda i ne....to je na nama, da vjerujemo ili nevjerujemo...
A sad, svi ti rituali putem magije su zli...nista dobroga nemoze izic iz tog..
Zato ljuudi okanite se corava posla

Molim te da pojasnis ili obrazlozis svoju gornju izjavu o tome kako su svi rituali putem magije zli i nista dobro ne moze izaci iz toga... ili da ne pricas o onome o cemu pojma nemas?
Koliko si uopste upucena u ceremonijalnu magiju?
Znas li ista o tome???
Ili spadas u onu grupu koja baca kamenje i sudi???
:-(
*
[Vrh] Go down
EmperorAca95
Prašina



Male
Gemini Pig
Broj postova : 5
Age : 28
Registration date : 09.01.2012

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimesri sij 11, 2012 10:04 pm

Tako je :D
[Vrh] Go down
usamljeni vuk
Stanica
usamljeni vuk


Male
Gemini Pig
Broj postova : 23
Age : 28
Location : tamo gde ti nikad neces biti
Registration date : 31.01.2012

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimeuto sij 31, 2012 8:39 pm

vukodlaci sigurno postoje
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimesri vel 01, 2012 7:22 am

Vukodlaci postoje kao i Vampiri vjerovali ili ne..
..Nisam se baćao u tu tematiku pretjerano tijekom svog života i imao sam dugo neki labavi generalni stav da ne postoje, nisu me pretjerano ni zanimali Vukodlaci jer sam se bavio puno zanimljivijim temama ..
..medjutim jednom prilikom spavao sam u nekoj kolibi u selu Vražići u Bosni. Bila je Jesen krajem 90-ih, došao sam u Bosnu na mjesec dana povodom nekoliko stvari, ali najviše radi temeljitog detoxa i da se vratim u kondiciju jer sam proveo puno mjeseci spavajući po danu i pišući/čitajući po noći bez previše fizičkog kretanja.... ta koliba bila je rodna kuća mog prijatelja sa Raba u kojoj je sada živio neki njegov rodjak Šumar, uglavnom daleko od samih Vražića (Vražići su već daleko od svega a i imaju prilično indikativno ime iako nisam u to vrijeme išao za tim).
dakle koliba-baraka kojoj su dve strane prislonjene uz stijenu a druge dve su od drveta (zidovi kolibe mislim) i gledaju prema "obali" kako oni kažu (misle na dolinu-nizbrdicu ispred) i tako ni krivog ni dužnog jedne noći oko 1 ujutro probudila me prilično jaka buka neke vrste rovanja-hroptanja nedaleko od kuće...bio je to moj 7-mi ili 8-mi dan boravka tamo i dotični stariji gospodin kod kojeg sam spavao (šumar) bio je već obučen (ili je spavao u odjeći nisam siguran) i budan stajao pored glavnog drvenog prozora kućice, kada je primjetio da sam i ja budan i želim ustati samo mi je odmahnuo da ostanem spavati tj. da se vratim u krevet (da ne pravim buku poslije mi je rekao). Nebi me to ništa začudilo da nisam primjetio neobičan detalj, u ruci je imao pušku (M48) koja je inače stajala obješena na zidu i nisam ga nijednom vidio da ju je skinuo u tih nekoliko dana koliko sam bio tamo...
Sutra dan sam ga pitao nekoliko pitanja o sinoćnjem dogadjaju očekujući da će mi prijaviti kako je u pitanju bio vepar ili nešto slično (što je za Bosanske pojmove prilično normalna pojava), a ni medvjed me nebi začudio. Medjutim, na sva pitanja odgovarao je prilično oskudno i sve pripisao nedavnom ratu i kako ima svakakvih ljudi koji se motaju i kradu po Bosanskim selima jer "ljudi nemaju šta da jedu" i sl.
takodjer isti dan mi je rekao kako mu je ponestalo namirnica i kako mora ići po brašno i ostalo čak u Tuzlu te da me moli da mu izvinem i da prespavam kod njegovog nećaka u nekoj drugoj mahali u Vražićima jer je (citiram) "opasno sad' tu bit'".... uglavnom ništa mi nije bilo jasno, inače je bio jako gostoljubiv i činilo mi se kako mu paše malo društva, ali situacija kakva jest i kako nisam odradio ni trećinu svog detoxa, ja zaista i odlučih nastaviti svoj boravak u Vražićima u kući dotičnog nećaka.
Isti taj dan prebacio sam sve svoje stvari u tu drugu kuću i već prvu noć nakon što je Šumar otišao čuo sam opet sličnu buku ali ne tako blizu i kao da je dolazila sa istog mjesta kao i prvi put tj. nedaleko Šumarove kuće na brdu.
Opet napominjem cijeli se život bavim Mističnim Tantrizmom, Okultizmom i Ezoterijom i tema Vukodlaci niti mi je bila napeta niti me zanimala, a za sve ostalo nisam brinuo jer više sam mogao biti ja odgovoran u tom selu za "nesvakidašnju atmosferu" nego bilo koji lokalni vrač kojeg su mogli eventualno imati.
Drugu noć ostao sam sa nećakom i njegovom malom kćerkicom sam uz televiziju i počeli smo razgovarati o raznim stvarima, nakon nekog vremena i 2-3 rakije dotakli smo i neke rubne tematike na moju inicijativu, ali me on upozorio da ne idem dalje u to jer se njegova kćer jako boji iako i njega to zanima kao, smjesta sam promjenio temu i pokušao nasmijati malenu (zvala se Enisa, bili su muslimanska familija), medjutim nešto što sam rekao ostalo joj je jako upečatljivo i nikako je nisam mogao zaustaviti od bombardiranja pitanjima o toj temi, imala je najviše 7 ili 8 godina...
On je nedugo zatim morao izaći do lokalnog dućana te me zamolio da ju pripazim i ostali smo sami na 15-ak minuta, ja sam iskoristio tu priliku i ispitao malu sve što je čula od lokalnih priča kojima eventualno plaše djecu ili bilo što što eventualno kruži po selu kao lokalni mit.
Ono što mi je to dijete ispričalo u narednih 7-8 minuta ostavilo me sa blago otvorenom vilicom, ogromnim upitnikom iznad glave i na mojoj prvoj stanici proučavanja i motivacije za proučavanje Vukodlaka i Vampira na drugačiji način i sa sumnjom da se ne radi o metafori, priči, mitu ili legendi...
U sljdećem postu nastaviti ću..
stay tuned
[Vrh] Go down
usamljeni vuk
Stanica
usamljeni vuk


Male
Gemini Pig
Broj postova : 23
Age : 28
Location : tamo gde ti nikad neces biti
Registration date : 31.01.2012

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimesri vel 01, 2012 6:20 pm

affraid
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepet vel 03, 2012 5:32 am

Usamljeni ne znam šta pod tim misliš.. ali u principu pisao bih i nastavio , samo ne znam dali sam čitan i dali to nekog zaista zanima, dajte neki feedback da znam da ima ljudi kojih zanima pa da nastavim, ovako, za jednog buljookog smajlija ne znam šta da mislim pod tim i kako da to shvatim...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepet vel 03, 2012 9:57 am

ja čitam, i sviđa mi se kako pišeš. prava pripovjetka.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepet vel 03, 2012 10:28 am

...nastavi i meni je zanimljivo :)
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepet vel 03, 2012 12:01 pm

Nastavi Kahali, zar je bitno dobiti povratnu informaciju? Možda te čita neki super lik koji uopće nije učlanjen. Zamisli da svi mi tražimo potvrdu da nas netko čita, i da smo im zanimljivi ... nitko ništa ne bi ni pisao... Koji trip.

Veći je problem što puno toga zapasaš, a ništa ne dovršiš.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepet vel 03, 2012 9:33 pm

@Kahali, imaš podršku i od mene, samo nastavi sa svojom pripovjetkom! Baš me zanima kako si dokazao postojanje vukodlaka/vampira... strah
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitimepet vel 03, 2012 9:33 pm

@Kahali I JA I JA I JA!!!!!!! :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vukodlaci - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vukodlaci   Vukodlaci - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vukodlaci
[Vrh] 
Stranica 6 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: