Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 zašto nisam

Go down 
+11
MoW
josip21
Fantom
Blizzard
Nefertiti
Svjetloisjena
nixicay
Tutankhamon
Alpha
floridana
gloria_g
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 2:52 pm

@Glorija...eno je na OVOJ temi dao sliku onoga s cime bi se njegova guza htjela druziti pa mozda da se time pomognes... kava ... zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 2:57 pm

Može, kišobrani su mi privlačni, samo ga nemoj slučajno otvoriti pri... druženju zubi
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 2:58 pm

hmm...svakakvi predmeti mi padaju na pamet zašto nisam - Page 3 26433
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 3:31 pm

ala ove Alphe...pa je li mu ti mama pa da moras sta u njegovu obranu....Omega je veliki decko zna se on i sam branit......

gloria ja sam za tebe tj. iza tebe drzim ti ledja..... rofl2

ok ajmo malo ozbiljnije.....ima li itko kakav pametan savjet u vezi ove teme.....molim bez zajedljivih komentara ja pitam ozbiljno......znaci kako prestat pusit.....???
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 3:39 pm

Gagaga? zašto nisam - Page 3 Smilie_ugly_136
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 3:42 pm

to bi se moglo okarakterizirati (joj kako pametna rijec-divim se sam sebi) kao zajedljiv komentar ilitiga podjebavanje......

a ja sam ozbiljno pitao.....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 3:44 pm

Mrnjaaaaauaauauauauauauauauaauaaauuauauau zašto nisam - Page 3 Smilie_ugly_195

Prrrrrrrrrrrrrrrrrr
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 3:54 pm

omega ne jebuckaj zašto nisam - Page 3 935271

dakle:
dragi Josip,

da okarakteriziram tvoje pitanje, koje je apsolutno suvislo, ali s obzira na obzira, i po tom pitanju - kao što možemo okarakterizirati trenutno stanje - nema pametne ideje glede teme - kratko i jasno
pa stoga navalimo na zašto nisam - Page 3 863565
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 3:58 pm

a draga moja....ja vjerujem da si ti pametno celjade i kad mi tako savjetujes ja se pokoravam.......

picka im licka jesu poskupile ove cigare.....pa sta oni misle da sam ja Ante Gotovac pa da mogu kupovat kad mi sune......

nema druge nego da rumbam koju trafiku.....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 7:17 pm

motaj ka i ja pa će ti biti ka i meni gica
eto zašto nisam prestala.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 8:33 pm

koji savjeti...blago meni...ja mislio forum je pun pametnih glava pa valjda ce mi netko rec nesto pametno.....kad ono.....corak.....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 10:23 pm

a ništa, udri se ciglom svaki put kad zapališ ili još bolje, neka te kobac zvekne i da vidiš kako se prestaje gica
jel' sad dobar savjet?
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 10:35 pm

ma lupa ona mene i kad triba i kad ne triba....ja sinoc tija
da mi svane a ona ono tipicno zenski......ne da mi se......i ja kazem pa ajmo samo malo....a ona meni....."jesi ti debil a...jesam ti rekla da mi se neda...aj tornjaj se vani....bizi ca"....
i ja ti jadan pokupim se odem do frizidera i uzmem pivu i......popijem je.....
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 11:44 pm

Zapitajte se samo zašto pušite. Dok god ne nađete razlog, nećete niti moći prestati. :)
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 11:48 pm

asti ga.....okrija je ameriku.....pusim zato sta mi je gust...ne pusim zato sta me mama tukla kad sam bio mali...... rofl2
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 12:31 am

josip21 je napisao/la:
...ima li itko kakav pametan savjet u vezi ove teme.....molim bez zajedljivih komentara ja pitam ozbiljno......znaci kako prestat pusit.....???

Pametan savet: ŽELI da prestaneš da pušiš.
Potrebna je samo jaka i svesna odluka da više ne želiš pušiti i ništa više. Ceo spektar gluposti za odvikavanje je samo bacanje novce i nema efekta. Prosto se odluči. Ali nemoj samo reći - voleo bih da prestanem pušiti... već to trebaš i misliti.
Ja sam prestajala više puta, čak i na po par godina, kad god sam želela... To što ponovo počnem, je već druga stvar... ;)
Zapravo, jako VOLIM da pušim i ne želim se toga neprestalno lišavati. Malo hedonizma nije na odmet, a sada sam već neko vreme u fazi da radim sve što volim i samo ono što volim, pa pušim.
Ali iz iskustva ti kažem - samo se odluči i to je to...
No, meni baš i ne izgleda da ti to želiš... *
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 12:32 am

MoW je napisao/la:
Zapitajte se samo zašto pušite. Dok god ne nađete razlog, nećete niti moći prestati. :)

Ne slažem se.
Nisam znala razlog, a prestajala sam.
Ali ako treba spoznati razlog, evo - uživam u tome... :) *
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 12:38 am

zasto se danas nisam odmarao......
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 12:41 am

josip21 je napisao/la:

ok ajmo malo ozbiljnije.....ima li itko kakav pametan savjet u vezi ove teme.....molim bez zajedljivih komentara ja pitam ozbiljno......znaci kako prestat pusit.....???

Pa... Svakako ovo što je Zvezda napisala, važno je da to zbilja želiš. To bi značilo odricanje nekog užitka da nam se želja ostvari. No ne i samo to, ne kaže se bezveze da cigareta stvara ovisnost, tu se treba boriti i protiv kemije. Za to treba biti odlučan i jak, kao i strpljiv, pogotovo strpljiv. Moj stari je pokušao, ali izdržao je tjedan dana, mislio je da će želja proći nakon tjedan dana, ali nije... I odustao je... Ne znam odakle mu ideja da će želja tek tako proći, ali ok... Treba biti strpljiv.

Usto, možda pomogne neki sličan osjećaj da se pomisli kao da imaš cigaretu u ustima. Možda će ti nedostajati taj osjećaj na usnama uz jutarnju kavu kada si guštaš cigaretu, mom starom jest. Možda da zrolaš komad papira ili nađeš nešto da zamijeni cigaretu za početak, možda pomogne...
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 12:43 am

zvezdo ti si cudo..... hug

blago onome tko te zna.......
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 12:44 am

Da si žensko, rekla bih ti ja šta bi ti moglo stvoriti sličan dojam... ;)

Omega, možda neki ljudi imaju takve teške momente i osećaju fizičku zavisnost, ali meni nije bilo tako. Ja sam već sledećeg jutra bivala nepušač i nisam imala nikakvih problema s' tim... *
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 12:45 am

josip21 je napisao/la:
zvezdo ti si cudo..... hug

blago onome tko te zna.......

Hvala... oops *
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 12:47 am

Snaga volje uvijek može pobijediti kod odvikavanja od pušenja, da utješim Josipa :P
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 12:47 am

Omega je napisao/la:
josip21 je napisao/la:

ok ajmo malo ozbiljnije.....ima li itko kakav pametan savjet u vezi ove teme.....molim bez zajedljivih komentara ja pitam ozbiljno......znaci kako prestat pusit.....???

Pa... Svakako ovo što je Zvezda napisala, važno je da to zbilja želiš. To bi značilo odricanje nekog užitka da nam se želja ostvari. No ne i samo to, ne kaže se bezveze da cigareta stvara ovisnost, tu se treba boriti i protiv kemije. Za to treba biti odlučan i jak, kao i strpljiv, pogotovo strpljiv. Moj stari je pokušao, ali izdržao je tjedan dana, mislio je da će želja proći nakon tjedan dana, ali nije... I odustao je... Ne znam odakle mu ideja da će želja tek tako proći, ali ok... Treba biti strpljiv.

Usto, možda pomogne neki sličan osjećaj da se pomisli kao da imaš cigaretu u ustima. Možda će ti nedostajati taj osjećaj na usnama uz jutarnju kavu kada si guštaš cigaretu, mom starom jest. Možda da zrolaš komad papira ili nađeš nešto da zamijeni cigaretu za početak, možda pomogne...


a vidi ovog pilota.....ulece bez padobrana....cili dan je tu i nista ne govori i sad kad je zvezda rekla nesto smisleno eto ti njega da se nadoveze...... rofl2

Omega sjedi 1.....reci mu zvezdo..... rofl2


a zvezdo jesi zlocesta....cuj ovih dana kupujem web kameru pa....mogla bi malo to nelako uzivo da mi objasnis.... ides

igrat cemo se pantomime....ako si za....... whee
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 12:53 am

A hoćeš reći da je tebi tu nešto nejasno? ;)
hmmmmm...

Svejedno, ne posedujem web kameru, ne želim je imati...

A, da. I ne volim davati 1... *
[Vrh] Go down
Sponsored content





zašto nisam - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: zašto nisam   zašto nisam - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zašto nisam
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nisam ja majke mi...
» NIKOG NISAM VOLIO TAKO
» Savjeti o Paranormalnom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Filozofija-
Forum(o)Bir: