Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Kupnja iz naslonjača

Go down 
Autor/icaPoruka
malena
Moderator
malena

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Registration date : 18.09.2007

Kupnja iz naslonjača Empty
PostajNaslov: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimeuto lis 14, 2008 11:49 pm

Ja već neko vrime gledam amazon.com i zaključila sam da je puno stvari jeftinije nego kod nas (s tim da tu cijenu na amazonu treba gledati plus 45$ poštarine i plus 30 % od cijene robe ide carina, ali svejedno neke stvari ispadnu jeftinije), ali nikako da se odlučim...
Inače, prije par miseci sam naručila majicu iz Engleske i došla za 6 dana... Čula sam da i preko amazona dolazi otprilike u tom roku (iako je to Amerika)...

Kupuje li netko od vas robu preko Interneta?
Kakva su vaša iskustva?
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Registration date : 15.10.2007

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 1:16 pm

Ja kupujem knjige, ali znam ljude koji su kupovali i robu...
Osim poštarine, nekad se desi da ocarine robu naši u pošti...ali ne znam po kojem principu to ide.

Ovo sa knjigama i CDovima imam isključivo pozitivno iskustvo. 8)
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 1:17 pm

Turistički vodići dođu sa poštarinom za trećinu jeftiniji od dućana kod nas.... shock
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 1:51 pm

Ja sam kupovala knjige i jos neke stvari za crtanje...ali nista tipa odjeca ili tako sta...

Legenda foruma CE-4
floridana

Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 1:54 pm

teškko je kupovati odjeću preko kataloga. teško je kupovati i u dućanu gdje možeš iprobati i viditi dali ti dobro stoji. kupoval sam uglavnom tehniku
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 2:04 pm

Da, ali ja ih znam masu koji kupuju odjecu tako. Mislim, super ako jednom potrefis pa da se mozes pouzdat da ti modeli te marke odgovaraju...
Ipak, znam da su se mnogi zalili da bi morali vracati (pogotovo u pocetku) odjecu jer je pervelik broj...kao ti brojevi i ovi na koje smo navikli se ne podudaraju bas. Tu me pak zbunjuje sto sam skuzila da na poledjinama tih kataloga pise kako se premjeriti i onda u tablici naci odgovarajucu velicinu...pa se pitam jesu njima te tablice i ti proracuni skroz krivi ili da svi koji su narucivali su to radili na pamet (sto mi se cini malo vjerojatno da ne kazem glupo).

Moderator
malena

Female
Aquarius Tiger

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 2:06 pm

U zadnjih pola godine šta sam god kupila u dućanu nisam probala, pa mi se pari svejedno oću li priko neta ili u dućanu...
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 2:07 pm

Dakle, brojevi u katalozima su malo veći nego i stvarnom životu, jer je veća vjerojatnost da će se vratiti odjeća koja je mala nego koja je velika...to su istraživali ovi koji imaju katalošku prodaju robe, i onda rade malo veće stvari za one kojima se neda premjeravati....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 2:14 pm

@Malena...kako uspijes kuput hlace bez da ih probas? Meni su redovito siroke u struku...

@Nef...aaa...u tome je stvar...znaci oni to namjerno...a nije im palo na pamet da daju tocne mjere? Iako kuzim zamisao ali ipak ako narucis hlace (kad ih vec spominjem gore) vratit ces i manje i vece...mislim...valjda...

Legenda foruma CE-4
floridana

Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 3:54 pm

[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 4:22 pm

floridana je napisao/la:
evo nešto za nas

http://www.net.hr/tehnoklik/page/2008/10/13/0334006.html

Je! ides
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 5:37 pm

@Alpha
Ja bih vratila i veće i manje...ali je postotak vraćanja veći kod robe koja je manja....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 6:49 pm

Naravno, manja se uopće ne može nositi, a s većom se uvijek može nešto skemijati - suziti, sačuvati za "deblje" dane, nositi preko neke druge odjeće i tako :)
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena

Female
Aquarius Tiger

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimesri lis 15, 2008 11:17 pm

Alpha je napisao/la:
@Malena...kako uspijes kuput hlace bez da ih probas? Meni su redovito siroke u struku...

Gaće nisam ni kupila ima po godine... U biti jesam jedne i probala sam ih. Ali ne probajem majice i krpice, nego onako...
[Vrh] Go down
amazonka
Prašina

Female
Cancer Snake
Broj postova : 1
Registration date : 05.12.2011

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimepon pro 05, 2011 7:42 pm

Jedna korisna informacija za online kupovinu u Americi, na e bayu ili drugdje – ako prodavač iz USA ne šalje u Hrvatsku, možete si besplatno osigurati US adresu preko www viaddress com , a oni će vam proslijediti pošiljku na hrvatsku adresu – povoljno i praktično, isplati se proučit
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitimepon svi 21, 2012 7:39 pm

Ranije sam znala kupiti koju krpicu iz Neckermanna ili Quellea putem neta, odnosno poštom.
Uglavnom se radilo o majicama, pidžamama ili nekoj tuniki.
Nikad nisam kupovala hlače ili cipele, jer je te brojeve malo teže pogoditi.
Sada odjeću kupujem isključivo u dućanima, jer je povoljnija, a uz to mogu i vidjeti ono što kupujem.

Putem interneta povremeno nabavljam jedino prirodnu kozmetiku. Htjela bi kupiti neke sitnice ili tehniku putem eBaya, Amazona itd., ali nemam iskustva sa takvom kupnjom, a čula sam svakakve priče :P pa se u to ne upuštam.

PostajNaslov: Re: Kupnja iz naslonjača   Kupnja iz naslonjača Icon_minitime

[Vrh] Go down

Kupnja iz naslonjača
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.