Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Chemtrails - i danas su nas trovali!

Go down 
+14
Archangel
MoW
Jedi Mind Tricks
Dantalion
lera
Maria Elena
Chakotay
primitive101
Zona
Johnny-Red&Black
gothic45
Alpha
Jaykof
Legionar
18 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimened stu 09, 2008 5:55 pm

legionar je napisao/la:
legionar je napisao/la:
SADA IMAM TAKAV BIJES!
Ti chemovi. Oni mrze, preziru ljudsku rasu! MRZE JE! Ako ima nade nade da se spasi oni bi je RAZMRCVARILI; UNIŠTILI, toliko sam ljut da gotovo osjećam njihovu mržnju i zato sam još ljući. Oni toliko UNIŠTAVAJU, to je TOLIKI PRIJEZIR, znaš li što mi sve rade!
TO je tako zlo!!!!

To je stvarno demonsko!!!
A svi su tako ravnodušni!
I onda pošalju nas, da kao pomognemo!!
Što ćemo pomoći! NIŠTA! A ljudi su i dalje glupi i ne slušaju! NEVJEROJATNO!!!!
I ovi uz svemira! Sve lijepo, mirno rade! Bez ikakvog uzrujavanja! A da osjte malo naš gnjev! Zašto bi uvijek morali biti u tako lošim okolnostima! Malo bih se i smirio, a ne da me svakoga trenutka dotuku!!!!
HTIO BIH SE IZDERAT SADA VAN KROZ PROZOR! Samo što me grlo boli!


TO JE STVARNO PSIHOPATSKI!!!
PSIHOPATSKI!
I tako su smireni, smireni!
Kako mogu biti tako SMIRENI!

To sam danas napisao!

Ljudi budućnosti?


legionar je napisao/la:
Prekrasan dan nad Zagrebom, nebo plavo i bez oblačka, ne? kava

Chemtrails - i danas su nas trovali! Pb020055kf5


Dođu 2 aviona, imaju čudno gorivo u spremnicima, vidite? kava

Chemtrails - i danas su nas trovali! Pb020056xq0

I za pola sata više nema Sunca, kaj ne? kava

Chemtrails - i danas su nas trovali! Pb020054ul6


I tko će tu sada biti lud?

Taj fenomen, izluđuje me!

OVO definitivno NIJE normalno! To je BOLEST!!!

Njihova mržnja je BOLESNA!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimened stu 09, 2008 6:13 pm

Dođi kod mene, samo su dva na nebu ... zasad ...

Al neki avion prolazi trenutno, iza njega je nekaj malo bijelo, al brzo ispari pa je opet vidljivo plavo nebo ...


Btw, ovaj prvi filmić, onaj sa ljudima s kapuljačama, na 0.40 one stepenice, tako su mi jako poznate, naime čak i prepoznate, kao da sam bio već tamo u jednom snu (a ja se dobro sjećam većine snova) :S

Omg, opet sam van pogledo, čini se da još dva ta štaveč nisam primjetio -.-'
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimened stu 09, 2008 6:44 pm

Jaykoq je napisao/la:
Dođi kod mene, samo su dva na nebu ... zasad ...

Al neki avion prolazi trenutno, iza njega je nekaj malo bijelo, al brzo ispari pa je opet vidljivo plavo nebo ...


Btw, ovaj prvi filmić, onaj sa ljudima s kapuljačama, na 0.40 one stepenice, tako su mi jako poznate, naime čak i prepoznate, kao da sam bio već tamo u jednom snu (a ja se dobro sjećam većine snova) :S

Omg, opet sam van pogledo, čini se da još dva ta štaveč nisam primjetio -.-'

ma ja sam baš slikao nove, točno se vidi razlika chem i con.
Poslije uploadam.
Kako misliš 'stepenice 0.40' ?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimened stu 09, 2008 6:48 pm

stepenice u filmu na 0:40 (to je vrijeme, kao 40 sekundi od početka filmića)
:D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimened stu 09, 2008 7:56 pm

E ne radi mi yuotube nesto suspect

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesri stu 12, 2008 2:41 pm

Mislio sam otvoriti ovu temu prije par dana ali sam zaboravio.
U toj teroiji sa chemtrail-ovima definitivno ima nesto da nas truju, negdje sam procitao da je netko naslikao dva aviona koja lete paralelno i onda i pustaju chem-se paralelno prvo jedan pa drugi.
Navodno u tim plinovima ima radioaktivnih elemenata i tragova silicija i cega vec sve ne.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesri stu 12, 2008 6:36 pm

gothic45 je napisao/la:
Mislio sam otvoriti ovu temu prije par dana ali sam zaboravio.
U toj teroiji sa chemtrail-ovima definitivno ima nesto da nas truju, negdje sam procitao da je netko naslikao dva aviona koja lete paralelno i onda i pustaju chem-se paralelno prvo jedan pa drugi.
Navodno u tim plinovima ima radioaktivnih elemenata i tragova silicija i cega vec sve ne.

silicij definitivno ne.

Radioaktivni barij, aluminij koji izaziva Alzheimerovu, zatim se u chemovima nalaze gljivice i bakterije pa čak i crvena krvna zrnca!! affraid

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimečet stu 13, 2008 12:08 am

ili jabuke u prahu, pa da svi sidu dobijemo xD

btw, vidio sam jednom prilikom na nebu ... izgledalo je ko da rade mrežu ono 3-4 paralelnih i 2-3 okomita na te paralelne ...
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesri ruj 22, 2010 1:04 am

Ima toga u Bj kolko oćeš ..
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimečet ruj 30, 2010 2:21 pm

.


Zadnja promjena: Zona; pon vel 03, 2014 12:03 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimečet lis 21, 2010 10:13 pm

A bruka shta se radi,imam osjecaj da sve shto moze da nekome pane na pamet,da ce neko od tih finansijskih/drzavnik mocnika da uradi.Inace sam primjecivo ovakve tragove aviona,ali sam uvjek mislio da je to normalno.Izgleda da nije.Bash cu sutra snimit nebo pa stavit slike.Bit ce bura iljep dan.Samo da ih sacekam da nas poprskaju. :x
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimečet lis 21, 2010 10:26 pm

.


Zadnja promjena: Zona; pon vel 03, 2014 12:03 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimečet lis 21, 2010 10:40 pm

Zna li neko neke od metoda da iz kisnice odredimo ima li u njoj prljavstina tipa nekih metala i slicno?ne neka detaljna analiza,nego samo da potvrdimo prisustvo neceg osim vode??
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimečet lis 21, 2010 10:55 pm

.


Zadnja promjena: Zona; pon vel 03, 2014 12:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimečet lis 21, 2010 11:08 pm

A joj pa ovo uopće ne izgleda dobro, pitam se kolike su koncentracije toga. Nažalost ogroman je onaj tekst koji si linkala Zona, pa mi se ne da čitati ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimečet lis 21, 2010 11:11 pm

.


Zadnja promjena: Zona; pon vel 03, 2014 12:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesri pro 07, 2011 1:37 am

isuse kriste znala sam d ima aluminija al svega ostalog kriste oni su bolesni ..i svaki put kad je ljepo vrijeme zaprašuju nas ko biljke pa postali smo gmo ljudi koliko nas truju!!!!! :x :x
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesub lip 15, 2013 12:45 am

Ujutro oko pola osam pogledam u nebo i popizdim. Prekrasno plavo nebo išarano sa nezamislivo puno chemtrailsa. Ovako intenzivno zaprašivanje još nisam primjetila. I evo sad baš nađem članak o današnjem danu i potvrdu da mi se nije pričinjavalo. Inače bilo je i gore nego na ovim slikama.
http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/06/14/zagreb-se-probudio-pod-cudnim-nebom-jesu-li-ovo-zloglasni-chemtrails-da/
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesub lip 15, 2013 1:02 am

travanj 2013, istanbul. avion na pisti bez ijedne oznake. ima dodatnih "rezervoara za gorivo" nego što imaju putnički i teretni avioni. iz tih rezervoara vire mlaznice.
gledao sam nekoliko puta kako lete ti avioni, na višoj razini nego putnički, i puno brže od putničkih i rade nevjerojatne manevre. i kao da imaju kartu sa označenim lokacijama i na kojim mjestima moraju ispustiti to, ne lete oni bzvz samo vamo tamo. često su to radili prije kiše jedan dan, a to je bilo dovoljno da se rasprši kao tanka izmaglica po nebu i onda kiša spusti na nas

Chemtrails - i danas su nas trovali! 9zvu
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesub lip 15, 2013 2:13 pm

Analize koje su rađene nisu dokazale postojanje chemitrailsa u smislu nekih neočekivanih elemenata. Doduše sukladno teorijama zavjere može bit da su analize lažirane...pa sad :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesub lip 15, 2013 2:44 pm

Kaze Nebojša Subanovic da su to samo kristali koji se zalede na visini. Ne vjerujem bas.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesub lip 15, 2013 2:45 pm

Misliš da jesu neke kemikalije?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesub lip 15, 2013 5:21 pm

Ja mislim da se treba razlikovati izvorni fenomen koji je zabilježen u SAD-u i koji je kontroverzan (one od Zone spomenute supstancije) od bilo kakvih zaprašivanja svugdje po svijetu.

Koliko me sjećanje služi, izvorno zaprašivanje se provodilo radi zaštite polja od insekata i ostalih štetočina i da, sadržavalo je dosta tvari koje nisu zdrave za ljude. Međutim, nakon što je zaprašivanje prestalo, ljudi su mogli normalno boraviti u polju. Jedino što ja ne bih jeo tako "pošpricane" biljke. To se sistematski provodilo dulje vremena koliko znam, što znači vjerojatno neki eksperimentalni preparati.
Zaprašivanje iz aviona se radi zbog veličine posjeda - nekim velikim zemljoradnicima klasično zaprašivanje sa zemlje je presporo.
Druga stvar su uobičajeni avionski tragovi, contrailsi, koji mogu doći u raznim oblicima i varijantama, ovisno o tlaku i atmosferskim strujanjima. Mogu se značajno raširiti, mogu biti relativno uski ili mogu vrlo brzo nestati. To uistinu jesu fini kristalići vode nastali na visinama prilikom prolaska aviona.

Neoznačeni avioni koje je Dant vidio vjerojatno su vojni avioni na tajnim zadacima, maskirani da izgledaju kao putnički radi toga da neukom oku ne obrate pozornost.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesub lip 15, 2013 5:29 pm

Imam video snimku kako lete i ostavljaju te tragove pa prestanu odu malo dalje pa opet ispustaju, sve su to radili iznad mora i obalne strane kopna jer je sa mora dolazilo nevrijeme. Kao sto rekoh to je radeno dan prije pa se sve rasprsilo i kako je nevrijeme dolazilo sa mora tako je to sve islo na kopneni dio.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitimesub lip 15, 2013 5:40 pm

U tom slučaju, tu se radi o prikrivenom ciljanom biokemijskom ratovanju koje nema veze s klasičnom teorijom chemtrailsova. Ako imaš takvu snimku, vjerojatno bi neka novinska agencija bila vrlo sretna kad bi je dobila, budući da NITKO nema dozvolu koristiti biokemijsko naoružanje, pa ni SAD.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chemtrails - i danas su nas trovali! Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Chemtrails - i danas su nas trovali!
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Da li postoje Iluminati danas
» Sta ste danas obukli??
» Pustinjaci danas?
» Ko vlada danas svetom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: