Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zavjere u vezi s Lincolnom

Go down 
+2
Svjetloisjena
ledans
6 posters
Autor/icaPoruka
ledans
Prašina



Male
Aquarius Dragon
Broj postova : 4
Age : 35
Registration date : 28.04.2008

Zavjere u vezi s Lincolnom Empty
PostajNaslov: Zavjere u vezi s Lincolnom   Zavjere u vezi s Lincolnom Icon_minitimečet kol 21, 2008 2:20 pm

Kako nam to govori tradicionalna povijest, zavjerenici koji su isplanirali atentat na predsjednika Abrahama Lincolna pravdu su dočekali pred pištoljem i na vješalima. John Wilkes Booth, glumac koji je u Lincolnov mozak iz neposredne blizine ispalio metakiz džepnog pištolja, poginuo je pod paljbom snaga Unije u blizini Bowling Greena, u Virginiji, dva tjedna pošto je maestralno napustio mjesto zločina, kazalište Ford. Kasnije su na vješalima završila četvorica njegovih suzavjerenika.

Ipak, od trenutka ubojstva, tog stravičnog Velikog petka, počele su bujati sumnje u stvarnu prirodu te zavjere. Je li vlada unaprijed znala za Boothov plan? Je li Booth bio tek marioneta određenih visoko pozicioniranih dužnosnika? I posve neizbježno, stotinu dvadeset pet godina nakon zločina nad zločinima devetnaestog stoljeća, činjenice i predaja posve su neraskidivo zamršeni. Ipak, s obzirom na mnoštvo neobičnih "podudarnosti" i neobična priznanja sudionika, prvi američki predsjednički atentat umnogome je i dalje prava pravcata zagonetka.

Koliko se sjećam, navodno je prije tog kobnog ubojstva, Abraham imao viziju u kojoj je vidio sebe u lijesu te nakon toga rekao nizozemskoj kraljici. Ona je u svoj dnevnik zapisala svoje doživljaje.

Što mislite o tome???
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zavjere u vezi s Lincolnom Empty
PostajNaslov: Re: Zavjere u vezi s Lincolnom   Zavjere u vezi s Lincolnom Icon_minitimečet kol 21, 2008 6:29 pm

Dobro došao. ledans :) Ovo je dobra tema, samo mi prema uvodnom postu ne spada u Bliske susrete pa ću je premjestiti u pdf Manipulacije koja se više bavi misterijama ovog tipa kad imamo dojam da se nešto prikriva :)
[Vrh] Go down
Techpriest
Višestanični organizam
Techpriest


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 52
Age : 39
Location : Knjazevac
Registration date : 10.06.2009

Zavjere u vezi s Lincolnom Empty
PostajNaslov: Re: Zavjere u vezi s Lincolnom   Zavjere u vezi s Lincolnom Icon_minitimened lip 14, 2009 4:00 pm

Mislim da je Lincoln ubijen iz 2 razloga:
1 da je neko drugi hteo doci na vlast umesto njega, ali mu je plan ocigledno propao
2 da nema nikakvih misterija oko ubistva ipak se to dogodilo pre vise stotina godina i ubistvo je bilo mnogo lakse isplanirati a s obzirom da je dzepni pistolj veoma mali ubica (u ovom slucaju Booth) mogao preneti pored obezbedjenja i sa lakocom ubiti Linkolna.
Kazne su tada bile surove tako da ne sumnjam u to da ga vojnici nisu ubili cim su ga ugledali, jer su naredjenja bila jasna kazniti ubicu na bilo koji nacin (u ovom slucaju metak u telo)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Zavjere u vezi s Lincolnom Empty
PostajNaslov: Re: Zavjere u vezi s Lincolnom   Zavjere u vezi s Lincolnom Icon_minitimepon lip 15, 2009 12:21 am

Razmišljanje ledansa me podsjeća na moje razmišljanje oko ubojstva Ivane Hodak.
Čini mi se nevjerojatno da ju je onaj čovjek ubio zbog posla. Mislim da je u ovom slučaju to igra moćnika piunima :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Zavjere u vezi s Lincolnom Empty
PostajNaslov: Re: Zavjere u vezi s Lincolnom   Zavjere u vezi s Lincolnom Icon_minitimepon lip 15, 2009 12:34 am

i ja isto mislim da su u pitanju piuni bas kak Legi kaze
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Zavjere u vezi s Lincolnom Empty
PostajNaslov: Re: Zavjere u vezi s Lincolnom   Zavjere u vezi s Lincolnom Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:52 pm

iskerno cu vam reci par podatak ovak one vijerujem u rasnu razlike jer rasa ne postoji al iovako svi ljudi mislie da je LIncoln dobrocinitelj i spasitelj crnaca ali to je na neki nacin varka. U stvari lincoln je imao u planu rekolonizaciju do njegovog ubojstvaje 5000 crnaca vec bilo na broovima za africu on ih je htijeo vratiti natrag u roku 5 do 10 godina i toliko o njegovom dobrocinstvu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zavjere u vezi s Lincolnom Empty
PostajNaslov: Re: Zavjere u vezi s Lincolnom   Zavjere u vezi s Lincolnom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zavjere u vezi s Lincolnom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Teorije zavjere
» Pitanje u vezi registracije osobnog automobila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: