Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Barack Obama

Go down 
+9
meli
Aleksandar Veliki
Merkurica
malena
floridana
Alpha
sky angel
Absynthia
Svjetloisjena
13 posters
Go to page : Previous  1, 2

Tko je budući predsjednik SAD
Obama
Barack Obama - Page 2 Icon_vote_lcap80%Barack Obama - Page 2 Icon_vote_rcap
 80% [ 12 ]
McCain
Barack Obama - Page 2 Icon_vote_lcap20%Barack Obama - Page 2 Icon_vote_rcap
 20% [ 3 ]
Ukupno glasova : 15
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimesri stu 05, 2008 5:10 pm

meli ženo hug
došlo mi zubi
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimesri stu 05, 2008 5:14 pm

Evo vraćam ljubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimesri stu 05, 2008 5:16 pm

meli je napisao/la:
'Od 20. siječnja u Bijeloj kući će biti crnac - a on neće biti ni vratar, ni konobar ni kuhar', s ponosom i ironijom ističu afroamerikanci.
isječak iz članka dnevnik.hr

Je :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimesri stu 05, 2008 5:17 pm

Navodno (sad mi je stari reko) je svaki američki predsjednik ratovao ... Šta vi mislite o tome?
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimesri stu 05, 2008 5:25 pm

Ja se nadam da će ovaj prestati tu tradiciju....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimesri stu 05, 2008 6:57 pm

Bilo bi lijepo, da lovely
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimesri stu 05, 2008 7:12 pm

Jaykoq je napisao/la:
Navodno (sad mi je stari reko) je svaki američki predsjednik ratovao ... Šta vi mislite o tome?

Otkad je Isus došao na Zemlju, nema dana mira u svijetu.
Zašto bi to jedan Obama promijenio?

Budimo tradicionalni, ne. face
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimesri stu 05, 2008 9:51 pm

tko može polizati onoliko koliko je Bush zasra?
nisam euforična šta se tiče svega toga. gledam reakcije u svijetu pa imam osjećaj kao da je izabran predsjednik svijeta a ne Amerike i sve oči su uprte u njega. Amerika će uvijek gledati svoje interese šta je i normalno ali nek se ti interesi zadrže u njihovoj avliji.
a drago mi je da je crnac pobijedio mada bi više volila da je žena umjesto njega pa da vidimo i kako to izgleda.
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimesri stu 05, 2008 10:35 pm

mislim da je ovo ipak neka malo pozitivnija stvar, nego da je pobijedio Mc Cain.
Iako se bojim da je ovo opet neka igra Amerike, dokazivanje demokracije da bi se doslo do nekih bitnijih ciljeva...
Npr. ulazak u Crno more
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimesri stu 05, 2008 11:46 pm

Ne virujem da bi Obama pokrenija neki rat (jer ulazak na Crno more bi bio početak rata). Mislim da ima puno bitnijih stvari za rješavat, kao na primjer ekonomija i gospodarstvo., a baš zbog toga je i izabran. A još jedan rat bi ih samo gurnija unazad, neovisno o krajnjem cilju (tipa nafta ili šta već)...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimečet stu 06, 2008 12:17 am

floridana je napisao/la:
...
a drago mi je da je crnac pobijedio mada bi više volila da je žena umjesto njega pa da vidimo i kako to izgleda.

Meni je drago da smo prisustvovali jednom povijesnom trenutku...a nadam se da cemo i jos jednom kada iduci put bude izabrana zena :)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimečet stu 06, 2008 12:22 am

floridana je napisao/la:
...
a drago mi je da je crnac pobijedio mada bi više volila da je žena umjesto njega pa da vidimo i kako to izgleda.

Ja bih zapravo više volio da je pobijedio jedan slaven. Pošto znamo da takvi nisu ni najmanje pozitivni likovi u američkoj povijesti, sceni itd.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimečet stu 06, 2008 12:59 am

malena je napisao/la:
Ne virujem da bi Obama pokrenija neki rat (jer ulazak na Crno more bi bio početak rata). Mislim da ima puno bitnijih stvari za rješavat, kao na primjer ekonomija i gospodarstvo., a baš zbog toga je i izabran. A još jedan rat bi ih samo gurnija unazad, neovisno o krajnjem cilju (tipa nafta ili šta već)...

Mislim da Ameri JESU ušli u Crno more, t.j. brodovi NATO saveza, kakti zbog opasnosti oko Gruzije i tako. Zato s esad Medvedev prijeti da će svakako na granice postaviti rakete srednjeg dometa... kava
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimečet stu 06, 2008 1:09 pm

Ne znam, ja mislim da im je ovaj prijetio da ne smiju uci...

sto vi mislite, tko je jace vojno potkovan

SAD ili Rusija

Ja Rusima dajem glas, cine mi se nekako discipliranijima, dok se Ameri vise oslanjaju na tehnologiju...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimečet stu 06, 2008 1:21 pm

I ja bi Rusima dala glas jer mi se pare neki fanatici, posebno kada je u pitanju Amerika. Amerikanci su više budale koje rade nešto šta im netko drugi kaže da moraju radit, a ne misle svojom glavom niti malo. Vjerojatno je tako i s Rusima, ali mislim da su oni suroviji i brutalniji na neki način...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimečet stu 06, 2008 1:26 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
malena je napisao/la:
Ne virujem da bi Obama pokrenija neki rat (jer ulazak na Crno more bi bio početak rata). Mislim da ima puno bitnijih stvari za rješavat, kao na primjer ekonomija i gospodarstvo., a baš zbog toga je i izabran. A još jedan rat bi ih samo gurnija unazad, neovisno o krajnjem cilju (tipa nafta ili šta već)...

Mislim da Ameri JESU ušli u Crno more, t.j. brodovi NATO saveza, kakti zbog opasnosti oko Gruzije i tako. Zato s esad Medvedev prijeti da će svakako na granice postaviti rakete srednjeg dometa... kava

Da, ušli su u Crno more kad je bilo ono s Gruzijom, samo mislila sam da su došli tamo samo zbog toga i da nemaju stalni pristup... Vjerojatno sam u krivu.
A što se tiče Medvedeva, mislim da je on prijetio radi postavljanja štita u Poljskoj, iako ako sam dobro shvatila Obama se premišlja oko tog štita, tako da od njega možda ništa i ne bude.
A ako ga postave, to je doslovno bacanje mamca jer je bolje raditi na tom odnosu Rusija-Amerika, nego da jedni druge prcaju u mozak... Tako i dolazi do rata na koncu...
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimečet stu 06, 2008 1:44 pm

Barack Obama - Page 2 1225878741024au7
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimečet stu 06, 2008 2:18 pm

Barack Obama - Page 2 60165969
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimečet stu 06, 2008 2:54 pm

malena je napisao/la:
Barack Obama - Page 2 60165969
čovječe affraid da nema crnu kožu nebi ni skužila da je crnac
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitimečet stu 06, 2008 2:55 pm

zubo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Barack Obama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barack Obama   Barack Obama - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Barack Obama
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Obama u Zagrebu?
» The Obama Deception
» Prevara zvana Barak Obama
» Obama-opasnost za bijelu rasu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: