Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hackeri

Go down 
+25
riki45
whitelady
bros
Marko251988
Armin od Irima
mznida
PEPE-Top Secret
hromi
PathFinder
Cinderella
Kakashi
mEN_iN_WHite
biga
Fantom
Kruno10
dr.chaos0
Absynthia
Goran
Neo
Alpha
userNejm
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
floridana
fazon
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 32
Registration date : 06.12.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimečet svi 27, 2010 12:23 am

to je to userNejm lijepo si objasnio.. jedan od laksih ako ne po meni i najlaksiji nacin kakon nekome ukrasti pass na nekoj stranici
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimepet svi 28, 2010 10:14 pm

Odlucio sam se vratiti na forum posto vidim da se pise svasta phisher je veoma lagana tehnika dijete od 9 godina je savlada.
Ako itko zeli postati hacke rneka shvatio odmah da taj put donosi nove prijatelje tipa Mup,fbi,cia isl.
Prvo treba prouciti razlike a to hacker cracker ne funkcionira bas tako.
Cracker je nesto drugo ali neki drugi put objasnim glava podjela je u stvari white,gray and black hat hacker.
nas prijatelj google sve zna.
Naucite programirati jer u hakiranju necete napredovati ako neznate programirat.
Po meni pyhton je jako dobar izbor.
Jer ima sve prednosti ali jako malo mana.
Druga stvar ono ip chenger ili nesto slicno ne spasava vas od murije i lociranja samo privatni vpn vas moze pasiti ali on kosta 300 eurica mjecno.
Ako vas to stvarno zanima mogu vam dati upute ali to je put beznada.
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimesub svi 29, 2010 4:00 pm

Znanje i vještinu hakiranja dobivaš s vremenom kako učiš programirati (tj. kad naučiš)... Naravno, ne znači da čim znaš programirati znaš i hakirati - to je vještina za sebe, no ako ne znaš programirati nećeš znati ni hakirati...

Znači -> osnove računala -> osnove programiranja -> odličan programer -> hakiranje
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimened svi 30, 2010 3:30 pm

Nemora biti. Mozes hakirati i sa tudim programima ali onda si obicni lamer.
I nista drugo.
A to je zalosno biti.
Kada radis sam programe sam shvacas kako taj svijet funkcionira.
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimesri lip 02, 2010 8:56 pm

dr.chaos0 je napisao/la:

Kada radis sam programe sam shvacas kako taj svijet funkcionira.

I ne samo to - kad sam programiraš, shvaćaš općenito kako funkcionira svijet. Programiranje uči drugačijem načinu razmišljanja (posebno OOP), i ponekad mi se čini da je moguće cijeli svemir izsimulirati u OOP pristupu :)
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimesri lip 02, 2010 11:56 pm

OOP Hackeri - Page 3 524555
Kad ja položim taj predmet na faksu, častim vas sve!
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimečet lip 03, 2010 1:01 am

ako ti bude trebala pomoć, javi... znam ja ponešto...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimečet lip 03, 2010 1:11 am

Ja znam sve,mozes se i meni javiti Cinderella....Hackeri - Page 3 64658

Pusti bigu,biga gleda samo u godine pa konta tj. ide na foru....Hackeri - Page 3 982158
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimečet lip 03, 2010 2:46 pm

ma nije to 100%... samo kažem da znam neke stvari koja
e ona možda još ne zna pa se ponudio da joj pokažem...
Spoiler:
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 9:40 pm

No dobro ima vise oop programskih jezika u kojem jeziku to moras nauciti??
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 9:46 pm

Vidi, vidi, svi se muški javljaju spremni da pomognu dami u nevolji Hackeri - Page 3 295661
U C#. Sad ću se nekad toga prihvatiti preko ljeta. Trenutno sam preopterećena sa drugim ispitima Hackeri - Page 3 119369
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba
PathFinder


Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Age : 31
Registration date : 16.06.2010

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimepet lip 25, 2010 11:21 am

Nije mi nikad jasno kad se neki mali 9 godisnjak pa nadalje naziva hakerom sto je provalio u neki forum koji je postavljen na freehostu, ili ako je uspio skontat sifru lika na blog.hr i onda kaze ja sam Haker ovo ono ma dajte...

Po meni nije haker onaj tko se koristi ljudskom naivnoscu i tako skuzi sifre i ostalo. Po meni je veci haker onaj koji je uzeo 2 godine radit na jednom programskom jeziku i doso je do neke ajmo rec razine razvijenijeg programera i onda se odluci da zeli da se zeza sa npr. autokucom te joj sve cijene snizi na 1 kunu pa ih za sat vremena vrati i tako to...

Ja sam isao na takmicenje iz robotizma u Izrael i bio sam programer (neznam ja mnogo o programiranju ali eto snaso sam se) u svom timu i bilo je dosta ljudi koji su govorili, ma ja znam vise programski jezika nego sto imam prstiju na nogama i rukama nakraju je ispalo da nijedan od tih likova nezna ni sta je varijabla, a hvalio se kako je uspio upast u joomlu i tamo sve zastite porazbijat i ostalo...

Tako da uopce nije bit u tome koliko je netko foruma, blogova, i sta ti ja vec neznam zezno nego je bitno koliko ko poznaje tu istu materiju bez pomoci interneta ja bi svakog tog nazovi hakera pozvo da me prikljuci na besplatan internet sa ful brzinom u mojoj mrezi pa ako je haker nek mi napravi to jer ja to neznam, a smatram se prosjecnim korisnikom racunala a on kao napredni korisnik bi trebo znat kako promijenut dio koda koji serveru govori na kojem sam ja paketu...
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 2:20 am

PathFinder je napisao/la:
Nije mi nikad jasno kad se neki mali 9 godisnjak pa nadalje naziva hakerom sto je provalio u neki forum koji je postavljen na freehostu, ili ako je uspio skontat sifru lika na blog.hr i onda kaze ja sam Haker ovo ono ma dajte...

Po meni nije haker onaj tko se koristi ljudskom naivnoscu i tako skuzi sifre i ostalo. Po meni je veci haker onaj koji je uzeo 2 godine radit na jednom programskom jeziku i doso je do neke ajmo rec razine razvijenijeg programera i onda se odluci da zeli da se zeza sa npr. autokucom te joj sve cijene snizi na 1 kunu pa ih za sat vremena vrati i tako to...

Ja sam isao na takmicenje iz robotizma u Izrael i bio sam programer (neznam ja mnogo o programiranju ali eto snaso sam se) u svom timu i bilo je dosta ljudi koji su govorili, ma ja znam vise programski jezika nego sto imam prstiju na nogama i rukama nakraju je ispalo da nijedan od tih likova nezna ni sta je varijabla, a hvalio se kako je uspio upast u joomlu i tamo sve zastite porazbijat i ostalo...

Tako da uopce nije bit u tome koliko je netko foruma, blogova, i sta ti ja vec neznam zezno nego je bitno koliko ko poznaje tu istu materiju bez pomoci interneta ja bi svakog tog nazovi hakera pozvo da me prikljuci na besplatan internet sa ful brzinom u mojoj mrezi pa ako je haker nek mi napravi to jer ja to neznam, a smatram se prosjecnim korisnikom racunala a on kao napredni korisnik bi trebo znat kako promijenut dio koda koji serveru govori na kojem sam ja paketu...
E, odlično rečeno :)

I nije mi neki uspjeh hakirati site oji je napravljen sa open source sustavom... ono, pogledaš što koristi, skineš kod, proučiš, nađeš rupu, probiješ...

Pravi haker traži rupe i propuste bez da gleda u source... :D

Ja sam recimo, na nekoliko domaćih siteova koji su koristili vlastita privatna CMS rješenja pronašao par propusta i rupa, nekad većih, nekad manjih... i svi su uredno dojavljeni tvrtkama koje su siteove radile... I opet se ne smatram hakerom jer nije bilo teško... zubi
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimesri lip 30, 2010 5:39 pm

U potpunosti se slazem sa vama.
Ja sam znam sebi reci da bi u bilo cemu bio profesionalac treba proci min 10 godina.
A savijet za sve pocetnike u programiranju pocnite uciti pyhton tako jednostavan a tako mocan.
I naravno open sorce.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimeuto srp 13, 2010 8:30 pm

@dr.chaos0
znaci pored vampira ti si i haker ?

@tema
Ne vidim razlog zasto bi neko upao u tudji komp , a jos manje svrhu u slanju virusa na tudje kompove. To su ljudi sa previse slobodnog vremena ....
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba
PathFinder


Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Age : 31
Registration date : 16.06.2010

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimesri srp 14, 2010 12:50 pm

Rijec hacker je bila rijec covjeka koji se zeza sa necim...
Prvi hacker je bio "neznam mu ime" tip koji je u nekoj kutiji pahuljica dobio zvizdaljku i kad bi ti puhno iz te zvizdaljke u telefon dobio bi besplatne medugradske pozive... Naravno on se sa tim saznanjem zezo na nacin da ode do telefonske govornice naprimjer u americi onda uputi poziv tako da taj poziv 2-3 puta prede zemaljsku kuglu dakle signal ide: amerika-->europa-->japan-->amerika...

i nakraju bi pricao sam sa sobom sa jednim dugim delayem.
Nazalost kao i vecina ljudi nije uspio da to saznanje ostavi samo za sebe te ga je govorio prijateljima i tako se sirilo poslije su ja mislim napravili i "blue box" koja je imala neke malo vece mogucnosti ali je neko od tih hackera rekao novinarima za to tako da su ispravili gresku u operatera...


E sada ako ti zezanje nazivas "imati viska vremena" onda ti je tvrdnja tocna ali vecinom se takvi ljudi zaposle u firmama kako bi odrzavali firmine mreze sigurnima.
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimesri srp 21, 2010 8:26 pm

userNejm je napisao/la:
hakeri su znatiželjni ljudi s mnogo informatičkog znanja.
krekeri su ljudi koji vole uništavat tuđe forume i radit gluposti...
krekeri nam omogućavaju da ilegalno koristimo softver tako što ga krekaju...

a ja baš volim krekere - da nema njih morao bih kupiti skoro sav softver koji imam na kompu (vrijednost 10000000^10 €)
[licenca za win vistu, office, adobe programe (photoshop, indesign, dreamweaver, acrobat...), igrice, nero...]

nije istina krackeri su obično klinci koji su se nekako dočepali programa za amo ta nazvat uništavanje a oni nemaju pojma o hakiranju več su te programe napravili najgora vrst hakera a to su black hats ili ti crni šeširi koji radu u svoju materijalnu korist a krackeri radu to i zabave, nakon toga idu meni najdraži i među koje ja spadam a to su gray hats ili sivi šeširi, oni s pretežito bavu piratizacijom, open soursima i takvim stvarima to su ljudi koji mogu skinuti bilo koju virtualnu datoteku koja se inače skupo naplačuje (to su amo reći amateri koji više radu u svoju korist nego u korist drugih, da imaju nešto besplatno) dok profesijonalci kradu ili nalaze rupe u sustavu kako bi prvi dobili softver ili nešto treče te ga stavili na net da svi mogu doći do njega besplatno...

i treći white hats ili bjeli šeširi razu za kompanije te hakiraju njihove proizvode kako bi našli moguče rupe u sustavu te ih uklonili...
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimesri srp 21, 2010 8:36 pm

Krivu predodbu ima u jednu ruku a u drugoj si u pravu...
Crackeri nisu klinci vec ljudi koji se bave revers engineringom.
Hackeri sedijele na kape...
A imas i virus creator ...
Tools ceatori ....
i tako dalje...
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimečet srp 22, 2010 4:54 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Krivu predodbu ima u jednu ruku a u drugoj si u pravu...
Crackeri nisu klinci vec ljudi koji se bave revers engineringom.
Hackeri sedijele na kape...
A imas i virus creator ...
Tools ceatori ....
i tako dalje...

istina a to za crackere sam rekao kao opčenito a ovo ostalo je več drugi korjeni ja sam rekao samo osnovno a za kape nisam siguran kako bih preveo s eng pa zato sam rekao šeširi...
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimečet srp 22, 2010 6:14 pm

Cuj crackeri su ljudi koji se bave reversom znaci da nema njih nebis niti ti niti 40 posto korinika imali piratski windowse.
No dobro to nije bitno
A sta se tice wana be hackera to su script kids i lameri..
Po meni jedan te isti kurac da se oprosti na izgovoru...
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimečet srp 22, 2010 9:16 pm

a chaos ti si napisao da si haker jel?
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimečet srp 22, 2010 10:51 pm

Ja to napisao nisam niti cu hacker ikada biti...
Krivo citas brate...
Ali dobro nije bitno..
Neda mi se smarati sa time...
U opce..
[Vrh] Go down
mznida
Stanica



Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 16.08.2010

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimepon kol 16, 2010 8:59 pm

biga je napisao/la:
ma prijatelju, ja se uvijek podcjenjujem, znaš ono: "nikad nemoj protivniku pokazat više nego trebaš".... hehehe...

bem ti ja konto lijepo polako svladat html, css i javu sad preko predmeta na faksu, a tamo stisli neki ludi predmeti tipa programiranja u asembleru bla bla bla....
mogli su nas počet učit i strojni jezik, ono dno dna... heheh pa da poludimo od nula i jedinica, a sve to ustvari kao što si ti rekao je bespotrebno jer skoro nitko više se ne bavi tim...

i onda kažu da je škola dobra.... ccccc..... odo ja u offtopic....



pozdrav mogu ti pomoći nešto što je meni pomoglo ali ti jepreban flat,shytex.com ako trebas imi lic za dmonoid.
[Vrh] Go down
mznida
Stanica



Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 16.08.2010

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimepon kol 16, 2010 9:08 pm

decki zar je to vazno tko je sta ako se kuzi na daleko,ako priznas da si haker,to znaci da radis i ilegalne radnje zato to nije bas pametno,neki dan sam bijo u banci i toliko mi je pozlilo kada mi je rekla službenica kako imaju dobru obranu od gamadi sa neta ,a đubre mi nije htjelo napraviti jos jedan tekuci iako sam pokusao na ljep nacin kao nemoguće je iako nije.mrzim kad me ljudi gledaju ka da sam bolestan.mrzim raditi stranice jer me onda budala toliko isprovocira,uglavnom hakeri su ljudi koji mogu poput einsteina uciniti jednadzbu da izj cijeli svijet u mozak i uvedu te u njihov realitet,te ispljunu na površinu a ti se preznojis i pitas koji je to ku. bio.
[Vrh] Go down
mznida
Stanica



Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 16.08.2010

Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitimepon kol 16, 2010 9:10 pm

shytex.com
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hackeri - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hackeri   Hackeri - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hackeri
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: