Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Piramide u Visokom!

Go down 
+44
orca
biga
srki2000
Matrix
Floridain
Fantom
Zona
Archangel
Chakotay
mEN_iN_WHite
Backpacker
hromi
MoW
Legionar
Berny_Sinara
Viktor-x
Xila
Hapa
malena
comewithme1717
conan_1
Saroman
mate_kamiondzija
Syn
zviz
Jaykof
snark
Neo
GoodAlien
ThE_IMMORTAL
vjestica
danijeel
Aleksandar Veliki
zvezda
silver
Alpha
lampandina
Srky
kekereke
Daenerys
urbanaaa
Rain
Svjetloisjena
little alien
48 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Piramide u Visokom?
Postoje
Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_vote_lcap63%Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_vote_rcap
 63% [ 82 ]
Ne postoje
Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_vote_lcap10%Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_vote_rcap
 10% [ 13 ]
Suzdrzan
Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_vote_lcap12%Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_vote_rcap
 12% [ 16 ]
Bilo bi dobro
Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_vote_lcap14%Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_vote_rcap
 14% [ 18 ]
Ne bi bilo dobro
Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_vote_lcap1%Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Ukupno glasova : 130
 

Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimepet lis 24, 2008 2:00 pm

Iz srednjeg vijeka kazes? Hmmm...zanimljivo...

Meni nikako nije jasno kako se bilo sto moglo naci tako zakopano ispod brda...
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimečet lis 30, 2008 3:53 pm

Narode evo malo ako promislite i razmislite.

Piramide postoje to nema sumnje. Bosanci su praoci svih nas i sl.a ramzes je Mujin bratić.

ali promislite malo. Cijela naša povijst je izmišljena. učimo i ''znamo'' ono što nam serviraju što njima odgovara. istina je da su bosanske piramide starije od egipatskih. ali zašto su zakopane i zašto se o njima ništa ne priča?

gledajte u interesu vlada je bilo da se egipat smatra prijestolnicom svijeta i da se prezentira kao najveću svjetsku civilizaciju.

recimo, maye, inke i azteci su isto gradili složenije hramove i piramide od egipćana ali ne daje se toliko interesa i pažnje tome jer nam to nije prezentirano u tolikom smislu kroz medije kao egipat.

no bosna je sakrivena. izbrisana. ko zna kakva je tamo civilizacija postojala i možda je stvarno u dolini neretve bila troja. ali nekome nije odgovaralo da se jedna balkanska civilizacija spomine u kontekstu najnaprednije.

ja mislim da se u svim svjetskim vladama zna za bosnu i za povijest te prave civilizacije. ali mi to ne smijemo znati. no očio niko nije mislio na osmanagića jer je on pametno učinio. prvo je izišao u medije tako da ga ne maknu na brzinu kao i ostale koji su možda sumnjali u pda u bosni imaju piramide. tako se na jedan način zaštitio od smaknuća sa scene i umiranja otkrića.

naravno ja sam uvjeren da bi, da se bosna dogodila negdje drugdje u nekoj drugoj zemlji koja bi držala do tog i to financirala, to sve bilo medijski praćenije i da bi se znanstvenici i naučnici malo zapitali o pravoj povijseti svijeta i naše kulture. sve je to relativno. ali opet kad promislite: zar ne postoji ta mogućnost.

da smo svi mi bosanci?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimečet lis 30, 2008 6:00 pm

Pa ne znam za ovo da netko želi proglasiti Egipat kolijevkom ili prijestolnicom. Stvar je u tome da bi te piramide, ako jesu piamide, bile veće i starije od dokazanih piramida o kojima i službeno učimo. No kao što je prava nesreća što su se neka važna otkrića piramida dogodila u jako zatvorenoj i ksenofobičnoj Kini, tako je šteta što je današnja BiH takva kakvom je opisuješ jer bi u doba mira i blagostanja i država našla više novca a stručnjaci možda više razumijevanja za takve neobične iskopine. A da su neobične nema sumnje, mislim da je to svakome jasno.

Dobro došao na forum, comewithme1717 :)
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimepet lis 31, 2008 4:08 pm

pa eto me opet nakon dugo vremena
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimepet lis 31, 2008 8:52 pm

comewithme1717 je napisao/la:
pa eto me opet nakon dugo vremena

Pa onda wellcome back :cheers:
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 12:08 pm

@comewithme...da, dobrodosao nazad i super ti je avatar :)
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 12:32 pm

Da, avatar je stvarno predivan...
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimesri pro 10, 2008 12:44 pm

pa ovako do sada su piramide priznali, tj. naucnici iz zemalja koji su na njima radili: Njemci, Egipcani, Rusi, Kinezi i Amerikanci samo se mi Bosnjaci nesto pravimo i ne priznajemo piramide, dobro stoji ona izreka: Bosanac će ti oprostiti sve, ali uspjeh nikad
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimesri pro 10, 2008 2:13 pm

Meni je najsuper kako dok pricam sa Sarajlijama se smiju tim iskopinama, a kad ih pitam jesu bili vidjet (Visoko je pricno blizu Sarajeva) onda kazu da nisu :P
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimečet pro 11, 2008 1:43 am

Alpha je napisao/la:
Meni je najsuper kako dok pricam sa Sarajlijama se smiju tim iskopinama, a kad ih pitam jesu bili vidjet (Visoko je pricno blizu Sarajeva) onda kazu da nisu :P

Tipično. Neupućeni su često najglasniji o onome što ne znaju roll
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimepet pro 26, 2008 3:52 pm

točno tako
u svemu se slažem sa svjetloisjena
jedan moj frend sa predavanja povjesti ne zna ništa o civilizaciji planine Kavkaz a o tome stalno priča
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimečet sij 01, 2009 11:19 pm

Spominjali smo već velike i nešto manje kamene kugle koje se nalaze na lokacijama u blizini još nepotvrđenih bosanskih piramida. Nedavno je pronađena još jedna ovelika kugla kod sela Brnjic. Vrh kugle izvirivao je iz zemlje, zapazila su ga djeca i pozvala predstavnike Fondacije koja se bavi istraživanjem piramida kod Visokog.

ČLANAK

Piramide u Visokom! - Page 4 0343007.17

Meni je u ovoj priči najzanimljivije to što su ovu teže uočljivu kuglu pronašla djeca. Po tome se vidi koliko su ljudi već senzibilizirani za postojanje "nečega" na tom području. Poznato je naime da mi stvari koje se ne uklapaju u našu predodžbu o stvarnosti naprosto previdimo, kao da ih nema. Dječja predodžba o stvarnosti manje je okoštala od iste kod odraslih pa je djeci lakše zapaziti navodno nepostojeće stvari. Samo, djeca su manje upućena u ono što bi trebala vidjeti, pa se događa da ni ne znaju da su vidjela nešto što zapravo ne bi trebalo postojati...

Dobro, te kamene kugle sad već sasvim sigurno "postoje", ostaje pitanje tko ih je i zašto napravio, jer čak i ako je u pitanju djelo majčice prirode, znanstvenici ne znaju kako su nastale, a ima ih, Bogu hvala, na raznim krajevima zemaljske kugle i od raznih vrsta kamena...
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimepet sij 02, 2009 1:40 pm

jeb...... wtf je to
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimepet sij 02, 2009 3:34 pm

Neo je napisao/la:
jeb...... wtf je to

Pa pročitaj članak (dala sam link) a i u ovoj temi ima nešto o tome study

Ali zapravo se još ne zna što je. Navodno su mnoge takve kugle razbijene jer se vjerovalo da se u njima skriva zlato ili neko drugo blago...
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimepet sij 02, 2009 3:37 pm

možda se i skriva...........
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimepet sij 09, 2009 7:47 pm

nesto postoji, jbt... da su u pitanju rudnici kao sto su neki rekli, bilo bi prosto i primitivno, tj. samo da se kopa... nek mi neko kaze gdje ima rudnik da je onako fino poplocan... sad da li je oblik brda koji ukazuje na piramidu uistinu piramida, to ne znam... ali nesto ima ispod i malo se prica o tome...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimesub sij 10, 2009 1:01 am

U siječanjskom broju "Svjetlosti" je članak o piramidama u Visokom, čini se da neki naslućuju gdje bi mogao biti ulaz, a komentari se odnose i na probleme prilikom pošumljavanja planine borom koji se negdje primio, negdje nije i na rijeke koje teku podzemljem...
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimesub sij 10, 2009 2:14 am

nadajmo se najboljem... za dobro cijelog balkana... da pokazemo ljudima da mi nismo varvari kakvim nas smatraju... ipak ovo poluostrvo ima i neku povijest...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimesub sij 10, 2009 2:16 am

Svaki pedalj zemlje ima svoju povijest. I to daleku i duboku, mislim :)

Piramide za koje nitko u poznatoj povijesti nije znao (ili nije rekao da zna) ne mogu baš poslužiti u svrhu spomenutog dokazivanja. Ali bilo bi lijepo imati ih ovdje, da :)
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimesub sij 10, 2009 7:53 pm

ma nisam ni mislio da to treba nesto ekstra dokazati... vec dosadila mi je prica kako balkanske zemlje ne spominju nigdje u cinjenicama proslosti... kao da nismo ni postojali do 2. svjestskog rata...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimesub sij 10, 2009 8:55 pm

Xila je napisao/la:
ma nisam ni mislio da to treba nesto ekstra dokazati... vec dosadila mi je prica kako balkanske zemlje ne spominju nigdje u cinjenicama proslosti... kao da nismo ni postojali do 2. svjestskog rata...

Ne znam, ako budeš ozbiljnije i otvorena uma proučavao povijest, mogao bi doći do zanimljivih zaključaka. :)
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimesub sij 10, 2009 11:27 pm

ma nije da nisam upucen sta su bile drzave bivse yugoslavije, ali kazem o tome, da gomila svijeta, da ne kazem vise od pola, nemaju pojma kakve su se fantasticne stvari ovdje dogodile... oni znaju evropu pod imenima zemalja tipa rusija, francuska, engleska, njemacka...
sta je sa hrvatskom, bosnom, srbijom... to su drzave koje su starije od amerike... pa koliko se proucava i spominje povijest amerike ispred nase :), to je moja misao bila...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimened sij 11, 2009 1:08 am

Ma ne moraš se opravdavati, pa jasno mi je hug
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimesri tra 01, 2009 1:06 pm

Velika piramida u Gizi od faraona Keopsa je izgrađena 2560 p.n.e a kad je onda bosanska izgrađna kad je nestala i osto je samo obris nje tako da ćisto sumnjam da postoji u BIH piramida,bilo bi super ali mislim da od toga nema ništa.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitimesri tra 01, 2009 5:10 pm

A nesto postoji...i staro je...al sto je jos se ne zna...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Piramide u Visokom! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Piramide u Visokom!
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Piramide kao velika energetska postrojenja
» Piramide u Tomsku
» Piramide su gradili slobodni radnici
» Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: