Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

sudac nema pišu

Go down 

moraju li se žene više dokazivati na poslu da bi bile jednako cijenjene kao i muške kolege?
uglavnom moraju
sudac nema pišu Icon_vote_lcap63%sudac nema pišu Icon_vote_rcap
 63% [ 10 ]
ponekad
sudac nema pišu Icon_vote_lcap0%sudac nema pišu Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
ne moraju
sudac nema pišu Icon_vote_lcap37%sudac nema pišu Icon_vote_rcap
 37% [ 6 ]
Ukupno glasova : 16

Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 9:09 am

sudac nema pišu Vesnamladin1

Vesna Mladin, vrlo lijepa i vrlo zgodna djevojka iz Krila Jesenica, u dosadašnjih 25 godina života uspjela je postati profesorica kineziologije, Miss Universe Dalmacije, druga pratilja Miss Universe Hrvatske, bila je višestruka šampionka u kick boxingu, osvojila je čak 11 naslova prvakinje Hrvatske u juniorskoj i seniorskoj konkurenciji u full contactu i low kicku, igrala je lijevoga beka u ženskome nogometnom klubu Dalmacija iz Kaštela, bila spasiteljica na plaži u Dućama, a, što je zaista rijetkost među hrvatskim djevojkama, ona je – nogometna sutkinja!?

Sudi Treću mušku nogometnu ligu, Prvu žensku nogometnu ligu i Malonogometnu ligu, a početkom iduće, 2009. godine na prsima njene sudačke majice trebao bi stajati znak - FIFA-e!
Znak da je postala međunarodna sutkinja. Priznajte, sve ovo nije lako postići ni u sto godina života, a Vesna Mladin to je ostvarila u svojih prvih četvrt stoljeća.

izvor
http://slobodnadalmacija.hr/Nedjeljna/tabid/95/articleType/ArticleView/articleId/24011/Default.aspx

već vidim i čujem naše vrle muškarce kakve bi komentare prosipali ukoliko bi cura napravila grešku prilikom suđenja.
temu sam u stvari otvorila da bi vas pitala mislite li da se žena mora dvostruko više dokazivati na poslu koji obavlja od svojih muških kolega na istoj poziciji? susrećete li se s tim u svojoj okolini ili dali ste to možda osjetile direktno na svojoj koži?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: Re: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 9:16 am

Mislim da uglavnom moraju. Radim u 95% ženskom kolektivu pa takvog dokazivanja nema, ali znam od drugih da je često tako u firmama i poduzećima, očito i u politici. Nekako se žene prejednostavno povezuje isključivo s domaćinskim poslovima i rađanjem djece, što je važno, ali nikako nije isključivi dio života žene.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Registration date : 18.09.2007

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: Re: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 9:28 am

Glasala za uglavnom moraju...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: Re: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 9:29 am

i ja sam radila u firmi gdje je postotak žena bio tu negdje ali najinteresantnije je bilo to šta su muškarci bili šefovi tako da je to u stvari bio muški kolektiv.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: Re: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 9:41 am

Mi smo donedavno imali muškog šefa, ali sad se i to promijenilo cerek
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Registration date : 15.10.2007

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: Re: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 10:57 pm

Moram reći da sam radila u pretežno ženskom kolektivu hekla , a sad u pretežno muškom baja ....sad mi je lakše....gore mi je bilo u kokošinjcu raspa........ali sad vidim koliko različito funkcioniramo kao spolovi.....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: Re: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitimesri lip 24, 2009 8:20 pm

U kokošinjcu je hijerarhija stroža, barem za nas žene zubi
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: Re: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:16 pm

jel to ona zenska sta je nedavno sudila onu humanitarnu utakmicu na Poljudu....a zgodna je mora se priznat.....da ima manje odjece na sebi odmah bi je stavio za djevojku dana ides
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico

Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Registration date : 11.10.2008

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: Re: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:39 pm

josip21 je napisao/la:
jel to ona zenska sta je nedavno sudila onu humanitarnu utakmicu na Poljudu....a zgodna je mora se priznat.....da ima manje odjece na sebi odmah bi je stavio za djevojku dana ides

postpisujem, nekako mi se i ne bi gledao nogomet kad bi ona sudila zivili
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Registration date : 01.12.2007

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: Re: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitimesub lip 27, 2009 4:29 am

malena je napisao/la:
Glasala za uglavnom moraju...

xxx
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV

Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Registration date : 06.05.2012

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: Re: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitimened svi 13, 2012 11:45 am

da to je kod nas na žalost još uvijek tako... zato nam i je kak nam je....
[Vrh] Go down
Sponsored content

sudac nema pišu Empty
PostajNaslov: Re: sudac nema pišu   sudac nema pišu Icon_minitime

[Vrh] Go down

sudac nema pišu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.