Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Noćni vozači

Go down 
+22
maya
silver
malenaivi
Goran
Hapa
vjestica
zvezda
Sentinel
Jaykof
Blizzard
handelic
bass999
Sengrath
Rajkan
Legionar
darixo
Nena
Alpha
Svjetloisjena
Rain
fazon
Risk
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimeuto sij 20, 2009 12:57 pm

vjestica je napisao/la:
lovely

u kuranu pise da je dozvoljeno drzati psa samo za cuvanje stoke,usjeva i za lov.onom ko drzi psa u druge svrhe umanjuju mu se dobra djela za jedan kirat (a kirat je velicine brda uhud),pise i da se pseca necistoca moze ocistiti samo sa 7 pranja od koje jedno mora biti zemljom .cak i svinja je cistija zivotinja od psa. lol!

sad ja nesto razmisljam po islamu je pas dozvoljen za lov,stoku i usjeve e sad zasto je bog onda stvorio pudlice,civave i ostale male psice,hoce li i oni cuvati stoku?to je prosto ne moguce i ne kontam koja je onda njihova svrha suspect
Uz duzno postovanje svake reliigje, al ljudi zbilja vjeruju u svakakve pizdarije.

Sto se tice malih pasmina...neke svakako sluze za lov (npr. lisica, jazavaca i sl.)...pudlice su se koristile za lov na patke i zivotinje koje je trebalo nositi iz vode. Dosta tih malih pasmina su imale prvotnu svrhu iako nam se ne cini tako. Doduse neke su zbilja 'napravljene' samo za pratnju...ali sve u svemu svrha postoji...
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimepon sij 26, 2009 4:57 pm

Risk je napisao/la:
u priči kaže da se to pojavljuje samo dugogodišnjim vozačima.
i još jednom sorry zbog velikih slova, nisam znao

čula sam za to, ali ne da im se psić :) pojavljuje u snovima nego na javi

a i nekako mi je normalno da kad dugo dugo voziš imaš priviđenja bilo kakvog tipa
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimesub vel 07, 2009 11:48 pm

jadni psi!!!

kme. mali cuko.
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 10:45 pm

nisam dosada nikada cula o psu koji se pojavljuje nocu .

vozim 22 godne i cesto putujem sama za hrvatsku ali zasada

nisan imala takih susreta
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimesri lip 17, 2009 12:35 am

nisam vozila auto al sam se vozila u autu nis cudnog...sada u subotu idemo u 5 ujutro na more
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimečet lip 25, 2009 11:24 pm

postoji film,zove se BLACK DOG, film je meni nezanimljiv jer je tema o kamiondžijama...ali muž mi ga je gleda i kaže da se u filmu obrađuje ta tema "iskakanja crnog psa niotkud na cestu"...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimečet lip 25, 2009 11:27 pm

Možda je začetnik ove teme gledao taj film ili čuo nekoga da prepričava sadržaj. Hvala na informaciji, sad znamo odakle potječe priča.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimečet lip 25, 2009 11:58 pm

da,i mene je podsjetia prvi post upravo na priču tog filma... a mužev je otac kamiondžija već 30 godina i nikad nije vidio nikakvog crnog psa a vozi non stop po zabačenim dijelovima hrvatske...ni on ni njegovi kolege ni itko koga znam...nitko nije rekao da mu se nešto slično dogodilo..Iako se mojoj teti dogodilo da je išla kući na selo,i pokupila jednu stopericu. Vozila je i pričala s njom i negdje nakon pola sata vožnje se okrenula i te žene nije bilo u autu. užas. Kaže da se okrenula i vraćala istim putem odakle je došla da vidi nije li slučajno žena iskočila iz auta ali kaže da nije naišla na nju više..
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 12:58 am

Možda su ova ukazivanja slična ko ona sa bijelim miševima misli
Ok, ne možda baš skroz slična, al možda na nekoj razini. Recimo, ja sam sanjao miševe i to one neke velike. Al ne kužim zkj, uopće ne pijem često.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 8:28 am

Aurora Borealis je napisao/la:
da,i mene je podsjetia prvi post upravo na priču tog filma... a mužev je otac kamiondžija već 30 godina i nikad nije vidio nikakvog crnog psa a vozi non stop po zabačenim dijelovima hrvatske...ni on ni njegovi kolege ni itko koga znam...nitko nije rekao da mu se nešto slično dogodilo..Iako se mojoj teti dogodilo da je išla kući na selo,i pokupila jednu stopericu. Vozila je i pričala s njom i negdje nakon pola sata vožnje se okrenula i te žene nije bilo u autu. užas. Kaže da se okrenula i vraćala istim putem odakle je došla da vidi nije li slučajno žena iskočila iz auta ali kaže da nije naišla na nju više..

Ovo možeš staviti na temu Duhovi - naša i tuđa iskustva gore u prvom podforumu na forumu :)
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 2:40 pm

pa puno puta se cula prica kako vozaci dok voze nocu vide nesto neobjasnjivo i to svaki put crno....evo ovdje se crni pas pa recimo onaj moljac isto je crn pa recimo koliko puta sam procitao pricu o zeni u crnom koja stoji kraj ceste itd.....ako tako nesto stvarno postoji onda bi to trebalo biti jedna stvar samo sto ih ti ljudi koji ih vide razlicito dozivljavaju....
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 2:56 pm

to se opet može objasniti kroničnom premorenošću vozača i lošoj vidljivosti na cesti ali oni koji su takvo nešto doživili vjerovatno se ne bi zadovoljili ovakvim odgovorom. činjenica je doduše da sam ja čula samo za prikaze žena pokraj ceste, a za psa sam čula samo u tom filmu BLACK DOG..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:04 pm

Moja mama je bila strahovito umorna jednom kad su se vraćali tata i ona pored Neretve s mora kući nekom lošom cestom (bila sam i ja u autu ali mala i spavala sam). Mama mi je pričala da je vidjela crvene likove na brežuljcima uz cestu, jednog koji je ličio na Lenjina i neku ženu. Smatrala je da halucinira od umora i straha (bilo je jako nevrijeme i nigdje nije bilo nikoga na nepoznatoj cesti, bilo je to 1968.) Tata nije vidio ništa, osim ceste i mraka okolo, naravno.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:09 pm

I moja mama je vidjela neke prikaze na cesti, u zabiti u Mosoru preko Omiša,na istoj cesti di je njena sestra,moja teta,pokupila onu fantomsku auto stopericu... mnogo ljudi priča o liku nekakve žene tamo na tim područjima koja stoji uz cestu...vjerovatno je riječ o duhu osobe poginule na tom mjestu... inače taj pas je često prikazivan kao nekakav glasnik smrti u raznim kulturama..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:11 pm

Crni pas, da. Recimo Anubis s glavom šakala vodi duše u svijet mrtvih. No u zapadnim civilizacijama mislim da su vrane češće optuživane za takvu rabotu, najavljivanje smrti, mislim.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:14 pm

jesu,ako se ne varam samo zbog toga što se pojavljuju na grobljima?
ali i crni pas se navodno pojavljuje na grobljima...to su pomalo gluvi telefoni ,mislim da se radi o istoj stvari samo izgubljenoj i prominjenoj u prepričavanju...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:17 pm

Pa crna boja im je zajednička, u svakom slučaju.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:24 pm

:D :D LOL
al dobro, istina je i to.. propitat ću baš malo ljude je li im se ikad to NEŠTO ukazalo, nisam odavno vodila takve razgovore s ljudima pa ću vidit ima li materijala za priču
[Vrh] Go down
darkside
Višestanični organizam
darkside


Male
Aries Snake
Broj postova : 43
Age : 46
Registration date : 08.09.2009

Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 1:59 am

ta prica je samo holivudska izmisljotina. ovo sa prividanjem vozacima je samo rezultat umora. tako je moj prijatelj umoran poslije posla vozio na povratku u hrvatsku, put od 1200 km, kad je prosao Zagreb i krenuo prema Sl. Brodu ucinilo mu se odjednom da vidi stup ispred auta, kao da ce se zabiti u njega, sjeo je na kocnicu i stao, a ono stupa nigdje samo autoput odmah je skrenuo na prvo odmoriste i odspavao pa tek kasnije krenuo dalje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Noćni vozači - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Noćni vozači
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: