Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Noćni vozači

Go down 
+22
maya
silver
malenaivi
Goran
Hapa
vjestica
zvezda
Sentinel
Jaykof
Blizzard
handelic
bass999
Sengrath
Rajkan
Legionar
darixo
Nena
Alpha
Svjetloisjena
Rain
fazon
Risk
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Risk
Stanica
Risk


Male
Gemini Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Registration date : 01.11.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimepet stu 14, 2008 2:02 pm

e, pa eto odatle i meni ova priča
[Vrh] Go down
bass999
Stanica
bass999


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Registration date : 17.11.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 9:31 am

Alpha je napisao/la:
Isto mi nije jasno zasto bas pas...

agree. zasto ne iskace neki međed, lisica, jazbec ili nest 5o? gledo sam neki film o tome da kao se to dogada dugogodisnjiv vozacima (kak je neko napisal tu...) ali opet je dosta da ima taj vozac neku nezgodicu, taman tolko da mu se potakne taj dio u mozgu i da pocne jaaako pazit na stvari koje se dogadaju oko njega.

driveri piju redbull-alike proizvode za duge nocne voznje. moguce da i to jos potice da se vidi taj "doberman" jer svi znamo da je redbull legalan xtasy (makar sam ih jednom popio 7 za redom pa nisam nista osjetio i zaspo sam ko bebica zubi ).

Edit: ah.... kad ne citam doh
[Vrh] Go down
handelic
Prašina



Male
Taurus Pig
Broj postova : 6
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 2:43 pm

age: 13
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 2:59 pm

age: 25
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 4:00 pm

@Handelic i Omega... O cem vi? suspect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 4:50 pm

Da, i ja se pitam... confused
[Vrh] Go down
bass999
Stanica
bass999


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 15
Age : 35
Registration date : 17.11.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 5:39 pm

i mene zanima da vam pravo kazem...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 11:58 pm

Ajmo pogadjat...da ne misle na staz vozaca koji su imali 'ukazanja'? :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 12:44 am

Ja sam prošlu noć sanjao veelikog psa koji je unatoč svojoj veličini uspio preć prek visoke ograde (il na balkon ne znam točno) :S ... ugl, imao sam noćne more vjerojatno (u snu je bila neka ajmo reć ženska koja mi je kosu grizla, mene je boljelo pa sam ju išo glavom u glavu puknut, al nisam uspio ... svejedno je boljelo; a bilo je i nekaj s biciklima i nekim mjestom di nisam zapravo bio, al sam bio u snovima :S)

Sad, valjda je sve to bilo lucidno sanjanje :(
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 1:08 am

Rajkan je napisao/la:
Sjecam se da je prije bio film o tome neki poznati glumac je bio glumio i na kraju je pisalo prema istinitom dogadjaju

Jest bio je film koji se zove: Black Dog

I da, glumio je poznati glumac: Patrick Swayze

I ako se dobro sjećam ta scena o dobermanu je iz toga filma, ako se ne varam, ipak davno je to bilo kada sam gledao taj film! study
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 1:12 am

Da je san bio lucidan, mogao bi upravljati njegovim tokom... a iz gorenavedenog bi se pre moglo reci da bas i nisi imao kontrolu nad dogadjajima... Kosa standardno simbolise snagu, pa bi se dogadjaj iz tvog sna mozda mogao protumaciti kao oduzimanje snage... No, snovi bi se morali interpretirati individualno, a ne ovako sablonski...
Sto se tice kucica, pa jos crnih... Moja prva asocijacija je bila Kerber, pa to da vukovi zaurlavaju na Mesec, pa da psi laju na mentalno poremecene osobe, a setila sam se i filma Omen u kome se pojavljuje slicno bice... *
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 1:26 am

zvezda je napisao/la:
a setila sam se i filma Omen u kome se pojavljuje slicno bice... *

Da tako je, onaj crni pas, prije nego se ona dadilja ubije. Čudno ali ta scena mi je bila nekako jezovita!affraid
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 12:24 pm

U redu, sada ću objasniti ono što sam napisao ''age: 25''.

To što sam napisao bazirano je na pretpostavci. Vidio sam da je Handelic napisao ''age:13''. Pretpostavio sam da je čitao temu od početka i na temelju uvodnog posta je dobio neki dojam o forumašu koji je otvorio temu. Taj forumaš ima 13 godina, pa je Handelic moguće pomislio kako taj 13-godišnjak priča gluposti jer je još mlad i neiskusan pa je napisao ''age:13'' asocirajući na to da je otvarač teme nerazvijen kada pita takve stvari.

Ja sam pak onda njemu napisao ''age:25'' jer piše da ima 25 godina, ne znam koliko ima ustvari... No htio sam mu sa time poručiti da bi on kao 25-godišnjak trebao znati bolje, a ne suditi o drugima na temelju godina, kako je moguće i sudio. Eto, to je bila ta 'misterija'.

Kažem, možda sam pogriješio, ali šansa za to je mala jer je podosta nedvosmisleno napisan onaj post ''age: 13''. Možda i jest mislio na nešto drugo, u tom slučaju se ispričavam.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 1:09 pm

Aha...o tome se radi :) hug

Jos sad da doznamo sto je Handelic mislio...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 8:24 pm

zvezda je napisao/la:
a setila sam se i filma Omen u kome se pojavljuje slicno bice... *

radi mojeg psihičkog zdravlja, molim vas, nemojte pričati o tom filmu lood
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 11:41 pm

Nije mi bila zelja da uticem na bilo cije psihicko zdravlje...
Bilo je govora o sablasnom crnom psu, a to je prosto bila moja asocijacija. Savrseno se uklapa u profil...
A ako je neko skoro citao Fausta, ne pojavljuje li se i tu nekakav crni pas, ili se ja lose secam?... *
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimečet sij 15, 2009 5:38 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Poznato je da pas predstavlja zlo u mnogim vjerovanjima, pa i u kršćanskom. A koliko znam pas je nečista životinja i u hinduizmu. No pas je i kod jednih i kod drugih i najomiljeniji kućni ljubimac ili barem prihvatljiva radna životinja.



evo mene opet medju zivima mase lol
cula sam i ja to za psa,kako se pojavljuje vozacima po noci,ne kontam bas zasto scratch ,a pas je i u islamu necista zivotinja bas kao i svinja
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimečet sij 15, 2009 8:23 pm

vjestica je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Poznato je da pas predstavlja zlo u mnogim vjerovanjima, pa i u kršćanskom. A koliko znam pas je nečista životinja i u hinduizmu. No pas je i kod jednih i kod drugih i najomiljeniji kućni ljubimac ili barem prihvatljiva radna životinja.



evo mene opet medju zivima mase lol
cula sam i ja to za psa,kako se pojavljuje vozacima po noci,ne kontam bas zasto scratch ,a pas je i u islamu necista zivotinja bas kao i svinja

a zašto je pas nečista živptinja poput svinje
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimečet sij 15, 2009 8:49 pm

vjestica je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Poznato je da pas predstavlja zlo u mnogim vjerovanjima, pa i u kršćanskom. A koliko znam pas je nečista životinja i u hinduizmu. No pas je i kod jednih i kod drugih i najomiljeniji kućni ljubimac ili barem prihvatljiva radna životinja.



evo mene opet medju zivima mase lol
cula sam i ja to za psa,kako se pojavljuje vozacima po noci,ne kontam bas zasto scratch ,a pas je i u islamu necista zivotinja bas kao i svinja

Lijepo da si došla lovely
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimened sij 18, 2009 6:52 pm

lovely

u kuranu pise da je dozvoljeno drzati psa samo za cuvanje stoke,usjeva i za lov.onom ko drzi psa u druge svrhe umanjuju mu se dobra djela za jedan kirat (a kirat je velicine brda uhud),pise i da se pseca necistoca moze ocistiti samo sa 7 pranja od koje jedno mora biti zemljom .cak i svinja je cistija zivotinja od psa. lol!

sad ja nesto razmisljam po islamu je pas dozvoljen za lov,stoku i usjeve e sad zasto je bog onda stvorio pudlice,civave i ostale male psice,hoce li i oni cuvati stoku?to je prosto ne moguce i ne kontam koja je onda njihova svrha suspect
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimened sij 18, 2009 8:13 pm

vjestica je napisao/la:
lovely

u kuranu pise da je dozvoljeno drzati psa samo za cuvanje stoke,usjeva i za lov.onom ko drzi psa u druge svrhe umanjuju mu se dobra djela za jedan kirat (a kirat je velicine brda uhud),pise i da se pseca necistoca moze ocistiti samo sa 7 pranja od koje jedno mora biti zemljom .cak i svinja je cistija zivotinja od psa. lol!

sad ja nesto razmisljam po islamu je pas dozvoljen za lov,stoku i usjeve e sad zasto je bog onda stvorio pudlice,civave i ostale male psice,hoce li i oni cuvati stoku?to je prosto ne moguce i ne kontam koja je onda njihova svrha suspect


Hvala na objašnjenju, ma konto sam reko ono pas najbolji čovjekov prijatelj, čuva kuću, stoku i služi za lov, pa kontam kako će biti pravlj ko svinja, sad znam, još jednom hvala
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimened sij 18, 2009 10:43 pm

Hapa je napisao/la:
vjestica je napisao/la:
lovely

u kuranu pise da je dozvoljeno drzati psa samo za cuvanje stoke,usjeva i za lov.onom ko drzi psa u druge svrhe umanjuju mu se dobra djela za jedan kirat (a kirat je velicine brda uhud),pise i da se pseca necistoca moze ocistiti samo sa 7 pranja od koje jedno mora biti zemljom .cak i svinja je cistija zivotinja od psa. lol!

sad ja nesto razmisljam po islamu je pas dozvoljen za lov,stoku i usjeve e sad zasto je bog onda stvorio pudlice,civave i ostale male psice,hoce li i oni cuvati stoku?to je prosto ne moguce i ne kontam koja je onda njihova svrha suspect


Hvala na objašnjenju, ma konto sam reko ono pas najbolji čovjekov prijatelj, čuva kuću, stoku i služi za lov, pa kontam kako će biti pravlj ko svinja, sad znam, još jednom hvala



nema na cemu,slobodno ti pitaj sta god da te zanima :)
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimepon sij 19, 2009 11:58 pm

Risk ta prića je totalna glupost i može biti jedino produkt nečije mašte, proveo sam noći i noći vozeći se kroz šume pa nisam imao nikakve more.
Poznato je zbog čega nastaju more, vezane su uz svijest i podsvijest pojedinca, tj. izazvane su nekim traumama ili strahovima, sve ostalo je praznovjerje ili čista glupost.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimeuto sij 20, 2009 12:16 am

vjestica je napisao/la:
lovely

u kuranu pise da je dozvoljeno drzati psa samo za cuvanje stoke,usjeva i za lov.onom ko drzi psa u druge svrhe umanjuju mu se dobra djela za jedan kirat (a kirat je velicine brda uhud),pise i da se pseca necistoca moze ocistiti samo sa 7 pranja od koje jedno mora biti zemljom .cak i svinja je cistija zivotinja od psa. lol!

sad ja nesto razmisljam po islamu je pas dozvoljen za lov,stoku i usjeve e sad zasto je bog onda stvorio pudlice,civave i ostale male psice,hoce li i oni cuvati stoku?to je prosto ne moguce i ne kontam koja je onda njihova svrha suspect

Strašno! Završit ću u islamskom paklu koliko sam se družila s tim četvernošcima Boink
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitimeuto sij 20, 2009 12:18 am

Goc je napisao/la:
Risk ta prića je totalna glupost i može biti jedino produkt nečije mašte, proveo sam noći i noći vozeći se kroz šume pa nisam imao nikakve more.
Poznato je zbog čega nastaju more, vezane su uz svijest i podsvijest pojedinca, tj. izazvane su nekim traumama ili strahovima, sve ostalo je praznovjerje ili čista glupost.

I moj tata je dosta vozio noću kroz šume i nije imao problema. No ako netko vjeruje da ima more zbog vožnje šumom noću, moguće je da ga upravo takva vožnja podsvjesno straši.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Noćni vozači - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Noćni vozači
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: