Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?

Go down 
+14
SkywardSword
bebe
Abarksas
Chakotay
Athena
Legionar
Tutankhamon
Stripy
floridana
Svjetloisjena
Blizzard
gloria_g
Alpha
Galileo Galilei
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimesri kol 13, 2008 6:12 pm

Mislim da ovisi o situaciji da li je bitnije tko kaže i što se kaže. Nekad bi bilo bitnije jedno, nekad drugo, ne mislite li?
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimesri kol 13, 2008 10:15 pm

Alpha je napisao/la:
@Flo...Naravno da ne...mislim da nije iskljucivo...objesnila sam gore u kojem slucaju je izreka bila primjenjena...a to i dalje ne znaci da se i od npr. IKD-a moze cuti nesto pametno. Ipak nije isto da li sam od njega cula neku izjavu (npr. da je Svemir star 6000 godina) ili sam to cula od nekog malo vise kvalificiranog za takve izjave (u kojem slucaju bih se zainteresirala za izjavu)...

Izreku sam dala Sigiju u kontekstu u kojem jesam...i smatram da ona u toj situaciji itekako stoji...
ma u stvari tema je otvorena nekako na silu face
nije bilo pravog uvodnog posta pa je ispalo nespretno.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimesri kol 13, 2008 10:54 pm

U biti su samo prebaceni postovi...ali objasnila sam ponovo tijekom teme kojem duhu je izreka bila koristena...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimečet kol 14, 2008 12:21 am

Ne vidim zašto se uopće moraju davati dodatna pojašnjenja uz ovakvu temu koja je sasvim na svom mjestu i bez ikakvih dodataka. To je ograničavajuće, osobito na ovom pdf-u.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimečet kol 14, 2008 12:05 pm

u ovih zadnjih par postova Svjetla i Alphe....zaključih da je oboje jednako važno - i tko kaže i što se kaže....
bez veće filozofije...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimečet kol 14, 2008 4:04 pm

Naravno zivili

Ovisi o situaciji i kontekstu :)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimečet kol 14, 2008 4:14 pm

i to bi bilo to. zaključujemo temu
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimepet kol 15, 2008 3:39 pm

Pa sad da vidimo što se ovdje još ima za reći. Navali narode zubi
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimepon kol 18, 2008 9:59 am

gloria_g je napisao/la:
u ovih zadnjih par postova Svjetla i Alphe....zaključih da je oboje jednako važno - i tko kaže i što se kaže....
bez veće filozofije...

..što može dovesti do zaključka da na kraju sve ovisi o tome kako mi to percipiramo. uostalom tvoj potpis sve lijepo kaže. :)

8)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimepon kol 18, 2008 11:24 am

Paaaa...ja u ni jednom trenutku nisam tvrdila da je ikako drugacije...to je vrlo individualno i ovisi o kontekstu i situaciji.
Nekad je vaznije Tko, nekada Sto, a nekada Kome ili neka od kombinacija toga (sto sam vec vise puta isticala)...

Ono oko cega se ova tema 'zaplela' jeste sto neki forumasi, poput GG-a, nikako ne zele shvatiti/prihvatiti/priznati da je ponekad itekako vazno upravo to Tko kaze.
Ja sam zbilja pokusala objasnit sto sam mislila tom izrekom koja je napisana u odredjenom kontekstu (sto je iznimno bitna cinjenica) i sto ta izreka zapravo znaci. Sam moj pokusaj objasnjavanja bio je 'dokaz' da jeste bitno Tko kaze jer, da se ponovim, upravo sam isla objasniti jer je to bio GG (da je bio Karl Marx njemu mi ne bi bilo na kraj pameti objasnjavat - svi znamo zasto).
Isto tako GG je u dva navrata zkljucavao ovu temu sto je takodjer dokaz da je bitno Tko kaze jer mozemo primjetiti da niti jedna druga tema na Filozofiji nije zakljucana dok je ova tema (i to relativno nova tema) pokusana biti zatvorena vise puta, a bez valjanog razloga...izuzev jednog...jasno je da GG-u na neki nacin (ili mozda vise njih) idem na zivce - dakle ocito je vazno Tko kaze zubi
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimepon kol 18, 2008 1:44 pm

Smijem ponovo općenito, kako sam već shvatila ovo temu na početku. Važno je jedno i drugo, no samo je kod važnih stvari bitno tko nešto kaže. Kod izjave tipa "Danas je užasno vruće" ukoliko je ona istinita - dakle ako termometar na balkonu pokazuje više od 35°C uglavnom je nebitno tko kaže. Osim ako tu izjavu ne daje netko za koga znamo da je teško bolestan i da ga ta povišena vanjska temperatura može stajati glave. Ako pritom još i loše izgleda, skočit ćemo po nešto za hlađenje i zvati hitnu... Dakle na neki način to je stvar prioriteta. :)
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimepon kol 18, 2008 1:51 pm

Bitno je TKO kaze !!!

Primjer:

Mama vice na sina (jel mene) a sin nista, dode stari vike isto sto i mama a sin ( opet ja ) odmah miran ko bubica. zubo

Dakle ja sam naucio u mladosti da je vazno TKO kaze mudri
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimepon kol 18, 2008 2:00 pm

stripy je napisao/la:
ma, mislim da ti ne ideš GG-u na živac, samo čovjek gubi bitke pa se počeo braniti i pištoljima rofl2
ej a ja ne znam, što je sa Karl Marxom scratch lol

A cuj...kad je tvrdoglav i nece prizna da se malo zaletio...lakse je zakljucat temu nego priznat kava

Karl Marx je forumas koji gotovo konstantno vrijedja, uglavnom pise nebuloze, nedokazan je i uopce ne kuzi sto mu netko govori, potpuno je netolerantan i uz sve to ima (naravno) jako visoko misljenje o sebi tj. jako nisko o drugima...barem se tako ponasa...a sad jel tip zbilja takav ili sto niti znam niti me briga jer nama se predstavio tako i zato nema smisla ulaziti s njim niti u objasnjavanja niti u rasprave...
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 9:31 am

Nekima ovdje logika baš i ne leži najbolje. Kaže, važno je TKO je rekao a ne ŠTO. E sad, pitam se, otkud toj osobi stavovi o onome TKO. Ne znam. Možda na temelju onoga ŠTO je rekao.

Bit ću kao i uvijek kratak kava
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 11:28 am

Rečeno je kako je oboje važno, i tko kaže i što se kaže, ali ovisi o situaciji i o osobi koja sluša... U većini slučajeva je ipak važnije tko kaže nego što kaže, ali svejedno važno je i što se kaže.
A u nekim situacijama, naravno, jest važnije što se kaže nego tko kaže.

Naravno da kada ne poznajemo neku osobu, da je tada važnije što se kaže, no kada skužimo da je lažov, tada je itekako važnije tko kaže nego što kaže.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 11:36 am

Omega, ponavljamo se po ko zna koji put ali cini se da nema tu kruva...osim toga GG lijepo kaze da nekima ovdje logika ne lezi...valjda je krenuo od sebe jer se cini da su svi sem njega shvatili sto je pjesnik htio reci kava
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 11:46 am

ma da, kako da ne lolcina

obrazac ponašanja se ponavlja.

pa ajde alpha, sada ti rasčlani onaj moj post i reci zašto ja nisam u pravu. ako možeš i znaš, naravno kava
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 11:58 am

Sheriff je napisao/la:
Nekima ovdje logika baš i ne leži najbolje.

Pitam se...

Citat :
Kaže, važno je TKO je rekao a ne ŠTO.


Gdje to kaže?

Citat :
E sad, pitam se, otkud toj osobi stavovi o onome TKO. Ne znam. Možda na temelju onoga ŠTO je rekao.

Stav o nepoznatoj osobi možemo dobiti na temelju tračeva, ali pretpostavimo da nismo takvi. Dakle, kada se spominamo sa nepoznatom osobom mi upoznajemo tu osobu najčešće temelju onoga što čujemo i vidimo, a može i taktilno. E sad, budući da osobu prvo ne poznajemo, tada ju slušamo (pretpostavimo da nam je sluh u redu) i tada nam ne može biti važno TKO kaže jer ne poznamo osobu koja nam govori, tada nam je jedino važno ŠTO kaže. S vremenom upoznamo tu osobu, i sad sve ovisi o tome kako smo mi doživjeli tu osobu i kakvi smo mi sami.

Nekim osobama jest važno samo ŠTO se kaže, ali takvi će se zeznuti puno puta u životu. No ako mi nismo tako 'praznovjerni', tada ćemo na temelju osobnog doživljaja druge osobe procjeniti važnost rečenog, a naravno ovisi i o situaciji.
U nekim rizičnim situacijama kada netko kaže ''dijete se utaplja'', tada nam je važno ŠTO se kaže jer je situacija takva, ali neće to uvijek biti slučaj u toj situaciji naravno.
No ako drugu osobu procjenimo da je lažov i da trača bezveze, tada ju nećemo slušati samo tako (opet ovisi o karakteru i prioritetima onoga tko sluša), već će nam biti važnije TKO kaže nego ŠTO se kaže.

Dakle, važno je i što se kaže i tko kaže, a što je važnije to ovisi o nekim stvarima koje sam naveo...

Citat :
Bit ću kao i uvijek kratak Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 961139

Bit ću dug kao i uvijek


Zadnja promjena: Eclypso; uto ruj 02, 2008 12:00 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 2:38 pm

Sheriff je napisao/la:
ma da, kako da ne lolcina
obrazac ponašanja se ponavlja.
pa ajde alpha, sada ti rasčlani onaj moj post i reci zašto ja nisam u pravu. ako možeš i znaš, naravno kava
E, moj GG...puno ti sebe precjenjujes i druge podcjenjujes...naravno da mogu i znam...ali nema smisla jer sam vec dovoljno pojasnila kroz temu i vec su i zidovi shvatili...sem tebe, ocito...
Mozda bi se trebao zapitat kako to samo ti imas problem sa razumijevanjem objasnjenog...
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 2:58 pm

A on je lažov jer je pričao laži. Ali ni lažov ne laže uvijek. Trebam li nekoga tko me je jednom slagao svrstati u kategoriju lašca i nikada ga ne poslušati. Treba li ga otpisati. Pa ovisi o onome što priča. Pa priče iz više izvora uporediti. Pa na osnovu iznešenog donijeti sud.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 2:59 pm

A možda drugi ne žele ulaziti u raspravu sa tobom jer vide da dostojanstveno branim NAŠE stavove.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 3:11 pm

Sheriff je napisao/la:
A on je lažov jer je pričao laži. Ali ni lažov ne laže uvijek. Trebam li nekoga tko me je jednom slagao svrstati u kategoriju lašca i nikada ga ne poslušati. Treba li ga otpisati.

Čekaj, tko kaže da on uvijek laže? Tko kaže da ga se ponekad ne isplati poslušati?

Citat :
Pa ovisi o onome što priča. Pa priče iz više izvora uporediti. Pa na osnovu iznešenog donijeti sud

Da, ovisi i napisah to, mogu baciti i citat ako treba. Međutim činjenica jest da kada ta osoba nešto kaže da to ima manju težinu nego da ti to isto kaže najbolji prijatelj kojemu vjeruješ.
Jel ti IKD-ove riječi imaju istu težinu kao i Sigijeve?

Priče je uvijek dobro usporediti iz više izvora.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 3:12 pm

imaju istu težinu. kad bi sigi pisao isto što i ikd nalupao bi ga (bukvalno kava )
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 3:25 pm

Ziva bica uce na svom iskustvu...dakle ako me netko zeznuo 3 puta, kada me 4. put nesto trazi tesko da cu objerucke bez razmisljanja prigrliti ponudu...mozda me taj put ne bi prevario...ne kazem da bi...ali...zao mi je...

Kad 3 puta udaris psa i 4. put ga pozoves...nije da ce sav odusevljen prici...ocekivat ce udarac iako mozda udarca nece biti...

Ali kod tebe to tako ne funkcionira...barem tako tvrdis...sto je u najmanju ruku neobicno da ne kazem nesto drugo suspect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitimesub vel 27, 2010 1:51 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Mislim da je najvažnije ono ŠTO se kaže. Trebalo bi naučiti slušati poruke koje u svakom trenutku dobivamo sa svih strana. No kako smo jako vezani uz svoje subjektivno doživljavanje stvarnosti, često onaj TKO kaže zasjeni ono što je rečeno. Tako nevažna izreka postaje važna u ustima nekoga koga smatramo meritornim, a važna informacija izgubi se jer smo je jednim uhom načuli ovlaš izgovorenu od nekoga koga baš i ne pioštujemo. Mislim da je to normalno, ali i da bismo se trebali potruditi slušati sadržaj, ne obraćajući toliko pozornosti na ambalažu.

Jako dobro rečeno, samo bio sam previše zelen da bih shvatio. Slažem se :)

Jest da su nekad situacije takve da je jako važno tko je nešto rekao, ali u globalu je, za mene, ipak najvažnije što se kaže (btw uvijek se može dati primjer situacije kada možda nećemo niti poslušati što je rečeno s obzirom na to tko je rekao). Mislim da to postaje općeljudski problem što je danas za mnoge i previše važno tko je nešto rekao, nego što je rekao. ''On'' je doktor znanosti, ako on kaže da Bog ne postoji, onda je to vrijednije od mišljenja nekog tamo šljakera iz podzemne... :znak za ironiju:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?   Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sto je vaznije TKO kaze ili STO se kaze?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sta je vaznije?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Filozofija-
Forum(o)Bir: