Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece

Go down 
+16
bibi
MoW
Mystica
apollo.
Neobicni forumas
Berny_Sinara
zvezda
Jaykof
kety6
Aleksandar Veliki
frostie
Blizzard
fazon
Svjetloisjena
Alpha
Legionar
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimepon stu 17, 2008 12:22 am

Imam 91 bod lood hekla
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimepon stu 17, 2008 1:50 am

legionar je napisao/la:
Imam 91 bod lood hekla

Hehe...znala sam da ces imat preko 90 zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 12:29 am

Alpha je napisao/la:
legionar je napisao/la:
Imam 91 bod lood hekla

Hehe...znala sam da ces imat preko 90 zubi

jedno pitanje nisam razumio pa sam si dao 0 bodova alien
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 6:03 pm

fascinantno ;;
nisam mislil da neko more iskreno dati odgovore na takva pitanja i imati toliki score... :S
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 10:54 pm

Frostie...slaba ti je vjera zubi
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 11:01 pm

takoe :)

mislim pitanja su mi prewird nekak ;)

ali i ja sam covek...smijem greshiti valjda.. :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimened oľu 08, 2009 2:03 am

Evo sad mi je bilo malo dosadno i malo sam čitao prvih 3-4 stranice ove teme ...

Zanima me je li naš život vječan (mislim da je) ili ima nekakav 'rok trajanja'?

Pod život mislim na ono kaj je Legi pisao prije da se "reinkarniramo" i tako u što više zemaljskih života :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimened oľu 08, 2009 3:13 am

Večan je...
ali ima "rok trajanja"... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimened oľu 08, 2009 12:27 pm

Jaykoq je napisao/la:
Evo sad mi je bilo malo dosadno i malo sam čitao prvih 3-4 stranice ove teme ...

Zanima me je li naš život vječan (mislim da je) ili ima nekakav 'rok trajanja'?

Pod život mislim na ono kaj je Legi pisao prije da se "reinkarniramo" i tako u što više zemaljskih života :)

To je sve u teoriji i nedokazivo na materijalnoj razini. Vjerujem da život dolazi od Boga i da je kao takav vječan, ali se manifestira na bezbroj načina. Učenje na zemlji bila bi po tome jedna postaja na putu povratka u stanje apsolutne svijesti. Dok smo na putu, ne vidimo početak ni svršetak. Negdje sam pročitala jednu prispodobu - da kad gledamo s materijalnog stanovišta, naš nam trenutni život izgleda kao kad bi čovjek koji stoji na ljestvama i pomiče nogu s jedne prečke na drugu zastao u jednom trenutku i žarište svijesti preselio u nogu koja se nalazi između dvije prečke. Skutrena u toj nozi bila bi uplašena jer ne bi vidjela prethodnu prečku (početak) niti slijedeću (cilj), nego bi mislila kako visi sama i izgubljena u beskonačnom prostoru. Izgubila bi i kontakt s cjelinom i ne bi mogla sagledati cilj koji ima onaj tko se penje ljestvama. Kad se duša počije buditi ona se ogleda oko sebe i osjeća upravo tako. No postepeno bi trebala naučiti da je dio cjeline i da je savršeno sigurna dok se penjač dvijema rukama i drugom nogom drži za ljestve...

Imali mi jedan život ili više njih, vjerujem da je vječan, ali dokaza nema, svatko od nas razloge svojih uvjerenja (i razloge za povjerenje u život) mora naći u sebi.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimened oľu 08, 2009 3:15 pm

@Zvezda...onda...jel jedno ili drugo face

@Svjetlo...dobra prispodoba ides
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimepon oľu 09, 2009 10:41 am

Je, ali se već dva dana uzalud pokušavam prisjetiti iz koje je knjige mudri Boink
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimepon oľu 09, 2009 9:47 pm

ajoj mislim da sam se prepoznala u ovom quoteu:
"Indigovci pak imaju problem sa samima sobom jer pokušavaju svima pomoći, hipersenibilni su, topli, no iscrpljeni." Pokusavam pomoc osjecajna sam jako ...topla al bome svaki dan se osjecam tired
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 8:37 pm

Jaykoq je napisao/la:

Pod život mislim na ono kaj je Legi pisao prije da se "reinkarniramo" i tako u što više zemaljskih života :)

Zatvaras se u ove ljudske okvire!
Zašto zemaljskih života?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 8:38 pm

zvezda je napisao/la:
Večan je...
ali ima "rok trajanja"... *

Slažem se s tobom!
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 9:16 pm

Legionar je napisao/la:
Jaykoq je napisao/la:

Pod život mislim na ono kaj je Legi pisao prije da se "reinkarniramo" i tako u što više zemaljskih života :)

Zatvaras se u ove ljudske okvire!
Zašto zemaljskih života?

Ček, htio sam doć na to :P

Jel se možemo inkarnirat u nešto drugo, tipa reptila, grejsa il nekaj tak :P
I jel se mžemo neinkarnirat i ostat dugo u onoj dimenziji?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimesri oľu 11, 2009 1:10 am

Alpha je napisao/la:
@Zvezda...onda...jel jedno ili drugo face


Pa, i jedno i drugo, ja stvarno tako mislim... Jedan deo nas, recimo školjka koja je za jednokratnu upotrebu, aparatura tela, umire, dok drugi nastavlja da postoji... Mislim da smo večni, samo menjamo vidove svoga postojanja... *
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimesri oľu 11, 2009 1:12 am

Jaykoq je napisao/la:


Jel se možemo inkarnirat u nešto drugo, tipa reptila, grejsa il nekaj tak :P
I jel se mžemo neinkarnirat i ostat dugo u onoj dimenziji?


Mislim da reinkarnacija ipak ima pravila, i to stroga, jer ima i svrhu... *
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimesub oľu 14, 2009 12:08 am

ja mislim da se reinkarniramo ak nismo do kraja nes u ovom zivotu napravili
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimened oľu 15, 2009 5:56 pm

Šta je onda pakao, raj, reinkarnacija ili duhovi, ili sve skupa? :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimened oľu 15, 2009 10:36 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Šta je onda pakao, raj, reinkarnacija ili duhovi, ili sve skupa? :D
sve zajedno :D ako nes ne napravis u ovom zivotu reinkarniras se u drugom bice da obavis zadatak koji nisi napravio ovdje eee onda tek ides na sud :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimepon oľu 16, 2009 5:44 pm

zvezda je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
@Zvezda...onda...jel jedno ili drugo face
Pa, i jedno i drugo, ja stvarno tako mislim... Jedan deo nas, recimo školjka koja je za jednokratnu upotrebu, aparatura tela, umire, dok drugi nastavlja da postoji... Mislim da smo večni, samo menjamo vidove svoga postojanja... *
Aha, sad kontam na sto si ciljala... Imamo malo razlicita poimanja zivota kao takvog...naime, kada se zapitamo tko smo onda se mozemo poistovjetiti sa tijelom ili gledamo na sebe iz jednog drugog kuta...kako da pojasnim sto mislim...mozda ovako...ako se poistovjetimo s fizickim tijelom kazat cemo da nas nesto boli...ako tijelo promatramo kao nesto u cemu se sada nalazimo kazati cemo da prolazimo kroz iskustvo boli...
A dio koji je zapravo zivot je onaj koji prikuplja iskustva ili koji je svjestan...naravno, ne mogu reci da fizicko tijelo nije zivo ali radi gornjeg poimanja doslovnog pojma zivota nisam isla za time da mislis na sve skupa... :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimepon oľu 16, 2009 7:50 pm

Uvek mislim na sve skupa... ;)
A jasno mi je o cemu govoris... *
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimepon oľu 16, 2009 10:13 pm

Alpha je napisao/la:

A dio koji je zapravo zivot je onaj koji prikuplja iskustva ili koji je svjestan...naravno, ne mogu reci da fizicko tijelo nije zivo ali radi gornjeg poimanja doslovnog pojma zivota nisam isla za time da mislis na sve skupa... :)


confused Zapravo ima tu nečega.

Da nije tijelo to koje zna da ga boli, nego naš um koji signalizira tu bol i zapravo ju 'osvješćuje' - tako sam barem ja protumačio tvoje riječi.

Čitao sam jednu sličnu priču iz knjigu s haikuima (nisu samo oni u njoj) koju ću u četvrtak prepisati ovdje.
[Vrh] Go down
apollo.
Prašina
apollo.


Male
Cancer Snake
Broj postova : 5
Age : 34
Registration date : 07.03.2009

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimepon lip 08, 2009 2:05 pm

Legionar je napisao/la:

1.Kakav je vaš stav o indigovcima ukratko?
2.Što mislite o hibridnoj rasi?
3.Što mislite, jesu li mutacije DNA zbog toga što duhovnost nekako utječe na njega (''zdrav duh u zdravom tijelu'' zubi), zbog toga što su hibridi, zato jer su napola ljudi, zato jer ...
4.Što znate o wandererima?

FAK! sad mi je par stvari jasnije. al onak.. DUDE! shock

blj.. nego.

1. indigovci je još jedna od glupih ljudskih etiketa koja nema previše veze s ičim. ali ajmo ju uzet. ak kažemo da je netko indigo, to nije samo boja njegove aure. to je pogled na svijet, način na koji udiše zrak oko sebe, način na koji osjeća druge i njihove osjećaje, način razmišljanja..

2. hm. reptili? pa da. al opet, naziv je krivi. a hibridna rasa? hm, a ne znam, nisam načisto s tim pa nebum nikaj govoril.

3. yup. zato jer misle svojom glavom :D

4. ne znam. zanimljiv koncept uopće, al nebih to tako nazvao. hm. znaš supersonica ne? e pa pogle si njegove postove tam, postal bi ga, al je s drugog foruma pa nisam zicer da smijem,.


Legionar je napisao/la:
''Toliko si naivan da ispada da si u nebesima.
Nisu svi ljudi dobri, a većina će tvoje riječi iskoristiti protiv tebe''

Uvijek sve želim reći ljudima, a to nije dobro. oops ''

Istina. OPS i OPD SU GLUPOSTI KOJE NEMAJU VEZE S APSOLUTNO NIČIME!
Ak si OPS uništavaš i izcrpljuješ sebe, ak si OPD, ego ti je ogroman i sam potopiš vlastiti brod.

Ne znam. Osobno smatram da sam tu da napravim neku razliku. Od malena imam filing da ću bit predodređen za nešto veliko. Al nekak kak stvari napreduju, gledam. Zašto bi se žrtvovao ili trudio za nekoga tko to ne zaslužuje? Ja na sebe dulje vrijeme ne gledam kao na pripadnika "ljudi". Jednostavno nisam. Ne pripadam među njih.

Uf.. to tak frustirira.
Ak mi JESMO Paa Tal, onda sve ima smisla i sve je jasno. Razlika između "indigo djece" i običnih ljudi je samo ta da su indigovci imali više života prije i naučili više lekcija prije od ostalih. ostali će morati živjeti opet i ponavljati svoje lekcije.

Uf.. treba to sve kaj imam u glavi lijepo predočiti.. sam kaj je previše toga i previše stvari ima rupa u teoriji tak da me to malo zeza.. al aj..
stat ću za sad. xD


I Legi, javi mi se pliz na msn jednom, trebam te nešt pitat fol važno!
[Vrh] Go down
Mystica
Višestanični organizam



Male
Taurus Goat
Broj postova : 51
Age : 44
Registration date : 27.05.2009

indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 1:07 am

Indigo djeca su debili.
[Vrh] Go down
Sponsored content





indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece   indigo - Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Michael Cremo i R.Thompson - Skrivena povijest ljudske vrste
» Indigo djeca
» Drugi dolazak Isusa?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: