Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

postoji li još ovako nešto?

Go down 
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

postoji li još ovako nešto? Empty
PostajNaslov: postoji li još ovako nešto?   postoji li još ovako nešto? Icon_minitimepet lis 31, 2008 10:02 pm

Neki mudri oženjeni muškarci puno nauče na vlastitim greškama. Nauče da ima više načina kako se ne poševiti, nego kako se poševiti.

Mislili ste da je samcu teško doći do seksa? Jednom kada uplovite u bračne vode seks postane još veći izazov, jer muškarci ne shvaćaju da su za nedostatak seksa ponekad sami krivi.

Unatoč tome što su se godinama seksali, oženjeni muškarci dođu u situaciju da ne znaju što napraviti da bi dobili ono što žele.

Za sve one koji ne znaju što treba napraviti kako bi se sa ženom seksali češće, za početak evo ono što ne bi trebali napraviti:

● Prdjeti ženi u lice.

● Napominjati kako vam se čini da je poligamija dobra ideja.

● Opisati "miris" ženskog tijela kao "cvijet koji trune".

● Izvoditi vježbe skakćući po sobi k'o od majke rođeni, dok nakupine viška imaju svoj "solo".

● Pitati onako u šali je li tajni začin nekom jelu koji je pripremila konjski izbljuvak.

● Reći kako bi ženinog najboljeg prijatelja/icu trebalo strpati u plinsku komoru.

● Ostavljati smrdljive čarape za sobom, a tu se još može nadodati i prljavo suđe te dlake u kadi.

● Reći ženi da joj znoj grozno smrdi za nekoga tko se ne kreće puno.

● Ni u šali ni dok ste mortus pijani pitati smijete li se poševiti s njezinom mlađom sestrom.

● Podrigivati češkajući jajca dok sjedite za stolom.

● Mokriti pored WC-školjke, u umivaoniku, sudoperu, preko balkona i na ostalim inim bože me sačuvaj mjestima.

Slobodno recite ako smo nešto zaboravili!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: postoji li još ovako nešto?   postoji li još ovako nešto? Icon_minitimepet lis 31, 2008 10:04 pm

ovo sam pročitala na net.hr-u pa sam se nasmjala. možda nekome nije smiješno.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: postoji li još ovako nešto?   postoji li još ovako nešto? Icon_minitimepet lis 31, 2008 10:07 pm

Ovaj moj je pristojan po većini gornjih točaka, samo mi smeta kad se počne češati (ne po jajcima nego posvuda). Morat ću mu na kraju reći da to na mene djeluje destimulativno, iako ne znam zašto lolcina

Da, ovo sa suđem, dlakama u kadi i sličnim nema mi izravne veze sa seksom, to spada u međuljudske odnose i osnovnu pristojnost (kao i dobar dio ostalog nabrojanog, uostalom). Možda je problem u tome da ljudi u braku zaborave da trebaju prema partneru biti pristojni i da ga trebaju i poštovati u onim periodima kad hormoni ne divljaju, a toga se u dugotrajnijim brakovima i vezama nakuuuupi...
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico

Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Registration date : 11.10.2008

PostajNaslov: Re: postoji li još ovako nešto?   postoji li još ovako nešto? Icon_minitimened stu 02, 2008 4:54 am

flo vec sam se prepao da imas poblize iskustvo s ovako opisanim muskarcem gore...

pa ako to muskarci rade, onda je istina da smo svinje...

ne znam , za sebe mogu reci da ne radim nista od gore navedenog :cheers:

evo nesto sto su zaboravili...

Draga, malo ti taj celulit prelazi podnosljive granice, mozes li ucinit nesto u vezi toga vidiga
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: postoji li još ovako nešto?   postoji li još ovako nešto? Icon_minitimened stu 02, 2008 9:04 am

ma nemam ovakvih iskustava Cico, zato se i čudim tekstu i pitam se postoji li ovakav muškarac. vjerovatno postoji i to je povezano kao šta svjetlo reče sa kulturom a bogami i sa emocijama koje takav muškarac gaji prema ženi. onaj tko voli teško da ovako nešto izgovori.
ljudi se u braku ili dužoj vezi opuste pa ispred partnera rade stvari koje nebi napravili ni pred kim i to je u redu dok ne smeta drugoj strani. kad zasmeta onda mu/joj jasno i glasno kažeš.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: postoji li još ovako nešto?   postoji li još ovako nešto? Icon_minitime

[Vrh] Go down

postoji li još ovako nešto?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.