Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.

Go down 
+21
2pac
hromi
Chakotay
liby
Kretos
Legionar
urbanaaa
Fantom
brle
Skulptura
gothic45
Jaykof
ThE_IMMORTAL
malena
Alpha
LarusArg
Blizzard
silver
gloria_g
Svjetloisjena
meli
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimened stu 22, 2009 5:39 pm

Teoretski je sve moguce osim drvenog sporeta...CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 935271
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimened stu 22, 2009 8:00 pm

^^ LOL

jučer je na History-u bio dokumentarac baš povodom jučerašnjeg novog početka eksperimenta..nažalost prekasno sam upalila da bi nešto pohvatala... :(
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet pro 10, 2009 10:13 pm

Snimljen sudar 10 trilijuna protona

Iz CERN-ovog kompleksa mogao se opet čut gromoglasan pljesak i izljev oduševljenja, jer je Veliki hadronski sudarač, snimio sudar podatomskih čestica i najveću količinu energije ikad zabilježenu uređajem napravljenim čovjekovom rukom.

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Dd0vnd

Među najglasnijima u erupciji oduševljenja bili su Kanađani, koji su dizajnirali, napravili i ugradili ATLAS detektor u LHC, a ovim je otvorena i nova era otkrića o tome kako funkcionira svemir, piše portal Science Daily. 'To je pomak na koji smo toliko dugo čekali', rekao je ushićeno Rob McPherson, glasnogovornik i šef kanadskog tima znanstvenika u CERN-u. 'LHC je začet prije 20 godina, a današnji uspjeh predstavlja početak nove ere u našem shvaćanju kako funkcionira svemir', zaključio je McPherson.

Link
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet pro 10, 2009 10:51 pm

A mogli su reći i što je to promijenilo (njihovo) shvaćanje kako funkcionira svemir :P
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet pro 10, 2009 11:03 pm

Vjerovatno ce tek obraditi dobivene podatke pa ce onda vidjeti da li se ista saznalo ili ne. Ovako je i meni glupo ako vec znaju, a nisu spomenuli...
[Vrh] Go down
Kretos
Stanica
Kretos


Male
Libra Pig
Broj postova : 10
Age : 28
Registration date : 08.12.2009

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimened srp 18, 2010 9:25 pm

Zanimljivo je to sto su podigli okladu da ako ulozite 1 sivcarski franak dobijete 7 pod uslovom da otkriju higsov bozon ove godine a 5 iduce, no ako date franak da ce otkriti crvotocinu mozete zauvzrat dobiti 100.000 franaka. No i ako ne otkriju bozon oni ce "otkriti" plus-minus gore dole cesticu sa nekom oznakom grckog alfabeta osim ako nisu i celi alfabet iskorisilit
[Vrh] Go down
liby
Stanica



Female
Taurus Monkey
Broj postova : 13
Age : 43
Registration date : 08.11.2010

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 5:15 pm

treba pratit sta se desava ovih dana...
nadam se da ce im se to pokvarit jednom za svagda
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 5:35 pm

Nemoj tako liby, znanstvena istraživanja nam donose nova otkriča, a nova otkriča poboljšavaju našu tehnologiju i olakšavaju naše živote.
[Vrh] Go down
liby
Stanica



Female
Taurus Monkey
Broj postova : 13
Age : 43
Registration date : 08.11.2010

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 5:39 pm

Chakotay je napisao/la:
Nemoj tako liby, znanstvena istraživanja nam donose nova otkriča, a nova otkriča poboljšavaju našu tehnologiju i olakšavaju naše živote.
sorry, ali lol! lol! lol! lol! lol!
nemam vremena sada pisati, ako zelis raspisat cu se kada uhvatim vremena
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 11:02 pm

liby je napisao/la:
treba pratit sta se desava ovih dana...
nadam se da ce im se to pokvarit jednom za svagda

A ja se nadam da će raditi savršeno i s punim kapacitetom. Dakle, moja želja protiv tvoje, vidjet ćemo čija je želja jača! jaki
[Vrh] Go down
liby
Stanica



Female
Taurus Monkey
Broj postova : 13
Age : 43
Registration date : 08.11.2010

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 11:05 pm

Blizzard je napisao/la:
liby je napisao/la:
treba pratit sta se desava ovih dana...
nadam se da ce im se to pokvarit jednom za svagda

A ja se nadam da će raditi savršeno i s punim kapacitetom. Dakle, moja želja protiv tvoje, vidjet ćemo čija je želja jača! jaki

a zasto? mislim stvarno me zanima sta ljudi ocekuju od toga
moja zelja je jaca jer je moja!!! tko zna od kud tebi ta zelja... :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 11:14 pm

Dame imaju prednost, pa zato, ti prva napiši zbog čega tvoja želja, pa ću onda i ja napisati ;)
[Vrh] Go down
liby
Stanica



Female
Taurus Monkey
Broj postova : 13
Age : 43
Registration date : 08.11.2010

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 11:31 pm

pretpostavljam da je tvoje objasnjenje prihvatljivije vecini od mojeg
i puno krace pa molim te kreni ti
jer uostalom ja najozbiljnije ne shvacam sta ljudi smatraju da ce to dobrog donjeti
a zelim shvatiti iz cega progovaraju
i ne, nisam jedna od onih koja misli da ce se desit sranje sa crnom rupom koja ce nas progut ili smak svijeta
i tko uostalom stoji iza toga i zasto?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 2:06 am

Onda ću ja prvi. :D

Citiram:

Citat :
Glavni cilj projekta jest uloviti Higgsov bozon, hipotetsku česticu koja je ključ za razumijevanje mase. Higgsov bozon, koji mnogi zbog njegove fundamentalne važnosti zovu “Božjom česticom”, još je 1964. godine teorijski predskazao britanski fizičar Peter Higgs. Otkriju li fizičari Higgsov bozon, bit će to istodobno i najbolja potvrda Standardnog modela, fizikalne teorije za koju se smatra da na najpotpuniji način opisuje materijalni svijet.

Iako postoji više akceleratora, niti jedan nije sposoban razviti visoku energiju kao ovaj. Cilj je otkriti sam temelj materijalnog svijeta, kao što je to navedeno u danom citatu. Nastoji se promatrati svijet elementarnih čestica kod ekstremnih energija, a takva promatranja bi nam mogla otkriti stvari o našem svijetu koja još ne znamo. To ne da će biti najbolja potvrda fizikalnog modela o svijetu koji imamo, već će se taj isti model i nadograditi, moguće doći do novih otkrića. Teorija u znanosti nije dovoljna, eksperiment je taj koji stavlja teoriju na test i koji istu potvrđuje ili pobija.
Ukratko, interesiraju me najdublje tajne svijeta u kojem živimo te samim time podržavam znanost u otkrivanju tih tajni.
[Vrh] Go down
liby
Stanica



Female
Taurus Monkey
Broj postova : 13
Age : 43
Registration date : 08.11.2010

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 3:12 am

Blizzard je napisao/la:
Onda ću ja prvi. :D

Citiram:

Citat :
Glavni cilj projekta jest uloviti Higgsov bozon, hipotetsku česticu koja je ključ za razumijevanje mase. Higgsov bozon, koji mnogi zbog njegove fundamentalne važnosti zovu “Božjom česticom”, još je 1964. godine teorijski predskazao britanski fizičar Peter Higgs. Otkriju li fizičari Higgsov bozon, bit će to istodobno i najbolja potvrda Standardnog modela, fizikalne teorije za koju se smatra da na najpotpuniji način opisuje materijalni svijet.

Iako postoji više akceleratora, niti jedan nije sposoban razviti visoku energiju kao ovaj. Cilj je otkriti sam temelj materijalnog svijeta, kao što je to navedeno u danom citatu. Nastoji se promatrati svijet elementarnih čestica kod ekstremnih energija, a takva promatranja bi nam mogla otkriti stvari o našem svijetu koja još ne znamo. To ne da će biti najbolja potvrda fizikalnog modela o svijetu koji imamo, već će se taj isti model i nadograditi, moguće doći do novih otkrića. Teorija u znanosti nije dovoljna, eksperiment je taj koji stavlja teoriju na test i koji istu potvrđuje ili pobija.
Ukratko, interesiraju me najdublje tajne svijeta u kojem živimo te samim time podržavam znanost u otkrivanju tih tajni.

hvala na uvidu :)
potuno shvacam tvoje stajaliste i cijenim
jer osoba uvijek moze najvise reci iskustveno, a ja sam osoba koja je bila "znanstvenik"
i jos uvijek profesionalno jesam
dok nisam otkrila da stvari o kojima pricas mozes otkriti u sebi, ne oslanjajuci se na druge a pogotovo lazno plasirani eksperiment u cernu
long story short, sve tajne mozes otkriti sam, ne oslanjaj se na druge
a ne pogotovo na ovakve
ali osoba koja trazi i istrazuje, makar krivo, kad tad nade tajne koje trazi...
pa u tom smislu naravno da je moguce i da ja grjesim, iako se drzim puta na kojem jesam

e sad ukratko
tko vlada ovo planetom, masoni, illuminati, reptili?
sto znaci illuminati, nego prosvjetljeni, oni koji imaju znanje...
i tko stoji iza takvog projekta...
da li stvarno mislite da oni nemaju saznanja o svemu sto mislite sa ce covjecanstvo saznati iz ovog projekta
oni znaju
ne rade ovo da bi saznali
toliko
jer nema smisla pricati o mojim uvidima koji dolaze iz mene a ne iz necega procitanoga, za sada, na ovom forumu, gdje sam nova




[Vrh] Go down
liby
Stanica



Female
Taurus Monkey
Broj postova : 13
Age : 43
Registration date : 08.11.2010

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 3:35 am

ajme tipkovnica mi steka
sori neda mi se editirat toliko
poanta ke jasna bez obzira, nadam se
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:30 am

Hm liby ti misliš da oni to rade samo zato da bi stvorili crnu rupu koja će progutati Zemlju. No ne mora značiti čak ako su te teorije urote i točne da oni znaju što ćemo otkriti ovim eksperimentom. Na kraju krajeva ako oni nas žele uništiti mogli su to učiniti već odavno, a još uvijek i mogu, nije da im mi možemo nečime uzvratiti.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 12:44 pm

@ Liby

Dakle, imaš stajalište da iza eksperimenta u CERN-u stoje iluminati, te da njihov cilj tog eksperimenta nije znanstveno istraživanje, nego nešto drugo? Pretpostavljaš li možda koji cilj bi mogli imati?

Donekle sam upoznat sa tematikom masona, iluminata i reptila, ali priznajem da te stvari ne shvaćam baš ozbiljno, tj. sumnjičav sam prema svemu tome. U biti sam sumnjičav prema svemu jer se u zadnje vrijeme plasiraju svakakve stvari po netu, ljudi jednostavno teže nekakvim misterijama, pa su onda tu Plejadanci, Kasiopejci, Anunaci, već je čitava epizoda oko njih stavljena na net, onda su tu Maje sa krajom svijeta 2012., potom reptili koji kontroliraju planet, zatim iluminati, pa zaprašivanje nekakvim česticama, onda Nibiru, pa vanzemaljci sa umetanjem implantanata u nas... Jednostavno ima toliko toga da sam sumnjičav prema svemu. Ne samo zato što ima toliko toga što se čini pomalo nevjerojatno, već je stvar "dokaza" i argumenata koji se daju za te iste teorije, a koji to uopće nisu.

Osobno pratim tematiku Nibirua. E, kakve sve gluposti ljudi stavljaju kao nekakav "dokaz" pod to, da uvjere pučanstvo kako neki planet križanja dolazi. Doslovno izmišljaju vlastitu fiziku za to. Ono, plasiraju se nekakvi "dokazi" koji sa dokazima veze nemaju. U dobu smo kada masovno vladaju svakakve teorije urota i dezinformacije, pa je meni osobno teško procjeniti koja od teorija drži vodu, a koja ne. Zato sam mišljenja da su sve ove priče o masonima, iluminatima i slično zapravo prenapuhane, okružene velom neke velike misterioznosti kada ljudi tome teže, iz svega rade nekakve misteriozne đumbuse, pa samim time nisam baš siguran koliko je predstavljena tematika iluminata uopće realna i vjerodostojna.

Tako da dani uvid jest moj vlastiti, ali jednostavno neke stvari ne smatram previše ozbiljnim niti istinitim, jer o tim istim stvarima mogu pročitati jedino na netu sa nekih izvora, na netu na kojem ima tonu dezinformacija i gdje ljudi iz svega rade nekakve misterije. To je jedan razlog, a drugi je taj što mi se priča o skrivenim vladarima svijeta sama po sebi čini malo nerealnom.

Zato, iako imam na umu sve te potencijalne organizacije i sve o čemu se priča, nisam vjerovanja da je CERN vezan za nekakve urote, skrivene ciljeve i ostalo :)
[Vrh] Go down
liby
Stanica



Female
Taurus Monkey
Broj postova : 13
Age : 43
Registration date : 08.11.2010

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 8:50 pm

@chakotey

liby je napisao/la:

i ne, nisam jedna od onih koja misli da ce se desit sranje sa crnom rupom koja ce nas progut ili smak svijeta
?

jao ljudi ja nemam vremena objasnjavati povijest svemira, zasto toliko dezinformacija itd, niti ne zelim niti smatram da je ispravno itkome nametati misljenje
ako je netko stvarno zainteresiran, ja cu mu odgovoriti na pitanja koja ima
ali onda ta osoba mora imati barem nekakvu teoretsku podglogu
ako ima interesa, molim vas da procitate ovo
https://ce-4.forumotion.com/manipulacija-f25/ivan-antia-povijest-galaksije-t287.htm
vidim da je link mrtav
googlajte pa nadite jer neznam ako smijem postavljat link na site gdje je knjiga

i onda ako prihvatite sta pise, ja cu rado izdvojiti vrijeme i pisati sto god nekog zanima o mojim saznanjima
i reci zasto toliko dezinformacija itd itd
ali ako u startu vidimo da se ne mozemo slozit mislim da nema smisla da jedni druge uvjeravamo

ali chakotey, to je njihova najmudrija i najbolja obmana - da ne mozes uzvratit!
uff sto sam im ja dosla pri vrh liste onih koji se bore da se oslobode

i ja potpuno shvacam vase stajaliste, jer sam i ja bila takvog razmisljanja ;)

lijepi pozz
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 9:36 pm

obozavam prosvetljene ljude .
[Vrh] Go down
liby
Stanica



Female
Taurus Monkey
Broj postova : 13
Age : 43
Registration date : 08.11.2010

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 9:43 pm

ja ih ne poznam pa nemogu komentirat
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:08 pm

@liby ne kažem da nisi u pravu, zato što možda i jesi, a možda i nisi. No da li mi to možemo znati, čak i da znamo što možemo učiniti. Mislim da je strah najgori neprijatelj, doduše i neznanje je također jedan od neprijatelja ljudskog društva. Ali mi se možemo boriti samo protiv onoga što znamo, i to jedva se borimo i protiv toga. Kud bi došli da se još brinemo i za stvari koje uopće ne možemo promijeniti.
[Vrh] Go down
liby
Stanica



Female
Taurus Monkey
Broj postova : 13
Age : 43
Registration date : 08.11.2010

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:23 pm

Chakotay je napisao/la:
No da li mi to možemo znati, čak i da znamo što možemo učiniti. Mislim da je strah najgori neprijatelj, doduše i neznanje je također jedan od neprijatelja ljudskog društva. Ali mi se možemo boriti samo protiv onoga što znamo, i to jedva se borimo i protiv toga. Kud bi došli da se još brinemo i za stvari koje uopće ne možemo promijeniti.

moze se znati
jedini put je rad na sebi, a i tu postoji 1001 zamka postavljena od strane kontrolora
religije, new age bs, i razno razne tehnike koje ljude koji zele nesto promjeniti uvaljuju u govna
imas pravo, strah je najveci neprijatelj... uostalom zasto mislis da oni pustaju info o njima
pa da se ljudi boje - i eto zacaranog kruga
treba razlikovati strah i oprez
biti svjestan ovog svijeta i opasnosti koje prijete, ali ne se bojati
na kraju krajeva, reptili i ostale rase su jedna prica o dusi i njenom napretku i ucenju

ali sta je previse je previse, i vrijeme je da i njima pocne tik tak tik tak
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimepet stu 12, 2010 12:33 am

Ako oni doista i postoje i ako nas kontroliraju, ne treba ih se bojati, jer i oni su samo bića ovog Svemira, baš kao i mi. A sloboda je tako i onako stanje ljudskog duha, to nam nitko ne može oduzeti, ali niti dati. Jedan rob koji nema ništa niti ikakvo pravo može biti slobodniji od nekog super bogatog modernog čovjeka, koji je ustvari rob svog bogatstva i svog ega.

Tako da se u potpunosti slažem s tobom da je rad na sebi i na povećavanju svjesnosti jedini pravi put.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitimened ruj 22, 2013 9:19 pm

Blizzard je napisao/la:
Ukratko, interesiraju me najdublje tajne svijeta u kojem živimo te samim time podržavam znanost u otkrivanju tih tajni.



Ljudska bića nisu uopće toliko još razvijena, da bih mogli izvoditi u potpunosti eksperimente kao što predviđaju teorije. Teorije kao što su: obje teorije relativnosti, teorija struna, kvantna mehanika, kvantna teorija polja... Sve su te teorije, daleko ispred eksperimenata.

Doći će dani kada čovjekov tehnološki proces više neće moći dostići samu prirodu. Tada će eksperimetni biti nevažni, jer ljudska bića neće imati razvijenu tehnologiju na određenom stupnju, u ovom cjelokupnom sustavu u kojemu živimo. Tako da nećemo moći otkrivati više dubinske tajne.

U ovim vremenima, čovjek bih trebao težiti za umom i njegovim procesima, a ne dokazivati razne znanstvene teorije putem eksperimenata. Jel, čovjekov um je puno složeniji i brži od samih eksperimenata, što se vidi i iz raznih teorija stvorenih danas, koje sežu puno dalje nego sami eksperimetni, a one stvari što su predviđale razne teorije, (a tehnika je mogla dokazati to), pokazalo se točnima.

U mikroskopskom svijetu, čestice/strune su manje od Planckove duljine, a naši elektronski mikroskopi su daleko dalke grublji...

[Vrh] Go down
Sponsored content





CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.   CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008. - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
CERN-ov eksperiment 10. rujna 2008.
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» WTC i Pentagon 11. rujna 2001.
» Milgram eksperiment
» Stanfordski eksperiment

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: