Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Koje godine su najbolje za vjenčanje

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

U kojim godinama se najbolje vjenčati?
prije dvadesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_lcap0%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
između dvadesete i dvadesetpete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_lcap19%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_rcap
 19% [ 5 ]
između dvadesetpete i tridesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_lcap63%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_rcap
 63% [ 17 ]
između tridesete i četrdesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_lcap7%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_rcap
 7% [ 2 ]
nakon četrdesete
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_lcap0%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
nikad
Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_lcap11%Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_vote_rcap
 11% [ 3 ]
Ukupno glasova : 27

Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 05, 2008 1:31 pm

Da, i ja mislim da je na to mislila...a cuj...ljudi svasta potpisu dok su pijani zubi

Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Registration date : 04.04.2008

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 05, 2008 2:12 pm

ili se opiju od tuge poslje potpisivanja
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 05, 2008 2:18 pm

Alpha je napisao/la:
Da, i ja mislim da je na to mislila...a cuj...ljudi svasta potpisu dok su pijani zubi

zato i služe momačke večeri cerek
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 05, 2008 2:19 pm

stripy je napisao/la:
ili se opiju od tuge poslje potpisivanja
zato i služe pirevi cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_minitimepet pro 05, 2008 2:23 pm

Ma...sve je to lino...

Višestanični organizam
king

Male
Scorpio Cat
Broj postova : 81
Registration date : 29.10.2008

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_minitimesub sij 03, 2009 6:37 pm

@ ALPHA!! c c c, ja šovinist??? ovo je već 2. (drugi) put da me optužuješ da sam šovinist!!! :x
totalno krivo Alpha!!
nisam ni šovinist, ni ateist, niti fašist, ni feminist, niti bilo što završava na ist!!! nono
jako me pogađa što na temelju par pročitanih postova sudiš o drugim osobama, u ovom slučaju o meni. neides

Alpha je napisao/la:

Muskarci padaju na izgled,.....
...isto tako muskarci uopce nemaju pojma s kim zapravo hodaju iz cistog razloga sto se ne trude pogledat usljed onog buljenja u sise...

Posve pogrešno!!!
i muškarci su ljudi. i ako se imaju namjeri oženiti i sa nekim živjeti do kraja života, traže sebi kompatibilnu osobu (srodnu dušu)

joj koliko sam ja cura imao sa prekrasnim sisama, a na kraju oženio onu sa najmanjim sisama cry

Citat :
ali ne bi bilo lose da misljenje manje dijelis sa drugima...

a zašto??? scratch zar forum ne služi tome da svatko može reći/napisati svoje mišljenje? il sam ja nešt krivo skontao?
ti imaš pravo na svoje mišljenje, a ja ne???? scratch

Citat :
..ako su tebe u zivotu zene naguzile tako da si stvorio odredjeno misljenje i sad ga primjenjujes na sve sto je zenskog roda to je tvoj izbor.

men se čini da je tebe netko gadno naguzio..... :D

ili totalno nemaš smisla za šalu, il te gadno dere pms ???
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy

Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Registration date : 04.04.2008

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_minitimesub sij 03, 2009 8:58 pm

king je napisao/la:

joj koliko sam ja cura imao sa prekrasnim sisama, a na kraju oženio onu sa najmanjim sisama cry

al priznaj, imala je najveći žbunjić lolcina

SORRY

nego ako si oženjen, zar nisi još shvatio da muškarci nemaju pravo na mišljenje zubo

rofl2

zivili
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Registration date : 21.11.2008

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_minitimesri sij 07, 2009 5:43 am

Nije bitno koliko si star, nego s kim se vjenčavaš.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koje godine su najbolje za vjenčanje   Koje godine su najbolje za vjenčanje - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Koje godine su najbolje za vjenčanje
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7