Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pripadate li ovom svijetu?

Go down 
+34
Collector604
DarkMan
MACICA
Sang Real
didica14
Pux
Dragony
Athena
urbanaaa
schmizzl
Chakotay
zvezda
Mama
Daja
maya
gothic45
Neobicni forumas
gagi_
Blizzard
apollo.
Legionar
Gea
Berny_Sinara
Michael Wittmann
ThE_IMMORTAL
frostie
Jaykof
None
Alpha
gloria_g
Sigmund Freud
Svjetloisjena
floridana
Cuppycake.Disaster
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimesub stu 20, 2010 1:29 pm

Možeš li ne stiskati enter puno puta? Isto zbog preglednosti :)

OK, počnimo s višim bićem tipa jedan. Što je to biće? Što to znači?
Susreo sam se s pojmom kanaliziranje Plejađana, no što se točno događa u kanalizaciji?
Što znači da je čovjek kanal? Znači da biće preko jednog čovjeka komunicira s drugim ljudima?

Koji je čovjek bio kanaliziran? Ti ili netko o kome si čitao?
I što te nagnalo da to prihvatiš kao apsolutnu istinu? Da uopće ne posumnjaš jel se možda radi o nečemu sasvim drugomu, a što ispada tako?
[Vrh] Go down
tulwar
Stanica
tulwar


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 28
Age : 37
Registration date : 16.11.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimesub stu 20, 2010 3:43 pm

vise bice znaci na dusevnoj ljestvici recimo mi smo lv 3 a oni lv 5 npr !
Kanal znaci da je osoba osijetljiva te dobar vodic za primanje inf....
to bi ti bilo tipa kao opsjednutost s tim da je osoba polusvijesna sta se dogada!!!

to ti je bila grupa ljudi koji su to radili te je jedan bio kanal a ostali su ispitivali razne stvari ....
ja to nisam shvatio kao apsolutnu istinu!!!!!!!! samo je za sada to najlegitimnije po mojem misljenju iako kada se okrenes i vidis materializam u svim ovakvim stvarima kolike pare se okrecu na ovakve teme neznas cemu bi vijerovao.......

ja nemam cvrstih uvijerenja o nicemu jer brate sve je moguce sa ja sam otvorena uma za sve poslusati! study study study study
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimesub stu 20, 2010 8:51 pm

U redu onda. To me zanimalo :) Tako i ja.

Ti se osjećaš kao wanderer, ne? :)
[Vrh] Go down
tulwar
Stanica
tulwar


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 28
Age : 37
Registration date : 16.11.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimened stu 21, 2010 8:51 am

da osijecam se kao wandarer!!!!!!!!! i znamda imam neku zadacu za obavii ovdije te sam jedan dio i otkrijo sto trebam napraviti te radim po takvom nahodenju......
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimened stu 21, 2010 1:11 pm

Zanimljivo jel možeš reći malo više o tome što si to otkrio da trebaš raditi?

BTW dobrodošao na forum, mislim da ti nisam zaželio dobrodošlicu mase
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimened stu 21, 2010 1:52 pm

Pa, tu su: Ra materijal, transkripti Kasiopejaca, "Istorija Galaksije", Thothove table, Lacerta Files, ... ima mnogo materijala kroz koje se slične ideje provlače... ne kažem da je sve istinito, ni da nije, samo da onaj ko Traga može šetati između mnogo smernica i pronalaziti svoju Istinu... *
[Vrh] Go down
tulwar
Stanica
tulwar


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 28
Age : 37
Registration date : 16.11.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimepon stu 22, 2010 3:13 pm

Chakotay je napisao/la:
Zanimljivo jel možeš reći malo više o tome što si to otkrio da trebaš raditi?

BTW dobrodošao na forum, mislim da ti nisam zaželio dobrodošlicu mase

koliko sam ja shvatio odredene stvari navode me ..... npr :onaj unutarnji glas je meni bas jasan imao sam pare situacija kada mi je taj glas rekao doslovno 6-8 mijeseci se nemici odavdije i iako sam imao puno prilika i ponuda da idem u rijeku , osijek , zagreb......... itd ali zbog glasa nisam otisao......

da sam otisao razno razne stvari(privatne) bi otisle po zlu ali nisu jer sam ostao! Upoznavanje sa sadasnjom dijevojkom se nebi dogodio jer je bas bio specificno smijesan i nitko nebi pomislio takav dogadaj kao da je netko slozio da se tako odigraju stvari i kad sam prvi put pricao s njom osijetio sam neku dublju povezanost koju mi je tesko objasnit ali znam da smo se trebali sresti ! takav osijecaj imam za nekolicinu ljudi....

Kad sam se preselio u osijek samo su mi nailazili ljudi sa razno raznim problemima te sam ja poceo pricati s njima o njihovim problemima te im prepricavati svoje tjerao sam ih na neke stvari itd..... random ljudima (kao konobar sam radio) te svojim prijateljima i njihovim poznanicima .... te sam sada shvatio da mi je to dio zadace pomoci ljudima da se ne osijecaju lose da netraze izlaze u drozi i alkoholu ....... samo svojom pricom i gestama sam pomogao dosta ljudi! ja to nesmatram pomoci ali ljudi mi dolaze i zahvaljuju kako sam ja njima pomogao itd......
Te jos jedan dio je pricati i navesti sto vise ljudi na ovakve teme i rasprave da se probude iz uspavanosti zivota .....

hvala na dobrodoslici nadam se da cu biti kvalitetan forumas.... heeeeeeeee

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimepon stu 22, 2010 4:25 pm

Lijepe priče, drago mi je da se za tebe sve lijepo poklopilo. Ako ovako nastaviš, siguran sam da ćeš biti kvalitetan forumaš :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimepon stu 22, 2010 11:59 pm

@tulwar, većina nas forumaša je takvo, i baš mi je drago da imamo još jednog takvog člana :D I od mene, dobrodošao :)
[Vrh] Go down
tulwar
Stanica
tulwar


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 28
Age : 37
Registration date : 16.11.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimeuto stu 23, 2010 2:37 pm

Hvala vam svima na dobrodoslici!!!!! ekipa study

[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimečet pro 16, 2010 1:30 am

U zadnje vrijeme ja zbilja ne pripadam ovdje... Ne samo da se osjećam odsjećeno gotovo od svega nego nemam snage ni volje se držati.
Ljudi oko mene su se počeli raspadati.. mjenjati... isli mi se samo to čini.. neki raskidaju prijateljstva, neki su se uputili u potragu za sobom.. drugi su promjenili sve kao i svoje prioritete.. i ne mogu to kad kad prihvatiti , a kad kad pratiti.
Trenutno me nije briga.. jer taj dio svijeta ne postoji.. ne pojmim ga kao stvarnost nego kako neku realnu ali opet na svoj način čudnu noćnu moru.
Mislim da je to zbog neke moje ambicije da spasim svijet na malim stvarima.. zajedništa, prijateljstva i obitelji koje biramo.. održati neku sigurnu zajednicu kojoj možeš vjerovati i doći u pomoć. Ta moja zamisao nećeg me zadnja sva tijedna užasno razočarala.
Ljudi očito nisu stvoreni za nešto tako apstraktno i samim time očito nešto samnom nije u redu kad pokušavam silovati takvu moju viziju mira.
U biti nemam pojma što sam ovime htjela uopče reči study
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimečet pro 16, 2010 1:39 am

Htjela si reći da si uznemirena hug

Svi mi želimo pripadati negdje i oko sebe okupiti krug ljudi za koje vjerujemo da su tu za nas uvijek, koji će uvijek biti spremni, ako treba, šutiti i utješiti te u datom trenutku, iako se ne slagali s tobom. Koji su spremni riješiti se svog ega i imati to neko zajedništvo.
Ja ne poznajem takvih osoba. Ja nisam sposoban biti takav. Jebiga, takvi smo. To ne znači da se ne moramo truditi biti takvi... bezuvjetni članovi obitelji, ljubavnici, prijatelji. Nikad nećemo biti takvi, ali ne moramo se brinuti oko toga. Trudimo se. A ako ne ide ne ide. Nekad treba pustiti druge ljude da bi ti se znali vratiti. A ako se ne vrate valjda im je bolje negdje tamo i možemo se samo time tješiti.

Evo, Gea, počet ću od tebe. Žao mi je što u zadnje vrijeme baš ne komuniciramo. Oboje imamo previše posla i fališ mi. Čak i kada se vidimo uživo nije to to, kao da toliko toga imamo za nadoknaditi da ne znam odakle početi... nadam se da se nećemo više udaljavati hug
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimečet pro 16, 2010 1:52 am

Legi hug ma bez brige.. nadoknadimo sve to kad nas stres popusti

Za sve ovo što se događa oko mene ja ne utječem jer naravno svatko ima svoju volju. samo svima je volja otuđiti se opčenito i stvoriti neku čudnu atmosferu koja ostavlja gorak okus u ustima :) prestali su se truditi... pa se i ja prestajem.. nema bezuvvjetnosti .. samo više tolerancije.. normalno je da uvijek polaziš od sebe ali ne i da se zadržavš na tome stalno.
nemam snage držati "utopiju" na svojim leđima kad nikom nije stalo do doga.. a i ne obaziru se na moje riječi pomoći.. kao da priđam neki drugi vanzemaljski jezik
možda je potrebno stvarno sve pustiti :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimečet pro 16, 2010 11:18 am

Gea je napisao/la:
...samo svima je volja otuđiti se opčenito i stvoriti neku čudnu atmosferu koja ostavlja gorak okus u ustima prestali su se truditi... pa se i ja prestajem..
Tko zna zašto je to tako, zašto se ljudi otuđuju, zašto se ne trude, zar je sve tako teško?

Gea je napisao/la:
možda je potrebno stvarno sve pustiti
Stvarno to misliš misli

Lijepa slička na avataru lovely
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimečet pro 30, 2010 5:59 pm

Apsolutno NE !
Pripadala sam duhovnom svetu,zanemarivala fizički,a nakon oslobođenja ja pripadam Bogu,i opet ne pripadam svetu 8)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimečet pro 30, 2010 8:00 pm

Ako si se duhovno probudila i dosla u vjecno stanje nedualnosti i blazenstva,tj stanje kojeg budisti nazivaju Samadhi,tada moras biti svjestna da si ti dio vise svjesti iz koje je i stvoren svjet.Svjet je tvoja kreacija koliko i moja i samog Boga.Mi smo istina,i iz nas je nastala kreacija....
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimečet pro 30, 2010 8:19 pm

Ne verujem u kolektivnu svjest sa ama baš svim bićima,verujem u Duh Božji kojeg sam dio sa svojom braćom u Kristu.
Isus je spasitelj i on je u Bogu i svi spašeni,a to nije cijeli svijet !
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimečet pro 30, 2010 8:28 pm

Ja jedino mislim da su sva bica ili entiteti koja imaju svjest,tu svjest izvlace iz okeana vise svjesti...Ali nije to kolektivna svjest o kojoj Jung pise...To je ultimativn svjest,koju malo ko od ljudi dotakne...A kolektivna svjest je nesto kad ponasanje ljudi u masama,gdje se gubi identitet,a "ludila" izlaze na vidjelo....Tako nekako...


Tako da mislim da je Isus u svim tim entitetima,ali ako su zla,to je samo zbog njihovog ega...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimečet pro 30, 2010 8:58 pm

Ovaj prvi opis mi zvuči ko kršćansko nanovorođenje,jer je zaista istina da ih je malo...dok tvoj drugi opis kolektivne mase-mi zvuči ko razularena masa na koncertu zubi ako kužiš ?
Isus nije garant na koncertima,tamo fanovi imaju svoga "boga" a to je pevač,nije li ?
Šta biva kad umre neki idol ??????????Joj i jao!
Svi kontaju -Sad je anđeo... neides
E,pa taj živući BOG je imao svoju slavu tu na zemlji a mali Isusovi sledbenici imaju sramotu ovde a slavu onde ;)
Ima i tog u Bibliji,naravno,u odlomku o bogatašu što uživa slavu i Lazaru kojeg izjedoše čirevi ...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimečet pro 30, 2010 9:02 pm

Nisam proucavao kolektvinu nesvjest,ali to je ustvari spojena podsvjest svih ljudi...Mnogi snovi se ticu kolektivnog nesvjesnog,tj ti u snu mozes da se spojis sa podsvjesti drugog covjeka...Malo ko to moze dok je budan....Ali to je samo treci u nizu svjesti iliti nesvjesti...To su kao neka energertksa tjela....


""""E,pa taj živući BOG je imao svoju slavu tu na zemlji a mali Isusovi sledbenici imaju sramotu ovde a slavu onde ;) """"

Sta pod ovim podrazumjevas?
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitimečet pro 30, 2010 9:23 pm

Citat :
u snu mozes da se spojis sa podsvjesti drugog covjeka...

To je astralna projekcija ,kad ti duh luta po kolektivu.
Znam i za kolektivnu svest na javi ,nemoraš ni van tela,već ako jako misliš na nekog taj oseti,javi se il bar kaže -pomislio sam na tebe i ja...al to je telepatija već.

""""E,pa taj živući BOG je imao svoju slavu tu na zemlji a mali Isusovi sledbenici imaju sramotu ovde a slavu onde """"

Luka 16,19 "Bijaše neki bogataš. Odijevao se u grimiz i tanani lan i danomice se sjajno gostio.
Luka 16,20 A neki siromah, imenom Lazar, ležao je sav u čirevima pred njegovim vratima
Luka 16,21 i priželjkivao nasititi se onim što je padalo s bogataševa stola. Čak su i psi dolazili i lizali mu čireve.
Luka 16,22 "Kad umrije siromah, odnesoše ga anđeli u krilo Abrahamovo. Umrije i bogataš te bude pokopan.
Luka 16,23 Tada u teškim mukama u paklu, podiže svoje oči te izdaleka ugleda Abrahama i u krilu mu Lazara
Luka 16,24 pa zavapi: `Oče Abrahame, smiluj mi se i pošalji Lazara da umoči vršak svoga prsta u vodu i rashladi mi jezik jer se strašno mučim u ovom plamenu.`
Luka 16,25 Reče nato Abraham: `Sinko! Sjeti se da si za života primio dobra svoja, a tako i Lazar zla. Sada se on ovdje tješi, a ti se mučiš.
Luka 16,26 K tome između nas i vas zjapi provalija golema te koji bi i htjeli prijeći odavde k vama, ne mogu, a ni odatle k nama prijelaza nema.`
Luka 16,27 "Nato će bogataš: `Molim te onda, oče, pošalji Lazara u kuću oca moga.
Luka 16,28 Imam petero braće pa neka im posvjedoči da i oni ne dođu u ovo mjesto muka.`
Luka 16,29 Kaže Abraham: `Imaju Mojsija i Proroke! Njih neka poslušaju!`
Luka 16,30 A on će: `O ne, oče Abrahame! Nego dođe li tko od mrtvih k njima, obratit će se.`
Luka 16,31 Reče mu: `Ako ne slušaju Mojsija i Proroka, neće povjerovati sve da i od mrtvih tko ustane.`


Pričica o slavi na zemlji i slavi na nebu ...
Nadam se da ne smeta Biblija zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pripadate li ovom svijetu?
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» sta se u nama dogodi kad nam netko fali
» Glad u Svijetu
» Zasto pisem bez pocetka i kraja na ovom forumu
» Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: