Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NLO video zapisi

Go down 
+73
Korplikan
Dada289
ThE_IMMORTAL
Buby30
serbian_style
Floridain
julija81
Melkior
Backpacker
Wayne_Myth
whitelady
DoDoENT
Zona
Angelino croft
Danijel Barbarić
Micron
Smokva7
BIGFOOT
snake
Matrix
matko22
Legionar
Charles Dexter Ward
Star
biga
Balance
Dantalion
maya
mEN_iN_WHite
Einar
Wall-e
Lycan
Dragony
Fantom
hromi
guenhwyvar
QuarK
VrAle
sign
MoW
Neobicni forumas
Cinderella
Chakotay
Skulptura
Athena
MisteryManiac
tomi
srdjan888
Daja
Tin95
Remke
josip21
Berny_Sinara
Neo
GoodAlien
snark
danyf5
vjestica
mickopi
Alpha
siskara
silver
zvezda
mirakul
zoox30
floridana
Blizzard
little alien
zaaz
capsicum
Alen@l5
Svjetloisjena
Rain
77 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimesri lip 09, 2010 4:48 pm

Izgleda ko tvoj avatar :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimesri lip 09, 2010 5:01 pm

haha :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimesri lip 09, 2010 5:28 pm

Alpha je napisao/la:

Neki su komentirali da su to ptice. Ima smisla, iako mi izgleda kao nešto što svijetli.

Odna je autor videa dao komentar:

Citat :

All
The objects in the video are not birds.
1. The flappings you have observed in the slow motion portion of the video are artifacts of the switching frequency of the image intensifier tube.
2. Birds do not fly faster than jet aircraft
3. Birds do not fly higher than jet aircraft
4.  Birds do not leave IR reflections more intense than orbiting space craft.
5. Nice try
6. Kevin Mc

U svakom slučaju izgleda mi kao onaj video iz Novog Sada, gdje su običnom kamerom snimili isto formaciju svjetala, i vidi se da se lagano 2 svjetla iz formacije odvajaju i na tom videu. Stranicu ili dvije unatrag na ovoj temi je video.

Edit: A i mogla bi bit formacija aviona. Da se recimo jako sporo kreće bi mi bilo čudnije nego ovako, izgleda mi i kao formacija aviona.
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimesri lip 09, 2010 6:45 pm

pogledajte si film susreti 4 vrste ,,taj film je potvrdio moje vec ranije razmisljnje o njima
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimečet lip 10, 2010 1:30 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Alpha je napisao/la:

Neki su komentirali da su to ptice. Ima smisla, iako mi izgleda kao nešto što svijetli.

Sad bi trebalo istraživati ponašanje raznih vrsta ptica.
Kako se koja kreće u jatu, u kakvoj formaciji i sl....

Priložen je i jedan video ptica za usporedbu.
Pitanje je da li se ptice uvijek tako ponašaju.



Prema ovome što se ovdje vidi mogu jedino zaključiti da je autor stvarno
snimio nešto vanzemaljsko, ili je u pitanju neka tehnologija koja
javnosti nije poznata. Jednostavno ne mogu pronaći neko drugo
objašnjenje. Ako i jesu ptice, kud su nestale...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimečet lip 10, 2010 10:01 am

Skulptura je napisao/la:
... Ako i jesu ptice, kud su nestale...

Pojeli ih vanzici zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimečet lip 10, 2010 9:51 pm

@Skulp
Zašto misliš da nisu neki vojni avioni?

Meni isto izgleda kao da su nestali, ali mislim da su otišli iza oblaka da se zato ne vide više.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimepet lip 11, 2010 1:00 pm

Nuklearni fizičar Stanton Friedman u zadnjem je intervjuu progovorio o važnim viđenjima NLO-a te tvrdi da državne vlade masovno prikrivaju postojanje vanzemaljaca, te tu urotu naziva kozmičkim Watergateom
"Nakon 53 godine istraživanja uvjeren sam da se ovdje radi o kozmičkom Watergateu. To znači da nekolicina ljudi u vodećim vladinim krugovima znaju za njihovo postojanje još od 1947. godine", rekao je Friedman koji nadalje tvrdi.
"Neki NLO-i su inteligentno kontrolirani izvanzemaljski svemirski brodovi i to je onda jedna od najvećih priča u ovom mileniju".

To nisu riječi neke poremećene osobe koja je zaluđena NLO-ima i koja traži pažnju javnosti. Friedman je 75-godišnji svjetski priznati stručnjak, a radio je i kao nuklearni fizičar za velike kompanije kao što su General Electric, General Motors, Westinghouse i Aerojet General Nucleonics. Između ostalog je radio na visoko povjerljivim programima u koje su bili uključeni zrakoplovi na nuklearni pogon, te fuzijske i fizijske rakete.

Friedman se za NLO zainteresirao 1958. i otad je na tu temu pričao na preko 700 sveučilišta širom svijeta. Kao potvrdu postojanja vanzemaljaca ističe puno slučajeva u kojima su svjedoci bili pouzdani, kompetentni očevici, a jedan je slučaj uključivao Japan Airlines.

"Boeing 747 letio je iznad Aljaske kad se susreo s nečim dvostruko većim od sebe, a taj je objekt kružio oko zrakoplova. Prijavili su to kontroli leta koja je signale NLO-a i zrakoplova vidjela na radaru. Službeno objašnjenje je bilo da se radio o Jupiteru. Pa otkad radar može uhvatiti Jupiter? To je potpuno ludo. Borimo se protiv sila zla, mogli bismo reći, a one su arogancija i ignoriranje", kaže Friedman.

Ovaj je fizičar zaslužan i za legendu o NLO-u u Roswellu. Trideset godina nakon pada NLO-a u Roswellu Friedman se susreo s članovima vojske koji su bili uključeni u prikrivanje tog događaja. Neki do njih su mu priznali svoje sudjelovanje u prikrivanju tragova razbijenog svemirskog broda i mrtvih vanzemaljaca.

"Dovoljno sam dugo tražio određeni broj ljudi, i to u doba kad nije postojao Internet, pa je to bio ogroman posao. Očekivano otpor prema prihvaćanju ovog slučaja je veći nego kao kod drugih. I to zato što je istina, tu imamo sve: tijela, olupinu, otkrivanje, prijetnju... Što više trebate od toga?", kaže Friedman koji je i dalje svjestan skepticizma koji vlada kad se spomene 'slučaj Roswell'.

"Još uvijek sam optimističan da ću u svom životu, a sad mi je 75 godina, saznati barem dio cijele priče, to da nismo sami u svemiru", zaključio je Friedman. (izvor)


Jupiter? shock ... rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimepet lip 11, 2010 2:01 pm

baš... jupiter iznad aviona i sve to uhvatio radar???? pa tko puši ta objašnjenja??
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimepet lip 11, 2010 2:27 pm

Alpha je napisao/la:

Jupiter? shock ... rofl2

Ne kužim odakle su Jupiter izvukli, koda nisu mogli dat neko bolje objašnjenje meteoroloških balona i sličnih gluposti a ne jupiter. Da nije cijela priča o tom "intervjuu" sa Stantonom Friedmanom izmišljena opet? :D
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimepet lip 11, 2010 2:30 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
@Skulp
Zašto misliš da nisu neki vojni avioni?

Meni isto izgleda kao da su nestali, ali mislim da su otišli iza oblaka da se zato ne vide više.

Mislim da nisu vojni avioni... Ne znam, ali mislim da se ne vide sa IC
kamerom. Bilo bi malo glupo, neke ni radar ne vidi.
Osim toga, ako usporedim onaj putnički avion i onaj satelit sa tim
točkicama, ne liče mi na skupinu aviona...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimepet lip 11, 2010 5:35 pm

Dobr onaj avion svjetli ko betlehem, vjerovatno je vrlo blizu naspram onome.

Pa sve ovisi o kojem se avionu radi. Oni nevidljivi se ne vide, ali ima svakakvih migova i tih sranja. Ne razumijem se u vojnu tehnologiju baš pa ne znam, samo sam uključio opciju da mogu bit avioni, premda može svašta bit :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimesub lip 12, 2010 1:02 pm

Naravno, sve je moguće. No ipak sa sigurnošću mogu isključiti
mogućnost da se radi o pticama... Pogotovo nakon onog nestajanja
ili "nestajanja" iza oblaka. Nisam siguran, ali mislim da ptice ne lete
dovoljno visoko da bi "nestale" iza oblaka.

Evo još jedna slična snimka.


I evo malo više o V formaciji:
http://en.wikipedia.org/wiki/V_formation

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimesub lip 12, 2010 2:58 pm

Ista je formacija, i brzine su slične, mislim da se radi o istim letjelicama.

Ovo za V formaciju je interesantno nisam znao da je radi pospješivanje performansi.

A šta se zadnjeg videa tiče, bez zoom-a izgleda kao toča u daljini. Uopće ne liči na formaciju i vjerovatno kad bi gledao golim okom izgledalo bi kao točka.

:)
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimepet lip 18, 2010 8:50 pm

Riješen misterij čudnih rupa u oblacima
VIDEO: Riješen misterij čudnih rupa u oblacima
Novo istraživanje pokazalo je kako čudne rupe u oblacima nastaju kad kroz njih, u pravim vremenskim uslovima, prolaze avioni. Tada se vodene kapljice u oblacima instantno pretvaraju u snijeg te iza sebe ostavljaju okrugle pukotine u oblaku.


Čudne formacije oblaka mogu biti enigma naučnicima i po nekoliko decenija, a rupe u oblacima naučnike muče još od 1940-ih godina prošlog vijeka, piše 24sata.info.

Misteriji, poput čudnog oblaka iznad Moskve, koga su popratili svi svjetski mediji i događaj povezali sa mogućim NLO-om, zapravo je nastao djelovanjem aviona, iako je tada mehanizam tog djelovanja bio nepoznat.

Ranija istraživanja sugerirala su kako avioni na propelerski pogon mogu uzrokovati padanje snijega, letom kroz "superohlađene" oblake, gdje kapljice ostaju u tekućem stanju, uprkos temperaturama ispod nule.



Donedavno, prava veza između nebeskih rupa i aviona nije bila poznata, ali tim naučnika koji proučavaju atmosferu, tvrdi kako je uspio naći tu vezu. Istraživanje su naučnici objavili u ovomjesečnom izdanju magazina Bulletin of the American Meteorological Society.

Andrew Heymsfield iz američkog Nacionalnog centra za atmosferska istraživanja, zajedno je sa kolegama istraživačkim avionom letio kroz snijeg proizveden rupom u oblaku, zapadno od međunarodnog aerodroma u Denveru 2007.

Njihov avion bio je krcat instrumentima za proučavanje ledenih formacija u oblacima, a radar na tlu zabilježio je čudan odraz iza njih, koji je indicirao neobično oblikovane pahuljice snijega. nakon pregleda dobivenih podataka, Heymsfield i njegove kolege došli do zaključka kako su rupu i snijeg u oblacima napravila dva komercijalna aviona na turbopropelerski pogon i koja su poletjela sat vremena prije njihovog istraživačkog aviona.

"Kretanje superohlađenih kapljica vode preko propelera aviona dovoljno ih ohladi da se mogu zamrznuti pasti na tlo u obliku snijega", istakao je za Wired Heymsfield. Inače, pahuljicama snijega ili kiše potrebna je bilo kakva sićušna čestica u zraku, poput zrnca prašine, oko koje bi se formirale.

Ali, superohlađena voda, može se trenutno zamrznuti, ako se dovoljno brzo njena temperatura spusti na -37 stepeni Celzija. kako bi potvrdili svoj zaključak, naučnici su uporedili pahuljice snijega iz sredine rupe, sa onima na rubu te došli do zaključka kako su one iz centra rupe dosta jednostavnijeg oblika od onih iz okolnih oblaka, jer su ove rubne još rasle prikupljajući kapljice vode pri padu.

Voda u sredini rupe, ili je isparila trenutno, ili je trenutno zamrznuta pa su naučnici došli do zaključka kako pahuljice stvorene u sredini rupe, ne sakupljaju druge kapljice oko sebe pri padu na tlo.

Do istog zaključka naučnici su došli i kod mlaznih aviona, ali ističu kako to ne znači da svaki prolazak aviona kroz oblak sada generiše snijeg.

Radi se o 7,8 posto površine oblaka na planeti, koji se nalaze na pravoj visini za pojavu ovog fenomena, a avioni uglavnom ne lete na tim visinama, jer se ti oblaci nalaze niže pa ih avioni mogu probiti i napraviti rupu samo prilikom slijetanja ili uzlijetanja. Heymsfield dodaje kako ovaj fenomen, ne može uticati na globalnu promjenu klime, ali da može uzrokovati povećano padanje snijega na lokalnom nivou. izvor http://danas.net.hr/znanost/page/2010/06/18/0469006.html
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 12:47 pm

Službeno je potvrđeno da se u navedenim slučajevima na radi o NLO-U, baš kako je Silver spomenuo. miga

Novo istraživanje je pokazalo kako čudne rupe u oblacima nastaju kad kroz njih, u pravim vremenskim uvjetima, prolaze avioni. Tada se vodene kapljice u oblacima odmah pretvaraju u snijeg te iza sebe ostavljaju okrugle pukotine u oblaku.

Prava veza između nebeskih rupa i aviona donedavno nije bila poznata, ali je tim znanstvenika uspio u tome, a rezultate istraživanja su objavili u izdanju magazina Bulletin of the American Meteorological Society.

"Kretanje superohlađenih kapljica vode preko propelera aviona dovoljno ih ohladi da se mogu zamrznuti pasti na tlo u obliku snijega. Inače, pahuljicama snijega ili kiše potrebna je bilo kakva sićušna čestica u zraku, poput zrnca prašine, oko koje bi se formirale"- istaknuli su istraživači iz Nacionalnog centra za atmosferska istraživanja.
Ipak, to ne znači da svaki prolazak aviona kroz oblak generira snijeg.

Radi se o 7,8 posto površine oblaka na planetu, koji se nalaze na pravoj visini za pojavu ovog fenomena, a avioni uglavnom ne lete na tim visinama, jer se ti oblaci nalaze niže pa ih avioni mogu probiti i napraviti rupu samo prilikom slijetanja ili uzlijetanja.

Moguća posljedica stvaranja takvog fenomena nije invazija izvanzemaljaca :D, ali može doći do povećanog padanja snijega na lokalnoj razini.

Opširnije o fenomenu http://danas.net.hr/znanost/page/2010/06/18/0469006.html

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 11:05 pm


_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 6:53 pm

Skulptura je napisao/la:
Naravno, sve je moguće. No ipak sa sigurnošću mogu isključiti
mogućnost da se radi o pticama... Pogotovo nakon onog nestajanja
ili "nestajanja" iza oblaka. Nisam siguran, ali mislim da ptice ne lete
dovoljno visoko da bi "nestale" iza oblaka.

Evo još jedna slična snimka.


I evo malo više o V formaciji:
http://en.wikipedia.org/wiki/V_formation



Ptice zapravo lete dovoljno visoko... Prije par dana sjedio sam sa društvom na jednom košarkaškom igralištu. Usred razgovora pogledao sam prema nebu jer su tu večer zvijezde padale ko blesave pa sam se nadao da ću ugledati još koju :D. Uglavnom, kad sam pogledao prema nebu vidio sam trokutastu formaciju od desetak svjetlećih objekata ( bar su tako na prvi pogled izgledali, kao objekti) :D. Malo me stislo, isto ko i ostatak društva, al skužili smo da su to zapravo ptice. S obzirom da su letjele visoko iznad grada, ajmo reći na nekoj granici između svijetla grada i mraka daleko gore, izgledale su kao da svijetle. Drugačije ne znam kako bi objasnio :D, prijatelj bi to znao bolje objasniti :D. Ugl, ptice su nestale nekoliko metra dalje iza oblačka nekakvog.
Ali vjerujem da ovo sa snimke nisu ptice jer se niti jedno svjetlo nije pomaknulo, da je tu riječ o pticama vjerujem da bi se formacija nakon nekoliko sekundi izgubila.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimesri srp 07, 2010 11:05 am

Definitivno nisu ptice zato što prebrzo lete. Lete brže od komercijalnih, a mislim i vojnih aviona.
Zašto nisu vojni avioni? E pa, zato što se presavršeno usklađuju. V formacija se koristi na duljim pravocrtnim letovima radi štednje goriva, kao i na aeromitinzima radi atrakcije. U svim slučajevima, manevri u formaciji su izuzetno teški za izvesti, a ovo što ova svjetla rade je nemoguće izvesti našim pilotima.
Jedino što mi pada na pamet su F22-Raptori upogonjeni u mrežu, tako da su im odluke sinkronizirane i neovisne o pilotu. Međutim, nešto ovako precizno nije još dosad opaženo.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimesri srp 07, 2010 12:24 pm

Da li ti to stvarno znaš ili je to tvoje mišljenje?
Mislio sam da su to vojni avioni, ali ako si iz nekog razloga siguran
da ne mogu letjeti u takvoj formaciji, onda je ovo ništa drugo nego
NLO. Možda vanzemaljski a možda i zemaljski.

Nekako mislim da uz današnju tehnologiju nije teško letjeti u
savršenoj formaciji. Vjerojatno postoje i autopiloti u avionima koji
su isprogramirani da održavaju formaciju od točke A do točke B?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimesri srp 07, 2010 2:07 pm

Skulptura je napisao/la:
Da li ti to stvarno znaš ili je to tvoje mišljenje?
Mislio sam da su to vojni avioni, ali ako si iz nekog razloga siguran
da ne mogu letjeti u takvoj formaciji, onda je ovo ništa drugo nego
NLO. Možda vanzemaljski a možda i zemaljski.

Nisam siguran. U vojnim formacijama postoje sigurnosne udaljenosti koje se trebaju održavati u zraku. Jednostavno mi se čini da su ovi puno preblizu jedni drugima. Skoro kao da su to svjetla na jednoj letjelici.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 44
Registration date : 26.11.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimepet srp 16, 2010 9:55 am

Poprilićno NLO tehnologija.


Britanci predstavili Taranis, bespilotnu borbenu letjelicu nove generacije


http://www.index.hr/vijesti/clanak/britanci-predstavili-taranis-bespilotnu-borbenu-letjelicu-nove-generacije/501655.aspx
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimepet srp 16, 2010 10:26 am

Ovaj Taranis je vrlo sličan američkom nevidljivom bombarderu B2. Čini se da su Britanci, a to znači i amerikacni već odavno prešli na nove modele bespilotnih letjelica koje su jednako velike kao i pravi lovci. Zanimljivo će biti onima koji će upravljati tim letjelicama, iz njihove prespektive to će izgledati kao da igraju igricu :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimesub srp 17, 2010 4:02 pm



An unidentified flying object (UFO) forced Xiaoshan Airport in
Hangzhou, China to cease operations on July 7. A flight crew
preparing for descent first detected the object around 8:40 p.m.
and notified the air traffic control department. Aviation authorities
responded within minutes, grounding outbound flights and
diverting inbound ones to airports in Ningbo and Wuxi.

Eighteen flights were affected. Though normal operations
resumed an hour later, the incident captured the attention of the
Chinese media and sparked a firestorm of speculation on the
UFO's identity.

"It is a hidden U.S. bomber flying toward China," one Internet
user wrote on Monday. Another wrote on Sunday night, "In my
opinion, the UFO is neither a U.S. missile nor a Russian satellite.
Suggestions that it is extraterrestrial are even more
preposterous. Everyone, use your head. This is clearly a
man-made phenomenon. Would the U.S. or Russia risk provoking
China's anger by firing a missile or satellite rocket in Chinese
skies, without warning? I believe the Chinese military is
responsible for the UFO. It is a new missile or aircraft being
tested out."


-
http://abcnews.go.com/International/ufo-china-closes-airport-prompts-investigation/story?id=11159531

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitimesub srp 17, 2010 11:21 pm

Ovo mi izgleda kao pravi izvanzemaljski brod. A ovaj puta nije samo par čudaka to vidjelo nego puno ljudi, a i vidjelo se na radaru. E sad možda se zbilja radi i o nekoj novoj letjelici kineske vojske.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





NLO video zapisi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: NLO video zapisi   NLO video zapisi - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NLO video zapisi
[Vrh] 
Stranica 11 / 16.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Video...pametni, zabavni... :)
» Video o mayama i 2012

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: