Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Koje godine su najbolje za vjenčanje

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

U kojim godinama se najbolje vjenčati?
prije dvadesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_lcap0%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
između dvadesete i dvadesetpete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_lcap19%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_rcap
 19% [ 5 ]
između dvadesetpete i tridesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_lcap63%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_rcap
 63% [ 17 ]
između tridesete i četrdesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_lcap7%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_rcap
 7% [ 2 ]
nakon četrdesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_lcap0%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
nikad
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_lcap11%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_vote_rcap
 11% [ 3 ]
Ukupno glasova : 27

Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimeuto pro 02, 2008 11:36 pm

Alpha je čisti evolucionist zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimeuto pro 02, 2008 11:50 pm

Ne, ja sam kreacionist lolcina

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimeuto pro 02, 2008 11:56 pm

[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Registration date : 04.04.2008

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 11:20 am

kak samo nađeš takve pizdraije

lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 12:01 pm

Covjek je talentiran gica

Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 12:05 pm

želiš reći da je pravo muško
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 12:15 pm

sada opet ozbiljno

vidim da je rezultat ankete najpovoljniji za period dvadesetpete i tridesete. nekako se pitam zašto se to tako razmušlja. da li je zbog toga što je osoba u tom dobu kao zrela i misli da zna što želi u životu ili zbog nečeg drugog.
u stvari što mi uopće želimo od svog partnera te mislimo da to možemo dobiti i onda stupamo u brak? i da li je to uvjetovano starosti osobe?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 12:22 pm

Zelim reci da je covjek talentiran...za pronalazenje onakvih pizdbiiiip ko onaj spot zubi

A ovo drugo...stvar drustvenih normi...trenutni trend... Da je anketa bila prije 100 godina bilo bi da ja najbolje izmedju 15 i 20...a nakon 20 je zenska stara cura pa se vise ni nece udat :P

Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 12:42 pm

za brak je potrebna psihofizička spremnosti i ukoliko to nije usklađeno lako može doći do propadanja istog. prije je to bilo do 20 godina a sad se ta granica pomjerila na 30. meni se čini da su mladi ljudi sve nezreliji u 20-im godinama da bi pristupili jednoj tako ajmoreći ozbiljnoj stvari. osim toga imamo i neke druge prioritete koje treba uskladiti s tim...školovanje, zapošljavanje, materijalna neovisnost... daklem, priroda ne prati ove promjene. i ja mislim da je najbolje vrijeme za brak u tim godinama, od 25-30 iz ovih prije navedenih razloga a i zbog toga šta nakon 30-ih lako može doći do genetske mutacije potencijalnih roditelja, jer više-manje obitelj se i zasniva radi produženja vrste i zajedničkog podizanja potomaka (govorim generalno da me netko nebi sad na križ pribio o smislu itd :P ) pa je lako moguće da dođe do neželjenih komplikacija.
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 12:45 pm

spot je ludilo

da vidiš, prije 100 godina. vjenčanje između 15 i 20 godina. pa koliko ja znam često je bilo da su stariji uredovali tj sklapali brakove ili kako bih to drugačije rekao u ime tih od 15 iviše godina. opet koliko ja znam i i kod roma imaš i dan danas da roditelji ti pronalaze bračnog druga i već si u braku sa nekih 15 godina. često je na televiziji bilo nekakvih emisija gdje su bili baš takvi bračni par te su ih upitali da li su oni nesretni zbog toga što su im roditelji birali jedno drugo i svaki put je odgovor bio da su oni sretni
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 12:48 pm

pa oni vjerovatno jesu sretni jer puno ne razmišljaju. prihvatili su to kao nešto najnormalnije.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 12:53 pm

Čarolija je napisao/la:
...govorim generalno da me netko nebi sad na križ pribio o smislu itd :P ...

zubi ... zubi ... zubi ...

Mislim da djeca od 15 ni prije nisu bila spremna ali ih se nije pitalo...iako je istina da danas ljudi sporije sazrijevaju (mislim ako cemo malo generalizirat i tako to...)...

Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 2:08 pm

ajmo je svejedno na križ zubi
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 2:11 pm

Čarolija je napisao/la:
pa oni vjerovatno jesu sretni jer puno ne razmišljaju. prihvatili su to kao nešto najnormalnije.

da samo se izgleda danas brak uopće ne može prihvatiti kao nešto normalno.... to je danas izgleda postala gnjavaža pa ljudi pristaju na tu gnjavažu kad im postane dosadno. a kad im i gnjavaža dodija onda bi opet hrjeli da im je dosadno...i tako skroz
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 2:49 pm

@Stripy...koga bi ti to razapinjao gica

Ovo drugo...mislim da nije gnjavaza ali da ljudi previse ocekuju od drugih, a da su sami malo spremni dati...i onda...eto...

Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 2:51 pm

nitko nikome ne može garantirati da će brak biti lijep, ugodan i bla bla bla kao iz bajke kako su nam prikazivali u slikovnicama. on je poput života, on jeste dio života a život može biti svakakav. pa kao šta se netko odluči kad mu život prikipi na samoubojstvo tako netko kad mu prikipi ili mu brak ne izgleda onako kako je zamislio pokrene rastavu i izađe iz njega tražeći nešto bolje šta je u svojoj glavi zamislio. uvijek netko iza takvog čina pati.
ja samo znam da se najveći dio uštimavanja dešava za vrijeme početne zaljubljenosti i onda smo najviše spremni na kompromise. malo manje kasnije kad taj početni zanos jenja i ostane ljubav. a kad i nje nestane onda se to smanjuje na minimalu jedino u slučajevima kad smo iz nekog drugog razloga, obično ekonomske prirode (ili zbog djece), ovisni o partneru pa trpimo sve i svašta.
u današnje vrijeme možemo reći da su partneri sve više ekonomsko nezavisni jedno od drugog pa ne moraju trpiti svoje nezadovoljstvo do krajnjih granica i izlaze iz zajednice šta prije (100 g.) nije bilo moguće, a da je bilo moguće bilo bi isto kao i danas.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 2:53 pm

E...slazem se hug

Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 3:00 pm

Alpha je napisao/la:
E...slazem se hug
danas se baš slažemo zubo
ima li još netko tko bi se složio s nama cerek
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 3:03 pm

kad nemreš protiv njih, onda im se pridruži
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 3:05 pm

lipi moj hug
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 4:10 pm

Eto...i lipi tvoj...a kad si u pravu miga zivili

Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimesri pro 03, 2008 6:04 pm

Slažem se s rečenim zubo
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 04, 2008 11:05 am

Alpha je napisao/la:

a danas kad malo razmislim.... flo na križ, tebe na krevet zubo
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 04, 2008 11:21 am

Čarolija je napisao/la:
nitko nikome ne može garantirati da će brak biti lijep, ugodan i bla bla bla kao iz bajke kako su nam prikazivali u slikovnicama. on je poput života, on jeste dio života a život može biti svakakav. pa kao šta se netko odluči kad mu život prikipi na samoubojstvo tako netko kad mu prikipi ili mu brak ne izgleda onako kako je zamislio pokrene rastavu i izađe iz njega tražeći nešto bolje šta je u svojoj glavi zamislio. uvijek netko iza takvog čina pati.
ja samo znam da se najveći dio uštimavanja dešava za vrijeme početne zaljubljenosti i onda smo najviše spremni na kompromise. malo manje kasnije kad taj početni zanos jenja i ostane ljubav. a kad i nje nestane onda se to smanjuje na minimalu jedino u slučajevima kad smo iz nekog drugog razloga, obično ekonomske prirode (ili zbog djece), ovisni o partneru pa trpimo sve i svašta.
u današnje vrijeme možemo reći da su partneri sve više ekonomsko nezavisni jedno od drugog pa ne moraju trpiti svoje nezadovoljstvo do krajnjih granica i izlaze iz zajednice šta prije (100 g.) nije bilo moguće, a da je bilo moguće bilo bi isto kao i danas.

ja mislim kako u principu kod početne zaljubljenosti i nema uštimavanja. što realno gledajući radi novopečeni zaljubljeni par. guguću jedno drugome, pričaju gluposti jedno drugome i čitav svijet se sveo na partnera. u principu nema nikakvih problema za rješavat nego je samo romantika glavna. kada se ljudi vjenčaju onda nastaju problemi koji su normalne prirode: posao, kuća, financije, djeca i td... e kako su danas svi na neki način financijski neovisni o partneru misli se kako se nema nikakvih problema za rješavat i da će nekakva romantika trajat do vijeka, a kad se uoči problema kao da se smatra da je ona suprotna strana prouzročila problem te nestaje romantika i nastaju različita optuživanja. danas svatko misli da može živjet sam za sebe i da mu onaj drugi nije potreban za život nego samo kao za zabavu i dok ta zabava traje traje i brak, kad nestane traži se nešto novo. zbog toga nastaje pitanje svrsishodnosti braka... što je uopće brak i što partneri očekuju jedno od drugog. zbog toga danas izgleda kao da nikad nije vrijeme za brak a godine stim uopće nemaju veze.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitimečet pro 04, 2008 1:05 pm

stripy je napisao/la:
Alpha je napisao/la:

a danas kad malo razmislim....tebe na krevet zubo

Daaaaaaaaaa, op op op. Evo, već leti Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 M214
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Koje godine su najbolje za vjenčanje
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next