Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši strahovi

Go down 
+80
Jedi Mind Tricks
lera
2pac
I.M
Bozon
biga
*leptirica
Hladni
megawar888
wanderer
AngelOfBlue
SkywardSword
Sin_Nanna
SrW
Izzy007
tiho86
3 jorB
Akasha
tomovujevic
MoW
Einar
orca
Korplikan
Buby30
Unicorn :)*
kika13
srki2000
Floridain
Tonks
Collector604
Abarksas
Sang Real
jade
kjersti
randajad
Marko251988
Zona
Star
fazon
daughter_of_Sun
Pohotni Jarac
Mama
Athena
Dantalion
schmizzl
Dragony
Skulptura
Johnny-Red&Black
Narayana
dynamyte
kurto
Aurora Borealis
gothic45
josip21
silver
Dunja the tomboy
Michael Wittmann
Blizzard
klapa
zvezda
gloria_g
Berny_Sinara
Dragec
Gea
Konspirator
Shadowh86
Alpha
Goran
Cico
frostie
Legionar
betta13
Merkurica
Daenerys
ThE_IMMORTAL
arhont
Aleksandar Veliki
floridana
Svjetloisjena
Cuppycake.Disaster
84 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
*leptirica
Prašina
*leptirica


Female
Leo Monkey
Broj postova : 9
Age : 32
Registration date : 01.05.2012

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimesri svi 02, 2012 12:39 pm

strah me zmija strah a kao dijete imala sam fobiju od cigana confused trcala sam ko opaljena cim vidim jednog,ma niko nije mogao da me smiri kad ih vidim.Koji strah giba i onda me moja draga mamica odvela nekoj zeni da mi salije strahu,i tad je sve prestalo...sta da kazem hvala onoj bakici koja mi je pomogla cheer
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimesri svi 02, 2012 8:45 pm

Na koji nacin ti je pomogla? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
megawar888
Riba
megawar888


Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Age : 34
Location : Zona Sumraka
Registration date : 30.04.2012

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimened svi 06, 2012 12:43 pm

Ovo je najgori strah:panofobija - strah od svega
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 37
Registration date : 28.08.2009

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimened svi 06, 2012 2:52 pm

Alpha je napisao/la:
Na koji nacin ti je pomogla? :)
napisala je... salila joj strahu.. koliko se ja u to kužim to je nešto kao hodžin zapis, nekakvo "čaranje" od kojeg ljudima bude "bolje".. uglavnom po mom mišljenju više psihički efekt nego nešto misteriozno...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
megawar888
Riba
megawar888


Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Age : 34
Location : Zona Sumraka
Registration date : 30.04.2012

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 3:15 pm

kika13 je napisao/la:
megawar888 je napisao/la:
mene je strah mraka.Jednostavno kad sam u mraku imam osjećaj da me neko gleda i ako se okrenem da ću da vidim tog nekog. shock

Daaa. Tipa, Michael Myers ili Kruegera face
:D
Više nešto tipa ovog:
Spoiler:
[Vrh] Go down
Bozon
Riba
Bozon


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 173
Age : 33
Location : Balkan
Registration date : 06.05.2012

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 3:56 pm

Jedino smrti affraid
[Vrh] Go down
*leptirica
Prašina
*leptirica


Female
Leo Monkey
Broj postova : 9
Age : 32
Registration date : 01.05.2012

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 11:33 pm

Alpha je napisao/la:
Na koji nacin ti je pomogla? :)



tad kao dijete od nekih 6,7 god nisam znala ni gdje me majka vodi,ni sta ta zena uci...uglavnom
uzela je komad olova,istopila ga,bacila u vodu,nesto ucila (ne sjecam se postupka bas) na kraju mi dala neku vodu da pijem,nesto je proucila na nju i taj neki smotuljak koji sam morala bacit prije izlaska sunca u tekucu vodu i da se ne okrecem..i poslije sve super,ne placem,ne bjezim i ne vristim kad vidim jednog confused ..meni je pomoglo :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimesri svi 09, 2012 11:35 am

Fora. Bilo bi zanimljivo saznati sto je tocno radila tj. to sto je radila je postupak za sto...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
I.M
Stanica
I.M


Male
Scorpio Broj postova : 10
Registration date : 11.05.2015

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimepon svi 11, 2015 11:48 pm

Pozdrav svimaa...Znaci ovako...Imam 14 godina i imam uzasan strah od Roma ili vam ga Cigana...Znacii kad ih vidim poludim...Neznam sta da radim i obilazim ih sto sire...Ali nije ta vrsta straha da ja pocnem vristat i bjezat...Nego jednostavno pocnem drhtati i neznam sta da radim,izbezumim se...A sve je pocelo kad sam bio manji nekih 5-6 godina kada sam prisluskivao tatu kako prica s prijateljem i pricao je kako su njega okruzili cigani dok su on i mama(koja je bila trudna samnom) bili u Mađarskoj...Znaci mamu su gurnuli sa strane a tatu okruzili...Tata je rekao da je samo cekao noz u leđa...Naravno sve je to dobro proslo ali ja sam se od tad poceo bojati...I danas mi je jedna zena ciganka pozvonila i prosila...Bio sam sam u kuci i nisam znao dal da otvorim ili da se pravim da me nema...Ali otvorio sam i ljubazno sam sve pricao i dao sam joj sitno novca ali uz sve to sam drhtio...Neznam sta vi mozete od ove moje price...Ali ja sam to morao podjeliti sa nekim pa evo...I eto ako netko zna dali je to fobija i ima li ona neko ime ? Hvala vam unaprijed :)
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1024
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimeuto svi 12, 2015 3:33 pm

Bok...
Po meni, ovo zvuci malo na fobiju, iako ne poznajem nikakvu ovakvu vrstu fobije. Osobe koje imaju razne fobije, tipa anksioznost, imaju drhtavicu i pojacano znojenje i isto tako se jednostavno izgube i pogube dok traju takvi panicni napadaji, a sve im se zapravo nalazi u dubokoj podsvjesti gdje su davno prije pokupili kojekakve strahove...
No, bez brige to nema uopce veze sa ovim tvojim "strahom". Strah zapravo niti ne postoji, tvoj um je stvorio takav iluzijski uvecani strah prema svakom romu, jer ocigledno je da ti je ta tatina prica ostavila dubok utisak u tvojoj podsvjesti i jako te zaprepastila... Uglavnom, ti kada ih vidis tvoj um odmah povezuje sa prijetnjom, a za obranu ti pocinjes drhtati. Bez brige, to nije uopce nista strasno, to je samo iluzija. Probaj sljedeci put, kada ih opet vidis, ne razmisljati o njima i uopce ih nemoj registrirati, samo skreni svoje misli na neki lijepsi trenutak i zadrzi se na tome. Jednostavno samo prodi pokraj njih i vidjet ces da to zapravo nije nista. Tako ces steci sigurnost i razbit ces taj "strah" koji zapravo nemas!
[Vrh] Go down
I.M
Stanica
I.M


Male
Scorpio Broj postova : 10
Registration date : 11.05.2015

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimeuto svi 12, 2015 3:36 pm

Ali problem je sto ja cak i ako slucajno ga ugledam jednostavno nemogu na nista lijepse misliti...Uvijek pomislim na sve najgore stvari...Kao ta tatina prica jel...I uvijek imam osjceaj kao da me gledaju i misle si 'sad cemo njega napast' i jednostvano me to tjera da poludim...Ali probat cu slijedeci put to sto si rekao ;)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 42
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimeuto svi 12, 2015 6:59 pm

Mislim da je šansa da će te Romi napasti ako im nisi ništa skrivio vrlo mala i realno postojeća samo ako se previše krećeš po "njihovom" području grada odnosno ulicama. Ono što je puno vjerojatnije to je da će ti pristupiti i zatražiti koju kunu. Ako ne pokažeš neki interes šuteći ili ako se na brzinu ispričaš da žuriš ili da nemaš ako su dosadni, nakon par trenutaka će te ostaviti na miru.
Nije Romima u cilju izazivati izgrede po gradu. Oni žive u nekoj čudnoj simbiozi s nama.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
I.M
Stanica
I.M


Male
Scorpio Broj postova : 10
Registration date : 11.05.2015

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimeuto svi 12, 2015 7:43 pm

Al stvar je da ja to sve znam i znam da oni zapravo nisu takvi barem ne svi ali opet...Jednostavno si nemogu pomoci...
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 53
Registration date : 26.09.2012

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimeuto svi 12, 2015 8:04 pm

sprijatelji se s nekim romom. ne mora bit neko duboko prijateljstvo, ali probaj komunicirat.klin se klinom izbija. mozda cu ispast gruba ako povucem paralelu sa strahom od pasa / rjesenje je nabavit psa, al to je to u sustini; suocit se sa svojim strahovima i demistificirat ih.
[Vrh] Go down
I.M
Stanica
I.M


Male
Scorpio Broj postova : 10
Registration date : 11.05.2015

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimeuto svi 12, 2015 8:54 pm

Vidis to nije losa ideja...Al je problem sto ih ovdje kod mene nema...Samo kad je neki kirbaj ili kad dodu odnekud da prose :P
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimesri svi 13, 2015 12:01 pm

pretuci ih nekoliko i osjećat ćeš se bolje
[Vrh] Go down
I.M
Stanica
I.M


Male
Scorpio Broj postova : 10
Registration date : 11.05.2015

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimesri svi 13, 2015 2:55 pm

Ovo je vrh ahahaah
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimečet svi 14, 2015 4:22 pm


Pa i nisu bas strasni.
Imas fobiju, koju ces s vremenom sigurno prerasti siguran sam, ne brini puno. :)
[Vrh] Go down
I.M
Stanica
I.M


Male
Scorpio Broj postova : 10
Registration date : 11.05.2015

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimečet svi 14, 2015 5:56 pm

Nadam se ahhahaha :D
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1779
Registration date : 18.03.2014

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimepet svi 22, 2015 12:14 pm

strah me je visina pogotovo u avionu ili ako ronim da me ne dohvati velika bijela face ,normalno da svaki čovjek mora imati strahove jer onda nema osjećaja ..svatko ima neku fobiju od nečega face
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 31
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimesub svi 23, 2015 3:02 pm

@jedi ja umirem na to hahahaha pa bravo
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1779
Registration date : 18.03.2014

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimesub svi 23, 2015 3:23 pm

strah od roma mogu imati samo nacisti ili hrv nacisti ustaše drunken
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimesub svi 23, 2015 7:38 pm

tinityrannical je napisao/la:
@jedi ja umirem na to hahahaha pa bravo
Ima covjek jos svojih hitova, jedan bolji od drugog:

Meni je posebno draga ova izvedba na 1:18.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimeuto sij 26, 2016 11:06 pm

STRAH NAS KREIRA!!!
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1742
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitimesri sij 27, 2016 11:31 am

mislim pa bojati se je dobro no osječati strah nije.
vele strah je čovjekov najbolji prijatelj, no reko bi kak se time vodi ekipa kaj teoretski precjenjue prijateljstvo a u biti prijateljstvo žive kao obnašanje interesnih kontakata po hranidbenom lancu.
ja sam se jednom grdo preplašio i 2 puta u životu osjetio strahopoštovanje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši strahovi - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši strahovi
[Vrh] 
Stranica 11 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Najgori strahovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: