Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

'Ne' životu s nasilnikom

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

'Ne' životu s nasilnikom Empty
PostajNaslov: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimepon lis 06, 2008 3:32 pm

Citat :
Nasilnici mogu biti učinkoviti manipulatori, pogotovo prema nekom narušenog samopouzdanja. Mnoge zlostavljane žene muči sumnja nisu li same krive za sve.

Živite s nasilnikom i više ne želite trpjeti teror? Psiholog i bračni savjetnik dr. sc. Petr Šmolka savjetuje vam kako otići od njega.

Ukoliko se pitate "kako" otići, a ne "treba li" otići, već ste napravili prvi korak, često najteži. Za nasilnike je karakteristično da mogu biti i učinkoviti manipulatori. Mnoge objektivno zlostavljane žene muči sumnja nisu li same krive za sve. Kada bi bila poslušnija, kada ne bi provocirala, kada bi ugodila, kada se ne bi protivila...

U igru često ulazi i narušeno samopouzdanje ("trebala bih biti sretna što je uopće sa mnom, nitko drugi me ne bi htio, sama ne bih mogla živjeti, ne mogu uzdržavati sebe, a kamoli djecu...").

Ukoliko se pitate što se to događa s tom jadnom ženom, morate znati da život s nasilnikom često znači i značajnu društvenu izolaciju. Što bi jadna žena trebala misliti o sebi kada od jutra do večeri od partnera sluša kako je nemoguća, kako bi trebala biti zahvalna što na nju uopće troši vrijeme. Lom često počinje kada se nasilje okrene djeci; nekada čak ni tada. U trenutku kada odlučite napustiti nasilnika, već ste obavili pola posla.

Vi od njega? Bolje on od vas!
Sada samo ostaje riješiti pitanje "kako". Najjednostavnije bi bilo kada bi partner dobio dojam da ne odlazite vi od njega, već on od vas. Najjednostavnije da, ali ipak nerealno. Bilo koji muškarac, pogotovo nasilnik, prekida odnos samo onda kada ga na to potakne druga žena, eventualno u situaciji kada mu partnerica doslovno priredi pakao.

Nasilnik je obično jako fiksiran na svoju žrtvu, čak patološki, tako da obično ne odlazi zbog druge žene. I uopće ne mogu zamisliti kako biste to vi njemu mogli prirediti pakao. Eksplozivnom partneru nije pametno objaviti da od njega odlazite negdje gdje ste sami. U javnosti (u kafiću, na ulici) je veća vjerojatnost da neće odmah pribjeći nekakvom bijesu.

Izaberite javni prostor!
Kada već odlučite prekinuti odnos, treba i ustrajati u toj svojoj odluci. Ako pokleknete zbog njegovih prijetnji ili čak i molbi, prestat će shvaćati vaše odluke ozbiljno i imat će istu reakciju svaki put kada ćete htjeti prekinuti s njim.

Ukoliko vam prijeti trebali biste se obratiti policiji i tražiti da ga izbace sa "zajedničkog teritorija". Tako ćete dobiti barem 10 dana da možete poduzeti ostale potrebne korake; uz to, imate pravnu zaštitu.

Barem privremeno rješenje je u najgorem slučaju i odlazak na prije pripremljene pozicije. Uzeti ono najnužnije i otići nekamo gdje vas neće moći "doseći". U krajnjem slučaju i u neko od skloništa za žene. Najvažnije od svega je prestati se bojati!

preuzela sa net.hr-a
http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2008/10/01/0146006.html

ne znam koliko je sve ovo učinkovito. vrlo je teško danas ženi pobjeći iz ovakvog braka ako nema neku materijalnu podlogu. u Zagrebu postoje te autonomne ženske kuće ali po manjim gradovima toga nema. i šta kad se skrije u takvo utočište? nasinik je vrlo lako može naći na poslu ako ga ima. koliko je policija uopće učinkovita kod ovakvih slučajeva? i kako se zaštiti nakon tih 10 dana ako eventualno nasilnika strpaju u zatvor? to su sve pitanja koja muče žene koje bi se rado odmakle od muža nasilnika a nemaju odgovor na ovo.
i kako se na koncu ne bojati kad svako malo jedna padne mrtva.
[Vrh] Go down
Zeus
Višestanični organizam
Zeus

Male
Aquarius Goat
Broj postova : 47
Registration date : 18.07.2008

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimepon lis 06, 2008 3:49 pm

nikada ne bih mogao tuči ženu..........
prije bih sebi prste odsjeka :D
al sad ozbiljno: nebih mogao istuči ženu, manipulurai njom, svatko neka radi što želi s svojim životom
i da me prevari, samo bih prekinio, razveo se s njom, i život ide daljee
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesri lis 08, 2008 8:41 am

da dodam ovoj temi i ovu vijest koju je zasjenilo mafijaško ubojstvo kako to obično biva.

Citat :
Prema prvim neslužbenim informacijama muškarac je kalašnjikovim ubio svoju bivšu ženu, a potom presudio sebi u kafiću u Puli gdje je nesretnica konobarila.

Rastrojeni Hasim Čardaki (40) u utorak ujutro u Puli kalašnjikovim je ubio svoju bivšu ženu Ardeline Čardaki (29) pa sebe.

Ubojstvo i samoubojstvo se dogodilo u kafiću Perffeto gdje je nesretna žena radila kao konobarica.

Navodno imaju dvoje malodobne djece.

"U trenutku kada je ubojica ušao u kafić u njemu je bila žena s djetetom koju je izbacio iz kafića. Potom su se čula dva pucnja, a malo poslije toga i treći", rekao je za Barkun muškarac koji živi u blizini kafića.

Policija obavlja očevid nakon kojeg će iznijeti više informacija.

Net.hr
07.10.2008.
pala je još jedna žrtva neides
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Registration date : 23.12.2009

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimeuto pro 29, 2009 2:32 pm

ja sam živjela sa nasilnikom punih 17 god....i još osjećam traume....o ovoj temi bi mogla knjigu napisat....i slažem se s gore navedenim člankom...ako vas možda šta interesira više..pitajte...expert sam za ovu temu...nažalost...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesri pro 30, 2009 12:14 am

ženo svaka čast hug
pa ja bi postavila par pitanja, onako više ka novinarka zubi
zašto nisi prije otišla od njega? kakav je to moment bio kad ti je puka film? zanima me i uzrok njegovom nasilju. jeli alkohol kumovao tome?
jel te bilo strah nakon odlaska da te opet ne napastvuje?
jesi li sad drugačija žena? vidim da si veselo čeljade. pretpostavljam da je to čeljade bilo zatočeno svih tih 17 godina
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesri pro 30, 2009 3:25 pm

imam svoj blog i u njemu puuuuuno mojih škrabotina o mom životu, osjećajima...evo samo jedan ...ukratko...LEGENDA O LEGENDI

Jedne večeri u veljači u znaku vodenjaka svijet je ugledala jedna mala crna, garava. to sam bila ja, vaša legenda.
Od početka moje životne avanture pratili me samo kaktusi i trnje.
Ipak u to bodlkjikavo bilje uspjela su se ugurat 3 prekrasna grma ruže,moja tri anđela,moji ,zasad,jedini,razlog opstanka i ostanka na površini zvanoj Zemlja.
Srednje dite u obitelji,znate kako prolazi,kao srednji prst na ruci.Majka ,dama od čelika ,naravno voljela me,ali to nikad nije puno pokazivala.Nikad nismo pričale kao prijateljice,uvijek predike,predike ,predike................... .......
Otac-pape,duša od čovika ali,društvo (loše)čini čuda. Ali izvukao se ,sad je gospodin čovik.
Brat-prestolonasljednik teškog karaktera.
Sestra ljubimica,(zna se kako prolaze).
I u takvom svemiru,Vaša je legenda završila školu,sama sa svojim strahovima ,razmišljanjima,nadanjima.
Hoću na faks-ne može,
hoću vozački-ne može,
šta mi je preostalo-zaposlila sam se.Kafići,restorani,čuvan je,dice, i tako jednog dana ugleda Vaša legenda njega.Svjrtlo na kraju tunela,moj princ na bijelom konju.Kako plitko,kako jadno jer ubrzo se to svjetlo pretvorilo u crnu rupu, a moj princ u kneza tame.
Polako ,ali sigurno padala sam sve dublje i dublje ,i dublje.Postala sam marioneta bez osobnosti,bez mozga (naravno kad mi ga je ispra), Tješila sam se bit će bolje ,dica će narast ,pa ajde pokorit ću se pa će bit mir i dobro.I tako iz godine u godinu.

A onda prije nešto više od 3 god.,šok,nevjerica,bol kakvu samo majka može osjetit,srce mi se kidalo,mozak pržio,lice izobličilo od boli,tuge,nemoće.Totalni raspad sistema.
Sve šta me držalo naglo je nestalo,osmjeh koji me tako krasio samo je pobjegao,nestao.O Bože zar je to moguće,zar to postoji.<<<<<<<
Njega više nema,bar u mom srcu ,dica su se nekako počela oporavljat, ja sam ojačala i još radim na tome dajem sve od sebe.
Moje cure se u svakom trenutku mogu oslonit na mene .Tu sam ,bez pravila zakona prepreka,za njih sam uvijek dostupna.Borim se kao lavica.Naravno ima uspona i padova , 3 naprid-1 nazad,ali ide ide.
Uzdam se u Boga u njegovu veličinu,dobrotu, jer ljudi,BOG JE VELIK,vjerujte mi.U to sam se uvjerila.
U najetžim trenucima znate li tko mi je pomogao-nepoznati dragi ljudi.
Moje postojanje je poćelo imati smisla ,rezultati su vidljivi.

I sad,ovdje sam s Vama poštovani ,željna pravih prijatelja.
Onaj-ona koji to žele neka se jave.

P:S: ne tražim sažaljenje jer moja djeca i ja smo POBJEDNICI.
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesri pro 30, 2009 3:39 pm

floridana je napisao/la:
ženo svaka čast hug
pa ja bi postavila par pitanja, onako više ka novinarka zubi
zašto nisi prije otišla od njega? kakav je to moment bio kad ti je puka film? zanima me i uzrok njegovom nasilju. jeli alkohol kumovao tome?
jel te bilo strah nakon odlaska da te opet ne napastvuje?
jesi li sad drugačija žena? vidim da si veselo čeljade. pretpostavljam da je to čeljade bilo zatočeno svih tih 17 godina

pa da ti odgovorim na postavljena pitanja...mnogi će se zapitat zašto tako pričam otvoreno, ali, to sam ja...nemam šta krit...neko će i reć da su to i moje bolne točke, da ima ljudi koje će ih iskoristit i ponovo me povridit..pa ako to i učine...to je na njihovu dušu...najlakše se naslađivat drugome...a nitko , ustvari, ne zna šta ga čeka....ne daj Bože nikome....pa da počnem....

odlazila sam od njega par puta, ali..moji roditelji nisu imali sluha...istina nisam im rekla sve u detalje, ali kad vam dođe netko s dicom (malom) i s jednom torbom pune robe u 7 ujutro, mislim da priča i nije potrebna...slika sve govori..no..sve u svemu..uvik su me vraćali...

tada mi nije bilo lako reć da mi je stavija nož pod vrat, da je rasika sve žice po kući, da me tija bacit kroz balkon, sada nakon psihoterapija u udruzi za zlostavljane, puno lakše pričam o tome....

uzrok je njegov odgoj..tako se i njegov otac ponašao prema svojoj ženi i ukućanima..to ti je ono..muško niko i ništa a glumata boga i batinu u kući..

sve u svemu..u god. dana prominija bi puno radnih mista, kad god bi bilo problema na poslu taj bijes bi iskaljivao na nama,...najviše na meni...a dica..nisu se smila nasmijat..kad bi spava nebi se muva smila čut u kući..jednostavno sam prestala govorit..odgovara sam samo na njegove upite...a kad ga nebi bilo doma..onda je to bija raj za dicu i mene..ali uz veliko prisustvo nervoze...

on je sad na odsluženju zatvorske kaazne zbog zlostavljanja...psihičkog, fizičkog i sexualnog..nebi o ovom potanjem..bar ne još...

naravno da se vraćam polako u ono stanje prije braka...polako..mic po mic...
a moja vesela narav i moja blesavost me i držala...volim se smijat, šalit..

za sada toliko...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesri pro 30, 2009 9:24 pm

:( zbilja tužna priča

Ma ti si Legendo heroina ljubi

Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimečet pro 31, 2009 12:11 am

a jebenti život....morala sam odmah jednu smotati
koliko je dobio zatvora?
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimečet pro 31, 2009 8:18 am

4 ipo za jedno, a državno odvjetništvo je u dogovoru samnom podiglo i drugu optužnicu, sad imam sud u 1. mmjesecu...i još nekoliko svjedočenja..ako smin reć Neven Cambi me pozvao na razgovor..a i viđala sam ga na mom radnom mjestu tako da šta se sudaca tiče nemam neki strah..
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimeuto sij 05, 2010 9:09 pm

bravo za tebe Dajana, šteta šta nisi i prije otišla, ali i ovako je dobro, uživaj u životu i svemu šta on pruža,i u svojoj dici!
Jedino se bojin šta će bit kad on izađe iz zatvora? Takvi se obično dolaze "osvetit"... :(
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesub sij 09, 2010 6:20 pm

Aurora Borealis je napisao/la:
bravo za tebe Dajana, šteta šta nisi i prije otišla, ali i ovako je dobro, uživaj u životu i svemu šta on pruža,i u svojoj dici!
Jedino se bojin šta će bit kad on izađe iz zatvora? Takvi se obično dolaze "osvetit"... :(

izašao je nekoliko dana prije Božića..nitko nas nije obavijestija..jednostavno sam bila u šoku..i kako to reć curama...i dogodilo se ono najgore...mlađa ga sretne u dućanu...dite šok doživilo....sreća, nije je pprepoznao...

e sad..ne znan jel to bilo samo za praznike ili za stalno...evo za 10 dana je szd pa ću znat više...sve u svemu alarmirala sam sve koje sam mogla i na neki način nas zaštitila...idemo dalje..reka je sanadi...
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesub sij 09, 2010 6:22 pm

Aurora Borealis je napisao/la:

odlazila sam ja , ali su me moji roditelji uvik vraćali...a onda je jednog jutra u 6 policija došla po njega...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimepet kol 27, 2010 4:50 pm

legenda007 je napisao/la:
...
A onda prije nešto više od 3 god.,šok,nevjerica,bol kakvu samo majka može osjetit,srce mi se kidalo,mozak pržio,lice izobličilo od boli,tuge,nemoće.Totalni raspad sistema.
Sve šta me držalo naglo je nestalo,osmjeh koji me tako krasio samo je pobjegao,nestao.O Bože zar je to moguće,zar to postoji.<<<<<<<
Njega više nema,bar u mom srcu ,dica su se nekako počela oporavljat, ja sam ojačala i još radim na tome dajem sve od sebe. ...

Promakla mi je ova tema i tek sam sad vidila tvoje postove. Prestrasno zeno tuzni ljubi

Nego...ako nije problem da pitam...sta je bilo to nesto prijelomno sta si opisala u gornjem citatu?

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimepet kol 27, 2010 8:58 pm

bla bla bla... ja ću kao muško reći nešto kratko, nadam se jasno...

muško koje dingne ruku ili glas na ženu (bez razloga glas, a ruku nikada) nije muško nego neko stvorenje manje važnosti od gliste....

a žene ne kužim nikako, ako te jednom udario, budi sigurna da će opet.. bježi dok možeš i ne javljaj mu se, ne piši, ne misli na njega....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimepet kol 27, 2010 9:16 pm

Eh moj Biga ne ide ti to tako koliko god ti to nevjerojatno zvucalo. Prvo ti ispere mozak, onda te moze zajebiiip koliko god oce, a neki idu i do fizickog nasilja. Svo to vrime zena krivi sebe jer kao da je ona bolja ne bi on... Osoba koja nije prosla makar mali dio toga ne moze to razumjet 'Ne' životu s nasilnikom Kopfschuettel

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimepet kol 27, 2010 11:21 pm

zahebano... žao mi je tih ljudi koji to trpe... al jbg, nekoga i to zapane... :(
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesub kol 28, 2010 5:02 am

Alpha je napisao/la:
...
Njega više nema,bar u mom srcu ,dica su se nekako počela oporavljat, ja sam ojačala i još radim na tome dajem sve od sebe. ...

Promakla mi je ova tema i tek sam sad vidila tvoje postove. Prestrasno zeno tuzni ljubi

Nego...ako nije problem da pitam...sta je bilo to nesto prijelomno sta si opisala u gornjem citatu?

bolje da ne znaš...mislim ima stvari koje ipak ne mogu ovako javno...moram zaštitit dicu...bez ljutnje...
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesub kol 28, 2010 5:09 am

biga je napisao/la:

muško koje dingne ruku ili glas na ženu (bez razloga glas, a ruku nikada) nije muško nego neko stvorenje manje važnosti od gliste....

a žene ne kužim nikako, ako te jednom udario, budi sigurna da će opet.. bježi dok možeš i ne javljaj mu se, ne piši, ne misli na njega....

lako je reć, biži...bižala sam ja..al jok...opet se vraćala...i šta je još groznije...svi se čudili zašto odlazim...ja ispala čudna...ebenti život...

evo imala sam sud....da skratim muke Vama i sebi...na kraju na upit sutkinje da li se slaže s mojim iskazom rekao je...slažem....da li ima pitanja za mene rekao je...nemam....

sutkinja mi kaže...jel znate da ga možete gonit dalje, za novčanu naknadu, za strah....

moj odgovor...nijedna lova, nikakva naknada, nikakva zatvorska i ina kazna ne mogu umanjit pretrpljeni strah onda i sad, ne može umanjit osjećaj manje vrijednosti, omalovažavanja, sex zlostavljanja...nek država napravi svoj dio posla...a ja nastavljam radit na sebi, zbog sebe , zbog dice...traume ostaju, ne mogu ih izbrisat gumicom...ne ponovilo se....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesub kol 28, 2010 11:31 am

ja bi ga iscidila. krv bi mu popila na slamku kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesub kol 28, 2010 11:45 am

@Lege...naravno, razumin. Mozda jedan dan na PM ljubi

Tribala si jos rec sutkinji da ga mos gonit jedino u tri pizde materine.

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesub kol 28, 2010 11:52 am

Ja bi ga isto ganjo za novac. Ako ništa drugo ne razumije, razumjet će kad će mu oduzimati od plaće, ako uopće radi. No, razumijem tebe legendo, ne želiš imati ništa s njim i to je ustvari dobro za tebe. Sretno ti sa oporavkom mase
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesub kol 28, 2010 12:04 pm

Lako je rec da bi ga ganjali za lovu i sigurna sam da su u pravu ali razumin Legendu i drzin joj fige da dojde sebi prije svega.

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimesub kol 28, 2010 12:45 pm

biga je napisao/la:

lako je reć, biži...bižala sam ja..al jok...opet se vraćala...i šta je još groznije...svi se čudili zašto odlazim...ja ispala čudna...ebenti život...
ok, znam da te nikako ne mogu rezumit... jbg koga nevolja nije gonila ne može zamislit kako je kad ga goni...

al zar tvoji(valjda imaš oca, brata) nisu ništa poduzimali??

znam za jedan slučaj čovjeka koji je varao ženu dok je ona bila trudna... nije govorila nikome osim starijoj sestri... kad je za to doznao joj brat koji je inače profi vojnik, izbubao je toga jadnika toliko da sad neznam ima li boljeg muža od njega...
upravo tako bih i ja rješavao te probleme... nasilnik razumije samo nasilje i prema njemu se ne možeš normalno odnosit jer on to smatra slabošću... većina njih kad im netko pokaže zube se povuče(ne kažem da mu žena pokaže zube, nego neki muški koji će mu dat do znanja da ga uvijek može prebiti ako dirne ženu)...

oh da,. i trebala si ga oderat do kože i onda tu lovu stavit djeci na račun u banci...

uglavnom, drago mi je pa si se toga na vrijeme riješila... :)
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitimened kol 29, 2010 10:59 pm

odlazila sam ja od njega, čak tražila i pomoć od njegova oca..moji me vraćali, svekar samo govorija ""ne pričaj, nek nitko ne zna, rješit ću ja to"..ma jok..svaki put sve gore, najvažnije da susidi ne znaju....isto ko da su ludi, kao da nisu čuli vikanje, udaranje i razbivanje...
brata, imam brata, koji je jednom isto popija trisku od njega (ex muža)...sad od straha se i ne pojavljuje, a štaš - muškarac...

al, šta je najgore, dica vide nasilje i iako znaju da to ne valja, skupili su tu neku crtu, nasilnu...grozno...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: 'Ne' životu s nasilnikom   'Ne' životu s nasilnikom Icon_minitime

[Vrh] Go down

'Ne' životu s nasilnikom
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next