Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Obama-opasnost za bijelu rasu?

Go down 
+11
Absynthia
Blizzard
conan_1
floridana
Alpha
malena
Aleksandar Veliki
Jaykof
Cico
Svjetloisjena
Karl Marx
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 5:40 pm

Vođa Ku Klux Klana Thomas Robb prijeti početkom vala nasilja ako Barack Obama pobijedi u utrci za Bijelu kuću.

Fanatik Thomas Robb, star 62 godine, vjeruje da su Afroamerikanci izvanzemaljci koji su okupirali Sjejdinjene države s ciljem uništenja Kristove kulture, piše The Sun.

Robb sebe naziva kraljem KKK-a, na čelu je oko 270 povezanih ćelija i tvrdi da je Amerika usred ratova rasa.

Njegove riječi vraćaju u pedesete i šezdesete godine proteklog stoljeća, kada je Martin Luther King poveo bitku za građanska prava koja su Afrroamerikancima oduzeli članovi Ku Klux Klana, ubijajući ih i terorizirajući godinama.

'Ljudi iz Velike Britanije dolaze kako bi nam pomogli', izjavio je Robb. Ovo je rat u kojem naši ljudi trebaju stati na čelo države i voditi ju. Ljudi su ljutiti zbog invazije crnih ljudi, oni ne pripadaju našim školama, crkvama i društvima', pojasnio je Robb te dodao da riječ o invaziji izvanzemaljaca, a nema dvojbe da je Obama jedan od njih.

'No, unatoč mojim vjerovanjima, zadnja stvar koju želim je da netko ubije Obamu, to bi bila katastrofa. To bi ga pretvorilo u mučenika, isto kao što se dogodilo s Maethinom Lutherom Kingom', dodao je Robb.

ŠTO MISLITE O OVOME I IMA LI TKO DA SE SLAŽE??
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 5:44 pm

Karl Marx, Jako pazi što pišeš na ovoj temi, pročitala sam sve što si u zadnje vrijeme postao i upozoravam te da u pravilima foruma jasno piše da je zabranjeno vrijeđanje između ostalog po rasnoj osnovi. A ova tema bi se mogla opasno približiti tome, kao što se neki tvoji postovi već jesu.

Ovo možeš smatrati upozorenjem i opomenom. Pa sad vodi temu kako misliš face
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 7:12 pm

Citat :
judi iz Velike Britanije dolaze kako bi nam pomogli', izjavio je Robb. Ovo je rat u kojem naši ljudi trebaju stati na čelo države i voditi ju. Ljudi su ljutiti zbog invazije crnih ljudi, oni ne pripadaju našim školama, crkvama i društvima', pojasnio je Robb te dodao da riječ o invaziji izvanzemaljaca, a nema dvojbe da je Obama jedan od njih.

vjerujem da Isus ne bi podijelio ovo misljenje s ovakvim 'vjernicima'

kakav je to vjernik koji pravi razlike, mislim pogledaj ovaj uvod, crnci su izvanzemaljci, pa mislim koja pijana budala to treba smisliti no

ako dodje do nekog sukoba, volio bi da im crnci daju takvu lekciju i da takve debile maknu s lic zemlje mlati
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 8:34 pm

A ja sam negdi čitao da su stari Grci crncima koji su inače živjeli negdje oko Grčke davali darove jer su mislili da su nekakvi polubogovi il slično ...

Što se tiče ovog gore napisanog ... Ideja da je bijela rasa bolja od ostalih mi nije neš, gledajte malo Olimpijadu i vidjet ćete ko osvaja više medalja (mislim na atletiku, kraljicu sportova) ... A ako i dođe do sukoba rasa u SADu, ja navijam za crnce, ionak su ih mučili dugo ovi prokleti Europljani, tak da bih htio da im očitaju bukvicu malo (da, da, znam da i ja imam bijelu kožu, al u tom nije stvar)

Samo mi nemojte s onim izjavama, nisam rasist, al nisam ni daltonist xD (zato jer sam ja daltonist ... recimo)
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 8:50 pm

hahahaha ti si za crnce, ma ti si puko ko kokica, ae to reci negdje u društvu pa će ti se smijat
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 8:57 pm

Svaka diskriminacija se neće dopuštat na ovom forumu, stoga molim sve forumaše da se striktno drže pravila da ne bi došlo do negativnih poslijedica po forumaše.

Hvala.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 9:02 pm

Zašto se ja osjećam prozvanim :D
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 9:07 pm

ovo nije rasizam ovo je realnost
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 9:11 pm

Da z, a kaj su ti crnci točno skrivili da ih tolko mrziš?
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 9:17 pm

nisu mi skrivili ništa samo upozoravam što nas čeka
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 10:35 pm

Karl Marx je napisao/la:
nisu mi skrivili ništa samo upozoravam što nas čeka

Huškači također spadaju u nepoželjne.

Stoga molim.
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 07, 2008 11:45 pm

Karl Marx je napisao/la:
hahahaha ti si za crnce, ma ti si puko ko kokica, ae to reci negdje u društvu pa će ti se smijat

daj odrasti
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimesub stu 08, 2008 12:55 am

Karl Marx je napisao/la:
nisu mi skrivili ništa samo upozoravam što nas čeka

Koga to čeka?
Ne znam zašto se ti određeni amerikanci bune kad su isti ti i doveli crnce u Ameriku. Sjetimo se, crnci nisu došli tamo svojevoljno nego su ih vodili kao robove. Stoga se nema ko bunit šta je pola američkog stanovništva crno, a još manje što je predsjednik crnac. Ako ćemo po nekoj logici da PRAVI amer bude predsjednik, onda bi to trebao biti isključivo neki indijanac, a ne ni crnac ni bijelac. Šta bi ti onda rekao na to? I tu bi zvao KKK da ''spasi'' stvar???

A uostalom, Amerika se uvijek nazivala zemljom jedinstva i demokracije, pa će sada i pokazat koliko je to istina i da li je Amerika zemlja nade kao što je nekad davno bila...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimesub stu 08, 2008 2:56 am

Karl Marx je napisao/la:
hahahaha ti si za crnce, ma ti si puko ko kokica, ae to reci negdje u društvu pa će ti se smijat
citam i nevjerujem,ocito si ti u losem drustvu
Citat :
nisu mi skrivili ništa samo upozoravam što nas čeka
lol ,koju ti travu paseš.Podsjecas me na onog nooba "satan´s master-a"
koji je zabrijo na masone lol!
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:28 pm

a ti is sigurno u društvu okružen štreberima i geekovima i samo si na kompjuteru po cijele dane
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:30 pm

a ti is sigurno u društvu okružen štreberima i geekovima i samo si na kompjuteru po cijele dane
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:42 pm

Prvo zasto bi bilo lose biti okruzen geekovima? To su ljudi koji zele razvijati znanje i koji zele doprinijeti znanosti. U svakom slucaju hvale vrijedno... Di je problem?

Drugo...kompjuter je kod mase ljudi prakticki osnovno sredstvo za rad. To ti nije nesto sto sluzi samo za igrice. Iznenadio bi se sto se sve kompjuterom moze napravit... E pa...kad ti je posao takav da si puno za kompom onda si imas priliku svako toliko nabacit i po par postova...skupi se s vremenom... gica


Edit: ispravak tipfelera


Zadnja promjena: Alpha; čet stu 13, 2008 4:09 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimečet stu 13, 2008 2:30 pm

ma on to samo hoće naglasitii da on ima život za razliku od nas zubi
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimečet stu 13, 2008 2:37 pm

Karl Marx je napisao/la:
a ti is sigurno u društvu okružen štreberima i geekovima i samo si na kompjuteru po cijele dane

Nemoj se zeznut i zaratit sa štreberima i geekovima, jer će ti oni biti najvjerovantije šefovi i vođe.

Iznenadit ćeš se, vjeruj mi. study
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimečet stu 13, 2008 2:38 pm

floridana je napisao/la:
ma on to samo hoće naglasitii da on ima život za razliku od nas zubi
Aaaaa...pardon, nisam skuzila :P
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimečet stu 13, 2008 3:52 pm

On ima život za razliku od nas, a ovdi provodi pola dana...
Nije mu ni isteka ban, a on već tu... :P
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimečet stu 13, 2008 8:54 pm

Karl Marx je napisao/la:
a ti is sigurno u društvu okružen štreberima i geekovima i samo si na kompjuteru po cijele dane

nemoras 2x to pisat.
Nisam na kompjuteru po cijele dane,ali provodim dosta vremena za njim.Zato sam i upiso smjer koji sam upiso.
Pa bash i nisam okruzen njima mada sam i jesam geek ,mislim da je dosta ljudi na ovom forumu,mozda cak i ti. :cheers:
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimečet stu 13, 2008 10:47 pm

Karl Marx je napisao/la:
a ti is sigurno u društvu okružen štreberima i geekovima i samo si na kompjuteru po cijele dane

Čuj, ti u svakom trećem postu nekoga prozivaš što je stalno za kompjutorom. A što ti radiš na forumu, ovom ili nekom drugom?


Zadnja promjena: Svjetloisjena; čet stu 13, 2008 10:49 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Ispravak tipfelera ;))
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimečet stu 13, 2008 10:48 pm

Alpha je napisao/la:



Edit: ispravak tipfelera

Imaš mogućnost dolje upisati razlog editiranja posta :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitimepet stu 14, 2008 12:56 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Karl Marx je napisao/la:
a ti is sigurno u društvu okružen štreberima i geekovima i samo si na kompjuteru po cijele dane

Čuj, ti u svakom trećem postu nekoga prozivaš što je stalno za kompjutorom. A što ti radiš na forumu, ovom ili nekom drugom?

On nije svjestan da je pri kompjuteru zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Obama-opasnost za bijelu rasu? Empty
PostajNaslov: Re: Obama-opasnost za bijelu rasu?   Obama-opasnost za bijelu rasu? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Obama-opasnost za bijelu rasu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prava opasnost?
» The Obama Deception
» Barack Obama
» Obama u Zagrebu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: