Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pokreće li novac svijet u kojem živimo?

Go down 
+13
Chakotay
Tornado
Gea
Blizzard
Berny_Sinara
josip21
Konspirator
Absynthia
userNejm
Alpha
floridana
Legionar
Svjetloisjena
17 posters
Go to page : Previous  1, 2

Pokreće li novac svijet u kojem živimo?
Da
Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_vote_lcap86%Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_vote_rcap
 86% [ 24 ]
Ne
Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_vote_lcap0%Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Djelomično
Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_vote_lcap14%Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_vote_rcap
 14% [ 4 ]
Ne znam
Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_vote_lcap0%Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Koga briga, glavno da se živi
Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_vote_lcap0%Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 28
 

Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokreće li novac svijet u kojem živimo?   Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_minitimepet srp 16, 2010 3:21 pm

Pa ako malo bolje pogledaš vidjet ćeš da ima puno ljudi koji kupuju nove aute, nove mobitele, laptop-ove, skupocjenu odjeću i obuću, a sve si to realno ne bi mogli priuštiti obzirom na plaću, ali ipak to kupuju i onda nemaju novca za druge stvari. Tako da bi odgovor na tvoje pitanje bio da većina ipak pati za time, ali opet znam jako puno ljudi kojima te stvari nisu bitne. No opet jedva se brinem i za sebe kud ću brinut brigu i za ove druge ;)
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokreće li novac svijet u kojem živimo?   Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_minitimesub sij 01, 2011 5:54 pm

Meni lova treba za internet,hranu,režije,a sve ostalo imam...šta će mi odeća svako malo nova ?
Ne vozim,ne idem nigde,i zašt da idem radit ?
Da imam više odeće,hrane ili da kupim vilu negde ?
Naravno,Bog mi uredio da me neko uzdržava i da ne moram radit,mada se svako malo ovaj dere da to tak više nemre!
Ma nemre više svet postojat takav !!! study
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokreće li novac svijet u kojem živimo?   Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_minitimesub sij 01, 2011 8:13 pm

Ako bi morao birati izmedju goreponudjenih odgovora izabrao bih "djelomicno", u smislu "da, ali to je povrsan odgovor". Fizikalno govoreci, samo sila moze pokretati. Filozofski pandan fizěkalne "sile" je Wille zur Macht - a sve ostalo sto nam se cini da s vremena na vrijeme pokrece svijet (covjeka) - novac, ljubav, sex ili nesto cetvrto - samo je posljedica toga. Najjednostavniji dokaz ovoga dobijese kad se zapitamo: ako novac pokrece svijet - sta to tjera novac? Zasto ga ljudi skupljaju? Zasto uopste "skupljamo" nesto? Sta to "nesto" predstavlja za nas? kava
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokreće li novac svijet u kojem živimo?   Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_minitimesub sij 01, 2011 9:50 pm

Uvijek je pokretao i još dugo će novac pokretati svijet... kava
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokreće li novac svijet u kojem živimo?   Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_minitimečet lip 23, 2011 9:55 pm

Da nažalost. Sve je papi lova. Samo profit, pa makar uništili sopstvenu civilizaciju.
Tako je bilo počevši od istrebljenja bizona, Indijanaca ... do danas.
Jako sam tužna zbog toga.
Ali se pouzdam u Zakone Prirode...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokreće li novac svijet u kojem živimo?   Pokreće li novac svijet u kojem živimo? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pokreće li novac svijet u kojem živimo?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Posljednji koncert na kojem ste bili...
» Samostalnost ili novac
» Brdo na kojem gravitacija djeluje u suprotnom smjeru

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: