Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 podznak / ascendent

Go down 
+27
Akasha
AnchyAmonRa
Chakotay
Foto
kika13
Lyra
wanderer
Ephez
moon rider
Angelino croft
Jullien
Blizzard
Flamezar
flory
Dragony
Gea
biga
Michael Wittmann
Athena
Casper
zvezda
Galileo Galilei
Svjetloisjena
Merkurica
Jaykof
Alpha
floridana
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

vaš podznak je
ovan
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap4%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 4% [ 2 ]
bik
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap2%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 2% [ 1 ]
blizanac
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap4%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 4% [ 2 ]
rak
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap6%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 6% [ 3 ]
lav
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap20%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 20% [ 10 ]
djevica
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap14%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 14% [ 7 ]
vaga
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap12%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 12% [ 6 ]
škorpion
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap14%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 14% [ 7 ]
strijelac
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap10%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 10% [ 5 ]
jarac
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap6%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 6% [ 3 ]
vodenjak
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap6%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 6% [ 3 ]
riba
podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_lcap0%podznak / ascendent - Page 4 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 49
 

Autor/icaPoruka
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 3:53 pm

Na horoskop.hr-u sam Vodenjak, a na Astro.hr-u sam Jarac. Oba me opisuju, tako da ne znam koji sam točno. conf1
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 4:41 pm

znači, dvolična si affraid

:P
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 5:24 pm

Nikad se ne zna xD
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimesri srp 07, 2010 3:41 am

Flamezar je napisao/la:
Meni je vaga. Al mi opis neprija bas...

a vraga ti ne prija kava
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimesri srp 07, 2010 1:11 pm

ok .. prevagnulo je...2 testa su rekla da sam vodenjak, a 4 da sam riba.. a i riba mi više paše po opisu podznak / ascendent - Page 4 Icon_study
Znači ja sam škorpion s podznakom riba.. kako god okrenemo vodeni znak sam, nije ni čudno što obožavam vodu

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimesri srp 07, 2010 1:19 pm

E Gea da si dečko, bila bi mi savršena cerek
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimesri srp 07, 2010 1:33 pm

podznak / ascendent - Page 4 64658 eh

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimesri srp 07, 2010 1:49 pm

odi na operaciju za promjenu spola i et :D

a neee.. onda ćeš biti gay :(
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimesri srp 07, 2010 1:58 pm

Ti bi mene odmah na stol? podznak / ascendent - Page 4 524555

Bez brige nači ćeš ti nekog tko neće biti gay a ljubitelj vode ;)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 12:06 am

Prvo sam negdje dobio da mi je podznak Djevica, a sada sam dobio da je Vaga. Gledam po netu i opis znaka i podznaka, i samo podznaka. Sve skupa, promašaj velik ko kuća, iako neke stvari odgovaraju, kao i iz svakog znaka i podznaka. podznak / ascendent - Page 4 16k3pzb
[Vrh] Go down
Jullien
Prašina



Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1
Age : 33
Registration date : 11.07.2010

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 1:24 pm

ja sam vodenjak a u podznaku lav..nije li to konflikt u osobnostima?
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 4:33 pm

Bog-dobrodošao/la na forum. Ne boj se ništa-horoskopi su relativna stvar. Uživaj na forumu
[Vrh] Go down
moon rider
Prašina



Female
Sagittarius Dog
Broj postova : 1
Age : 29
Registration date : 28.10.2010

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimepet lis 29, 2010 3:49 pm

Blizzard je napisao/la:
Prvo sam negdje dobio da mi je podznak Djevica, a sada sam dobio da je Vaga. Gledam po netu i opis znaka i podznaka, i samo podznaka. Sve skupa, promašaj velik ko kuća, iako neke stvari odgovaraju, kao i iz svakog znaka i podznaka. podznak / ascendent - Page 4 16k3pzb


i meni stalno ispada da san u podznaku djevica al je isto pomašaj, i to banalni...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimesub sij 01, 2011 8:02 pm

Lafčina u podznaku,ko da mi nije dost što sam strelac u znaku,al neeee,oni mi dodaju još i zmaja u kineskom !!! affraid

I kak bum ja mirna ??? scratch
To stvarno more smirit samo Bog moli
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimesub sij 01, 2011 8:08 pm

Citat :
Glavna karakteristika koju ovaj podznak donosi rođenom je dostojanstvo. Sebe doživljava različitim od drugih ljudi, superiornim, čak i nadmoćnim. U nekim ekstremnim situacijama ili slučajevima, ova osobina poprima neprijatnu crtu, pa je osoba sebična, egocentrična, nameće svoju volju, sujetna i nadmena, tako da lako izaziva konflikte i sukobe iz kojih izlazi uvređen, visoko podignutog nosa, ne želeći da sasluša tuđe argumente.

Ma niiiije zubi
Ja sam nadmoćna samo autoritetom od Boga danim...
Sebična nisam,naprotiv,al to tako ispada jer se hvalim pozicijom kod Boga.
Sukobi su neminovni jer ja laž kao argument ne priznajem!!!

Citat :
Lepe osobine koje krase rođenog sa ovim podznakom su širokrogudost, velikodušnost, plemenitost. Voli da je u centru pažnje, često je omiljen i popularan. Ima prirodni talenat inicijative i vođstva, i ukoliko horoskop govori o harmoničnom ispoljavanju podznaka, onda ova osoba spontano biva postavljena od strane drugih u ulogu lidera i vođe.


Ne volim ja niš bit u centru pozornosti,to mi je posao i to moram,a bi me vi vidli kad bi ja sebe zabila u sobu s njim tuzni e,pa nebi me ni vidli !!! zivili
Ma da se ne preseravam s karakteristikama,neda mi se dalje analizirat,ko me zna,zna kaj je istina kaj ne i amen ! 8)
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimesub sij 01, 2011 10:29 pm

Moj podznak - škorpija... loše no
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimeuto lip 21, 2011 2:46 pm

Iznenađena sam da je na forumu najviše ljudi sa ASC u Le.

Moi ASC Capricorn ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimened kol 07, 2011 10:13 pm

Hm hm, evo jedno vrlo zanimljivo pitanje - kako saznati koji sam podznak?? :S
Ne razumijem se uopće u horoskop i sve to... pa eto, ako ima netko dobre volje.... :)
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimened kol 07, 2011 11:40 pm

kika13 je napisao/la:
Hm hm, evo jedno vrlo zanimljivo pitanje - kako saznati koji sam podznak?? :S
Ne razumijem se uopće u horoskop i sve to... pa eto, ako ima netko dobre volje.... :)

Treba ti datum, vreme i mjesto rođenja.
Dalje, odeš na astro.com klikneš na besplatni horoskop, ukucaš sve podatke, i eto ga :)

Pozdrav

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimened kol 07, 2011 11:45 pm

Ok! Hvala :)
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimepon kol 08, 2011 12:44 am

ja škorpija sa podznakom u djevici... gadura me osakatila cry
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimepon kol 08, 2011 9:16 am

@kika evo linkstranice o kojoj je Lyra govorila

@Foto, po tvom postu bi se dalo zaključiti da te nije baš jako osakatila, oštrina je i dalje prisutna zubi

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimepon kol 08, 2011 12:17 pm

@chakotay - hvala!

Meni ispalo da sam blizanac. :O Ko bi reko, ovan-blizanac.
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimepon kol 08, 2011 6:17 pm

@chak ma to ti je onako, zadnji krik jadnog oslabljenog čovjeka (doduše lijepog, iznimno pametnog sa fenomenalnim slislom za humor i lošom pismenošču) koji u svojoj patnji pokušava zadnji trzaj napraviti da se spasi..

Sad sam se fino pr0sro pa idem popit kavicu :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitimepon kol 08, 2011 10:14 pm

@Foto škorpion je jako teško biti, meni je stvarno dugo trebalo da svladam sve svoje negativne osobine, tj. još uvijek to radim, ali već sam neke uspio ukrotiti. Vjerujem da ćeš i ti uspjeti, samokritika je jedan od pokazatelja da si na dobrom putu :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





podznak / ascendent - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: podznak / ascendent   podznak / ascendent - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
podznak / ascendent
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Astrologija-
Forum(o)Bir: