Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Disclosure project - NLO svjedocanstva

Go down 
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

Disclosure project - NLO svjedocanstva Empty
PostajNaslov: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimepet kol 08, 2008 5:58 pm

Evo da ne duljim jer ima toga dosta, za sve Vas koji niste culi ili neznate sta je Disclosure project ukratko - skupina svjedoka koja tvrdi da ima dokaze o NLO-ima, njihovim padovima, djelovanjima i odnosu Amera i vanzica i to su spremni svjedociti pred Amer. kongresom pod prisegom.
Ako koga zanima neka upise u Google "Fastwalkers".

Evo od nekih svjedocanstva:

Citat :
SPITSBERGEN
1952. godine novinari su telegrafirali svojim agencijama da su norveški vojni piloti na otoku Spitsbergen uočili nešto što je nalikovalo ostatcima zrakoplova. Spasilačke ekipe odletjele su na lice mjesta. Navodilo se da je norveška vlada izjavila da nisu našle avion nego predmet koji se obično naziva leteći tanjur, jako oštećen, ali dovoljno sačuvan da bi ga se moglo prepoznati. Norveški predstavnik za tisak izjavio je kako su obavješteni američki i britanski stručnjaci i pozvani da sudjeluju u istrazi. Priča je ubrzo, vrlo naglo, nestala iz novinarskih telegrama…sve do 1955. godine, kad je predstavnik norveške vlade razbio tišinu. Bezbrojni listovi tada su donijeli priču nalik ovoj iz Stutgarter Tageblata:

“Oslo, Norveška, 4. rujna 1955: Tek sada istražna komisija norveškog generalštaba priprema objavljivanje izvještaja o ispitivanju ostataka jednog NLO-a koji se srušio na Spitsbergen, vjerojatno početkom 1952. Predsjednik komisije, pukovnik Gernod Darnbil, tijekom davanja uputa časnicima Ratnog zrakoplovstva, izjavio je: ‘Rušenje diska kod Spitsbergena je vrlo važno. Mada nam naše sadašnje znanstveno znanje ne omogućava da riješimo sve zagonetke, uvjeren sam da će ostatci sa Spitsbergena biti od najveće važnosti u tom pogledu. Prije izvjesnog vremena došlo je do nesporazuma, kad je netko rekao da je disk vjerojatno sovjetskog porijekla. Njega nije - ovo želimo izričito naglasiti - sagradila niti jedna država sa Zemlje. Materijali upotrebljeni u njegovoj konstrukciji potpuno su nepoznati svim stručnjacima koji su sudjelovali u ispitivanju.’” (Naime, novinske agencije su, nakon prve vijesti, citirale nekog neidentificiranog “predstavnika Pentagona” koji je rekao da pronađeni disk nosi oznak koje su pokazivale da je bio izrađen u Sovjetskom savezu.) Pukovnik je dodao i da istražna komisija neće objaviti opsežni izvještaj “sve dok se ne prodiskutira s američkim i britanskim stručnjacima o nekim senzacionalnim činjenicama. Trebamo otkriti što smo doznali, pošto bi neumjesno prikrivanje moglo dovesti do panike.”

Novinar Frank Edwards navodi da su se SAD strogo držale politike tajnosti o NLO-ima, koji su se provodili na temelju propisa o cenzuri od 1951, a Velika Britanije je uvela politiku tajnosti o NLO-ima 1954, kad su se te letjelice masovno pojavile iznad Europe. Tako je, komentira Edwards, Norveška 1955. diskutirala s dva vodeća obmanjivača javnosti u pogledu NLO-a po pitanju toga da li objaviti priopćenje koje bi govorilo koliko je laži bilo u američkoj i britanskoj politici poricanja NLO-a. Posjetit ćemo na trenutak tiskovnu konferenciju “Disclosure” održanu u Washingtonu 2001, gdje se tog događaja u svojoj izjavi prisjetio Dwynne Arneson, koji je u američkom ratnom zrakoplovstvu dvadeset i šest godina služio kao časnik za veze diljem svijeta te je imao pristup strogo povjerljivim šiframa i podacima. Početkom šezdesetih, dok je kao mladi poručnik u bazi Ramstein u Njemačkoj zapovijedao kriptografskim centrom, kroz njegove su ruke prolazile razne povjerljive poruke. Arneson je prisjetio i poruke koja je pristigla u centar za dešifriranje, a glasila je da se “NLO srušio na otok Spitsbergen u Norveškoj i da će ekipa znanstvenika to ispitati.”

DISCLOSURE

Prije nego što sam se upoznao s projektom «Disclosure», priča o srušenim NLO-ima činila mi se stvarno zaguljenom. Mnogi stari istražitelji, poput Franka Edwardsa, slagali su taj mozaik na temelju glasina, rijetkih podataka, nagađanja i analogija. No, «Disclosure» nas je opskrbio detaljnim i senzacionalnim svjedočenjima vojnih i obavještajnih profesionalaca o događajima koji nam se na prvi pogled mogu činiti dijelom agende koja je izvan svake pameti – da zemaljske vojno-političke elite već pola stoljeća vode tajni rat protiv izvanzemljana. Bitne dijelove izjava ostavit ću u netaknutom obliku (tek neznatno uređene radi bolje čitljivosti, jer je riječ o usmenim izjavama sa svim osobinama koje nosi govor u živo), kako bi svatko mogao sam procjenjivati autentičnost priča.

CLIFFORD STONE

Vodnik Clifford T. Stone radio je u posebnim operacijama:

“Pod posebnim operacijama podrazumijevam situacije u kojima smo pregledavali izvanzemaljske letjelice koje su se srušile. U nekim letjelicama pronašli smo tijela, a neka od njih bila su i živa… Sudjelovao sam u operacijama u kojima smo iz letjelica izvlačili ta tijela izvanzemljana. Jedna takva situacija dogodila mi se dok sam 1969. bio stacioniran u Virginiji. To mi je bio prvi zadatak koji je uključivao srušeni NLO……. Bila je riječ o letjelici klinasta oblika, a pronađena je u Indian Town Gapu u Pennsylvaniji. Znam da je bilo hladno, mislim da se to dogodilo zimi, no nije bilo snijega. Bili smo na terenskoj vježbi, 96. skupina za civilne poslove. Bio sam odgovorni dočasnik. Obavijestili su nas o incidentu sa srušenom letjelicom i rekli da dođemo kako bismo pomogli. Pojavili su se ljudi koji su točno znali kamo idu te smo otišli s njima. Stigli smo na lokaciju Indian Town Gap. Nije bilo problema poput znatiželjnih civila. Pretraživali smo područje. Shvatio sam da ono što vidim nije potjeklo od čovjeka. Kada samo došli onamo, već je bio formiran jedan tim. Oko objekta su se uvijek postavljali reflektori. Rekli su mi da se približim objektu kako bih ga očitao koristeći se uređajem APD 27 (za očitavanje radioaktivnosti, op K.M.).

Dok sam to činio, shvatio sam da ono što se nalazi predamnom nije došlo sa Zemlje. Ne bih htio opisivati detalje, jer ne želim da me preplave emocije… Mi smo bili pričuvni tim i trebali smo biti osigurani protiv nuklearnog, kemijskog i biološkog materijala jer se u letjelici navodno trebao nalaziti nuklearni materijal. Kasnije je većini ljudi bilo rečeno da u letjelici nije bilo ničega, da se samo srušio jedan od naših zrakoplova. Ja sam znao da to nije istina jer sam bio jedan od onih koji se približio letjelici držeći Geigerov brojač na kojem se očitavala radioaktivnost. Bio sam prvi koji je pristupio letjelici i vidio da se u njoj nalaze tijela. To je bio prvi od približno dvanaest takvih događaja. Nesreće NLO-o nisu događaji koji se zbivaju svakodnevno. Rijetke su….Do 1969.g. našli smo dvadesetak NLO-a. To su bile prve informacije koje sam dobio (kad je postao član timova za posebne operacije , op K.M.). Rečeno nam je da je bilo najviše trideset do četrdeset (srušenih) NLO-a. Bilo ih je nekoliko u četrdesetima i početkom pedesetih godina prošlog stoljeća. Da bih vam bolje objasnio što se dogodilo tada, reći ću vam, mada znam da zvuči ludo, da je naš radar prouzročio ogromne probleme sustavu za navođenje koji su imali izvanzemljani.”

Clifford T. Stone priču o američkoj vojsci i NLO-ima vraća u vrijeme prije dramatičnih događaja iz 1947. godine, jer “ima razloga vjerovati da je MacArthur (general Douglas MacArthur, op. K.M.) 1943.g. otkrio da su nas posjetila bića s nekog drugog planeta te da su ti posjetitelji promatrali Drugi svjetski rat.

” MacArthuru je NLO “zadavali brige” jer “ako su uistinu bili ovdje i ako se pokaže da su neprijateljski raspoloženi, mi znamo vrlo malo o njima i imamo preslaba sredstva da bismo se obranili”. Stoga je MacArthur navodno osnovao “Jedinicu za međuplanetarno istraživanje”. Jedinica je navodno aktivna i danas, a bavi se pronalaženjem objekata nepoznatog podrijetla, osobito onih koji ne potječu sa Zemlje. Stone tvrdi i da je američko zrakopovstvo 1950-tih imalo elitnu jedinicu za istraživanje NLO-a koja je djelovala izvan pravilnika: «Jedinica je na početku ustanovljena pod nazivom 4602. eskadrila zračne tajne službe. Tijekom mirnodopskog razdoblja vodili su se pod imenom ‘Operacija Blue Fly’. Pronalazili su predmete nepoznatog podrijetla koji su pali na Zemlju. Izričito je važno da zapamtite da je bila riječ o predmetima koji su pali na Zemlju, budući da tada nije bilo letjelica. Radi toga su u Wright Pattersonu imali ljude koji su pristigla izvješća o NLO-ima pomno proučavali kako bi utvrdili treba li poslati timove da pronađu ostake koji su pali na Zemlju… Kasnije, 1957. godine opis djelovanja proširen je na sve nepoznate predmete, što se odnosilo i na svemirske letjelice. U listopadu 1957. to je postalo dijelom projekta nazvanog ‘Moon Dust’, čiji je zadatak bio pronalaženje dviju vrsti objekata. Prvo, objekata koji nisu američkog podrijetla…ti predmeti nas, naravno, zanimaju iz tehničkih i znanstveno-obavještajnih razloga, kako bismo utvrdili tehničku sposobnost potencijalnog neprijatelja, budući da je nama poznati neprijatelj, SSSR, tada lansirao svemirske letjelice. Drugo područje interesa odnosi se na objekte nepoznatog podrijetla.” Vodnik Stone imao je prilike izvanzemljanina vidjeti i osobno, u posebnim tajnim prostorima ispod Penatgona, do koji se dolazi nakon dvadesetak minuta vožnje malim vozilima na jednoj tračnici kroz tunele ispod Pentagona: “Uglavnom je riječ o bićima visine oko devedeset centimetara. Iza tog stvorenja nalazila su se dva čovjeka, svaki s jedne strane ploče. Kada sam se okrenuo, pogledao sam ravno u oči tom stvorenju. Osjećate kao da sve to vidite, no sve se nekako odstranjuje iz vaše glave. Stvorenje je čitalo moj cijeli život. Teško je opisati što sam tada osjećao, čitav život mi je preletio u nekoliko sekundi. Osjećao sam mnogo toga. Sjećam se kako sam se primio za glavu i pao na pod. Sljedeće ćega se sjećam jest da sam se probudio i nalazio u uredu svog prijatelja, u Fort Meadeu. Kada sam bio u Jackovom uredu rekli su mi kako se ništa nije dogodilo te da sam bio tamo čitav dan. No, znao sam da nije bilo tako. Usuđujem se reći da postoji komunikacija između izvanzemljana i određenih agencija unutar američke Vlade. Ne bih išao tako daleko i tvrdio da nam pružaju tehnologiju za ubijanje. Nisu takvi. Ovdje su radi znanstvenih i humanitarnih razloga….Godine 1986. u dva navrata smo otvorili vatru na NLO. Oni su otišli kao da se ništa nije dogodilo.”…….

Zadnja promjena: Tutankhamon; pet kol 08, 2008 6:09 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimepet kol 08, 2008 5:59 pm

Citat :
Priča bojnika Georgea Filera, umirovljenog djelatnika obavještajne službe i pilota s pet tisuća sati leta uzburkala je duhove na konferenciji i u skraćenoj verziji, prilagođenoj minutama koje je ima na raspolaganju, no tekst u skripti nudi i druge zanimljive detalje, koje ću ovdje prepričati. U međuvremenu, možete i sami pogledati njegovu izjavu s konferencije, u kojoj spominje i druga dva susreta s NLO-ima.

Dakle, oko četiri ujutro 18. siječnja 1978. bojnik Filer je došao na posao. Dok se vozio kroz glavna vrata baze McGuire, primijetio je «crvena svjetla na pisti» te je znao «da se vjerojatno nešto tamo događa». Nije o tome puno razmišljao dok nije došao u zapovjedništvo 21. zapovjednog stožera zrakoplovstva gdje je radio kao zamjenik direktora obavještajne službe za 21. postrojbu ratnog zrakoplovstva, koja je kontrolirala oko tristo vojnih zrakoplova kojima su letjeli predsjednici i druge važne osobe. U zapovjedništu su mu rekli da je iza njih vrlo uzbudljiva večer jer su iznad baze McGuire cijele noći bili prisutni NLO-i, a jedan se očito srušio ili možda sletio u Fort Dixu. Kad je vojni policajac došao do «aliena», izvukao je pištolj i ubio ga.
«Stranac, na to misliš pod ‘alien’?», upitao je zbunjeni Filer.
«Ne, ‘alien’ iz svemira.», dobio je odgovor. Časnik je bio vrlo jasno određen oko toga da je izvanzemljanin bio pogođen u Fort Dixu i da je pobjegao nakon što je ranjen te da je krenuo prema bazi McGuire. McGuire i Fort Dix dijeli samo ograda, a taj se izvanzemljanin, popevši se preko ograde ili ispuzavši ispod, dovukao u bazu McGuire i umro na kraju piste. Tijelo je otkrio policajac iz osiguranja te ga čuvao. Filer je obavješten i to da iz baze Wright-Patterson stiže zrakoplov da pokupi tijelo. Časnik mu je rekao da mora izvijestiti glavno zapovjedništo tj. generala Toma Sadlera na jutarnjem briefingu u osam sati. Filer je pomislio kako to i nije tako dobra zamisao je general baš nije imao dobar smisao za humor, a niti sam nije vjerovao u to što je čuo.
Krenuo je provjeravati i istraživati i svi su imali podjednaku priču. Potvrđeno mu je da je u bazi dosta pronađen izvanzemljanin, a još jedan policajac iz osiguranja je potvrdio da je vidio malo tijelo koje je moglo biti dječje, ali je imalo neprirodno veliku glavu. Saznao je i to da su u McGuieru na radiju slušali tijek lova te čuli kako je izvanzemljanin upucan u Fort Dixu i da bježi prema McGuieru, kao i da i državna i vojna policija love osobu ili izvanzemljana koji je izašao iz diskolikog objekta koji izgleda kao NLO. Prije sastanka na kojem je trebao podnijeti izvještaj o ovom događaju «svi su bili zabrinuti” i rekli mu «da ne spominje ništa jer je pitanje preosjetljivo.”Za događaj je znalo šest do osam ljudi koji su čuvali tijelo, zapovjednik osiguranja i nekoliko ljudi u zapovjedništvu. Većina osoblja koje je imalo veze s događajem – i s gornje i donje strane hijerahije - je unutar par tjedana prebačeno na druga mjesta, kako bi se se razdvojilo ljude i spriječilo da razgovaraju o tome.

No, tko su ti ljudi koji tako pomno brinu za tajnost vezanu uz NLO-e? Odgovor se možda može naslutiti iz slijedeće izjave.

Dana Morrisa, umirovljenog višeg narednika zrakoplovstva je nakon napuštanja zrakoplovstva regrutirala super-tajna NRO (National Reconnaissance Organization) u kojoj je radio isključivo na operacijama vezanima uz izvanzemljane:

“Imao sam sigurnosno ovlaštenje 38 stupnjeva iznad ‘top-secret’, što je kozmički top-secret - vrh svih sigurnosnih ovlaštenja. To je ovlaštenje za NLO-e i za izvanzemljane. Nijedan predsjednik nikad nije imao takav stupanj. Najbliži je bio Eisenhower. Imalo ga je nekoliko obavještajnih agencija – Vojske, Zrakoplovstva, Mornarice – i nekoliko tajnih službi. Jedna koje je bila toliko tajna da nije postojala bila je NRO (National Reconnaissance Organization.) Ako ste na tom stupnju, onda postoji i svjetska organizacija zvana ACIO (Alien Contact Intelligence Organization – Obavještajna organizacija za kontakt s izvanzemljanima). Ako plaćaš što treba i slijediš pravila, tvojoj vladi je dopušteno da ima koristi od informacija te organizacije. Sve spomenute organizacije surađuju – mornaričina i zrakoplovna obavještajna služba i NRO su u jedno vrijeme sve bile smještene u određenom dijelu zračne baze Langley u Virginiji.”

Vodnik Stone nas je u prošlom postu, po pitanju vojnog angažmana oko pojave NLO-a, odveo u 1943. godine, no Dan Morris vraća nas još ranije:

“Njemačka je još prije pribavila dva NLO-a. Bilo je to 1931, 1932. Odveli su ih u Njemačku i, poput nas, počeli reverzibilni inženjering. Postigli su napredak pa su, još prije nego što je počeo rat, imali NLO koji je funkcionirao…U našim arhivama imamo puno filmova koji to pokazuju. Od Nijemaca smo dobili puno više poslije rata, jer ne samo da smo doveli Von Brauna, već i Schaubergera (Viktor, op. K.M.) i neke od njihovih ljudi koji su se bavili elektromagnetizmom i koji su radili na NLO-ima. I Rusi su uzeli neke ljude, ali mi smo uzeli glavne. Schauberger je bio u New Mexicu i pomagao nam u White Sandsu i drugim mjestima oko New Mexica. Potom je otišao smatrajući da smo mu nešto loše napravili. Otišao je kući i nakon dva tjedna bio je ubijen.”

Prema Morrisu, NLO-i su i izvanzemaljski i ljudski jer američki “dečki koji su radili NLO-e nisu spavali”. Jedan od njih bio je Thomas Townsend Brown koji je radio na antigravitacijskoj elektromagnetskoj propulziji koja se I danas čuva u tajnosti, a bio je “skoro ravan Nijemcima”. T.T. Brown I njegov rad čuvani su podalje od očiju javnosti.

Dan Morris smatra da su izvanzemljani svjesni da se pokušavaju izgraditi oružja protiv njih: «Mi imamo obranu, mi ih možemo srušiti. Razvili smo tu mogućnost… Pokušali smo srušiti nekoliko NLO-a. I bili smo uspješni, jednog smo srušili u White Sandsu, New Mexico. U to smo ih vrijeme pratili radarima i mogli smo ih dovoljno oštetiti da se sruše. Bili su tu i neki izvanzemljani koje smo uhvatili. To se dogodilo oko 1968. ili 1969., po prilici u isto vrijeme kad su to učinili Južnoafrikanci. Nemamo više opasnost od Rusije, ali ako nastavimo pucati na te izvanzemljane, mogli bi nam oni postati prijetnja. Moramo prestati s time. Trebamo zahtijevati da naša vlada prestane pokušavati srušiti te izvanzemljane. Moramo surađivati.»

Ono što Dan Morris ima za reći ovdje ne prestaje. Na uvid je dao kopiju službenog, strogo povjerljivog dokumenta koji je sadržavao detaljni opis pronalaska NLO-a koji se srušio u pustinji Kalahari. Tamo ga je pronašao tim Južnoafričke vojske i premjestio u tajnu zrakoplovnu bazu. Dokument (u cjelini otisnut u briefing-dokumentu «projekta «Disclosure») se sastoji od pet stranica, u zaglavlju ima grb južnoafričkog zrakoplovstva, a na svakoj stranici oznaku «strogo povjerljivo”.
Osoba koja mu ga je poslala (nije ju htio imenovati) obavijestila ga je da su u letjelici pronađena i dva izvanzemljana, te da je skupina američkih vojnika stigla onamo i preuzela istragu..
Što je stajalo u tom dokumentu?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimepet kol 08, 2008 6:00 pm

Citat :
Dan Morris, svjedok Disclosurea (briefing-dokumentom tog projekta ću se koristiti u par narednih postova) od ojega smo se rastali u prošlom postu, na uvid je dao kopiju službenog, strogo povjerljivog dokumenta koji je sadržavao detaljni opis pronalaska NLO-a koji se srušio u pustinji Kalahari. Tamo ga je pronašao tim Južnoafričke vojske i premjestio u tajnu zrakoplovnu bazu. Izvorni dokument (u cjelini otisnut u spomenutom briefing-dokumentu) se sastoji od pet stranica, u zaglavlju ima grb južnoafričkog zrakoplovstva, a na svakoj stranici oznaku «strogo povjerljivo”. Tom slučaju, kao i mnogim drugima, na internetu je posvećena određena količina prostora i suprotstavljenih stavova te ga se zato smatra „kontroverznim“. No, za ove tekstove o srušenim NLO-ima odlučio sam se ne koristiti internetom nego samo onime što sam mogao pronaći otisnuto (što nije neka garancija istinitosti, ali bar mi je smanjila količinu posla. Osim toga, u slučaju Kalahari najiscrpniji tekst se i nalazi na tom papiru, sve na internetu je samo skraćeno prepričavanje).

Osoba koja je Morisu poslala dokument (nije ju htio imenovati) obavijestila ga je da su u letjelici pronađena i dva izvanzemljana, te da je skupina američkih vojnika stigla onamo i preuzela istragu. U tom dokumentu Južnoafričkog rakoplovstva, pisanom pisaćim strojem, ukratko, stoji ovo:

Fregata južnoafričke ratne mornarice je za vrijeme plovidbe 7. svibnja 1989.g. u 13h i 45min javila mornaričkom stožeru da je radar zabilježio neidentificirani leteći objekt koji se kreće prema kopnu južne Afrike u smjeru sjeverozapada brzinom od 5746 nautičkih milja na sat. Stožer je potvrdio primitak poruke te naveo da je objektu u trag ušao i avionski radar te vojna radarska instalacija na zemlji. Objekt je ušao u zračni prostor južne Afrike u 13h i 52min. S njime se pokušalo uspostaviti radio-kontakt, ali bezuspješno. Dva lovca Mirage su uzletjela kako bi presreli objekt. U 13h i 59 min zapovjednik eskadrile i pilot u jednom od lovaca preko interfona su javili da imaju radarsku i vizualnu potvrdu pada letjelice. Naređeno je da pucaju iz eksperimentalnog laserskog topa Thor 2. Tako je i učinjeno.

Zapovjednik eskadrile prijavio je nekoliko zasljepljujućih bljeskova koji su došli iz objekta. Objekt je počeo krivudati i kretati se sporije. Gubio je na visini, brzinom od oko devetsto metara u minuti. Nakon nekog vremena pao je u pustinju u Bocvani, pod kutom od 25 stupnjeva. Na mjesto pada letjelice poslan je tim. Kada su našli NLO, bio je usađen u veliki pješčani krater. Pjesak u neposrednoj blizini bio je spaljen zbog visoke temperature. Jedan krak teleskopa je stršao s boka letjelice kao da je riječ o posljedici udara.

Na mjesto pada letjelice poslani su veliki helikopteri. U prvom preletu nad mjestom pada, na visini od oko 150 metara, helikopteri su odjednom izgubili kritičnu brzinu i počeli padati. U padu helikoptera poginulo je pet članova posade. Utvrđeno je da je i vozilima koja su se približavala objektu zakazao motor zbog jakog elektromagnetskog polja koje je dolazilo iz smjera objekta. Nakon nekog vremena, dopremljena je smjesa nalik boji. Njome su obojili objekt što je, čini se, neutraliziralo magnetsko polje. Objekt je prenesen u zrakoplovnu bazu i smješten na šestu razinu ispod površine zemlje. Letjelica je tada bila u potpunosti netaknuta. Dok se to odvijalo, stigao je američki tim iz zračne baze Wright Patterson.

Dok je tim s terena, zajedno sa znanstvenicima, duboko razmišljao o objektu, pažnju im je privukla buka koja je dolazila s druge strane letjelice. Primjetili su da se na trupu letjelice pojavio otvor. Vidjeli su malen prolaz. Pokušali su otvoriti vrata, no to se pokazalo bezuspješnim. Upotrijebili su hidrauličku opremu kako bi ih otvorili silom. Ubrzo nakon otvaranja vrata, dva mala izvanzemljana su teturajući izašla, a osoblje iz osiguranja ih je odmah uhitilo. Ogradili su područje u medicinske svrhe. Izgledalo je da je jedan od njih teško ranjen, no liječnici su se povukli kada je izvanzemljanin napao jednog liječnika. Napadnuti doktor zadobio je duboke ogrebotine po licu i prsima koje je izvanzemljanin nanio svojim kandžama. Dogovoreno je da se NLO i izvanzemljani otpreme u zračnu bazu Wright Patterson u Daytonu, Ohio u Sjedinjenim američkim državama. 23. lipnja 1989. teret je,u pratnji pripadnika američkih zračnih snaga, dopremljen avionom Galaxy C2. Negdje među osam podzemnih nivoa baze navodno se čuvaju i druge srušene izvanzemaljske letjelice.

Prema Danu Morrisu, južnoafrička vlada priznaje da su pronašli izvanzemaljsku letjelicu. Ne okolišaju oko toga te su čak napravili dokumentarni fim u kojem se kaže da je pronađen jedan NLO - čak prikazuju slike skupljanja letjelice. Tvrdi da je između dviju država napravljen sporazum - SAD neće ništa reći po pitanju razvijanja i korištenja prvog južnoafričkog nuklearnog oružja (ako ih u UN-u ne mogu podržati, onda neće reći ništa), a oni će SAD-u dati taj izvanzemaljski brod.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimepet kol 08, 2008 6:00 pm

Citat :
SRUŠENA LETJELICA U PERU-u

Krajem siječnja 1996. mladi Weygandt je dobio nove naredbe i našao se na popisu čiji je naziv bio “7212 Stinger Avenger”. To je značilo da je pred njim obuka za obrambenog topnika na projektilu FIM 92 (zračni projektili i sustav Avenger). Nakon obuke, koja je trajala od veljače do kraja svibnja 1996. godine, preraspodijeljen je na svoju prvu dužnost u drugom mornaričkom zračnom krilu, u 28. zračnu mornaričku kontrolnu skupina drugog zračnog obrambenog bataljuna u Sjevernoj Karolini. U lipnju 1996. dodijeljena mu je bitnica B u lipnju 1996. te je sudjelovao u nekoliko operacija. U veljači 1997. je i dalje bio u istoj jedinici, samo što je premješten u vod za laserske zračne napade. U ožujku te godine krenuli su u Peru, kao bi tamo osigurali obrambenu liniju i određene radarske instalacije. Ta radarska stanica je, navodno, pratila avione koji su krijumčarili drogu te ulazili i izlazili s peruanskog i bolivijskog zračnog prostora. To je mjesto gdje počinje Weygandtova priča:

“Jedne noći su vodnik Allen i vodnik Atkinson došli k nama i rekli: ‘Slušajte, imamo situaciju pada aviona, vjerojatno je prijateljska, trebamo otići tamo i osigurati mjesto pada’. Bilo je to u 11 ili 12 sati navečer. Te sam noći bio na straži, pa sam već bio budan zbog smjene. Oko tri-četiri ujutro uputili smo se na mjesto pada aviona s pet do šest vozila Hummer. Vozili smo se do mjesta na koje smo trebali doći, a od onuda smo se probijali kroz grmlje. Stigli smo oko šest-sedam sati ujutro, kada je počelo svitati. Područje pada smo pronašli lako, jer je je u zemlji gdje je objekt pao bilo veliko udubljenje. Ništa nije uništeno. Ne znam jeste li ikada bili na mjestu pada aviona gdje je drveće prepolovljeno. Sve je bilo spaljeno, poput onoga što vidite kada nožem zarežete topli maslac. Kao da je nešto gorjelo ili je djelovala neka energija poput lasera. Bilo je uistinu neobično. Bio sam naprijed s vodnikom Allenom i vodnikom Atkinsonom. Bili smo deset do dvadeset metara ispred ostaih. Svi smo imali karte, radio stanice i kompase kako se ne bismo izgubili. Prvi smo ugledali taj objekt. Protezao se uzbrdo pa prema dolje prema gudurama i grebenima. Riječ je o stjenovitom grebenu od najmanje šezdeset metara. Bio je ukopan u stijenu. Nismo išli ravno gore, već smo se penjali prema vrhu s lijeve strane. Tada smo ugledali letjelicu. Bila je ogromna. Kada sam je prvi put ugledao, prestrašio sam se. Jako sam se prestrašio i nisam znao što činiti. Bilo je zbunjujuće. Spustili smo se. Letjelica je bila ukopana u stijenu grebena pod kutem od 45 stupnjeva. Bio je to strm greben. Tekućina poput sirupa je kapala iz nje. Bila je posvuda. Bila je zelenkasto-ljubičaste boje i lelujala je. Svaki puta kad bih je pogledao izgledalo je da se promijenila i poprimila drukčiju nijansu zelenkasto-ljubičaste boje. Na letjelici je bilo jedno svjetlo koje je polagano kružilo. Čuo se rad motora, koji je još uvijek radio i ispuštao zvuk zujanja, poput basa – kao kad iz gitare iskopčate pojačalo. Zvuk je bio toliko dubok. Naizmjence je rastao i padao sve dok u jednom trenutku nije u potpunosti nestao. Tada je sve stalo. Letjelica je bila ukopana tako da sam vidio njezinu stražnju stranu. Ondje se nalazilo nekoliko velikih otvora koji su izgledali poput ribljih škrga. Nisam mogao vidjeti drugu stranu letjelice, no pretpostavljam da je izgledala jednako. Tekućina koja je izlazila iz letjelice doprijela je do moje maskirne uniforme. Izgrizla ju je tako da je izgubila boju, gotovo poput kiseline. Kasnije sam vidio da se isto dogodilo i s dijelom dlaka na rukama. Nalazio sam se pored letjelice. Imala je tri otvora. Pretpostavljao sam da je riječ o vratima, no nisam mogao biti siguran. Nisu bila u istoj ravnini s ostatkom trupa. Bila su udubljena pet-šest centimetara. Znao sam da se jedna vrata nalaze na vrhu jer su se nazirala. Nisam znao ništa o tome kako izgleda s druge strane. Tu su se nalazila i druga vratašca, jednake širine i promjera onih na vrhu letjelice. Bila su lagano savinuta i napola otvorena. Nisam vidio nikakvu svjetlost niti je išta izlazilo kroz vrata, no osjećao sam svojevrsnu prisutnost. To je uistinu neobično. Mislim da su me stvorenja smirila. Bilo je čudno, mislim da su pokušavali komunicirati sa mnom koristeći se telepatijom. Čudno je i uistinu ne vjerujem u to. Kao da sjedite u svom automobilu i odabirete radio stanicu na kojoj se čuje buka, izrazito glasna buka. To sam čuo kada sam prvi puta došao ondje. Širina letjelice iznosila je deset metara, a dužina dvadeset metara. To je procjena onog čega se sjećam. Bila je ogromna. Imala je oblik jajeta ili suze i upravo je zbog toga izgledala aerodinamično. Bio sam dovoljno blizu da bih vidio površinu letjelice. Nije bila glatka. Imala je izbočine i ureze. Bila je poput umjetničkog djela. Djelovalo je kao da je ručno izrađena, poput umjetnine, no nisam znao raspoznati od kojih materijala. Sasvim sigurno nije izrađena od titana. Izgledala je metalno, no nije bilo refleksije. Sunce ju je obasjavalo, no nisu se vidjele nijanse i letjelica ništa nije reflektirala. Siguran sam da ne bi ništa reflektirala da sam je i obasjao džepnom svjetiljkom. Želio sam ući u letjelicu jer me netko, mislim ta stvorenja, zvao da uđem i pomognem im. Sve će biti u redu, mislio sam. Bio sam hipnotiziran. Odjednom su vodnik Allen i vodnik Atkinson počeli vikati na mene da se maknem odonuda. Mislio sam da se izvanzemljani boje i da mi ne žele nauditi. Ne znam. Prijatelji su se uistinu ljutili na mene. Nisam vidio nikakve ostatke, no na stražnjem djelu letjelice bila su udubljenja. Izgledalo je kao je pogođena projektilom. Tamo smo imali nekoliko baterija HAWK – to su manji i srednji protuzračni projektili. Takvi projektili ne trebaju pogoditi metu da bi je uništili. Dovoljno je da projektil dođe u blizinu mete, budući da ima bojnu glavu visoko-eksplozivne fragmentacije i eksplodira poput velike sačmarice u blizini željenog područja. Projektil bi fragmentacijom trebao uništiti metu ili je oštetiti da bi je spriječio u izvršavanju zadatka. Mislim da smo oborili letjelicu. Mislim da se to dogodilo. Oborili smo je. Osoblje na radaru znalo je za letjelicu. I ja sam znao, jer sam bio u zapovjedništvu kod radara. Čuo sam nekoliko žena iz zračnih snaga kako razgovaraju o letjelici koja ulazi i izlazi iz atmosfere. Dakle, te letjelice lete na ovom prostoru…. Ta svemirska letjelica nije bila sa zemlje. U školi gdje vas podučavaju kako radi Stinger, spominju se različite vrste aviona i letjelica. Znao sam mnogo o tome. No, kada sam vidio onu letjelicu, rekao sam: ‘Ovo ne prepoznajem’.”

PODZEMNO POSTROJENJE

Na ovom mjestu ćemo desetnika Weygandta na trenutak zaustaviti i premotati priču do mjesta gdje opisuje mjesto u kojem je služio, što za ovu priču nije nevažno:

“Radar se nalazi na brdu i okreće se. Ispod njega je izgrađen zapovjedni centar koji se nalazi ispod površine zemlje. Unutrašnjost izgleda poput onoga što vidimo u filmu Star Wars. Prostor je u potpunosti klimatiziran. Izgleda krasno. Tamo se nalaze kompjuteri s kontrolnim pločama gdje se nadgleda rad radara. Pretpostavljam da su povezani s nekim drugim lokacijama te da i od njih dobivaju informacije. Jedne noći sam bio tamo i provjeravao tko ulazi i izlazi. Trebao sam provjeravatI identifikacije. Dvije djevojke razgovarale su na odlasku: ‘One letjelice ponovno lete’. Druga je odgovorila: ‘Da, ulaze i izlaze iz atmosfere’. One bilježe sve te letove. Nakon toga dolazi čovjek koji uzima dnevnike letova i ja moram evidentirati da ih je uzeo. Kada objekti stalno iznova ulaze u u atmosferu, zatim se zaustave na mjestu i okrenu te odu upravo u suprotnom smjeru – to je pomalo čudno. Nije riječ o meteorima. To se događalo čitavo vrijeme. Dogodilo se u tri-četiri navrata dok sam bio na dužnosti. Isti službenik zračnih snaga dolazio bi po dnevnik. Letjelice je pratio upravo taj radar, a podaci su se unosili u dnevnik. Pretpostavljam da su dnevnike odnosili jer nisu željeli da drugi zaposlenici saznaju za praćenje letjelice. Mislim da su znali da ta letjelica dolazi. Nismo je znali identificirati. Ona je ušla u zračni prostor bez dozvole. Mogli su javiti Peruancima i reći im da sruše letjelicu. Siguran sam da je letjelica koju sam vidio bila pogođena nečime. Zbog nečeg se srušila. Pitao sam se jesu li ti objekti izgrađeni kako bi pratili NLO-e pod paravanom da prate avione koji sudjeluju u krijumčarenju drogom. Ne znam, no koliko sam uspio shvatiti, činili su mnogo više od pukoga ulaženja u trag krijumčarima droge. Imali su tražila s laserskim dometom te kojekakvu opremu visoke tehnologije koju nikada prije nisam vidio. Nisam to znao objasniti. Tražila su nalikovala velikim teleskopima, no nalazila su se u zapovjednom centru te su se mogla podići i ‘zoomirati’ okolinu. Tamo se nalazila gomila takve opreme.”

“LJUDI U CRNOM”

Prije digresije vezane uz bazu gdje je služio, desetnika Weygandta ostavili smo kako čuđeći se promatra srušenu izvanzemaljsku letjelicu. Tu počinje ružni dio priče: “Nakon što smo se uspeli natrag, tamo su bili ljudi iz zavoda za energiju. Budući da su oni znali što se dogodilo, još uvijek mi nije jasno zašto smo mi išli onamo. Nakon toga su me uhitili. Ljudi u crnim maskirnim odijelima oduzeli su mi svu opremu. Nisu imali pločice s imenima. Bili su stariji, imali su između trideset i četrdeset godina. Na mjestu događaja bio sam petnaest do dvadeset minuta. Mi smo bili prvi ondje. Zatim je došla druga skupina ljudi. Imali su zaštitna odijela. Mora da su upravo stigli onamo. Nisam bio siguran, budući da smo se mi nalazili dolje u kanjonu. Na mjestu pada letjelice sad je bilo najmanje tridesetak osoba u zaštitnim odijelima. Prošli su pokraj mene dok su me odvodili. Uputili su se prema grebenu. Naslućujem da su bili ondje kako bi sve provjerili. Mislim da su ušli unutra, iznijeli sve van i pokupili letjelicu. Ljudi u zaštitnim odijelima ponašali su se kao da je riječ o rutinskom poslu. Znali su točno što im je učiniti. Obučeni su za taj posao i izvršavali su ga profesionalno i hladno. Moraju obaviti svoj posao. Njihov stav je – mičite nam se s puta. Dakle, kada smo se popeli, dočekali su nas ljudi u crnim maskirnim odijelima. Odveli su me i polegli na krevet. Stavili su mi lisičine, povezali mi obje noge zajedno, na način kako to čini policija i odveli me sa sobom. Nisu objasnili zašto su tako postupili. Psovali su i govorili mi kako sam glupa budala. Rekli su: ‘Zašto nikada ne slušate naredbe, prokleti bili. Niste trebali biti ondje. Niste to smjeli vidjeti. Biti će opasno ako vas pustimo’. Bio sam siguran da će me ubiti. Ne znam koliko su dugo zadržali. Mislim - dva dana. S njima je bio jedan potpukovnik zračnih snaga, no nije se predstavio. Rekao mi je: ‘Da smo vas odveli u divljinu, nitko vas nikada ne bi našao’. Nisam ga želio ništa pitati, kako ne bih saznao da li bi uistinu to učinio. Samo sam potvrdio. On je rekao: ‘Morate potpisati ove dokumente. Ovo nikada niste vidjeli. Ja ne postojim, ovo se nikada nije dogodilo. Ako ikome ispričate što se dogodilo, nestat ćete’. Oštar i ciničan – to su riječi koje ga najbolje opisuju. Odveli su me u neku bazu poput NATO-a ili neke druge multinacionalne organizacije. Bio sam odijeljen od svoje jedinice, na tri tjedna su me smjestili s pripadnicima zračnih snaga. Tamo (u bazi gdje je bio zatočen, op. K.M.) je bilo Amerikanaca, ali i pripadnika mnogih drugih nacionalnosti. Bilo je Kineza. Mislim da je bilo i Nijemaca. Bilo je mnogo stranaca u toj bazi. Zašto su svi ti ljudi ondje?, pitao sam se. Zašto bi se Kinezi brinuli radi krijumčarenja droge u SAD? Mislim da je taj zapovjedni centar stalna baza. U funkciji je već duže vrijeme. Čitavo vrijeme su me odvodili u sobu za ispitivanje. Sjedio sam tamo petnaest sati sa svjetlom uperenim u lice. Vikali su na mene. Nisam prepoznao nikoga, no znam da je jedan od njih bio na mjestu pada letjelice. Njega sam prepoznao, bio je odjeven u crnu vojničku radnu odoru. Pitao me: ‘Što si vidio?’ Mrmljao je ljutito. Pitao me: ‘Jesi li domoljub, poštuješ li Ustav?’ Odgovorio sam potvrdno. Rekao je: ‘Mi imamo vlastiti program, ne pokoravamo se nikomu. Činimo što nas volja’. Režali su na mene i uživali u tome. Vikali su ne mene i psovali. ‘Nisi ništa vidio. Naudit ćemo tebi i čitavoj tvojoj obitelji’. Isto se ponavljalo osam-devet sati. ‘Ukrcat ćemo te u helikopter i izbaciti negdje u divljini i riješiti te se’. Fizički me nisu ni dotakli, no sjedio sam lisičinama prikovan na stolcu, mučili su me. Čitav dan nisam ništa jeo. Nisu mi dali ni vode. Ništa. Samo sam sjedio. U mojoj skupini bili je još osam-devet ljudi, no osim mene samo su vodnik Allen i vodnik Atkinson vidjeli letjelicu. Ostali su vidjeli mjesto pada letjelice u divljini. Nisu išli iza grebena. Kao što sam ranije rekao, bili smo deset do dvadeset metara ispred njih te smo im javili kako smo našli letjelicu i da je sve u redu. To se dogodilo krajem ožujka, početkom travnja 1997.godine. Kada smo se vratili u SAD, obratio sam se vodniku Allenu. On je oženjen i ima jedno ili dvoje djece. Bio sam kod njega u bazi. Uzrujao se i izbacio me iz kuće. Rekao je kako ne želi razgovarati o tome. Mislim da su i njega zastrašili. Morate shvatiti - kada se u mornarici nešto kaže, svi poslušaju naredbu. Ako se ne složite, lažno će vas optužiti i poslati u zatvor. Ali ja ne želim ‘držati jezik za zubima’”.

Desetnik John Weygandt iznio je mišljenje da je svaka od agencija s kojima je imao posla samostalna, da se ne pokoravaju zakonu te da nisu pod ničijom kontrolom. Smatra da čine što ih je volja te da su ti ljudi “zli”. Ne misli da sve to seže do Kongresa, mada procjenjuje da je moguće da su neki kongresmeni upoznati sa situacijom, ali ne govore o tome. Ako išta kažu - propali su. Prema Weygandtu, ljudi iz tih agencija koriste se smrtonosnom silom. Navodi da u mornarici postoje snajperisti koji se kreću naokolo, uhode ljude i ubijaju ih, a isto čine i snajperisti iz zrakoplovstva. Koriste se jedinicom Delta Force kako bi oteli ljude i ušutkali ih tako što ih ubiju, a ne financiraju se novcem iz državne blagajne već novcem od prodaje oružja i droge. Velik dio njihova posla su tajne operacije, što im omogućava da na taj način pribave ogromne količine novca.

Nakon svega, Weygandt je odlučio napustiti mornaricu pod svaku cijenu. Upitao je vodnika Powella, svoga nadređenog, kako da to najbrže učini. On mu je savjetovao da kaže da je pušio marihuanu, i to samo jednom. Tako je i bilo.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimepet kol 08, 2008 6:01 pm

Citat :
Evo nas opet u ljetnoj seriji o srušenim NLO-ima. Na redu je striček Bill.

Danas umirovljeni kapetan Bill Uhouse služio je u mornarici deset godina kao vojni pilot. Četiri godine bio je u zračnim snagama zrakoplovne baze Wright Patterson gdje je radio kao civil na testiranju letova egzotičnih eksperimentalnih letjelica, a idućih trideset godina radio je za obranu. Bio je inženjer te je radio na antigravitacijskom propulzijskom sustavu tj. na simulatorima leta za egzotične letjelice te na pravim letećim diskovima. O svemu tome pričao je za “Disclosure”, ali čudnovatim događajima tu nije kraj. A kad je nešto jako čudno, onda u pravilu ne znate što biste s tim. Stoga ću, kao i u prethodnom slučaju, izbor dijelova njegove priče (uz neznatno uređivanje) prenijeti u izvornom obliku, onako kako ih je sam Uhouse ispričao, čak i s neznatnim nejasnoćama do kojih dolazi u govornim izjavama, kako bi se sačuvalo što je moguće više njezine autentičnosti:

“Na simulatorima leta počeo sam raditi tek u rujnu 1954. Nakon što sam prestao raditi za mornaricu, prihvatio sam posao u zračnim snagama u Wright Pattersonu izvodeći eksperimentalno testiranje letova na različitim modifikacijama letjelica. Za vrijeme boravka u Wright Pattersonu, pristupio mi je netko, čije ime neću spominjati. Želio je utvrditi želim li raditi na području novih kreativnih naprava. Riječ je bila o simulatoru letećeg diska. Izabrali su nas nekoliko. Premješten sam u A-Link avijaciju - riječ je bila o proizvođaču simulatora. Tada su radili na napravi C-11B i F-102, simulatoru B-47 i mnogim drugim napravama. Željeli su da steknemo iskustvo prije nego započnemo s radom na simulatoru letećeg diska, na čemu sam radio narednih tridesetak godina. Mislim da smo se simulatorima letećeg diska počeli koristiti tek početkom 1960-ih, oko 1962. ili 1963. godine. Naime, prije 1958. jednostavno nisu bili funkcionalni. Simulator koji su koristili bio je za izvanzemaljsku letjelicu koju su posjedovali, a to je letjelica duga trideset metara koja se srušila u Kingstonu u Arizoni jos 1952. ili 1953. To je prvi objekt s kojim su izveli pokusni let. ET-letjelica bila je kontrolirana letjelica koju su izvanzemljani željeli predstaviti našoj – američkoj - vladi. Prizemljila se dvadeset I pet kilometara od nekadašnje vojne baze, koja danas više nije u funkciji. No, imali su određenih problema s letjelicom. Prvi problem se pojavio kada je nisu mogli prevesti na Područje 51. Zbog širine ceste nije mogla prijeći branu. Morali su je teglenjakom prevesti preko rijeke Kolorado i onda cestom 93 dopremiti do Područja 51, baze koja je tada bila tek u nastanku. U letjelici su bila četiri izvanzemljana koji su su bila na ispitivanju u Los Alamosu. U Los Alamosu su osnovali određeno područje za proučavanje izvanzemljana te su s njima smjestili astrofizičare i znanstvenike da ih ispituju. Kako je meni rečeno, samo je jedan izvanzemljanin želio komunicirati s znanstvenicima koje su smjestili u laboratorij s njima. Ostali nisu htjeli komunicirati ni s kime, čak niti međusobno. Prvo su mislili kako je riječ o izvanosjetilnoj percepciji (ESP) ili telepatiji, no većina toga mi se čini poput šale, budući da govore – možda ne poput nas, ali govore i razgovaraju. U Los Alamosu samo je jedan izvanzemljanin želio komunicirati…. …Simulatorom smo upravljali pomoću šest velikih kondenzatora, svaki je bio od milijun volti. To su najveći kondenzatori izgrađeni ikad. Ti kondenzatori traju traju trideset minuta. Mogli ste ući unutra i upravljati kontrolama i raditi što se trebali kako bi mogli upravljati simulatorom. No, nije bilo tako jednostavno jer smo imali samo trideset minuta. Ali, primijetit ćete da u simulatorima na sjedalima nije bilo pojaseva. Tako je bilo i u pravoj letjelici. Pojasevi nisu potrebni, s obzirom da i kad letjelicom upravljate i naglavce, unutra ne osjećate da letjelica stoji naopako. Postoji jednostavno objašnjenje zašto je to tako: imate vlastito gravitacijsko polje unutar letjelice. Dakle, ako i letite naglavce, vama se čini da je sve baš onako kako treba biti. Vrlo je jednostavno, kada malo razmislite. Bio sam u pravoj izvanzemaljskoj letjelici. Na njoj nema prozora. Jedina vidljivost ostvaruje se pomoću kamera ili sličnih uređaja. Moja specijalnost bila je letačka paluba (flight-deck) i instrumenti na njemu. Razumijem se u gravitacijsko polje i što je potrebno da se obuči ljude. Budući da je disk imao vlastito gravitacijsko polje, nekoliko minuta nakon ulaska bi vam pozlilo ili biste postali dezorjentirani kod pokretanja letjelice. Potrebno je mnogo vremena da se naviknete. Zbog malog prostora zamršeno je čak i podignuti ruku. Morate proći obuku, potrebno je izvježbati um da bi mogao prihvatiti ono što ćete iskusiti. I samo kretanje po unutrašnjosti je teško, ali se nakon nekog vremena naviknete i radite to s lakoćom. Morate znati gdje se što nalazi i morate razumjeti što će se dogoditi s vašim tijelom. Nije ništa drukčije od privikavanja na pritisak gravitacije dok letite avionom ili dok izranjate. Svi inženjeri koji su sudjelovali u konstruiranju bili su dio posade za pokretanje letjelice. Trebali smo provjeriti svu opremu koju smo ugradili, kako bismo bili sigurni da će funkcionirati kako treba. Siguran sam da su naše posade letjele tim diskom u svemir. Vjerojatno je trebalo mnogo vremena da ih se za to obuči. Cijeli problem s diskom je u tome što je njegov dizajn vrlo strogo određen. Ne može ga se koristiti kao što danas koristimo zrakoplove, za bacanje bombi ili smještanje strojnica u krila. Dizajn letjelice je toliko određen da ne možete ništa dodati – treba biti upravo takav. Velik problem pri konstrukciji je kamo što staviti, recimo gdje je središte letjelice i takve stvari. Morali smo podići visinu svoda za 90-ak centimatara kako bi ljudi veće visine mogli ući. Letjelica je izrađena sa svojom početnom konfiguracijom, samo je podignuta visina svoda. Održavali smo sastanke, a ja sam završio na sastanku s izvanzemljaninomm. Zvali smo ga J-ROD. Ne znam je li mu to bilo pravo ime, no to ime su mu dali lingvisti. Prije nego sam otišao sa sastanka, skicirao sam ga. Proslijedio sam skicu nekim ljudima, to je bio moj dojam onog što sam vidio. Izvanzemaljac je obično dolazio u pratnji dr. Edwarda Tellera i još nekih pojedinaca, kako bi odgovarao na ptanja koja smo možda imali. Ali morate znati da su se sve informacije odnosile na vašu skupinu, a ako se nije odnosilo na vašu skupinu, niste mogli razgovarati o tome. Razmjenjivali smo samo osnovne informacije, samo ono što smo trebali znati. A izvanzemljanin je govorio. Kada je govorio, zvučao je poput vas. On je poput papige, no pokušavao je odgovarati na pitanja. Često je imao poteškoća u razumijevanju. Ako mu niste skicirali i objasniti što želite, u pola slučajeva vam ne bi znao odgovoriti. Priprema za sastanak s izvanzemljaninom bila je takva da smo prošli kroz sve različite nacionalnosti u svijetu. Potom su to proširili na druge oblike života, sve do životnja i slično. A…. taj J ROD – njegova je koža bila ružičaste nijanse, ali malo gruba. Tako nekako. Nije izgledala ružno, ili barem meni on nije izgledao ružno. Neki kolege iz moje skupine nisu nikada vidjeli izvanzemljanina. Ispunjavali smo različite psihološke testove, a ja sam odgovarao onako kako sam mislio i osjećao. Testovima su željeli utvrditi biste li se uplašili, no mene to nije plašilo. U osnovi, izvanzemljanin nam je davao samo inženjerske i znanstvene savjete. Primjerice, jednom prilikom sam radio neke izračune i trebao sam pomoć. Govorio sam o knjizi…dobro, to zapravo nije knjiga, više zbornik različitih dijelova koji se tiču gravitacijske tehnologije. Svi ključni elementi su tamo, ali cijela informacija ne. Čak niti naši najbolji matematičari nisu razumjeli o čemu je riječ pa bi im izvanzemljanin pomogao. Katkad dođete do nečega, i pokušavate i pokušavate, ali ne možete dalje. Tada bi pomogao izvanzemljanin. Rekli bi mu da pogleda i kaže u čemu smo pogriješili. Tijekom prethodnih četrdeset godina, ne ubrajajući simulatore, već stvarne letjelice, konstruirali smo dvadeset do trideset letjelica različitih veličina. Ne znam mnogo o izvanzemljanima, jednom kad su tamo dovedeni. Znam samo za tu jednu letjelicu (srušenu) u blizini mjesta Kingman. I znam tvrku koja je prevezla letjelicu odonuda…”

Sav materijal je preuzet sa http://blog.vecernji.hr/misak/

PS.
Evo link gdje se vode navodno sve nesrece (padovi) NLO.
http://www.ufologie.net/htm/crashes.htm
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimesri kol 27, 2008 12:56 pm

Citat :
Na stranu su preciziranjem lokacija mogućih padova - postoji prilična količina dokaza, uključujući i dokumente dobivene od američke vlade kroz “Zakon o slobodi informiranja”, koji jasno naznačuju da su se provodile tajne operacije pronalaženja, a malo je vjerojatno da bi se operacije tolikog opsega i tajnosti provodile radi meteoroloških balona. No, dok inicijativa senatora Schiffa da dobije dokumente vezane uz zbivanja u Roswellu nije uspjela uroditi plodom, drugi zahtjevi na temelju istog zakona istraživačima su priskrbili memorandum direktora FBI-ja od 22. ožujka 1950. u kojem piše da su u New Mexicu skupljena tri leteća tanjura. Osim tom informacijom, briefing-dokument “Disclosure” opskrbljuje nas i podatkom da u druga dva memoranduma, iz listopada i studenog 1947, piše da se u Wright Fieldu provodi proučavanje letećih tanjura nedavno viđenih iznad SAD-a i da su konstruirani modeli za testiranje u vjetrosnim tunelima (istaknuto u izvorniku). Istrage padova NLO-a u New Mexicu dale su postojane priče o “izvanzemaljskim biološkim entitetima” (EBE - “extraterrestrial biological entity”) koji su poginuli u ili ubrzo nakon padova i čija su tijela prevožena iz jedne tajne vojne baze u drugu od kasnih 1940-tih. Mnogi (neki još uvijek živi ) svjedoci govorili su o malim neljudskim oblicima života nađenim na mjestima padova, od kojih su jedan ili više njih moglo biti živi u vrijeme kad su nađeni.

Prema pukovniku Philipu J. Corsu, autoru knjige „Day after Roswell“, temelj američke politike prema NLO-ima udaren je ubrzo nakon pada NLO-a kraj Roswella. U konfuznim satima nakon otkrića srušene letjelice vojska je odlučila da, u nedostatku drugačijih informacija, samtra da je riječ o izvanzemaljskoj letjelici. Činjenica da je ta letjelica, i ostale , nadgledala vojne instalacije tehnologijom za koju su već znali da su s njom bili upoznati i nacisti, potaknula je vojsku da pretpostavi da imaju neprijateljske namjere i da su interferirali s ljudima tijekom rata. Nisu znali što su htjela bića u letjelicama, ali su iz njihova ponašanja, kao što su intervencije u ljudske živote (otmice) i sakaćenje stoke, zaključili da su potencijalni neprijatelji. To je značilo da je Amerika suočena s daleko nadmoćnijom silom koja ih je mogla izbrisati. U isto vrijeme su se borili protiv SSSR-a i Kine te bili suočeni s penetracijom KGB-ovih agenata u američke obavještajne službe. Američka vojska našla se u ratu na dva fronta - protiv komunista i protiv izvanzemljana, koji su predstavljali još veću prijetnju. Zato su odlučili njihovu tehnologiju koristiti protiv njih, time što će je proslijediti tvrtkama koje su imale ugovore s ministarstvom obrane i potom ih prilagoditi za svemirske obrambene sustave.

Prema Corsu, to im je uspjelo tek 1980-tih sa Strateškom defanzivnom inicijativon (SDI - Strategic Defense Initiative) zvanom «Ratovi zvijezda». Sada je vojska bila u stanju srušiti neprijateljske satelite, uništiti elektronske sustave za navođenje bojevih glava i onesposobljavati neprijateljske svemirske letjelice. Za to su koristili izvorno izvanzemaljsku tehnologiju - lasere, oružje sa zrakama od ubrzanih čestica i stealth-zrakoplove. Ne samo da su nadtrajali Sovjete i završili Hladni rat, tvrdi Corso, nego su doveli u pat poziciju izvanzemljane, koji na kraju i nisu bili toliko neranjivi.

Evo što mi je ispričala američka televizijska novinarka Linda Moulton Howe u intervjuu. Radeći dokumentarnu emisiju za HBO, ona je 9. travnja 1983. godine vodila zanimljiv razgovor u zrakoplovnoj bazi Kirtland, u uredu za posebne istrage, gdje je imala zakazan sastanak s posebnim agentom Richardom Dotyjem. On joj je pokazao dokument na kojem je pisalo da je to izvješće za predsjednika SAD-a o neidentificiranim letjelicama. Bilo je to prvi put da je u navodnom vladinom dokumentu čitala da su njeni sunarodnjaci ne samo bili aktivno uključeni u pronalaženje srušenih letjelica, već i da su skupljali humanoidna bića koja su u tom dokumentu bila opisana kao izvanzemljani: «Za njih je pisalo ‘mrtva i živa’. U jednom je odlomku pisalo o pronalasku bića 1949. godine, ne 1947. nego 1949. To je biće odneseno u Los Alamos gdje je živjelo do 18. lipnja 1952. godine kada je umrlo od nepoznatog uzroka. To je vrlo konkretan opis bića odnesenog u Los Alamos, s kojim se komuniciralo i koga se proučavalo i tretiralo kao ‘posjetitelja’ sve dok nije umrlo.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimesri kol 27, 2008 12:58 pm

Citat :
BACK TO ROSWELL

U knjizi “Day after Roswell” pukvnik Corso opskrbljuje nas I detaljima o roswellskoj letjelici. Letjelica koja se srušila kraj Roswellu bila je jajolika, delta-oblika i mekih kutova. Bila je u jednom komadu iako je nos zabila u nasip, a rep joj je bio visoko u zraku. Dakle, nije bila tanjurastog oblika i imala je dva repna stabilizatora na gornjoj strani. Oko nje su po tlu bile razbacane male tamne sive figure veličine 1,2 – 1,5 metara.

Tad je postalo još uzbudljivije.
“Stoj!” viknuo je stražar kad je jedna mala figura izašla van i očajnički se pokušala popeti uz brežuljak. Stražar je još jednom povikao I dignuo pušku. Drugi vojnici potrčali su prema brdu, a figura je počela kliziti niz pješčani obronak i opet se penjati. Vojnici su uperili puške, časnik je povika «ne!«, ali bilo je kasno. Nervoza je učinila svoje i malo tijelo srušili su puščani meci. Poput lutke skotrljalo se niz obronak, a prva trojica vojnika koja su stigla do tijela opet su ubacili metak u cijev i uperili oružje od prsa stvorenja. Potom je uslijedila operacija skupljanja letjelice, tijela i svih razbacanih dijelova letjelice.

To je priča o kojoj izvještava Philip J. Corso, koji će napisati memoare naslova “Day after Roswell” (knjiga je izdana 1997, a Corso je preminuo 16. srpnja 1998). No, čudnom igrom sinkroniciteta, jedan davni događaj najavio je njegova zaduženja tijekom 1960-tih, o kojima malo kasnije

Poslijeratne dužnosti su ga 1947. dovele u Fort Riley. U nedjelju navečer, 6. srpnja 1947, tada bojnik Corso uputio se u staru veterinarsku zgradu u centru baze, jer je tamo spazio prijatelja iz kuglačkog tima koji je bio na straži. No, kad je došao do zgrade, više ga nije vidio. Odjednom je čuo glas na rubu užasa, koji ga je zazvao iz tame u unutrašnjosti zgrade. Vojnik je iz znatiželje pogledao što se krije u”top-secret”-predmetima koje je morao držati pod stražom. Ubrzo je i Corso to gledao.
Vojnik je objasnio kako je rečeno da se radi o ostatcima aviona koji se srušio u pustinji. Ali ništa nije nalikovalo tome. Rekao je Corsu da to nije ništa s ovog planeta, pa se Corso otišao sam osvjedočiti. Osvijetljavajući baterijom unutrašnjost skladišta, otkrio je kutije nalik malim lijesovima. Jednu od njih je otvorio i unutra ugledao debeli stakleni kontejner u kojem je, u gustoj svijetloj plavoj tekućini, nešto plutalo. Isprva je mislio da je riječ o lešu nekog djeteta. Ali to nije bilo dijete. Bio je to leš bizarnog stvorenja, visokog oko 120 cm, s po četiri prsta na svakoj ruci, tankih nogu i stopala te neobično velike glave. Stvorenje je imalo sivu kožu. Corso je skinuo poklopac kontejnera kako bi dotaknuo kožu stvorenja, ali činilo mu se da nije taknuo kožu već neki materijal koji je prekrivao tijelo od glave do pete. Oči stvorenja su bile bez zjenica. Potražio je u blizini dokumentaciju o “teretu” i pronašao vojni obavještajni dokument u kojem je pisalo da stvorenje potiče iz letjelice koja se srušila u Roswellu, New Mexico, ranije tog tjedna. Na papirima je bio zabilježen put stvorenja od baze Wright Field do vojne bolnice Walter Reed gdje je napravljena obdukcija. Corso je znao da gleda nešto što nije trebao. Ali nikoga nije bilo u blizini, pa je još malo proučavao stvorenje, a potom otišao. Prijatelju koji je stražario rekao je da ništa nisu vidjeli.

Noćna mora kreature iz Fort Rileya s vremenom je izblijedila iz Corsova sjećanja. Otada je radio na raznim mjestima i više ga nikad nije vidio – sve do fotografija obdukcije i medicinskih izvještaja koje je, neobičnom igrom sudbine, dobio u ruke 1961. godine. Te ga je godine general Artur G. Trudeau ovlastio da se pobrine da tehnologija iz letjelice srušene u Roswellu nađe skroviti put do američke vojne industrije. No, i o tome malo kasnije. Na ovom mjestu malo informacija kojima nas je o tijelu i biologiji izvanzemljana opskrbio pukovnik Corso.

Tijelo na fotografijama koje je promatrao gledao 1961. u svom uredu u vojnom odjelu R&D (“Research and Development” – “Istraživanje i razvoj”) u Pentagonu izgledalo je raspadnuto, a same slike, osim znatiželjnicima, “nisu bile od neke koristi”. No, medicinski izvještaji bili su zanimljivi. Organi, kosti i sastav kože razlikovali su se od ljudskih. Srce i pluća tog bića bili su veći nego pluća i srce u ljudskom organizmu. Kosti su bile tanje, no činile su se snažnijima, kao da su atomi drukčije poredani kako bi imali veću otpornost. Koža je također imala drukčiji raspored atoma. Corso je zaključio da bi takva koža možda trebala štititi vitalne organe od kozmičkih zraka ili pak gravitacijskih sila koje još ne razumijemo. Cjelokupni medicinski izvještaj upućivao je na činjenicu da su kod mrtvozornika veće iznenađenje izazvale sličnosti bića pronađenih u svemirskoj letjelici s ljudskim bićima, nego razlike. Osobito ih je iznenadio mozak – izvanzemljanin je imao veći mozak, koji uopće nije bio nalik našem.

[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimesri kol 27, 2008 12:59 pm

Citat :
Corso je razmišljao o mogućnosti da je riječ o nekoj vrsti čovjekolikih robota izrađenih upravo za duga putovanja kroz vrijeme i prostor, a o ne oblicima života. Jer, medicinski izvještaj i popratne fotografije koje je imao pred sobom, upućivali su na činjenicu da su bića izuzetno dobro prilagođena putovanjima na daleke udaljenosti kroz svemir. Primjerice, mrtvozornici u bolnici Walter Reed iznijeli su pretpostavku da tim bićima biološko vrijeme prolazi veoma sporo, budući da imaju spor metabolizam, što dokazuje golem kapacitet srca i pluća. Fiziologija ovog bića odaje da njegovo tijelo nije trebalo naporno raditi kako bi se održalo. U izvješću je stajalo da veliko srce znači manje otkucaja nego što je to slučaj s prosječnim ljudskim srcem. To srce tjeralo je rijetku limfnu tekućinu nalik mlijeku kroz ograničen, primitivniji krvotok, naizgled smanjenog obujma. Rezultat je bio da je biološki sat otkucavao sporije nego ljudski te omogućavao biću da prevaljuje velike udaljenosti u kraćem biološkom vremenu nego što je to moguće kod ljudi.

Kako deve pohranjuju vodu, tako su ova stvorenja u velikom kapacitetu pluća čuvala koliko su god atmosfere mogli udahnuti. Pluća su im funkcionirala poput devinih grba ili spremnika kisika za ronjenje - u sustav bića su vrlo sporo ispuštala udahnutu atmosferu. Zbog velikog srca i mjesta za čuvanje atmosfere, došlo se do zaključka da biće treba udahnuti manju količinu atmosfere da bi se održalo na životu, reducirajući time potrebu za prenošenjem velike količine atmosfere tijekom putovanja. Takvi rezultati dopuštali su i druge mogućnosti – da je letjelica mogla ponovno upotrijebiti vlastitu atmosferu time što bi izdahnuti zrak reciklirala. Štoviše, budući da su bića visoka svega metar i dvadeset centimetaraa, velika pluća zauzimaju mnogo veći postotak prsne šupljine nego ljudska pluća. Ova činjenica dodatno je zadivila patologe koji su pregledali ostatke bića. To je također ukazivalo na mogućnost da je ovo biće posebno stvoreno za daleka putovanja.

A kada bi se vjerovalo da su srce i pluća rezultat bioinženjeringa stvorena za daleka putovanja, onda bi isto vrijedilo i za koštano tkivo. Iako je tijelo bilo u uznapredovalom stadiju raspadanja, vojnim mrtvozornicima kosti su izgledale vlaknasto, bile su tanje u usporedbi s ljudskim kostima poput rebra, prsne kosti, ključne kosti i zdjelice. Patolozi su nagađali da bića imaju fleksibilnije kosti od ljudskih jer ih to čini otpornijima, što je možda povezano sa funkcijom absorbiranja udarca. Krhkije ljudske kosti mogu se lakše slomiti pod opterećenjem, kojem mora da su ovi izvanzemljani bili redovito izloženi, razmišljao je Corso. Bića s fleksibilnim kosturom činila su se prikladnima za moguće udarce i traume velikih sila te su mogla odoljeti lomovima koji bi u sličnom okružju osakatili ljudske svemirske putnike.

Vojni tim za sanaciju u Roswellu izvijestio je da su dva bića, nakon pada letjelice, još uvijek bila živa te da su imali poteškoća s udisanjem naše atmosfere. Je li to zato što su naglo izbačeni iz svoje letjelice nezaštićeni u naše gravitacijsko polje ili zato im je naša atmosfera sama po sebi bila otrovna, to su mrtvozornici mogli samo nagađati. Osim toga, pitanje je bilo i je li se biće koje je umrlo ubrzo po padu letjelice borilo s disanjem, s obzirom da je bilo smrtno ranjeno pucnjevima iz pištolja. Vojni svjedoci ispričali su različite priče o biću koje je preživjelo i pokušalo pobjeći. Neki su rekli kako se naprezalo pri disanju od trenutka kada je vojska osigurala područje; drugi su izjavili da je biće počelo teško disati tek nakon što ga je jedan od stražara nastrijelio. Corso je pak pomislio da je prva stvar koja je u biću izazvala paniku bilo naglo izlaganje jakoj zemljinoj gravitaciji. To je mogao biti jedan od razloga njegovog paničnog disanja. Nakon što je pobjegao i bio nastrijeljen, naprezao se oko disanja zbog zadobivenih rana. U izvještaju mrtvozornika uopće se nisu spominjali otrovni plinovi ili vrsta atmosfere za koju se vjerovalo da bića udišu prirodnim putem.

Ono što je pobuđivalo radoznalost ljudima koji su pregledali letjelicu nakon što je dopremljena u Wright Field, piše Corso, jest činjenica da nije bilo nikakvih uređaja za pripremu hrane. U letjelici nije bilo niti nikakve zalihe hrane. Također, nije bilo ničega što bi ukazivalo na pripremanje hrane i odlaganje otpada. Različiti medicinski analitičari nagađali su od čega se ova bića sastoje i što ih održava na životu. Već smo rekli da su liječnike više mučile sličnosti koje bića dijele s nama, nego što su ih zabrinjavale razlike. Bića uopće nisu izgledala poput strašnih insekata ili gmazova-ljudoždera koji su napali zemlju u Ratu svjetova, već su izgledali poput malih verzija nas samih. Bili su slični, ali drukčiji. To je bilo sablasno.

S obzirom da liječnici nisu znali otkriti osnovnu kemiju ovih bića, zaključili su da ne sadrže nove osnovne elemente. No, Corso je raspolagao izvještajima koji su upućivali na nove kombinacije organskih spojeva koje je trebalo još mnogo ispitivati prije nego liječnici budu mogli dati svoje mišljenje. Tekućina koja je imala ulogu krvi, također je bila vrlo zanimljiva. Činilo se da ona regulira i tjelesne funkcije i to na jednak način na koji izlučivanje žlijezda to čini u ljudskom tijelu. Činilo se i to da su u ovim biološkim entitetima krvotok i limfni sustav bili spojeni. Ako je u njihovom organizmu dolazilo do izmjene hranjivih i štetnih tvari, to se mogla događati samo kroz kožu ili njihov vanjski zaštitni pokrov, budući nisu imali nikakav probavni sustav.

[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimesri kol 27, 2008 12:59 pm

Citat :
Liječnici u bolnici Walter Reed također su bili zadivljeni prirodom unutarnjeg sloja kože ovog bića. Iako se uvodna izvješća nisu dotakla kemijske analize, zna se da je koža nalikovala tankom sloju masnog tkiva. Liječnici nešto takvo još nikada nisu vidjeli. Tkivo je bilo u potpunosti propusno, kao da je neprestano vršilo izmjenu kemijskih spojeva, krvi i limfe. Jesu li se bića tijekom putovanja hranila na ovaj način? Jesu li se ovako prerađivala štetne tvari? Mala usta i nedostatak ljudskog probavnog sustava liječnicima su zadavali brigu jer nisu znali kako se bića hrane. Hipoteza da prerađuju kemikalije koje otpušta njihova koža te da možda prerađuje štetne tvari, objasnila bi činjenicu zašto ne pripremaju hranu ili zašto u letjelici nemaju uređaje za prerađivanje otpada. Corso je i opet nagađao da im hrana ili uređaji za preradu otpada nisu potrebni iz razloga što to nisu stvarni oblici života, već neka vrsta robota ili androida.

Inženjeri u Wright Fieldu ponudili su, naravno, još jedno objašnjenje. Smatraju kako u ovoj letjelici nisu bili potrebni uređaji za pripremu hrane ako je letjelica bila maleni svemirski brod za izviđanje, koja se nije udaljavala od veće letjelice. Činjenica da biće ima usporeni metabolizam značila je da mogu preživjeti dulje vrijeme udaljeni od matične letjelice, izdržavajući na nekom obliku unaprijed spremljene vojne hrane dok se ne vrate do baze. Ni inžejeri iz Wright Fielda ni mrtvozornici iz bolnice Walter Reed nisu znali objasniti zašto u letjelici nema nikakvog mjesta za odlaganja otpada u letjelici. Nisu mogli objasniti niti kako su se u tom biću prerađivale štetne tvari. Spominjući robote i androide u izvještaju za generala Trudeaua, Corso je naveo kako se prema analizi kože čini da ona više nalikuje površini sobne biljke nego koži ljudskog bića, što bi moglo biti još jedno moguće objašnjenje zašto izvanzemljani nemaju uređaje za pripremu hrane ili prerađivanje otpada.

Tijekom uvodne obdukcije, a i onih kasnijih, pridavana je pažnja veličini, prirodi i anatomiji mozga izvanzemljana. Vjerovalo se opisima očevidaca na mjestu događaja, koji su rekli da su stekli dojam kako bića na umoru pate i imaju teške bolove. Nitko nije čuo glasanje bića, tako da su dojmovi koje je osoblje vojne obavještajne službe steklo stvoreni nekom vrstom empatijske projekcije ili izravnom mentalnom telepatijom. Svjedoci su izjavili da u glavi nisu čuli nikakve “riječi“, samo odjekivanje zajedničkog ili projiciranog dojma koji je puno jednostavniji od rečenice, no znatno složeniji, budući da su s bićem mogli podijeliti osjećaj patnje i duboke žalosti, kao da oplakuje ostale u letjelici koji su nestali. Izvješća ovih svjedoka zaintrigirala su Corsa više od ikoje informacije s mjesta pada letjelice, jer će se pokazati da možda imaju neke veze s načinom upravljanja letjelicom.

To je po prilici sadržaj zbirke glavnih podataka o biologiji roswellskih izvanzemljana. Puno korisnije stvari krile su - u tehnologiji…….

[Vrh] Go down
LarusArg
Dinosaur
LarusArg

Male
Capricorn Cat
Broj postova : 353
Registration date : 26.08.2008

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimesri kol 27, 2008 1:04 pm

a meni je najzanimljivije kaj se to sve u Americi dešava
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Registration date : 28.03.2008

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:24 pm

meni je interesantno to sto su se ocevidci ipak ohrabrili da otkriju odredjenje stvari za koje im je nekad prije zaprijeceno smrcu, njih i njihovih obitelji...

trebalo bi provjeriti jesu li isti medju zivima, ako jesu, onda lazu, ako nisu, onda je istina, he, he...
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimesri kol 27, 2008 2:35 pm

Ali gle, ako ih sada ubiju onda su samo dokazali da su bili u pravu, pusti ih da zive i dobijes ono da kao lazu mudri
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Registration date : 28.03.2008

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimesri kol 27, 2008 3:01 pm

da, to je ta dvostruka realnost..
i jedno i drugo im dodje ko kec na 10...odnosno sve usmjereno ka nasoj totalnoj raspamecenosti i vjecitom pitanju : je li stvarno istina ili nije...

ma najaci su Mulder i Sculy ...oni to definisu samo jednom konstatacijom : istina je oko nas...
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:18 pm

Zavadi pa vladaj mudri

Stara ali jos uvijek pali kava
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimesri kol 27, 2008 4:59 pm

Jedan zanimljivi isjecak iz svega ovoga do sada.

Citat :
Evo što mi je ispričala američka televizijska novinarka Linda Moulton Howe u intervjuu. Radeći dokumentarnu emisiju za HBO, ona je 9. travnja 1983. godine vodila zanimljiv razgovor u zrakoplovnoj bazi Kirtland, u uredu za posebne istrage, gdje je imala zakazan sastanak s posebnim agentom Richardom Dotyjem. On joj je pokazao dokument na kojem je pisalo da je to izvješće za predsjednika SAD-a o neidentificiranim letjelicama. Bilo je to prvi put da je u navodnom vladinom dokumentu čitala da su njeni sunarodnjaci ne samo bili aktivno uključeni u pronalaženje srušenih letjelica, već i da su skupljali humanoidna bića koja su u tom dokumentu bila opisana kao izvanzemljani: «Za njih je pisalo ‘mrtva i živa’. U jednom je odlomku pisalo o pronalasku bića 1949. godine, ne 1947. nego 1949. To je biće odneseno u Los Alamos gdje je živjelo do 18. lipnja 1952. godine kada je umrlo od nepoznatog uzroka. To je vrlo konkretan opis bića odnesenog u Los Alamos, s kojim se komuniciralo i koga se proučavalo i tretiralo kao ‘posjetitelja’ sve dok nije umrlo
Dakle po ovome oni su imali ili jos uvijek imaju EBE-e !

Citat :
U knjizi “Day after Roswell” pukvnik Corso opskrbljuje nas I detaljima o roswellskoj letjelici. Letjelica koja se srušila kraj Roswellu bila je jajolika, delta-oblika i mekih kutova. Bila je u jednom komadu iako je nos zabila u nasip, a rep joj je bio visoko u zraku. Dakle, nije bila tanjurastog oblika i imala je dva repna stabilizatora na gornjoj strani. Oko nje su po tlu bile razbacane male tamne sive figure veličine 1,2 – 1,5 metara.
Da li je onda istina ono sta su govorili da je F-117 na sliku isti onome sta se srusilo u Roswell-u ?
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30

Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Registration date : 14.10.2011

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimeuto stu 22, 2011 12:53 pm

Citat :
Ovo je izvod iz transkripta američke radio emisije “Coast to Coast”, održane
02. Novembra, 2003. Gost voditelja programa, Art Bell-a, bio je John Lear, kapetan američke avijacije. Lear je poznat po tome što je vozio preko 160 različitih tipova aviona i 17 puta obarao rekord u brzini, elitnim Lear-jet avionima, koje je inače konstruisao njegov otac. Svojevremeno je radio kao pilot za CIA, kao i neke druge agencije američke vlade. S obzirom da se radi o transkriptu dijela emisije, moram naglasiti da je na samom početku je došlo do neke vrste konflikta između Lear-a i Bell-a, nakon čega je Lear, pomalo indigniran, izvadio neku cedulju iz džepa i počeo da čita…

JOHN LEAR :

Zamisli, prebace te limuzinom do Washington DC, do vladine zgrade i kada uđeš unutra, u tu lijepu građevinu, oni ti kažu : “Art, ti si jedina osoba koja to može da uradi. Ako nam ti to dozvoliš, mi ćemo javno objelodaniti sve što smo do sada skrivali od naroda u vezi vanzemaljaca. Ako ti kažeš : “Da”, svim glavnim televizijskim mrežama otkrićemo sve aspekte tajne, koju smo do sada strogo čuvali. Nijedan dio informacije nećemo zadržati za sebe, ukoliko nam se obezbjedi imunitet od bilo kakvog sudskog postupka koji bi se eventualno pokrenuo protiv nas.

Evo šta se dogodilo, Art, koristićemo naravno i par video snimaka u vezi svega ovoga.

Prvi put smo došli u posjed letećih tanjira još tridestih godina, pa još par njih početkom četrdesetih, a onda se dogodio Roswell, o kome je i publika saznala. Zarobili smo dva vanzemaljca u Roswell-u, jedan je umro kratko nakon nesreće, a drugi je živjeo sve do 1956.

Do sada, znamo da postoji 18 različitih vrsta vanzemaljaca, za koje nam je poznato da posmatraju događaje na Zemlji. Neki od njih su dobri, neki su zli, a većina ih je indiferentna.

Otkrili smo da smo mi, eksperimentalni produkt, jedne, da se tako izrazim, vanzemaljske rase, koju nikada do sada nismo sreli niti pouzdano znamo ko su oni, u stvari, niti kako izgledaju. Ono što nam je poznato, to je da su 'greys' kibernetički organizmi, roboti, bolje rečeno, koji se upotrebljavaju od strane svojih vlasnika za intearakciju s nama, u vidu abdukcija. Nikada nam još nije pošlo za rukom da saznamo o kakvom se eksperimentu,
u stvari, radi, osim što su nas ovi korigovali već 65 puta, i zašto nas oni, vanzemaljci, nazivaju – ‘kontejnerima’.

Postoje neke teorije kako su 'duše' koje naša tijela sadržavaju stvarni razlog tog eksperimenta, međutim, još uvijek ništa od toga nije dokazano. Od 1938, izgubili smo preko 200 aviona i oko 1000 vojnika u raznoraznim sukobima sa vanzemaljcima. Od tada pa do danas, bez traga i glasa nestalo je i nekoliko stotina hiljada civila, a nekoliko hiljada ljudi bilo je eliminisano i od naše strane, jer su previše znali, a mi si nismo mogli dozvoliti luksuz da se o tome javno priča. Nešto malo ružnije, to je onaj fenomen, poznat kao 'mutilacija ljudi', koji se stalno dešava, slično kao i mutilacija goveda, s tim što ljude pokupe s ulice, da se tako izrazim, a onda ih vrate nazad na isto područje nakon nekih
45 minuta do jednog sata, sa izrezanim rektumom, odstranjenim genitalijama, odstranjenim očima, - i bez kapi krvi. U svim ovim slučajevima čini se da je unakaživanje obavljano dok je osoba bila još uvijek živa i svjesna. Jedan od naših naučnika tvrdi kako je očigledno da ljudski primjerak mora da bude živ, da bi uzeti uzorci imali, za njih, neku vrijednost. Abdukcije se odvijaju svakodnevno u USA, otprilike 10% stanovništva se redovno otima.

Kada smo mi postali svjesni ovoga, protestovali smo jednom malom grey-u kojeg smo držali zarobljenog u objektu YY-2 u Los Alamos-u, međutim, prethodno je već bio postignut sporazum između nas i njih da ćemo im mi dozvoliti da abduciraju jedan manji broj ljudi u zamjenu za njihovu naprednu tehnologiju, a uslov je bio i da nam oni,
s vremena na vrijeme, daju spisak ljudi koje su abducirali. Na kraju se ispostavilo da smo dobili mnogo manje tehnologije nego što smo se pogodili, a da je broj abdukcija milion puta veći nego što smo mi naivno dogovorili s njima. 1954-te godine, Predsjednik Eisenhower susreo se sa predstavnikom jedne druge vanzemaljske rase u Meerok (!?)
Test Centru, koji se sada zove Edwards Air Force Base (Baza Zračnih Snaga).
Taj vanzemaljac nam je sugerisao kako nam oni mogu pomoći da se otarasimo greys-a, međutim, Eisenhower je odbio njihovu ponudu jer nam nisu nudili nikakvu tehnologiju. Tada, tj. u to vrijeme, svima nama koji smo učestvovali u tome, postalo je jasno kako ne postoji takva stvar kao što je bog, tj. bar ne u onom smislu kako to narod zamišlja.
Ono što je sigurno to je da ti vanzemaljci imaju neku vrstu kompjuterskog rekordera u kome imaju uskladištene informacije tj. imidže, te ih s vremena na vrijeme projiciraju narodu kao “čuda,” kako bi uticali na određene religiozne skupove. Kada je Eisenhower to saznao, toliko ga je to iznerviralo da je na kraju stavio 'In God We Trust' na papirne novčanice i kovani novac, kako bi ojačao vjeru naroda u boga. Kratko nakon toga, na sastancima između USA i Rusije zaključeno je da je situacija toliko ozbiljna da se hitno mora započeti neka vrsta hladnog rata kako bi se odvukla pažnja naroda sa UFO-a prema nekoj novoj pretnji, kao što je npr. atomski rat. Takođe je bilo odlučeno da se ovo čuva u tajnosti i od svih izabranih predstavnika u američke i ruske vlade, jer bi veoma dugo trajalo kada bi im se cijela situacija morala objašnjavati, a prevaru je mnogo lakše izvesti kada vrhovni službenci vlade ne znaju ništa o tome.

Krajem pedesetih godina, formirana je NASA, kako bi se informacije sa svemirskih platformi i brodova kompartmentalizirale, kontejnerizirale i sanitizirale. Narodu smo prodali laž kako će sve prikupljene informacije biti njegova svojina. U stvarnosti, ljudima je rečeno malo, veoma malo, a i to malo što im je bilo rečeno, takođe je bilo cenzurisano. Naš prvi zadatak bio je da sakrijemo od ljudi podatak kako je Venera veoma slična Zemlji, kao i to da je tamošnja populacija veoma slična nama ali mnogo tehnološki naprednija. Mi smo saznali dosta toga o njima, uz pomoć ruske "Venera 1" !?
i "US Mariner 2", narodu smo rekli kako površina Venere liči na topionicu olova, sa stalno aktivnim vulkanima koji izbacuju sumpornu kiselinu u atmosferu, čiji je pritisak 90 puta veći nego ovaj na Zemlji. Kao što se to u većini slučajeva dešava, i tu smo dobro pretjerali, tako da nas je na kraju čudilo kako niko uopšte nije ni postavio pitanje – kako je to padobran sonde uopšte uspio da izdrži tj. da spusti sonu na temperaturi od 800 stepeni !?

Osnovali smo i bazu u mjestu Pinegap, u Australiji, kako bi spriječili bilo koga da sazna bilo šta u vezi s našim planovima. Cijelo to vrijeme eliminisali smo sve one koji su pokazivali i najmanje nezadovoljstvo ili su imali tendenciju da javno pričaju u vezi naših svemirskih misija, uključujući Mercury, Gemini, Apollo, Mariner, Voyager, Clementine, kao i sve ostale. Svi podaci su inicijalno stizali u Pinegap, a onda, nakon sanitacije, prosljeđivani u JPL ili drugdje. Jedno vrijeme imali smo malo problema sa radioamaterima, jer su otkrili kako da presreću naše signale, ali smo kasnije uspjeli i njima da stanemo u kraj. Kada se ruska prijetnja stišala, uveli smo Vijetnam, koji nam je služio za preokupaciju pažnje naroda tokom idućih 10 godina. Cijela ova operacija zataškivanja vremenom je postajala sve veća i veća, zahtjevala je sve više i više ljudstva, kao i mnogo para. Tako smo stalno morali da napuhujemo budžet za odbranu,
i kada nismo mogli dalje, onda smo se prebacili na biznis sa drogom. Kada ni to nije bilo dovoljno, opljačkali smo penzione i kreditne fondove, što je imalo i određene implikacije na Wall Street-u. Sada smo došli u situaciju kada se stvar izmakla kontroli, mnogi od nas žele imunitet i da izađu napolje iz svega ovoga. Međutim, sada je u svemu tome već toliko tajni, kojekavih zaštitnih mehanizama, itd. da je veoma malo vjerovatno kako se sve ovo može rasformirati bez posljedica. I sada ako nam ti daš dozvolu da ovo javno objelodanimo, šta će biti ? Oni će reći, “da – zarobili smo leteći tanjir; da – bio je vanzemaljac unutra”; i to je sve što će vam reći.

[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30

Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Registration date : 14.10.2011

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitimeuto stu 22, 2011 12:54 pm

Nastavak:
Hajde, Mr. Bell, uključi taj video. Evo, ovo što ovdje vidiš, to je kako izgledaju mutilacije ljudi. Ovo je bio muškarac, star oko 27 godina. Uh, ovo je snimak mrtvih vanzemaljaca koje smo izvukli iz olupine njihovog broda koji se srušio u 'Olantia’ Kalifornija, pedesetih godina. Brod koji se ovdje vidi bio je prečnika preko 250, morali smo da
ga zatrpamo na tom istom mjestu. Ovo je jedno mjesto u Utahu, blizu Dugway Proving Grounds. Objekat koji sada vidiš je 'Kecksburg Acorn' kojeg smo, sredinom šezdesetih, prebacili u bazu Wright-Patersson. Ono je Frank Drake, pokušava da iznudi informacije od onog bića svezanog za nosila. To biće je, navodno, bilo sa ‘Tau-Ceti'. Snimci
koje sada gledaš su građevine na Mjesecu. Ovo je toranj u regionu "Sidas-Medai" visok je preko 7 milja. A ovo je ono što mi zovemo Kolos sa Agurama, nalazi se na
"Merica-Sium" !? Ne znamo čemu je služila, ali ta mašina je veća nego Brooklyn, u New York-u. Ovo, sada, su video snimci kupola koje prekrivaju kratere. Kako vidiš neki od njih su u u krajnjoj fazi raspada.

Ovo što sada gledaš su snimci 18 različitih vrsta vanzemaljaca, svaki traje po 5 sekundi. Ovaj je jedno od najružnijih bića koje postoji. Čuvare objekta u kome smo ga držali morali smo psihički pripremati, tokom nekoliko mjeseci, na ono što će vidjeti, pokazujući im slike sličnih bića. Tek nakon što se dobro aklimatiziraju, dozvoljavali smo im da zauzmu neku od pozicija obezbjeđenja tog objekta. Prije nego što smo počeli sa tim “aklimatizacijama” dvojica radnika obezbjeđenja umrla su od srčanog udara, kada su se neočekivano sreli s ovim bićem. Ovaj poslednji snimak je atanetat na Kenedija. Sigurno si već čuo onu teoriju o drugom snajperisti. Vidiš, ovo je druga kamera koja pokazuje šta se tačno desilo. Mi smo imali četvoricu snajperista. Stvar je bila u tome što je Kenedi morao da bude uklonjen, jer je htjeo da objavi narodu ono malo informacija koje smo mu mi dali, a htjeo je i da povuče trupe iz Vijetnama, kojeg smo mi koristili za odvlačenje pažnje naroda. Nakon Kenedija, nikada više nismo obavještavali predsjednike o ovome. Nixon je znao, jer je bio upoznat s tim kao VP, još 1952.g. To je i zašto je znao gdje da povede Jackie Gleason, u Homestead Air Force, bazu, kako bi ona vidjela tijela vanzemaljaca koje smo tamo držali.

I to je to. Šta sada kažeš Art Bell, da li da kažemo sve ovo narodu... da ili ne !?

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Disclosure project - NLO svjedocanstva   Disclosure project - NLO svjedocanstva Icon_minitime

[Vrh] Go down

Disclosure project - NLO svjedocanstva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.