Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Omen

Go down 
+4
zvezda
Svjetloisjena
Saroman
Alpha
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
aleluyah
Prašina



Male
Leo Goat
Broj postova : 1
Age : 32
Registration date : 06.01.2009

Omen - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Omen   Omen - Page 3 Icon_minitimened sij 11, 2009 10:39 pm

mogu ja dodat nešto iako nisan član foruma (ako uopće moran bit član)

moje selo je amo reć poznato po hm... iskustvima sa nečim neljudskim,skoro pa magija,al ipak ne...nešto između,ali ipak nešto jako...no,da se vratin na temu-leptiri,pogotvo noćni,ili kao vrtlog dima u vatri ti je u stvari pojava osobe koja ti želi nanijet zlo...iman iskustva osobnog,a i roditelji i bake su mi pričali o tome...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Omen - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Omen   Omen - Page 3 Icon_minitimened sij 11, 2009 11:25 pm

Dobrodosao Aleluyah :)

Pa jesi clan foruma...registiran si i postao si :)

Hvala na informaciji...a koja su tvoja iskustva?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Omen - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Omen   Omen - Page 3 Icon_minitimepon sij 12, 2009 11:17 pm

aleluyah je napisao/la:
mogu ja dodat nešto iako nisan član foruma (ako uopće moran bit član)

moje selo je amo reć poznato po hm... iskustvima sa nečim neljudskim,skoro pa magija,al ipak ne...nešto između,ali ipak nešto jako...no,da se vratin na temu-leptiri,pogotvo noćni,ili kao vrtlog dima u vatri ti je u stvari pojava osobe koja ti želi nanijet zlo...iman iskustva osobnog,a i roditelji i bake su mi pričali o tome...

Dobro došao, aleluyah :)

Kad se registriraš, a registriran si, onda jesi član foruma :)

Nadam se da ćeš i ostati aktivni član. Ako nije problem, mogao bi malo više napisati o ovome što si spomenuo, zanimljivo je čuti, makar iz druge ili treće ruke ides
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Omen - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Omen   Omen - Page 3 Icon_minitimeuto lis 05, 2010 10:10 am

Sinoc me, jedno sat vremena nakon sto sam zaspala, probudio zvuk lupetanja po prozoru. Prije spavanja sam citala knjigu (Valkire od Coelha) i kada sam cula zvuk imala sam dojam da je proslo puno vise vremena od jednog sata. Buku je stvarao nocni leptir. Prilicno velik. Pokusavao je izaci van prema mjesecini ali je prozor (koji je inace 90% vremena otvoren) iznimno bio zatvoren sinoc. Uopce ne znam od kud taj leptir u sobi. Dok sam spavala imala sam ili lucidni san ili nesto drugo ali kako me probudio zvuk leptira nicega, bas nicega se nisam mogla sjetit osim sto sam neposredno prije povratka u posve budno stanje razmisljala o tome kako je proslo jako puno vremena.

Pitam se od kud taj leptir i da li su oni neki znak...doduse, ako i jesu vjerojatno ovisi o okolnostima sto bi taj znak znacio :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
PurpLady
Riba
PurpLady


Female
Leo Pig
Broj postova : 140
Age : 28
Registration date : 19.09.2010

Omen - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Omen   Omen - Page 3 Icon_minitimeuto lis 12, 2010 9:57 am

ovako leptir je nocna zivotinja i ona predstavlja tamu ali isto taki ide na svjetlo kao da je proklet i zeli se izbavit iztoga.....
ja neznam sto to moze znacit al ako je moguce netko bi mozda mogai izvuci nesto iz mog misljenja


ja imam jedan događaj.... svi smo svjesni da leptiri zive vrlo kratko....
jedan dan kad sam dosla kod svoje bake vidila sam nocnu leptiricu koja je stajala kod kriza na zidu (kako kriz ima 4 kuta ona je bila u onom donjem sa desne strane skroz uvucena) nisam obracala paznju na nju..... ja kod bake budem tjekom cjelog vikenda i tako skoro svaki vikend u mjesecu..... u sljedecih nekoliko mjeseci dok sam dolazila ona je stajala nepomicno na tom mjestu sto me vec zabrinjavalo.... svi smo mislili da je mrtva li je nitko nije tio dirat..... jedan dan za ruckom dok smo sjedili nakon nekoliko mjeseci sto je ona tu nepomicna, ona je jednostavno odletila kroz vrata pale

ovo je istina nelazem



do sada nisan obracala pozornost na to dok nisam naisla na ovu temu na forumu jel netko zna sto bi to moglo znacit Omen - Page 3 276381
hehehe
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Omen - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Omen   Omen - Page 3 Icon_minitimeuto lis 12, 2010 10:39 am

Prije te price sa nocnim leptirom koji hoce proci kroz staklo takojder sam imala nekoliko "susreta" i to sa jednom jeko lijepom vrstom nocnog leptira koju sam u prvom navratu uspjela spastiti (takodjer je lupao u staklo), a drugi put je vec bio mrtav. Uglavnom, nisam tome pridavala nikakvu vaznost niti zamjetila kao neki znak. Tek ovog u sobi koji me probudio sam "dozivjela". Nasla sam objasnjenje LINK nakon cega se vise susreti s leptirima nisu ponavljali.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Omen - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Omen   Omen - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Omen
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: