Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Životinje i alkohol

Go down 
+4
Merkurica
gloria_g
floridana
Svjetloisjena
8 posters
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimeuto lis 14, 2008 10:48 am

Na ovu temu potaknuo me ČLANAK

Citat :
Alkotest za konja

Nakon što je životinja, koja je neobuzdano teturala po cesti i odbijala se podvrgnuti naredbama svog novog vlasnika, naletjela na muškarca pokraj ceste, policija je posumnjala u njenu trezvenost.

Prometni policajci u Rumunjskoj podvrgli su jednog konja alkotestu nakon što je zaprega, koju je vukao, udarila muškarca koji je sjedio na klupi.

Policajci iz Lelestina u okrugu Gorj tražili su od veterinara da uzme uzorke krvi i testira ih na alkohol – rezultati testa bili su pozitivni.

Svjedoci su rekli policajcima da je''konj bio van kontrole'' unatoč vlasnikovima očajničkim pokušajima da ga dovede u red.

Ion Dragan (56) rekao je policajcima da je baš kupio konja i vraćao se sa sajma.

Policija sumnja da je konj alkoholiziran kako bi izgledao jače i zdravije prije prodaje.

Ion Iliuta, veterinar koji je obavio pretrage, kaže da je bio iznenađen zahtjevom policije.

''Nikad prije nismo imali takav zahtjev'', tvrdi on.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimeuto lis 14, 2008 10:53 am

Jučer sam razgovarala s vlasnicom psa koji je dva dana povraćao nakon što se nažderao trulih krušaka u kojima dolazi do procesa vrenja i stvaranja alkohola. Kujica je najprije pokazivala sve znakove tipičnog pijanstva - teturanje i ostalo, ali zatim je uslijedio nastavak.

I moj stari pas kojeg sam imala dok sam bila kod roditelja volio je gutati te kruške koje su padale sa stabla, riskirajući ubod ose ili nekog drugog kukca koji se također gostio.

A sjetila sam se prizora iz filma Ta divna stvorenja zbog kojeg sam se valjala od smijeha - sve moguće afričke životinje sjatile su se oko nekog drveta čiji plodovi fermentiraju - majmuni, žirafe, lav i ne znam što sve ne. Složno su se napili, a drugo jutro su snimili majmuna s glavoboljom kako zakriva rukom oči od sunca, kao čovjek nakon neke pijanke zivili
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimeuto lis 14, 2008 10:56 am

možemo spomenuti i životinje pogotovo one cirkuske koje su pod utjecajem sredstava za smirenje da bi bile neagresivne. kod nas je gostovao cirkus a životinjama....slonovi, aligatori, konji, deve itd. klinka nekih 3-4 godine je legla u ralje aligatoru kao dio cirkuske točke. očito da je beštija bila drogirana.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimeuto lis 14, 2008 10:57 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Jučer sam razgovarala s vlasnicom psa koji je dva dana povraćao nakon što se nažderao trulih krušaka u kojima dolazi do procesa vrenja i stvaranja alkohola. Kujica je najprije pokazivala sve znakove tipičnog pijanstva - teturanje i ostalo, ali zatim je uslijedio nastavak.

I moj stari pas kojeg sam imala dok sam bila kod roditelja volio je gutati te kruške koje su padale sa stabla, riskirajući ubod ose ili nekog drugog kukca koji se također gostio.

A sjetila sam se prizora iz filma Ta divna stvorenja zbog kojeg sam se valjala od smijeha - sve moguće afričke životinje sjatile su se oko nekog drveta čiji plodovi fermentiraju - majmuni, žirafe, lav i ne znam što sve ne. Složno su se napili, a drugo jutro su snimili majmuna s glavoboljom kako zakriva rukom oči od sunca, kao čovjek nakon neke pijanke zivili
nisam znala da psi vole voće misli jedu li oni i ono obićno, ne previše sazrelo voće ili se vole opijati?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimeuto lis 14, 2008 7:03 pm

floridana je napisao/la:

nisam znala da psi vole voće misli jedu li oni i ono obićno, ne previše sazrelo voće ili se vole opijati?

Pa zapravo moji psi nisu nikad jeli voće, samop malo povrća - srčiku od zelja, salatu, kelj i toga jako malo. Mislim da to provrelo voće ipak tamane zbog alkohola.

Inače me jedna susjeda uvjeravala da njen pas uz normalnu hranu jede i banane, jabuke, kruške, lubenice... A kujica je sasvim normalno izgledala, mislim, nisu je izgladnjivali pa da se trrudi jesti voće. No to je jedini takav slučaj za koji znam.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimeuto lis 14, 2008 7:06 pm

a onda je ono moje gori skroz offtopic kava
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimečet lis 16, 2008 3:38 pm

moj pas nema šanse da jede voće.

a valjda su i oni različiti kao i ljudi.
neki jedu neki ne??!!
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimečet lis 16, 2008 3:40 pm

i da, oni se također godinama kako stare i mijenjaju.
moj pas je kao beba klopao mrkvu u juhi, a ima jedno godina i pol, da nema šanse da je pojede.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimened stu 23, 2008 4:26 pm

Životinje i alkohol I-drink-to-kill-the-pain2
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimened stu 23, 2008 5:10 pm

Svjetloisjena je napisao/la:

Inače me jedna susjeda uvjeravala da njen pas uz normalnu hranu jede i banane, jabuke, kruške, lubenice... A kujica je sasvim normalno izgledala, mislim, nisu je izgladnjivali pa da se trrudi jesti voće. No to je jedini takav slučaj za koji znam.
moj pas jede voće. voli kruške, jabuke, a šljive su mu broj jedan. :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimened stu 23, 2008 5:29 pm

Sad znam za dva takva slučaja zubi
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimesub pro 20, 2008 2:20 am

hmm, moj pas jede neke vrste voća, npr. banane, al većinom baš i neće.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimesub pro 20, 2008 10:43 am

Sad sam se sjetila, nije voće, ali moj pas jede kiselo zelje. Sjedi i prosi dok joj ne dam :D Ali ono je bezalkoholnop, kao i banane.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimepon pro 22, 2008 7:00 pm

daaaa, svjetlo, moj pas je lud za kiselim zeljem :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimepon pro 22, 2008 7:21 pm

gloria_g je napisao/la:
daaaa, svjetlo, moj pas je lud za kiselim zeljem :)

Imaju nešto zajedničko lovely
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimeuto pro 23, 2008 12:33 am

ja znam da je jedan pas pio votku.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimeuto pro 23, 2008 12:36 pm

ne znam jesam li vam pričala, ali ja obožavam domaću rakiju, ljeti na terasi prije ručka volim sjediti i pijuckati, a ako mi pas počne dosađivati i pentrati se po meni, ja ga tjeram čašom...samo mu gurnem čašu od rakije pod njuškicu i on bježi glavom bez obzira
:D :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimeuto pro 23, 2008 2:49 pm

gloria_g je napisao/la:
ne znam jesam li vam pričala, ali ja obožavam domaću rakiju, ljeti na terasi prije ručka volim sjediti i pijuckati, a ako mi pas počne dosađivati i pentrati se po meni, ja ga tjeram čašom...samo mu gurnem čašu od rakije pod njuškicu i on bježi glavom bez obzira
:D :D

Pas antialkoholičar rofl2
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimeuto pro 23, 2008 4:01 pm

aha, a gazdarica žena od rakije ;)
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimened lis 25, 2009 12:01 am

Moj pas jede i pije sve živo što je ljudima poznato, pa čak i drvo, papir, plastiku (reciklira)... e da jedino šta sam primjetio da neće jest i to sam osto paf a to su masline, ostalo sve jede(doslovno)
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimened lis 25, 2009 12:16 am

Pricala mi je ujna da jednom zamjenila frendicu na poslu (konobarica) i imala vrlo specificnog gosta. Covjek dosao s dogom, narucio pivu i konjak. Nije neka kombinacija, ali ajde. Uzeo je pepeljaru, stavio na pod i napunio pivom. Pas je posrkao za tren oka. Kao i ostatak pive.

Moj pesek ne voli pivu :D
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitimeuto lis 27, 2009 3:01 pm

ja jučer vidjela mješanca labradora i njemačkog ovčara koji ne voli, i neće jesti pršut??!!
no, te ljude koji šopaju svoje pse s alkoholom, fakat treba tuć
[Vrh] Go down
Sponsored content





Životinje i alkohol Empty
PostajNaslov: Re: Životinje i alkohol   Životinje i alkohol Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Životinje i alkohol
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» vicevi..
» Alkohol
» Alkohol
» Trudnice i alkohol

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Životinjsko carstvo-
Forum(o)Bir: